320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Chelsea Porto ja see Inter-Barka on kavas. Eurokapis on Ventspils ja Hertha.

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Chelsea Porto ja see Inter-Barka on kavas. Eurokapis on Ventspils ja Hertha.
      Ega teada pole mis mängu TV6 näitab?

      Kommentaar


        nagu kavast võib lugeda siis TV6's on sama ülekanne, mis vsb's ehk siis barce-inter

        Ja ka euro cupist näitab vsb siis kõik 6 ventspilsi mängu ära või näidatakse ka mingeid muid mänge?
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas David Vaata postitust
          nagu kavast võib lugeda siis TV6's on sama ülekanne, mis vsb's ehk siis barce-inter
          Noo tore küll.

          Kommentaar


            Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
            Kas Chelsea ja Porto vaheline mõõduvõtt on juba kindel kavas, või võib juhtuda , et näeme hoopis Real Madridi ja Zürichi mängu ? Minu Reali fännine muidugi tahaks ju Reali mängu näha Või kui seda ei juhtu , siis kuskil muul kanalil Viasatis yle kannab ? Vahepeal olen kogemata Viasat Sport 1-lt leidnud jalka ylekandeid .. ja siis eelmine CL hooaeg oli mingid 5 kanalit weel juures kus pandi jalka peale . Et nagu kas on Viasatiga võimalik näha Reali mängu ?
            Põhimõtteliselt peaksid jah need Xtra kanalid ka lahti olema, kui CL tuleb.

            Kommentaar


              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              Põhimõtteliselt peaksid jah need Xtra kanalid ka lahti olema, kui CL tuleb.
              Need Xtra kanalid kanalid on toredad, sest neil on kohalik kommentaar. Aga on häda see, et seisu pole näha.

              Kommentaar


                Ma olen küll iga kord näinud seda seisu. Ja miks ei võiks TV6 ja Sport Baltic erinevaid mänge näidata Oleks mille vahel valida. xTra ongi vist ainult CL aegu lahti.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Ei saa ka asjale pihta , et miks siis on täpselt sama mäng mõlemal kanalil ^o)
                  Ise väga ei usu , aga kas seda siis nii saaks korraldada , et erinevaid mänge näitaks ? Kui ei , siis loodame Xtra peale

                  Kommentaar


                    Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
                    Ei saa ka asjale pihta , et miks siis on täpselt sama mäng mõlemal kanalil ^o)
                    Ise väga ei usu , aga kas seda siis nii saaks korraldada , et erinevaid mänge näitaks ? Kui ei , siis loodame Xtra peale
                    Üks kord on seda juhtunud. AS Roma ja Arsenali mängu näidati mõlemas kanalis.

                    Kommentaar


                      Vähemalt näitab Sport 1, kuidas portugal see aasta MM'ile ei pääse Ning enam pole ohtu, et nad Inglismaa 1/4 finaalis välja puksivad penaltitega :P
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Vähemalt näitab Sport 1, kuidas portugal see aasta MM'ile ei pääse Ning enam pole ohtu, et nad Inglismaa 1/4 finaalis välja puksivad penaltitega :P
                        Näed Portugali mängu ? Miks mina siis Boliivia - Ecuadori mängu näen , kus just löödi 100% tyhja värava latti väravaalajoonelt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
                          Näed Portugali mängu ? Miks mina siis Boliivia - Ecuadori mängu näen , kus just löödi 100% tyhja värava latti väravaalajoonelt
                          Ta mõtleb Viasat Xtra1 kanalit.

                          Kommentaar


                            Sain ka tööle need XTrad
                            Muideks , kellegil on infot XTrate kohta , et kas on sama moodi nagu eelmine hooaeg , et umbes 4-5 XTra kanalil näitas Champions League mänge(alagrupi vähemalt) ja play offe ka kõiki ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
                              Näed Portugali mängu ? Miks mina siis Boliivia - Ecuadori mängu näen , kus just löödi 100% tyhja värava latti väravaalajoonelt
                              Mõtlesin ikka Sport1, saatekava näitas vähemalt. pärast leidsin jah, et Xtra1 töötab. Tundub, et hõiskasin enne õhtut. Portugal jälle edasi vist. Mõlemad kodu-mängud ees, neist üks Maltaga.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                hahahah miks mingi tüüp seal laulu hõmises ?? just mingi 1 min tagasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X