320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Miks vihkate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

    Originally posted by Rasmus


    Originally posted by Peku


    eh, ma vihkan igast idamaade jalkakoondiseid (eriti lõuna-koread) ja Usa jalkakoondist.. lihtsalt ei salli, ma ei saa sinna midagi parata
    Sinu õnnetuseks mängisid Aasia MMil oma taseme koht kõige paremat jalgpalli ja USA oli ikka täielikuks üllatuseks, alates Portugali 3:2 alistamisest kuni veeranfinaalinii välja mängiti küll väga ilusat jalgpalli. ( jätame siis Poola mängu välja )
    Ega mulle ka just Lõuna korea ja Jaapan ei istu aga ma ei pea end rassistiks sest näitex Nakata ja Ono on täiesti normaalsed.Aga USA on ju täiesti norm OK Reyna mulle just ei meeldi aga ülejäänud küll

    Ja mis USA veerandfinaalmängul viga just oli ?

    mängiti ju teise koha vastu ja saadi põhimõtteliselt viik (see mida kohtunik ei näinud-oli siiski käega värava tõrje kaitsemängija poolt)

    Mul poleks midagi selle vastu kui mõni mitte-Eestlane Eesti koondises mängiks peaasi et parim mängija oleks ikka puhta eesti nimega.
    Mis tähtsust on sel et räägite et neegrid on odavamad ega rahvuskoondisse kuulumises lepingut pole.

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

      Originally posted by Artista
      ta töesti juba päris köva mängumees, nii kõva, et mängida ka näiteks meie noortekoondise eest (kuid Hollandi koondise eest mitte). Ja noormees ise tahaks seda, teeks kodakondsuseksami ja muu vajaliku. Mida te, rahvuspuhtuse valvekoerad, nüüd arvate - tuleks tal lubada sinisärgis palli puskida või mitte?
      Ehehh, *rahvuspuhtuse valvekoerad*...

      Ma kordan oma mõtet, mida sa ilmselt ei lugenud: kodakondsuse taotlemine, et saaks koondises mängida - ei! Kodakondsuse taotlemine mingitel muudel põhjustel - olenevalt olukorrast.

      Kas sulle ei tundu odav mõte inimesest, kes vahetab kodumaad, kuna oma kodumaal ei pääse koondisse, uues aga küll? Mulle tundub odav nii see inimene, kui riik, kes sellisele poliitikale läheks.

      Alo

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

        Originally posted by Swifty2002
        Mul poleks midagi selle vastu kui mõni mitte-Eestlane Eesti koondises mängiks peaasi et parim mängija oleks ikka puhta eesti nimega.
        Lubage lihtsalt repliigik siin üks mõte lisada: oper, zelinski, reim, terehhov pole kusagilt otsast puhtad eesti nimed.
        rähn seevastu aga küll

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

          Originally posted by priity


          Originally posted by Swifty2002
          Mul poleks midagi selle vastu kui mõni mitte-Eestlane Eesti koondises mängiks peaasi et parim mängija oleks ikka puhta eesti nimega.
          Lubage lihtsalt repliigik siin üks mõte lisada: oper, zelinski, reim, terehhov pole kusagilt otsast puhtad eesti nimed.
          rähn seevastu aga küll

          Andres Oper täiesti tavaline eesti nimi Martin Reim samuti nagu ka Mart Poom ja Raio Piiroja.Zelinski räägib täiesti puhast eesti keelt ja ka eesnimi Indrek on ju vana eesti nimi

          Vaata näiteks rootslasi Zlatan Ibrahimovic ? kas see on puhas rootsi nimi või on Oper puhas eesti nimi Ma arvan et enamus ütleks et Oper on puhas Eesti nimi.

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

            Originally posted by Swifty2002
            Originally posted by priity
            Originally posted by Swifty2002
            Mul poleks midagi selle vastu kui mõni mitte-Eestlane Eesti koondises mängiks peaasi et parim mängija oleks ikka puhta eesti nimega.
            Lubage lihtsalt repliigik siin üks mõte lisada: oper, zelinski, reim, terehhov pole kusagilt otsast puhtad eesti nimed.
            rähn seevastu aga küll
            Andres Oper täiesti tavaline eesti nimi Martin Reim samuti nagu ka Mart Poom ja Raio Piiroja.Zelinski räägib täiesti puhast eesti keelt ja ka eesnimi Indrek on ju vana eesti nimi
            Vaata näiteks rootslasi Zlatan Ibrahimovic ? kas see on puhas rootsi nimi või on Oper puhas eesti nimi Ma arvan et enamus ütleks et Oper on puhas Eesti nimi.
            Tähenärija olen. Ei kahtle selles, et kõik eelpoolnimetatud puhastverd eestlased on, kuid nimede päritoluga on pisut teised lood.
            Otsi pisut internetist nime Oper. See perekonnanime variant esines juba enne kui eestlastele nimesid panema hakati. Sajandi alguses esines seda hulgemalt näiteks Poola juutidel. Samas ei välista, et nagu paljudel eesti nimedel võib ka andrese perekonnanimel omapärane saamislugu olla.
            Reim on aga tõenäoliselt saksa päritolu nimi, ennekõike levinud preisimaal. zelinski perenimi aga pärineb ehk näiteks poolast.
            kahjuks ühtegi netis olevat perekonnanimede sõnastiku ei leidnud, midagi võid aga leida aadressilt: rootsweb.com

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

              Originally posted by greenday
              Minu jaoks on asi lihtne: rahvuslus ja patriotism on hea, teiste vihkamine ja liiga tegemine on mõttetu ja halb.
              sellega v6iks teema kokku v6tta. Ei viitsi ise korrata, mida tarka teised on juba kirja pannud.

              Lubage lihtsalt repliigik siin üks mõte lisada: oper, zelinski, reim, terehhov pole kusagilt otsast puhtad eesti nimed
              Rähn seevastu aga küll .
              priityl kah 6igus. Muidugi anti eestlastele 150a tagasi kui perek-nimesid jagati ka saksalaadseid, mis 30-ail muudeti, aga - niisugusi veresegajaid nagu eestlased teisi polegi, selleks olemegi nii targad ja ilusad (eriti naised!) Ja- kui 1000 inimest ainult omavahel paarituvad, v6iks seda verepilastuseks nimetada.
              Baskin on puhastverd juut, aga sellegipoolest eesti lavastaja. Teise lavastaja Elmo N-i isa aga ingerisoomlane. Eesti keel on nende 1.keel& kannavad meie kultuuri edasi&selles pole midagi halba
              Seda et M-J Perec Prantsusmaa eest jooksis, ei saa talle pahaks panna, sest Guadeloupe ja martinique (Kariibi mere saared) on vist praegugi Prantsusmaa ametlik osa. Ise need pr-lased sajandeid tagasi sinna ronisid (&inglased Indiasse jne)& praegu toimuv on juba tagurpidi kolonialism
              Aga mis mullegi ei meeldi- kui riigi koondisse ostetakse keegi nagu klubisse, kes senimaani m6ne teise maa eest juba pealegi v6istelnud on. ja siis avastad, et- ohhoo! ta on juba otsapidi kusagil mujal
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                Üldiselt vihkan vihkamist. Seetõttu ei salli ma näiteks Sinisa Mihajlovic\'i.
                Samuti ei saa ma aru Reali klubijuhtkonnast. Meeskonna kehv majandusseis oli paar aastat tagasi üldteada, kuid siiski leiti väike summa (nii üle 50 miljoni $) et osta ZZ.
                See ei ole minu arust eriti normaalne.

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                  Sellest on isegi siin foorumis paaris kohas kirjutatud, et FC Raha Madriidi juhtkonna osava finantsskeemi abil vabaneti v6lgadest. Myydi maha treeningkompleks Madriidi kesklinna kandis ja renditi midagi kuskil mujal asemele. Kas ei olnud isegi nii, et maa ostjaks oli Madriidi linnavalitsus... Igatahes midagi sarnast oli.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                    Originally posted by Jaan


                    Sellest on isegi siin foorumis paaris kohas kirjutatud, et FC Raha Madriidi juhtkonna osava finantsskeemi abil vabaneti v6lgadest. Myydi maha treeningkompleks Madriidi kesklinna kandis ja renditi midagi kuskil mujal asemele. Kas ei olnud isegi nii, et maa ostjaks oli Madriidi linnavalitsus... Igatahes midagi sarnast oli.
                    Linn ostis ära ja siis andis uue täiesti tasuta. Nii oli see skeem, kui ma ei eksi.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                      See on naljakas kuidas ühelt poolt räägitakse kuidas jalgpall on äri ja et jalgpalliklubi tuleks eelkõige juhtida nagu äriühingut, samas osad reeglid on täiesti erinevad. Juhul kui Hispaania riik oleks andnud riigiabi mõnele Hispaania ettevõttele, kes konkureerib teiste Euroopa riikide ettevõtetega oleks selline **** ventilaatorisse sattunud. EL-i Konkurentsiamet peale lennanud, miljonilised trahvid jne jne jne.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                        Ma vihkan Reali,sest nad ostavad üleliia tähtmängijaid ja ise on võlgades.Ei tea kuna Interile antakse see mängija,kelle nad pidid andma interile juba kuu aega pärast Ronaldo ostmist?

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                          Originally posted by Oll


                          Originally posted by EricCantona


                          Mina vihkan täiega Prantsusmaa koondist, sest nad kobisdasid selle EM-i võidu Itaalia üle
                          Nii see oli, Greenday, kuigi ma väljendaksin end teisiti, aga mõte jääb siiski samaks.Siinkohal tsiteerin oma postitust teemast \"Armastatuim/vihatuim mängija:
                          Kõige ebasümpaatsem mängija on üks Prantsusmaa koondislane, keda kahjuks või õnneks ei mäleta enam.Mäletan, et ta ütles peale Euro 2000 finaali kui prantslased lõid viigivärava 50 sekki enne lõpuvilet ütles see jobu, et nad tahtsid mängu põnevaks teha ja lasid Itaalial juhtima minna (mis on peaaegu sama haige jutt, mida räägiti peale nende kaotust avamängus Senegalile, et Prantsusmaa kaotas meelega) ja siis arvas oma väärastunud ajuga, et õige finaal oleks pidanud olema
                          Prantsusmaa A tiim Vs Prantsusmaa B tiim (duubel)

                          Kui see pole ülbus, Greenday, siis mis? Sarnaste avalduste esinesid ka teised \"prantslased\".Ja loomulikult viimane MM, mäletate, greenday, \"prantslaste\" naeruseid nägusid peale kaotust Senegalile, kas neist ei õhanud ülbust(üleoleku tunnet-me võidame kokkuvõttes ikkagi) ja ebaprofesionaalsust?
                          Rahvusterändamise kohta niipalju, et tõepoolest see on toimunud, aga minu jaoks kaotab \"rahvuskoondis\" mõiste tähenduse väljakule jooksevad 6 neegrit, 5 valget ja 1 alzeerlane.
                          Greenday, kui suur Eesti rahvuskoondise fänn Sa oleksid kui sinisärkides jookseksid platsile kolm pilusilma, kolm neegrit, kolm grusiini ja kaks venelast(ning vahetusse jääx veel viis iniaanlast ja kolm eskimot), kes kõik omaksid Eesti kondakondsust?
                          Ma mõistan, et rändamiste tulemusena võib olla koondises mõned muulased nagu seda on näteks Inglismaal, aga enamus peax ikkagi olema omadel.Ja keegi ei saa ka nõuda, et sellist koondist, kus muulasi rohkem on tulen respekteerida, austada ja süpaatseks pidada.Asi on hakkanud meenutama klubijalgpalli juba.
                          Kuule Oll sa tahad õelda,et prantsusmaa koondises on mingid grusiinid?Vaata nenede perekonnanimesid neil on prantsusmaa pärased nimed(Barthez,Desailly,Thuram,LeBoeuf,Christanaval ,Pires,Zidane,Vieira,Trezeguet,Henry,Wiltord),kas need ei meenuta sulle prantsusmaiseid perekonnanimesid?Ja kurat mida sa Inglismaad õigustad siin?Prantsusmaa ja Arsenal ruulivad

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                            Kuule Oll sa tahad õelda,et prantsusmaa koondises on mingid grusiinid?Vaata nenede perekonnanimesid neil on prantsusmaa pärased nimed(Barthez,Desailly,Thuram,LeBoeuf,Christanaval ,Pires,Zid
                            ane,Vieira,Trezeguet,Henry,Wiltord),kas need ei meenuta sulle prantsusmaiseid perekonnanimesid?Ja kurat mida sa Inglismaad õigustad siin?Prantsusmaa ja Arsenal ruulivad
                            Prantsuse nimed küll aga enamus neist on kurat teab kust kohast pärit. Zidane on ju tegelikult poolenisti al˛eerlane.

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                              Originally posted by allenive


                              Ma vihkan Reali,sest nad ostavad üleliia tähtmängijaid ja ise on võlgades.Ei tea kuna Interile antakse see mängija,kelle nad pidid andma interile juba kuu aega pärast Ronaldo ostmist?
                              Kus kurat sa võtad, et Real võlgades on? Ja kuidas nad kuu aega peale Ronaldo ostu saakski Interile mängija vastu anda, kui järgmine transfer periood on alles jaanuaris. Ja Inter vist võtab raha, mitte mängija.

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'Miks vihkate?\'

                                Kõigile mu sõpradele kes ei tea jalkast midagi meeldib Real.Mulle meeldib juventus ja sellepärast nad võtavadki mu kallal ja sellepärast ma vihkangi Reali.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X