320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Miks vihkate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

    Originally posted by erne


    Kõigile mu sõpradele kes ei tea jalkast midagi meeldib Real.Mulle meeldib juventus ja sellepärast nad võtavadki mu kallal ja sellepärast ma vihkangi Reali.
    ahsoo....

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

      Originally posted by erne


      Kõigile mu sõpradele kes ei tea jalkast midagi meeldib Real.Mulle meeldib juventus ja sellepärast nad võtavadki mu kallal ja sellepärast ma vihkangi Reali.
      Minu kassil on suured käpad ja kui ta nendega vehib siis ma kardan teda ja siis ma poen ta ees ja teen talle sooja piima.
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

        Originally posted by Revolucion


        Kuule Oll sa tahad õelda,et prantsusmaa koondises on mingid grusiinid?Vaata nenede perekonnanimesid neil on prantsusmaa pärased nimed(Barthez,Desailly,Thuram,LeBoeuf,Christanaval ,Pires,Zid
        ane,Vieira,Trezeguet,Henry,Wiltord),kas need ei meenuta sulle prantsusmaiseid perekonnanimesid?Ja kurat mida sa Inglismaad õigustad siin?Prantsusmaa ja Arsenal ruulivad
        Prantsuse nimed küll aga enamus neist on kurat teab kust kohast pärit. Zidane on ju tegelikult poolenisti alžeerlane.
        Aga arvatavasti nad ei läinud Prantsusmaale selleks, et saada Prantsuse rahvuskoondisse vaid sellepärast, et neile meeldib see maa. Selles pole ju midagi halba kui nemad(või nende vanemad) on läinud sinna ja seal endas talendi leidnud

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

          .
          Originally posted by erne


          Kõigile mu sõpradele kes ei tea jalkast midagi meeldib Real.Mulle meeldib juventus ja sellepärast nad võtavadki mu kallal ja sellepärast ma vihkangi Reali.
          Tore, et ma su sõber ei ole!
          Ma olen ka Real Madridi fänn, aga Juve on mu teine lemmikklubi.

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

            Originally posted by Yourself


            Originally posted by Revolucion


            Kuule Oll sa tahad õelda,et prantsusmaa koondises on mingid grusiinid?Vaata nenede perekonnanimesid neil on prantsusmaa pärased nimed(Barthez,Desailly,Thuram,LeBoeuf,Christanaval ,Pires,Zid
            ane,Vieira,Trezeguet,Henry,Wiltord),kas need ei meenuta sulle prantsusmaiseid perekonnanimesid?Ja kurat mida sa Inglismaad õigustad siin?Prantsusmaa ja Arsenal ruulivad
            Prantsuse nimed küll aga enamus neist on kurat teab kust kohast pärit. Zidane on ju tegelikult poolenisti alžeerlane.
            Aga arvatavasti nad ei läinud Prantsusmaale selleks, et saada Prantsuse rahvuskoondisse vaid sellepärast, et neile meeldib see maa. Selles pole ju midagi halba kui nemad(või nende vanemad) on läinud sinna ja seal endas talendi leidnud
            Kas see on siis õigustus kodumaa reetmisele? Enamus neist küll sõjapõgenikud pole! Ja ma olen kindel, et nad oleksid läinud sama hea meelega Inglismaale või Saksamaale, kui sealne immigratsiooni poliitika karmim poleks. Need immigrandid on küll prantsuse nimedega, kuid seda sellepärast, et nende õige kodumaa keel ongi prantsuse ja omakultuur on mitmes aspektis asumaa aegadel hävinud. Võiksin loengut jätkata, aga pole eriti kindel kas sa millestki aru saad:P

            Kommentaar

            Working...
            X