320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Peeter I
    Huvitav, et Viasat Fotboll on näitama hakanud Serie A mänge.
    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
    Keegi seda kanalit ei saa näha. Ainult põhjamaades.
    Ja sina oled seal, kus saab seda näha?
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Ja sina oled seal, kus saab seda näha?
      Ei ma olen Eestis ja ma pole öelnud, et ma seda kanalit näha saan. Aga põhjamaade Viasatis saab kanaleid samamoodi tellida nagu Elionis. Olen end lihtsalt valesti väljendanud.

      Kommentaar


        Kava.ee ja VSB kodulehe järgi:
        T: Chelsea-Porto
        K: TV6&VSB Inter-Barca

        Annaks ehk Interi ja Barca mängu TV3 peale ka panna. Peaasi, et Klavanit ei näitaks.

        Kommentaar


          Algselt postitas vtp Vaata postitust
          AZ Champions League mänge ka vahel näidata plaanitakse? Võinuks tegelikult juba Olympiacose vastu näidata, sest kui Klavan peaks seal väljakule jooksma, on see eesti jalgpalli vaatenurgast siiski oluline sündmus. Lätlased ja leedukad on küll oma tahtmist peale surunud, eestlased võiks ka vahelduseks kisa tõsta.
          Liveonsati andmeil viasat xtra 3 peaks seda näitama. Seda näeksid siis muidugi vaid viasati kliendid.
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
            Kava.ee ja VSB kodulehe järgi:
            T: Chelsea-Porto
            K: TV6&VSB Inter-Barca

            Annaks ehk Interi ja Barca mängu TV3 peale ka panna. Peaasi, et Klavanit ei näitaks.
            Looda siis , et XTra näitab , mina loodan , et XTra pealt näitaks Zürich - Real Madrid mängu .. ja muideks , kui XTratel mingit asja ei näita või ei leia yles kanalit , siis vaadake ka Leedu ja Läti TV6-te , eelmine aasta vaatasin nendelt ka mingeid mänge ..

            Kommentaar


              Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
              Looda siis , et XTra näitab , mina loodan , et XTra pealt näitaks Zürich - Real Madrid mängu .. ja muideks , kui XTratel mingit asja ei näita või ei leia yles kanalit , siis vaadake ka Leedu ja Läti TV6-te , eelmine aasta vaatasin nendelt ka mingeid mänge ..
              Siin vajalik info CL mänge ülekandvate kanalite kohta.

              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                Siin vajalik info CL mänge ülekandvate kanalite kohta.

                http://liveonsat.com/LJ_Sport_foot_uefa_CL.php
                Tänan Ssa vana kui palju ylekandjaid Inter - Barca mängul erinevalt teistele on Noh muidugi mitte suur yllatus aga suur vahe ikkagist

                Kommentaar


                  Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
                  Looda siis , et XTra näitab , mina loodan , et XTra pealt näitaks Zürich - Real Madrid mängu .. ja muideks , kui XTratel mingit asja ei näita või ei leia yles kanalit , siis vaadake ka Leedu ja Läti TV6-te , eelmine aasta vaatasin nendelt ka mingeid mänge ..
                  Ei ole neist kanalitest yhtegi mul. Tuleb leppida striimidega, nagu tavaliselt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                    Siin vajalik info CL mänge ülekandvate kanalite kohta.

                    http://liveonsat.com/LJ_Sport_foot_uefa_CL.php
                    Beskitas-ManU mängu näitab ETV South Africa väga huvitav.

                    Kommentaar


                      sorry, ma ei saa aru. kas kõik viasati kliendid näevad neide xtra kanaleid või kuidas te neid näete?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas alx Vaata postitust
                        sorry, ma ei saa aru. kas kõik viasati kliendid näevad neide xtra kanaleid või kuidas te neid näete?
                        Kõilgil on neid võimalik näha. Viasatis siis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                          Kõilgil on neid võimalik näha. Viasatis siis.
                          Nad on seal lõpupoole. Sada millegagi, pärast usu kanaleid Vaatasin liveonsat'i ja seal näitab Manu mängu Lõuna-Aafrika ETV. wtf
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                            Kõilgil on neid võimalik näha. Viasatis siis.
                            krt, see paneb juba mõtlema viasati kliendiks hakata...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas alx Vaata postitust
                              krt, see paneb juba mõtlema viasati kliendiks hakata...
                              Minul on Elioni asemel just see just nende samade spordikanalite pärast .. Elionis on pasad spordikanalid ..
                              Ja siiamaani pole kordagi kahelnud , et Viasat on Elioni asemel.

                              Kommentaar


                                Leedu TV6 näitab Wolfsburg-Moskva CSKA mängu. Keda see huvitama peaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X