320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Miks vihkate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

    Jah ega ma ka kedagi ei vihka, aga lihtsalt ma ei salli Reali. Pôhjuseks see, et meeskond on staare täis ning enamus noori vutti fänne hoiavad just sinna poole, sest oh mis see ikka, kui iga 6 kuutagant uus staar klubisse tuleb. Kaob nagu jalgpalli môte ära, aga jah mis ma siin ikka kritiseerin pea asi et nauditav mäng jätkuks.

    Jalgpall eelkôige!!

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

      /me ei vihka ühtki klubi/koondist... mõned ehk on kergelt ebasümpaatsed lihtsalt...
      ja MS\'ga mõeldi ehk MLS\'i, ehk siis Major League Soccer...

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

        Originally posted by treze


        Jah ega ma ka kedagi ei vihka, aga lihtsalt ma ei salli Reali. Pôhjuseks see, et meeskond on staare täis ning enamus noori vutti fänne hoiavad just sinna poole, sest oh mis see ikka, kui iga 6 kuutagant uus staar klubisse tuleb. Kaob nagu jalgpalli môte ära, aga jah mis ma siin ikka kritiseerin pea asi et nauditav mäng jätkuks.

        Jalgpall eelkôige!!
        Ise praegu nullisid oma sallimatuse põhjuse ära.
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

          Mina vihkan täiega Prantsusmaa koondist, sest nad kobisdasid selle EM-i võidu Itaalia üle

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

            Mina võin ennast pidada Reali antifänniks. Väga popp on seda muidugi olla, aga nii lihtsalt on ja ma ei saa sinna midagi teha. Kindlasti on üks põhjus kadedus, kuid see ei ole ainus. 90ndate keskel hakkasin tähelepanelikumalt jälgima Euroopa klubijalgpalli. Hispaanias oli (on) muidugi suureks vastasseisuks Barcelona - Real. Algusest peale tõmbas mind miski rohkem Barca poole. Hiljem Barca vajus veidi ära, Real jäi. See tekitaski veic kadedust, et ühel klubil aastast-aastasse läheb hästi. See, et Realiga on viimastel aastatel ühinenud suur osa Euroopa aasta jalgpallureid, ei ole mulle ka sümpaatne. Alateadlikult hakkan pöialt hoidma eeldatavalt nõrgematele. Võib-olla see kõik kunagi muutub, eks näis.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

              Originally posted by EricCantona


              Mina vihkan täiega Prantsusmaa koondist, sest nad kobisdasid selle EM-i võidu Itaalia üle
              Nii see oli, Greenday, kuigi ma väljendaksin end teisiti, aga mõte jääb siiski samaks.Siinkohal tsiteerin oma postitust teemast \"Armastatuim/vihatuim mängija:
              Kõige ebasümpaatsem mängija on üks Prantsusmaa koondislane, keda kahjuks või õnneks ei mäleta enam.Mäletan, et ta ütles peale Euro 2000 finaali kui prantslased lõid viigivärava 50 sekki enne lõpuvilet ütles see jobu, et nad tahtsid mängu põnevaks teha ja lasid Itaalial juhtima minna (mis on peaaegu sama haige jutt, mida räägiti peale nende kaotust avamängus Senegalile, et Prantsusmaa kaotas meelega) ja siis arvas oma väärastunud ajuga, et õige finaal oleks pidanud olema
              Prantsusmaa A tiim Vs Prantsusmaa B tiim (duubel)

              Kui see pole ülbus, Greenday, siis mis? Sarnaste avalduste esinesid ka teised \"prantslased\".Ja loomulikult viimane MM, mäletate, greenday, \"prantslaste\" naeruseid nägusid peale kaotust Senegalile, kas neist ei õhanud ülbust(üleoleku tunnet-me võidame kokkuvõttes ikkagi) ja ebaprofesionaalsust?
              Rahvusterändamise kohta niipalju, et tõepoolest see on toimunud, aga minu jaoks kaotab \"rahvuskoondis\" mõiste tähenduse väljakule jooksevad 6 neegrit, 5 valget ja 1 alzeerlane.
              Greenday, kui suur Eesti rahvuskoondise fänn Sa oleksid kui sinisärkides jookseksid platsile kolm pilusilma, kolm neegrit, kolm grusiini ja kaks venelast(ning vahetusse jääx veel viis iniaanlast ja kolm eskimot), kes kõik omaksid Eesti kondakondsust?
              Ma mõistan, et rändamiste tulemusena võib olla koondises mõned muulased nagu seda on näteks Inglismaal, aga enamus peax ikkagi olema omadel.Ja keegi ei saa ka nõuda, et sellist koondist, kus muulasi rohkem on tulen respekteerida, austada ja süpaatseks pidada.Asi on hakkanud meenutama klubijalgpalli juba.
              Algselt postitas tank
              Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                Originally posted by Oll


                Originally posted by EricCantona


                Mina vihkan täiega Prantsusmaa koondist, sest nad kobisdasid selle EM-i võidu Itaalia üle
                Nii see oli, Greenday, kuigi ma väljendaksin end teisiti, aga mõte jääb siiski samaks.Siinkohal tsiteerin oma postitust teemast \"Armastatuim/vihatuim mängija:
                Kõige ebasümpaatsem mängija on üks Prantsusmaa koondislane, keda kahjuks või õnneks ei mäleta enam.Mäletan, et ta ütles peale Euro 2000 finaali kui prantslased lõid viigivärava 50 sekki enne lõpuvilet ütles see jobu, et nad tahtsid mängu põnevaks teha ja lasid Itaalial juhtima minna (mis on peaaegu sama haige jutt, mida räägiti peale nende kaotust avamängus Senegalile, et Prantsusmaa kaotas meelega) ja siis arvas oma väärastunud ajuga, et õige finaal oleks pidanud olema
                Prantsusmaa A tiim Vs Prantsusmaa B tiim (duubel)

                Kui see pole ülbus, Greenday, siis mis? Sarnaste avalduste esinesid ka teised \"prantslased\".Ja loomulikult viimane MM, mäletate, greenday, \"prantslaste\" naeruseid nägusid peale kaotust Senegalile, kas neist ei õhanud ülbust(üleoleku tunnet-me võidame kokkuvõttes ikkagi) ja ebaprofesionaalsust?
                Rahvusterändamise kohta niipalju, et tõepoolest see on toimunud, aga minu jaoks kaotab \"rahvuskoondis\" mõiste tähenduse väljakule jooksevad 6 neegrit, 5 valget ja 1 alzeerlane.
                Greenday, kui suur Eesti rahvuskoondise fänn Sa oleksid kui sinisärkides jookseksid platsile kolm pilusilma, kolm neegrit, kolm grusiini ja kaks venelast(ning vahetusse jääx veel viis iniaanlast ja kolm eskimot), kes kõik omaksid Eesti kondakondsust?
                Ma mõistan, et rändamiste tulemusena võib olla koondises mõned muulased nagu seda on näteks Inglismaal, aga enamus peax ikkagi olema omadel.Ja keegi ei saa ka nõuda, et sellist koondist, kus muulasi rohkem on tulen respekteerida, austada ja süpaatseks pidada.Asi on hakkanud meenutama klubijalgpalli juba.
                Kui sellised asjad on toimunud, on vastavad isikud küll väga ülbed ja ebaprofessionaalsed.
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                  Ka mina m2letan seda. Arvata v6ib, et selleks ytlejaks oli yks kaitsjatest - Desailly v6i Lebeouf. Sarnase avaldusega esines enne MM-i ka Roberto Carlos,et Tyrgi vastu peame pingutama vaid 40%. Noh, m2ngu tuli igatahes panna ka parimad teatraalsed oskused... Ja p2rast neid 6igustada.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                    ma ei vihka kedagi.... aga tegelikult on väga nõme real madridi juhtkonna käitumine: nende moto on umbes see et iga aasta peab antud maailma parima jalgpalluri ära ostma.... NÕMEEEEEEEEEE

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                      soovitan kõigil vaadelda jalgpalliklubisid veidi avaramalt kui ainult jalgpalliklubi, sest tegu on ka äriettevõtetega ja ma pole sugugi kindel, kas see on teisel kohal ehk siis raha teenimine versus jalgpall ise.
                      sellest tulenevalt esinevad ka \"särgimüüjate\" ostud, kes samas, tuleb tunnistada, kipuvad kasulikud olema nii \"jalgpalli klubile\" kui \"raha tegemise klubile\".

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                        kuna minu MS siin elevust tekitas siis tunnistan, et tulnud ise ühegi muu variandi peale kui M$. asi ilmselt selles, et aktiivse vormelijälgimise lõpetasin ma umbes siis, kui selle spordiala taga toimuvad raha ja kokkumängud liiga ilmseks muutusid. seevastu billgeitsi jüngrite looming ärritab mind jätkuvalt päevast-päeva.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                          Prantsusmaa ja Saksamaa koondised võivad minu pärast põrgu sõita.
                          zzz

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                            Originally posted by stardust


                            Prantsusmaa ja Saksamaa koondised võivad minu pärast põrgu sõita.
                            No jumal küll! Kas sa ise ka aru saad kui lolliks sa ennast siin teed?
                            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                              Äh, ma ei võta neid viie loginniga mehi kunagi tõsiselt.

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                                mõnikord need 5 sõnumiga vennad ajavad märksa asjalikumat juttu kui üle 900 sõnumiga tüübid...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X