320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 03/04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM 03/04\'

    Olen jõudnud aastasse 2007 Bayern Müncheni juhtimisel ja võitnud igal aastal Bundesliga ja 2 korda CL´i
    Märkimist tasub,et Santa Cruz on kaasa teinud 156 mängu ja löönud 173 väravat.
    Samas on veits imelik,et mul saavad just ründajad ja ründavad poolkaitsed kõike rohkem kaarte.

    Praegune koosseis:

    ------------Hildebrand---------
    Sagnol---Mexes---Bonera--Rau
    ---------Hargreaves-------------
    Deisler----Ballack---Ronaldinho
    ------Santa Cruz---Pizarro------

    Tarmo Kink on ka edukat tööd teinud,löönud 6 mängus 7 väravat ja maksab 11 mln.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM 03/04\'

      hmm. siuke asi siis. olen torquay. hooaja esimene mäng. 70. minut. väravavaht lööb palli värava alt lahti. tuul (?) kannab kaugelekaugele. vastase kiiper on kasti joonel, pall kuku tema ette maha, põrkab tast üle ja veereb väravasse....
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM 03/04\'

        Originally posted by fittibaldi


        hmm. siuke asi siis. olen torquay. hooaja esimene mäng. 70. minut. väravavaht lööb palli värava alt lahti. tuul (?) kannab kaugelekaugele. vastase kiiper on kasti joonel, pall kuku tema ette maha, põrkab tast üle ja veereb väravasse....
        endalgi selline asi juhtunud nimelt cm4-jas
        Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
        When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


        Koss on lahe

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM 03/04\'

          (Frey)
          ------------------Buffon------------------
          (Koopman,Montero,Legrottaglie,Brown)
          Thuram----Lucio----Chivu----Zambrotta
          (Palombo)
          -------------------Appiah------------------
          (Zambrotta) (M.G.Pedersen)
          ------Camoranesi-----------Davids------
          (Nedved)
          -------------------Diego-------------------
          (Simonetta) (Sculli,Del Piero)
          --------Tevez------------Trezeguet-------






          See on mu mega team eelmine hooaeg v6itsin k6ik 2ra + weel super cupi
          Ilma cheatiteta!!!!
          742617000027
          (sic)
          (515)
          MAGGOT

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM 03/04\'

            KLe Davids poiss pane Simonetta ründesse julm täkk mul maksab prgu selles network games ,mida me mängime 18 milli ja toksib sitax väravaid ,sest vaata mis ta Finishing on.

            Edit: Ja Robinhot polegi?
            sigpic

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM 03/04\'

              Originally posted by Henryfan
              Edit: Ja Robinhot polegi?
              Robinho on lihtsalt P.A.S.K.!!! Tra tegin endal uue mängu ja ostsin ta ära, saast ei saanud mu meeskonnas olla isegi 5(!!!) päeva kui hakkas mölisema et tegi vea kui liitus klubiga ja tahab klubist lahkuda. Ja peagi requestis end transfer listi kah.
              Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM 03/04\'

                Originally posted by Totti


                Originally posted by Henryfan
                Edit: Ja Robinhot polegi?
                Robinho on lihtsalt P.A.S.K.!!! Tra tegin endal uue mängu ja ostsin ta ära, saast ei saanud mu meeskonnas olla isegi 5(!!!) päeva kui hakkas mölisema et tegi vea kui liitus klubiga ja tahab klubist lahkuda. Ja peagi requestis end transfer listi kah.
                EAT POOP!
                Oma viga, kui mängida ei oska.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM 03/04\'

                  Originally posted by Totti


                  Originally posted by Henryfan
                  Edit: Ja Robinhot polegi?
                  Robinho on lihtsalt P.A.S.K.!!! Tra tegin endal uue mängu ja ostsin ta ära, saast ei saanud mu meeskonnas olla isegi 5(!!!) päeva kui hakkas mölisema et tegi vea kui liitus klubiga ja tahab klubist lahkuda. Ja peagi requestis end transfer listi kah.
                  Hmm mul ta on löönud 35 mängus 34 kolli ja ma mängin sinu pooltatud Romaga ja üldse on kolme hooajaga löönud üle 100 värava mu eest.

                  NB!! Ostke endale selline täkk nagu Estefania leiate ta REal Sociedadist ,kas siis reservidest või põhist noormees ja ülihea ka veel.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM 03/04\'

                    Originally posted by Robinho


                    Originally posted by Totti


                    Originally posted by Henryfan
                    Edit: Ja Robinhot polegi?
                    Robinho on lihtsalt P.A.S.K.!!! Tra tegin endal uue mängu ja ostsin ta ära, saast ei saanud mu meeskonnas olla isegi 5(!!!) päeva kui hakkas mölisema et tegi vea kui liitus klubiga ja tahab klubist lahkuda. Ja peagi requestis end transfer listi kah.
                    EAT POOP!
                    Oma viga, kui mängida ei oska.
                    No mida sa paat üldse kärtsud?!
                    Muuseas ma ei teinud mitte midagi muud kui korra klikkasin \"Continue Game\'i\" peale ja see laadis 5 päeva laksust.
                    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM 03/04\'

                      Originally posted by Henryfan


                      Kle Davids poiss pane Simonetta ründesse julm täkk mul maksab prgu selles network games ,mida me mängime 18 milli ja toksib sitax väravaid ,sest vaata mis ta Finishing on.

                      Edit: Ja Robinhot polegi?

                      Mul maksab Simonetta juba 10 mil ja hind t6useb k2rmelt
                      Mix mulle Robinho kui Mul Tevez 38mil Treze 48,5mil ja Simonetta jamuidugi vanameister Del Piero!!!!!!Ei n2e nagu p6hjust osta
                      742617000027
                      (sic)
                      (515)
                      MAGGOT

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM 03/04\'

                        Aga sa võiks võib-olla keskkaitset täiendada. Aga mina va geenius lõin taktika millega suutsin interit 4-0 võita ,aga peale seda mängu sain ma kolmes mängus punase (Estefania,Bonera ja Samuel)

                        Edit: Unustasin võta ikka va Scmeichel Kape ka ,mul on ta 19 ja väärt 5 milli .
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM 03/04\'

                          Originally posted by Henryfan


                          Originally posted by Totti


                          Originally posted by Henryfan
                          Edit: Ja Robinhot polegi?
                          Robinho on lihtsalt P.A.S.K.!!! Tra tegin endal uue mängu ja ostsin ta ära, saast ei saanud mu meeskonnas olla isegi 5(!!!) päeva kui hakkas mölisema et tegi vea kui liitus klubiga ja tahab klubist lahkuda. Ja peagi requestis end transfer listi kah.
                          Hmm mul ta on löönud 35 mängus 34 kolli ja ma mängin sinu pooltatud Romaga ja üldse on kolme hooajaga löönud üle 100 värava mu eest.

                          NB!! Ostke endale selline täkk nagu Estefania leiate ta REal Sociedadist ,kas siis reservidest või põhist noormees ja ülihea ka veel.
                          See et ta sul nii palju v2ravaid on l66nud ei t2henda et ta peaks meil sama palju l66ma:P
                          Ja yleyldse ostke Tevez siis igam2ng tehtud!!!!!Ta l6i oma esimeses m2ngus mis oli juba v2ga ammu kohe 4 v2ravat!
                          742617000027
                          (sic)
                          (515)
                          MAGGOT

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM 03/04\'

                            Originally posted by Henryfan


                            Aga sa võiks võib-olla keskkaitset täiendada. Aga mina va geenius lõin taktika millega suutsin interit 4-0 võita ,aga peale seda mängu sain ma kolmes mängus punase (Estefania,Bonera ja Samuel)

                            Keskkaitse rebib t2iega Lucio oli ellmise hooaja maailma parim m2ngia!!!!!Chivu ja Legrottaglie k2ivad vahelduva eduga ja muidugi vanameister Montero!!!! Mul pole kedagi vaja vahetada saan sellest ise ka aru
                            742617000027
                            (sic)
                            (515)
                            MAGGOT

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM 03/04\'

                              Originally posted by Henryfan


                              Palju kõmu tekitanud mängust on siis mängitud esimene hooaeg. Kellelgi ei õnnestunud seekord siis üle mängida Zaccheroni poolt juhendatavat Juventust, kes võitis Serie A päris kindla edumaaga.
                              Hooajast on veel meenutada Roberto Carlose kinga saamisi Romast ja Laziost, superost Robinho\'t ja UEFA Cupi finaali, mille võitis Roma, olles Parmast üle, tulemusega 11:5.

                              Mõningased tulemused siis veel lühidalt:

                              CL
                              finaal: Dinamo Kiiev 1:2 Man U


                              Uefa Cup
                              finaal: Roma 11:5 Parma

                              Italian Cup
                              finaal: Inter 0:3 ja 2:3 Juventus

                              Serie A :
                              1. Juventus
                              2. Parma
                              3. Inter
                              4. Roma
                              5. Lazio
                              6. Milan


                              Suuremad Transferid(eurodes):

                              20 M Gronkjaer Chelsea -> Inter
                              16,5 M Adriano Parma -> Inter
                              7,75 M B. Pedretti Sochaux -> Inter
                              free Maxwell Ajax -> Milan
                              4,5 M Mexes Auxerre -> Milan
                              free Camoranesi Juventus -> Milan
                              14 M Robinho Santos -> Roma

                              siis mõned vahetused:

                              Delvecchio ja Tomassi(Roma) <-> Karagounis + 1,5 M (Inter)
                              Marchonni (Juventus) <-> M. Blasi (Parma)


                              Suvel on Parmasse voolamas suured väed. Kõige rohkem kära tekitas talvel Henry ,kelle jahi võitis lõpuks Milan ning koos sellega tõusis ka üheks favoriidiks järgmine hooaeg.Juventusesse tulevad suvel sisse Emre ja Guti.

                              Ja lõpux siis tegelased, kes mängivad:

                              Juventus/Roma - Henryfan
                              Inter - zaz
                              Milan - Realmadridfan
                              Roma/Lazio/Parma - Roberto Carlos
                              Mina lõpetasin pärast 5.(vist) hooaega. Nii et kes soovib, võib minu asemel Milani peatreeneritoolil jätkata.
                              It\\\'s always better on holiday...

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM 03/04\'

                                Suur suur tänu Kristole kes viitsis meiega koos CM-i peladaSuutis Milanist kokku klopsida suurepärase meeskonna,kuid kahjuks lõppes treenerikarjäär ootamatult.Põhjus jääb vaid meie teadaIgatahes minu Giampaoli Pazzini pühendas mängu Austria Viennaga täielikult Kristole lüües 5 väravat ja andes 1 söödu.Igatahes Ja suur suur aplaus heade elamuste pakkumise eest meile kõigile

                                Kommentaar

                                Working...
                                X