320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seega hetkene nimekiri
    1) hheips
    2) MarttiH
    3) Jose
    4) Nasfal

    Aga küsimus endiselt selles, kuidas ma selle 12.04 patchi saaksin - tundub, et mul seda steam automaatselt tõmmanud pole.

    Kommentaar


      Vaata steamis seda football manager 2012 ja ürita leida upate linki ning siis peaks ära uptadema. Või uninstalli ja tee reinstall steamist.

      Kommentaar


        Tegin ka careeri Barca-ga . Liiga võitsin rahulikult 94 punktiga vahe Realiga oli midagi 10 vms . Spanish supercupi ning copa del rey võitsin ka . Cl-is kaotasin kahe mängu kokkuvõttes Chelseale . Esimene mäng Camp Noul jäi 2-2 Villa , Alexis ning teine võõrsil 1-1 Alexis . Hooaja parimateks valiti : Valdes , Pique ja Villa
        Meeskonda olen teise hooaja alguseks toonud Ganso ( lihtsalt täiendus keskele ) Ronaldinho ( liiga hea kunn oli kunagi lihtsalt ) Mario (Palju lubav noor paremkaitse , why not ) N. Monreal ( Kiideti olega hoolega , et hea LB varumees suutis olla aga muidu päris põhimeheks ei kerkinud ) Jordi Alba ( Uue hooaja algul mõtlesin et kaua Abi ikka jõuab , lootused tema kohta on suured) Sturridge (tõin ründesse kuna tõesti ei olnud enam kedagi pingilt võtta , Messi,Tello,Affelay ning vahepeal ka Pedro olid vigased ning tiheda graafikuga läks raskeks ) .
        Põhitiim on siis selline :
        Valdes
        Alves-Masc-Pique-Abi
        Cesc-Xavi-Iniesta
        Alexis-Villa-Messi

        Subs :
        Mino,Monreal,Puyol,Thiago,Ganso,Ronni,Pedro
        Vajadusel veel võtta : Biskviit , Keita , Adriano , Tello , Cuenca , Fontas.
        PS ! Mario , Stur ja Alba on uued ostud ning nende meeskonna kuuluvust ei oska veel öelda .

        Kommentaar


          Kas keegi saaks visata lingki kust saaks FM 12 kõige uuema patchi ?

          Kommentaar


            Mina enda Stoke city mängus lõpetasin 3nda hooaja ning liigas jäin kolmandaks. Võitis Arsenal ja teine oli Manu, kes võitis mind 1 punktiga. Leagua Cup'is sain poolfinaalis City käest kahemängu kokkuvõttes 3:2 pähe. Fa cup läks ainukesena metsa, kus tuli 5ndas roundis kaotus Blackburnile 1:2. Aga Euroopa Liigas olin peatamatu. Finaalis Alistasin Arsenali 2:1 ja tõstsin karika enda peakohale.
            Carlos Fierro lõi EL'is 17 väravat. Paloschi kõmmutas kõvasti veel liigas. Valiti teist aastat mind ka parimaks treeneriks.
            Nüüd ka mõned ostud teinud. Vladimir Weiss, Stefan Savic, Kara ja siis mõned väljamõeldud tegelased. Müüsin maha ka mõned pingi poisid. Ehk hiljem suurem kokkuvõtte, kui keegi soovib :P

            Kommentaar


              nonii. neljas hooaeg on alanud tõusuda ja mõõnadega.võitsin igatahes kohe euroopa superkarika manu vastu 2:1. hetkel kokku teenitud 5 kaotust. 4 on liigas kõik võõrsil mängud olnud. ja fc portole kaotasin meistrite liigas 1:2. naljakas kaotus tuli pigem chelsea castu, kus esimesel poolajal läksin 4-1 juhtima. lisajal pani lukaku ära 2 tükki ja 5:4 kaotus oli tõsiasi. vähemalt on talvel tulemas kõvad täiendused. hoffenheimist hankisin islandi poisi gylfi Sigurdsson'i 20 miljoni euro eest. Wilshere liitub minuga sammuti talvel. 7,5 miljonit andsin siis Arsenalile. Ja Palmeirasest tuleb (regen) 6.5 miljoni eest 18 aastane ründaja Adriano (finishing 17, heading 16, teamwork 17, off the ball 17, first touck 16. ja teised näitajad pole imelikud, nagu paljudel teistel regenitel.) eesmärk oleks ikka top 4 ja meistrite liigas jõuda playoffi(vastas porto, anderlecht ja schalke). probleem on veidi väravavahi kohaga. Kuna mul seal 3 võrdset mängijat - 27a Begovic, 24 Smithies ja (regen)20a. Stojcevic. Egas midagi, täiehooga edasi.

              Kommentaar


                2014, august. Clichy on lojaalne vend. Barca oli nõus maksma 30M, Clichy saatis pakkumise pikalt ja kurtis mulle, miks ma tast lahti tahan saada.

                Kommentaar


                  Oleks see facebook siis ma vajuataks suure LIKE selle Clichy koha pealt

                  Kommentaar


                    Eesti liigat siis ei ole võimalik kuidagi ?

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        See ajab närvi, et mängus on kaotus ettemääratud. Proovisin 10 korda läbi ja ühtegi korda ei võitnud Infoneti vastu. Proovisin erinevaid koosseise ja asju, ikka mitte midagi. Varem võitnud 2 mängu nende vastu ning samuti liigas 2 ja 3 koht ei tohiks nagu nii kindel võitja olemas olla.

                        Kommentaar


                          Keegi Football Manager Handheldi ka mänginud on? Minu kui üsna passiivse nutitelefoni võlude kasutaja jaoks tundub küll üsna uskumatult hea mäng. Androidi peal siis nimelt.

                          Marketis oli hind vist midagi 8 euri kanti, piraadid saavad tasuta ka kätte.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nugisemees Vaata postitust
                            Keegi Football Manager Handheldi ka mänginud on? Minu kui üsna passiivse nutitelefoni võlude kasutaja jaoks tundub küll üsna uskumatult hea mäng. Androidi peal siis nimelt.

                            Marketis oli hind vist midagi 8 euri kanti, piraadid saavad tasuta ka kätte.
                            Proovisin, võttis jubedalt ruumi, mäng oli suhteliselt kitsas võrreldes arvutimänguga.
                            You need people who score goals, that's how you win games.

                            Kommentaar


                              No eks see on üsna loogiline ka, et päris nii mahukas ei ole, kui arvutivariant. Jah, ruumi võtab tõesti suht jõudsalt, akut sööb ka mõnuga. Tegin kaks ja pool hooaega Stockport Countyga ise ja tõusin League One'i, siis aga võtsin mingi püsiva crashi tõttu enne ühte liigamängu päevase holiday ja selle ajaga suudeti kaks noort tegijat miinimumsumma eest maha müüa. Sellepeale viskas kopa ette. 14 tundi siiski raiskasin oma elust ära, nagu see game stats väidab.

                              Kommentaar


                                Töötavat 12.2.2 patchi oskab keegi jagada? Ei leia kuskilt
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X