320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jihad Vaata postitust
    hahahah miks mingi tüüp seal laulu hõmises ?? just mingi 1 min tagasi.
    Noh, meil pole pilti ees. Öeldi, et läeme eetrisse siis, kui pilt tagasi tuleb ja nii ma ümisesingi Precious ülekanne täna! Enivei nüüd on mikrid väljas ja ootame pilti...

    Kommentaar


      Mul oli sel hetkel pilt ees aga siis järsku kadus ära jälle

      Kommentaar


        Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
        Sain ka tööle need XTrad
        Muideks , kellegil on infot XTrate kohta , et kas on sama moodi nagu eelmine hooaeg , et umbes 4-5 XTra kanalil näitas Champions League mänge(alagrupi vähemalt) ja play offe ka kõiki ?
        Eelmine aasta, kui CL mängud seal jooksid, siis üritasin ka kava või midagi sellist leida, aga tulemuseta. Tuli lihtsalt mängude ajal tsekata, kas õnnestub soovitud mängu näha või mitte.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          VSB või äkki Viasat golf võiks näidata golfi MMi Euroopa finaali.

          Kommentaar


            Viasat Golf võiks näidata CL ja/või MM valikmänge
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Yeah , sest XTral kui mina olen vaatanud , siis pole kommentaari Inglise keelse audio all olnud , kui vahetan .. eile vict sai Vene peale vahetada , siis oli midagi , aga ei saa Vene keelest tuhkagi aru ja vaatasin ilma kommideta

              Kommentaar


                viva la vida, viva victoria

                Kommentaar


                  Lätlastel jälle mida vaadata. Nüüd hakkab näitama neid KHL-I mänge.

                  Kommentaar


                    Huvitav, et Viasat Fotboll on näitama hakanud Serie A mänge.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                      Huvitav, et Viasat Fotboll on näitama hakanud Serie A mänge.
                      Sul on Põhjamaade pakett?
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                        Sul on Põhjamaade pakett?
                        Ei. Lihtsalt märkasin vabakanaleid otsides.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                          Ei. Lihtsalt märkasin vabakanaleid otsides.
                          Mis kurat , mul näitab ainult all , et Lazio - Juventus mäng käib , aga pilti ple .. Scrambled Channel ..???

                          Kommentaar


                            Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
                            Mis kurat , mul näitab ainult all , et Lazio - Juventus mäng käib , aga pilti ple .. Scrambled Channel ..???
                            Keegi seda kanalit ei saa näha. Ainult põhjamaades.

                            Kommentaar


                              AZ Champions League mänge ka vahel näidata plaanitakse? Võinuks tegelikult juba Olympiacose vastu näidata, sest kui Klavan peaks seal väljakule jooksma, on see eesti jalgpalli vaatenurgast siiski oluline sündmus. Lätlased ja leedukad on küll oma tahtmist peale surunud, eestlased võiks ka vahelduseks kisa tõsta.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                                AZ Champions League mänge ka vahel näidata plaanitakse? Võinuks tegelikult juba Olympiacose vastu näidata, sest kui Klavan peaks seal väljakule jooksma, on see eesti jalgpalli vaatenurgast siiski oluline sündmus. Lätlased ja leedukad on küll oma tahtmist peale surunud, eestlased võiks ka vahelduseks kisa tõsta.
                                Küsisin seda VSB kodulehelt. Kruusi vastus: "Ikka proovime jah".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X