320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kurrat. liigas jäin siiski 5ndaks ninig Fa cupi finaalis sain Swansea käest 4-3 pähe, kuigi läksin 2:0 juhtima. Champions league finaali barca vastu domineerisin üllatavalt. lõpuks löögid kokku olid 24-11 minu kasuks, kuid 1:1 tablool ja lisaaeg samuti muutusteta. penalti seerias eksis palacios 4nda lööjana ning saingi 5-3 penaltid pähe. See eest väga ei muretse. Sellekos hooajaks ainukesed murekohad on vist vasak kaitse. Mul on seal küll Gabriel Silva (23a) aga kedagi muud polegi panna. Vahel mängis Stefan Savic või siis Robert Huth. Samas Huth läheb suvel müügiks ilmselt, sest tahab palka veidi liiga palju ja leping kestab veel 1a. Suvel liitus tänu lepingu lõppemisega minuga 2 noort hollandi ründajat. mõlemad 18 aastased ja suhteliselt sarnase stiiliga.


    Sellel hooajal plaanin mängima hakata 4-1-2-1-2 või siis teisiti öeldes 4-4-2 diamond. kus siis kara on dmc ja sigrudsson amc. äärtel eeldatavasti paremal wilshere ja vaskaul regen meza(mehiklane 20a.). eks näha, mis suvi toob. loodan, et shawcross ja sigrudsson ning wilshare siiski tahavad minu võistkonda jääda. Samas enamik mängijad on ülimalt rahul minuga, ningi olen neil nö. fav.person listis. eesmärk euro cup veerandfinaal, premier top 3, fa ja liiga cup võit.

    Kommentaar


      Miks sa roosdiagrammi ei kasuta?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Alustasin Inglismaa koondisega ning esimene mäng Argentina vastu oli üks põnevamaid mu Fm ajaloos. 87.minut ning Argentina juhtis 3-1, 92.minutiks olin tänu Walcotti ning Downingu väravatele 3-3 viigi saanud kui 94-andal minutil Di Maria pani oma pommlöögiga tulemuse tabloole. Teised mängud läksid suhteliselt halvasti ning arvasin, et ei saa Em alagrupistki edasi (meedia ennustas samuti).

        Em alagrupp oli selline:
        Holland
        England
        Sweden
        Turkey

        Türgi alistasin 3-2
        Rootsiga viik tänu Elmanderi 92 minuti väravale
        Hollandile kaotasin 0-2, kuid sain koos Hollandiga edasi

        Veerandfinaalis sain vastaseks Hispaania ning arvasin, et langen kuid Terry,Sturridge ja Rooney tegid esimesel poolajal asjad selgeks ja kogu kohtumise võitsin 3-1 mida on siiani väga raske uskuda.

        Poolfinaalis alistasin suhteliselt lihtsalt Venemaa 2-1

        Finaalis oli vastaseks Portugal

        90minutid lõppes seisul 0-0

        Esimesel lisaajal skooris Rooney 103.minutil ning teisel lisaajal ma koguaeg pressisin, kuid Postiga lõi 120+1 minutil 1-1 ning tulid penaltid, kus Joe Hart võttis 3 penaltit ära ning minu omadest eksis ainult Cole.

        Mm valikalagrupp pole meeles, kuid seal on väga lihtsad riigid nii, et Mm peaks käega katsutav olema.

        Kommentaar


          Konföderatsioonide karikas, aasta 2013. Van Buyten lubas 30.06.13 pensile minna. Koondisega oli pronksimäng samal päeval. Tüüp otsustas, et läheb hommikul pensile ja nõnda ma ei saanudki teda õhtusel mängul kasutada :S
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Mul oli täpselt sama pobleem ka Konföderatsioonide karikas kui Rio Ferdinand enne finaali jalgpallist loobus.

            Kommentaar


              Kuidas ma siis FC Floraga ML, Superkarika, karika ja Balti liiga võidsin ning Meistrite Liiga alagrupifaasi jõudsin!

              Alustasin siis 1. jaanuarist 2012. Kirjutasin Blue tehtud failid vist kehvasti üle või midagi aga EMLi satsid pärinesid küll alles eelmisest hooajast.
              Hooaja alguses otsustasin, et vasak äär ning mängujuht on positsioonid, mida on vaja kindlustada. Varsti ilmusidki mulle pakkumised meilile millest valisin välja 2 mängijat - Emil Noll (DL, WBL) ja Takafumi Akahoshi (MC), kus üks trumpab teist üle. Mängujuhi ostsin 6k€ eest ja pean seda klubi parimaks üleminekuks.

              Meistriliigas tegi Kuressaare mingi ulme tugeva hooaja aga mul õnnestus see siiski kindlalt võita.
              Kalju võitmine osutus kõige raskemaks ülesandeks ja kogu hooaja jooksul võidsin neid vist ainult kahel korral (Superkarikas ja karikas) ja korra kaotasin. Ülejäänud olid 0-0 viigid.
              Levadiaga olid ka huvitavad vahejuhtumid. Esimese omavahelise kohtumise kaotasin 4-2. Järgmine kord kui kohtusime, tuli aga 4-0 võit.

              Ka Balti liigas tegime puhta töö ja tõime karika koju. Sealsed auhinna rahad on aga tiba paigast ära ja nii sai klubi rahatasku hea boosti.

              Jube suveks oli selge, et katsumuseks saab mängijate klubis hoidmine, sest kõik mängisid niivõrd hästi, et pidin pidevalt lugema kuidas keegi on kellelegi silma jäänud ja kuidas käivad juba kõlakad selle mängija üleminekust. Nii juhtuski, et vanem Anier osteti kuhugi Venemaa 1. Divisjoni 400k € eest ning nõks peale seda osteti Venemaa 1. Divisjoni ka Mosnikov. Tema eest käidi välja rekordilised 1.6 miljonit eurot! Mosnikovi pakkumine oli nii hea, et Pohlak otsustas mu kõnelustest välja jätta ja ühel hetkel sain lihtsalt teate, et ta on müüdud.
              Kuna mu põhiline ründaja oli nüüd läinud, siis oli vaja talle asendajat.. Kedagi kes mängiks Eestis ja oleks piisavalt hea aga ei maksaks palju, sest üleminekute eelarve oli peaaegu nullis.
              Millegi pärast lasin skaudil uurida Cekulajevsi kohta ning sain vastuse, et ta tuleks kindlasti osta. Rääkisin klubi juhatusega ja nad imesid kuskilt/kelleltki 180k€ välja ning transfer tehti ära.

              Suvi läbi algasid Euro sarjad. Klubi nõudis edasipääsu esimesest kvalifikatsiooni mängust aga mina ei leidnud, et see väga võimalik oleks.
              1. Kvali
              Esimeseks vastaseks sain FK Austria Wieni, keda tänu oma uskumatule standardolukordade realiseerimisele võidsin 3-1 kodus ja 1-0 võõrsil!
              2. Kvali
              Selles ringis tuli juba vastu Dinamo Buc. Ma olin hooaja eesmärgi juba saavutanud seega ei olnudki sellest mängust midagi oodata tarvis. Muidugi võita tahtsin ikka aga sellise klubi vastu...EI. Võõrsil tuligi 1-0 kaotus, kodus olin ka terve mängu vältel surve all aga suutsin luua paar võimalust. Teise poolaja lisaminutitel lõi Baranov imevärava ja 2-0 võit viis mu edasi järgmisesse ringi!
              3. Kvali Sparta Praha.
              Praha vorm oli ülisitt ning mängijate moraal väga madal. Samuti pasandas meedia kogu aeg Flora kehvast staadionist aga tõde on see, et tervet kodus peetud kohtumist ma domineerisin. Mängisin koledat jalgpalli. Hoidsin palli ja olin ettevaatlik aga see tasus end ära. Tuli 4-1 võit. Võõrsile läksin ilmselgelt seisu kaitsma ja leppisime 1-1 viiki.
              Alagrupp Eelmise hooaja võitis Chelsea

              Õnnetu loos (mitte et minu jaoks oleks olnud üldse hea loos võimalik), viis mind kokku Chelsea, OMi ja Schalkega. Kõik mängud nägid välja ühesugused. Mängiti minu väljakupoolel, löödi peale 20-30 korda ning mina sain vastata kuni 5 pealelöögiga.
              Chelsealile õnnestus kodus kaotada vaid 1-0 ning pidasin seda kordaminekuks kuni tuli järgmine mäng Schalkega. Tegin kogu mängu jooksul neile 4 pealelööki ning 3 raamidesse. Kõik raamidesse löödud pallid läksid ka sisse ja võidsin 3-2. OM'iga suutsin 0-0 viigi välja mängida.
              Teises ringis sain Chelsealt 9-1 peksa (Torres lõi 6 väravat) aga keegi sellest kisa ei teinud. Mina muidugi sõimasin riietusruumis mängijad läbi. OM'ile ja Schalkele kaotasin 1-0 ning langesin Euroopa Liigasse, kus loositahtel sain vastaseks Villareali. Siin on ka mäng pooleli jäänud aga siiani on päris uskumatult hästi läinud!
              Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

              Kommentaar


                Tarvaga jõudsin siis meistriliigasse lõpuks. Täiendasin meeskonda, kuid rahalisi võimalusi eriti pole. Kamerunist tõin ühe hea vasakkaitsja ja noori on meeskonnas palju. Põhis 14 aastane kaitsev poolkaitsja, kes jätnud vast ühe parima mulje. ML algas hästi 3 mängu võitsin ja siis kaotasin Transile 2-0. Nüüd Floraga mäng ja põhirivistusest pool on vigastatud ja vahetused eriti kindlad ei tundu ...

                Kommentaar


                  Ma tegin nagu ZANNIN seda asja 5 hooaega järjest, suutsin Flora ka play-offidesse viia

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kangura Vaata postitust
                    Ma tegin nagu ZANNIN seda asja 5 hooaega järjest, suutsin Flora ka play-offidesse viia
                    Hea töö! Aga kuidas sul õnnestsus meeskonda tugevamaks saada? Välismaalasi on tõesti lihtne klubisse saada aga eestlased välismaalt Florasse tagasi väga ei kipu. Vähemalt minul pole õnnestunud isegi mitte ulmesuurte pakkumistega ning lõputult muulasi klubisse vedada pole ka nagu mõtet. Või muutub klubi reputatsiooni mingi aja pärast ja mängijatel tekib huvi?
                    Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                    Kommentaar


                      Klubi ja ka liiga reputatsioon tõuseb kui pidevalt ja edukalt riigi klubid euroopas esinevad. Näiteks on täiesti võimalik teha ka Eesti liigast maailma parim liiga, aga selleks kulub roppu moodi aega ning viitsimist, sest see, et sina oled edukas ei tähenda kohe, et teised klubid seda on.

                      Raske ta on aga kujutan ette, et ca 30 FM'i aastaga peaks see täitsa tehtav olema.

                      Kommentaar


                        Üldiselt tuleb palgata jah õiged välismaalased.... selleks on hea kui palkad võimalikult palju välismaa scoute, võimalikult suure knowledkega... kll siis nemad hakkavad leidma häid... aga eesti mängijatest õnnestus kohe Londak osta, Oper tuua, šišov, sidorenkov... isegi jääger kui olin juba 4 korda CL mänginud.. et noh klubi rep tõuseb kll nad tulevad

                        Kommentaar


                          liiga reputatsiooni tõstmisega läheb jubedalt aega, 2011 mängus tegin FC Otepääga kuni 2032 või midagi sellist. häid mängijaid ikka leidus, aga kõik pead noorena palkama ja ise edasi treenima. kahjuks minu klubi chairman Mihkel Aksalu otsustas parimad vennad kommiraha eest kohe suurtele klubidele maha müüa, mis siis et minu väike otepää oli klubide rikkuse tabelis 48 kohal. ja teised ML klubid kuidagi kohe ei tahtnud mulle arenguga järgi jõuda, lõpuks ei viitsind enam selle nokk-kinni-saba-lahti olukorraga jätkata ja jätsin tolle seivi sinnapaika.

                          Kommentaar


                            Endal 25/26 hooaeg käsil. Miskine kuues hooaeg Anderlechtis. Esimesed 5 hooaega võitsin belgia liiga, aga viimasel hooajal jäin lausa neljandaks. Põhimeestel vigastusi palju ning reservide näolt tulnud täiendused ei vedanud välja.

                            Põhimõtteliselt tahaks eesti liiga ka juurde lisada ning mõnda eesti klubi juhendama minna (on nii ikka võimalik, kui mul eesti patchi seda mängu alustades polnud?), aga suht palju anderlechti arendanud ja tahaks tulemusi ka näha.

                            Enamus meeskonnast on varastes kahekümnendates ning mitu hooaega enne põhimeeskonda saamist noortemeeskondades treeninud. Seega rahaline seis on normaalne. Pigem on probleem selles, et kui tahangi mõnda tõelist staari endale tuua, siis raha taha asi ei jää, aga mängija ise keeldub tulemast. Olen täitsa normaalselt euroopas esinenud. Üle hooaja, umbes, olen CL-s play-offi edasi pääsenud ning päris peksupoiss pole olnud kellegi vastu.

                            Käesolev mäng on mul esimene FM12 mäng (esimene FM üldse, enne seda ainult cm03/04) ning peab tõdema, et väga huvitav on, siiamaani. CMs üle 2030 ei jõudnud ma vist kordagi. Kuidagi väga tüütuks läks asi. Hetkel on küll põnevus sees. Tahaks Anderlechtiga CL-i näiteks ära võita.

                            Suure transfere teinud pole. Kalleimad mängijad 10m euro kanti jäänud. Kalleim ostetud mängija oli nooruk, kes umbes 2 hooaega küpses noorte liigas ning teise hooaja lõpu poole, vigastuste tõttu, pidi pinki nühkima hakkama. Nüüdseks on ta hollandi koondises ja iga hooaeg pakutakse mulle 20m+ panuseid. Mängija ise uuendab lepingut hea meelega ning kuigi palka küsib palju, pole mul kahju seda maksta.
                            Teised kaks 10m ostu tegin just selle hooaja alguses. Ostsin ühe tugeva ääre juurde ning ühe noore.
                            Kõige hullem vend mu tiimis sai muretsetud siis kui ta oli 16 ning tõeline talent. Nüüdseks on ta 21 ning saab 120k euri kuus. Aga kurb on see, et ta on täielik puujalg. Olen teda üritanud maha müüa, aga keegi ei soovi teda osta. Isegi mitte 0 euri eest. Pika lepingu tegin temaga omal ajal, sest tehnilised atribuudid olid väga kõvad. Aga nüüd, 5 aastat hiljem, ei ole ta füüsilised atribuudid järgi arenenud... Seega pole temaga suurt midagi teha.

                            Aga jah, eks mu karjäär FMs kindlasti jätkub. Sai alustatud 4 hooaega ungaris györis, seejärel sai viidud fortuna sittard jupiler leaguest hollandi eredivisiesse, ning nüüd 7s hooaeg belgias. Arvan, et paar hooaega võiks veel pingutada, aga siis vajaks juba vaheldust.

                            Mänginud olen kokku 9 päeva. Ühe hooaja saan tehtud nädalaga, kui FMi tuju on.

                            Kommentaar


                              Juhendan jätkuvalt Cheltenhami.
                              Koos uue hooajaga saabusid mu meeskonda kaks eestlast. Üheks on 18 aastane Karl Henri Rebane ning teiseks 21 aastane Marek Kaljumäe. Igatahes on üllatavalt hästi mänginud, eriti esimene neist. Koos Šišoviga kindlad põhikoosseisu mehed. Rebane mitu korda valitud kuu noormängijaks. Ründaja, Jamil Adam, kes tuli eelmise hooaja poolepealt on täiega vinge vemps. Poolel hooajal kõmmutas 19 mängust 15 väravat ning nüüd, kui hooaega läbi vähe üle poole on ta löönud 23 väravat (mänge siis kuskil 25 kanti, päris täpselt pole meeles). Igatahes nende ja paljude teiste noormängijate vedamisel olen neljandal kohal. Otse edasiviivast kolmandast lahutab 4 punkti. Loodan siis see aasta League 1 saada, tulevad vähe suuremad rahad taha. Praegu muidu insecure, kuna head mängijad tahavad kõik sinna 1-2 tuhande vahele saada.

                              E: Eelmine aasta lõpetasin muide tabeli keskel - 12 kohal. Omanikud olid väga rahul ning pakkusid kohe ka uut lepingut. Tõsi, suurenes vaid palk, pikkus jäi samaks Selle hooajaga lõpeb ka leping, kuid olen suht kindel, et pikendavad. Samas ei tasu kindel olla, võivad minema saata rahade pärast.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Ühte mängu 20x uuesti proovinud ja kui juhtima lähen siis meeskond järsku full retarded ja saan pähe. Sorri rahvas aga see mäng pole reaalne, eriti kui ma tollest meeskonnast liigatabelis eespool asun

                                Kommentaar

                                Working...
                                X