320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üritan ka handheldi mängida. Mängijate hinnad tõusevad lakke ülikiiresti. Põhiliselt 11 põhimeest maksavad kõik 44 milkut. Klubiks siis BVB.
    sigpic

    Kommentaar


      Hooaeg 2015/16 alguses. Tiim siis selline: GK-M.A.ter Stegen(23 vanust; 28M eurot väärtus), DL-G.Bale(26;42M), DR- J.M.Sanz(21; 40,5M), DC-K.Zouma(20; 36,5M), DC-M.Hummels(26; 36M), DMC- Sandro(26; 12,75M), CM-M.Martins(20; 42,5M), AML-K.GroBkreutz(27; 17,75M), AMR-M.Götze(23; 26M), AMC-S.Kagawa(26; 32,5M), SC- A.Martin(20; 44,5M). Lisaks veel pingilt J.Butland, Neymar, J.Iturbe, B.Tshabalala, M.Leitner, F.Anderson, L.Moura.

      Siiani on 2 CLi võitu ja ühes kaotasin finaalis pennudega Realile ja teist korda poolfinaalis 3-4. Bundesligas 3 võitu, esimene hooaeg jäin kolmandaks. Bayern hooaeg on pidevalt sarnane. Nimelt kolmveerand hooaja möödudes on nad alles 5-7 kohal, vallandavad peatreeneri ja otsivad uue. Seejärel tõusevad kolmandaks või lausa teiseks.

      Muide, Levadia pääses 2013/14 ELi grupifaasi. Kaugemale ta seal kahjuks ei jõudnud.

      Jutt siis handheldiga mängimisest.
      Last edited by sanderos; 05.06.12, 14:33. Põhjus: Handheld
      sigpic

      Kommentaar


        Tervist! mõtlesin et hakkan ka mängima FMi, võtsin tiimiks siis Stoke City. Pole siiamaani kedagi maha müünud või ostnud, aga plaanis oli küll soetada Vaclav Kadlec kuid Atletico Madrid tegi nii suure pakkumise et mul polnud lootustki teda endale saada. Sõprusmängud on siiamaani hästi läinud. Kvalifikseerusin ka Euroopa liigase alistades ühe Leedu klubi. Sõpruskohtumistes on kõige parem väravakütt olnud Cameron Jerome. Hetkel kasutan siis 4-4-2 formatsiooni kuid on plaanis muuta seda. Nii siis esimese liiga mängu QPRi vastu võitsin, väga raske mäng oli. Algul Djibril Cisse eksis penaltil kui lõi vasakusse äärde ja Sorenson selle maha võttis. Siis lõi võiduvärava Kenwyne Jones kui tõstis palli üle Paddy Kenny. Edasi siis tuli Euroopa liiga kvalifikatsioon mingi tundmatu tiimi vastu siis võitsin üldkokkuvõttes 11-0.

        (kui kaugemale jõuan siis lisan kindlasti infot juurde)
        Last edited by Mark-; 07.06.12, 13:35. Põhjus: Täiendan

        Kommentaar


          Kaks küsimust
          Kas keegi teist on proovinud võrgus mängu internetipulgaga?Kuidas on kiirus ja kas üldse veab välja?
          Siis selline mure, et sai arvutile formatt tehtud ja steamgi maha lastud. sealt oleks saanud kohe update-da mängu, aga nüüd uuesti steami tõmmate ei olnud mul seal fm faili ja searcistki ei paku ta mingit updatet. Kas kellegil on linki või midagi, kust saaks downloadida. Kuidagi raskeks see aasta on see tehtud, sest torrentistki 12.04 suuremat downloadi ei leia.

          Tänud abi eest

          Kommentaar


            Olen proovinud netipulgaga ja vedas välja küll kuidagi.

            Kommentaar


              tere mark. ise mängin ka stoke cityga, ning kolmandal hooajal võitsin ka euroop liiga ära. priemeris parim koht hetkel veel 3'as. jõudu

              Kommentaar


                Tere jah. Ise asun ka hetkel kolmandal kohal kuid olen hädas natukene taktikaga kuna pole rahul ründajate panusega. ( crouch 900 minutit ilma väravata)

                Kommentaar


                  Mängisin ka Stoke Cityga ja soovitan soojalt Daniel Sturridget. Lõi palju väravaid minu mängus.

                  Kolmandal hooajal sain Javier Pastore 5 millioniga.. Täiesti haige. Vladimir Weiss ja Esteban Granero olid ülejäänud põhitegijad - ülimalt head.

                  Kommentaar


                    Hakkasin ka siis 2012 versiooni mängima. Alustasin Manchester Unitediga.
                    Müüsin kohe palju mängijaid maha, samas ostsin mitu põhimeest juurde. Hetkel olen liigas 7. kohal, kuigi olen püsinud ilma kaotuseta ja mängitud on 5 mängu. Nendest siis 2 viiki ja 3 võitu. Hetkel tabelitipus asub Swansea meeskond.
                    Viimases mängus otsustasin proovida täiesti uut ja enda tehtud taktikat. Kohe tuli ka 5-1 võit Norwichi vastu(Lewandowski hat-trick, Nani 1, Kagawa 1).
                    Uus taktika, mida proovisin, näeb välja selline:
                    ---------De Gea------------
                    ----Jones--Vidic--Forren----
                    ----Vassiljev-Provse-Nasri---
                    -Valencia--Kagawa--Young--
                    ------Lewandowski----------

                    Lewandowski on Target Man.
                    Müüsin ära: Rooney, Carrick, Fletcher, Ferdinand, Hernandez, Berbatov, Smalling.
                    Laenule saatsin Macheda, Cleverley, Barmby ja mõne noore veel.

                    Kommentaar


                      No smallingust oleks sul ikka pärast võimas kaitseliini vend tulnud. Ja ega sa selle taktikaga ei võida premmi ega cli ära. Vassiljev ei ole premmi klassi mängija.

                      Aga lugeda on hea, võiks just rohkem selliseid pikki kokkuvõtteid olla (Y)

                      Kommentaar


                        jutustna ka enda mängust juurde veidi. endiselt Stoke City ja olen tegemas suuri imesid. võidetud sai hooaja alguses euroopa supercup. naljakas aga oli see, et mulle kaotanud manu läks hoopis sinna võistlustele :/. võidetud sai ka hooaja keskel liiga cup ning fa cupis pääsesin samuti finaali, kus vastaseks swansea. liigas olen hetkel 5ndal kohal, manust maas 3 punkti ning 3 mängu veel ees. Eelmine hooaeg sai võidetud euro cup ning liigas tuli 3s koht. see hooaeg, olen jõudnud meistrite liigas lausa finaali. vastased ei olnud kerged. alagrupi vastased olid porto, chalke ja anderlecht. sain grupis 10 punkti ning teisena edasi, porto võitis 1 punktiga alagrupi. esimese playoffi vastane oli palermo, keda kahe mängu kokkuvõttes võitisn 8-6. veerand finaalis tuli vastu tuttav chelsea. esimese mängu kodus kaotasin 4-3 ning võõrsil panin kõik mängu. üllatavla kombel tuligi sealt suureskooriline võit. 5-1 ning olin jõudnud uskumatu real madridini. nende vastu mängisin teise taktikaga, kuna põhiründaja paloschi sai vigastada. samuti ei saanud kaasa mängida wilshere, kelle ostsin talvel 7.5m naela eest. esimese mängu võõrsil võitisn 2-0 ning kangelane oli endiselt noor carlos fierro. kodus läksin kaitsma ning värava raamidesse lõinig ainult ühe palli. selleks oli sigrudsson ning 1-0 võit viis mind finaali kus vastaseks on ülivõimas barcelona.
                        järgmiseks hooajaks on eesmärk juba premieri tiitel.
                        tuleval hooajal liitub 4.9 m eest minuga ter stegen ning 2 noort ründajat. mängin valdavalt 4-1-2-1-2 taktikat. vahel ka 4-3-3(aml,amr) üldine kooseis on väga noor. kõige vanem on palacios (30a).

                        Kommentaar


                          Hetkel olen liigas 2. kohal. Ühe punkti kaugusel Evertonist. Hetkel on 9 mängu järjest olnud võitude seeria. Lewandowski on väga heas hoos, 15 mänguga 12 väravat. Klubi juhtkond on väga rahul, et ostsin endale Forreni kaitsesse, kes tegelikult oleks pigem vahetusmees, aga on juba löönud 4 väravat nurgalöökidest ja on kaitses väga kindel.
                          Vassiljevit siiski eriti ei kasuta, kuna tõin reservidest põhimeeskonda Petrucci, kes Vassiljevi vigastuspausi ajal asendas teda suurepäraselt (6 mänguga 2 väravat ja 3 assisti). Hetkel on jaanuarikuu mängus ja minu meeskond on löönud 45 väravat ja mulle on löödud 18 väravat. Olen rahul selle sama taktikaga, kuna meeskond töötab hästi.

                          Champions Leagues sain üle kivide ja kändude alagrupist teisena edasi. Veel enne viimast vooru oli esimesel kohal Napoli 7 punktiga, teisel kohal Valencia 6 punktiga ja mina 4 punktiga kolmandal kohal. Lille oli viimane 2 punktiga. Viimases voorus mängisid Napoli ja Lille 1-1 viiki ja mina võitsin omakorda Valenciat Lewandowski tabamusest.

                          Lewandowski on ka ühtlasi Premier League parim väravakütt hetkel.

                          Kommentaar


                            Alustasin ka siin hiljuti selle aasta versiooniga. Võtsin omale League 2 klubi Chelteham Town'i. Meedia ennustas eelviimast kohta. Praegu kusagil pool hooaega mängitud ning olen seal keskel kuskil. Kaitse lekib täiega. Pea iga mäng lüüakse väravaid mulle. Eriti tihti peale seda, kui ma olen juhtima asunud lüüakse vastu kohe. Samas ründajad suht head, olen seal 6 kohal vist löödud väravate poolest. Järgmine hooaeg proovin tõusta, kui püsima jään muidugi Tuntumad nimed, keda tuua sain olid: Cruise (LB Arsenal), Wootton (CB Manu) ja Bouzanis (GK Liverpool). Eelmisest FM'ist ikka täiega erinev, praegu enam-vähem saan pihta juba mängule. Aa tõin ka vabaagendina meie Tihhon Šisov'i mängima. Kindlalt üks paremaid mängijid hetkel. Veel paari noore eestlasega sõlmisin lepingu, kes saabuvad suvel alles.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Aa tõin ka vabaagendina meie Tihhon Šisov'i mängima. Kindlalt üks paremaid mängijid hetkel.
                              sellisel juhul peab sul ikka päris halb meeskond olema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                                sellisel juhul peab sul ikka päris halb meeskond olema.
                                Keskmine hinne on üle seitsme ning liidrite vastu saab super hästi hakkama. Key player.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X