320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
    kehvad kommentaatorid on imo dannar ja see teine kutt, kes temaga tihti koos kommenteerib.
    teised on väga head, see uus nufci fänn on ka väga hea, keep up the good work!
    Väga kehvad ka ei ole. Aga vahepeal jääb kuidagi seda emostsiooni väheseks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Lambiahv Vaata postitust
      Ei usu, et keegi Sloveenia - Tšehhi mängu Türgi - Eesti omale eelistab.
      Noh seda ma mõtlesin kuid ei ytelnud muidugi , et Eesti mäng ja siis need kolm veel otsa mis tulevad
      Kommentaatorite kohta kyll midagi ei ytleks .. need uued kommentaatorid on ka väga head

      Kommentaar


        Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
        kehvad kommentaatorid on imo dannar ja see teine kutt, kes temaga tihti koos kommenteerib.
        teised on väga head, see uus nufci fänn on ka väga hea, keep up the good work!
        Ma niisama huvi pärast küsiks, et mis meil see eriti ehv pool on, et saaks siis seda külge parandada.
        Igatahes üks inimene, kes tänased kolm lõuna.ameerika mängu ära vaatab, olen ma ise, kuna vähemalt kahte neist pean kommenteerima. Kui kolmanda mängu eel eetrist norskamist kostab, siis helistage mulle ja ajage üles

        Kommentaar


          Kavatsen ka vaadata!

          Kommentaar


            dannarile vastuseks siis.
            olen peeter I´ga üsna nõus, liiga tihti hakkab mängu vaadates igav, kuna kommentaar on suhteliselt tuimavõitu, eriti sellel sinu kaaslasel.
            aga sulle teadmiseks, et tänaõhtuseid mänge olen ma samuti vaatamas
            kruusi ja vastavalt kivisilda ja seda uut meest ongi huvitav kuulata, kuna üks lisab rohkelt fakte, mida on huvitav kuulata ja seletab olukordi ja siis kruus lihtsalt viskab kildu ja saab kuulata tema "söötä" "löökä"

            EDIT: "kes see neil vahet teeb" oli päris hea.

            Kommentaar


              Väikseks selgituseks esimeste minutite kohta on see, et mitte kuskil polnud saada meeskondade koosseise ja kui lõpuks need ette tulid, siis just pidime rääkima hakkama ja käis kohutav paberile kirjutamine ning rääkimine. Sellest tulenesid ka mõningad eee möödalasud

              Kommentaar


                ARGH!! Selline jalaluumurd...

                Kommentaar


                  mäng on päris jube, suured lollid neegrid sukelduvad ja lõhuvad luid

                  Kommentaar


                    Pean tunnistama, et kell pool kaks öösel kipub juhe totaalselt kokku keerama. Jään hirmuga ootama, mis Argentiina-Brasiilia mängus juhtuma hakkab, sest uni tuleb...

                    Kommentaar


                      Paistab, et ka tugevaimad pojad on silma looja lasknud. Lasen ka mina.

                      Kommentaar


                        nõrgad ikka
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Dannar - kuidas ARG-BRA mäng kulges ja mängupilt oli? Ise ei saanud ålikahjuks vaadata kuna juba lennujaamas samal ajal...
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jansa Vaata postitust
                            Dannar - kuidas ARG-BRA mäng kulges ja mängupilt oli? Ise ei saanud ålikahjuks vaadata kuna juba lennujaamas samal ajal...
                            Argentiina vajus pea ees rünnakule, kuid esimesel poolajal oli kaks standardolukorda, kus Argentiina kaitsjad täiesti pea õieli ringi jooksid ja sealt ära löödigi. See tekitas Argentiinal kerge šoki ning mängu tagasi tuldi alles teisel poolajal. Seal siis rünnati Argentiina poolt üsna aktiivselt ja Brasiilia hoidis end kontrate jaoks. See uus poiss Argentiinalt lõi imekolli, kuid kohe andis Kaka ilusa söödu Fabianole ning see tõstis palli üle vravavahi. Üldiselt mängs Brasiilia väga kindlalt ja kontrate peale kogu mängu. Julio Cesar tegi ka paar üliolyulist tõrjet ja nii umbes oligi.
                            Ega ma rohkem tegelikult ei mäleta, sest kell 5 hommikul läks mingi hetk juba autopiloodi peale ning siis hakkas minu aju vastutulevaid signaale küsitavalt tõlgendama

                            Kommentaar


                              Kes Moto GP'd kommenteerivad. Vahel on seal kaks meeshäält aga vahel ka üks naishääl.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Kes Moto GP'd kommenteerivad. Vahel on seal kaks meeshäält aga vahel ka üks naishääl.
                                Täna kommenteerivad Heiti Kender ja Risto Klausen.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X