320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 03/04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'CM 03/04\'

    Originally posted by france


    kas keegi saaks oma CM 2003-04 ftp.dataneti.ee üles panna ma tõmbasin patchi kuid siis ei läinud enam tööle.Nõudis CD.

    Otsi kuskilt netist patch\'ile crack ka, siis peaks tööle minema.
    Proovi www.gamecopyworld.com .
    It\\\'s always better on holiday...

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'CM 03/04\'

      tekkis selline kyss, et kui palju keegi nn. individuaaltreeninguga aega näeb? Uurisin selle kohta siinseal välismaa foorumites ka, aga seal enamasti on kõik harjunud \'to leave as is\' ehk ei torgi midagi.
      Ega ma ise ka midagi palju muutnud pole, vahepeal scarboroughga mängides tundus hädavajalik, et attacking skill kogu meeskonnal kasvaks, sestap lisasin shootinguid ja sprinte jne. terve first teami treeningusse. Lisaks tegin ühest ründajast katsejänese ja panin ta praktiliselt ainult löömist harjutama. tulemuseks see, et hooaja lõpuks olid tal nii mental kui physical näitajad halvemaks läinud ja finishing ühe palli võrra kõrgem ehk umbes 9.
      sõnaga, kas ja kuidas keegi on mõnd meest eraldi arendanud? reetke mõni saladus..:P
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'CM 03/04\'

        Originally posted by fittibaldi


        Lisaks tegin ühest ründajast katsejänese ja panin ta praktiliselt ainult löömist harjutama.
        Aga ära pane ainult löömist harjutama. Sa võid ju lihtsalt treeningkoormust suurendada. Et näiteks kõik jääb samaks, aga paari vaba päeva asemel paned näiteks löömise vms. Proovida ju võib...
        It\\\'s always better on holiday...

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'CM 03/04\'

          Mul üks selline küsimus või probleem. Kas teil ka selle 4.1.3. patchiga kõik mehed taovad iga nuka pealt üle või täiega mööda. Endal nii oma mehed kui ka vastas meeskonna mängijad. Viiest mängust lõppesid neli 0:0 viikidega. Keskmiselt oli mängus värava võimalusi mingi 6-8 aga kõik mööda. Mängijate löögi tugevus ka ullult nõrk. Varasemates patchides seda probleemi nagu ei olnud.

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'CM 03/04\'

            Originally posted by Revolucion
            Mul üks selline küsimus või probleem. Kas teil ka selle 4.1.3. patchiga kõik mehed taovad iga nuka pealt üle või täiega mööda.
            ...
            Varasemates patchides seda probleemi nagu ei olnud.
            imelik on vaid see, et varasematega sul seda ei olnud.
            näide minu suhteliselt tavalisest mängust (4.1.2 versiooniga)
            arsenal - man city
            final score: 2-1
            shots on target: 6-1
            shots off target: 43-4

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'CM 03/04\'

              Nii ma Roma mängu enam ei viitsi mängida ja mõtlesin siis proovida Hispaania liigat ning võtsin klubiks Real Betis aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida kuidas mul seal liigas läinud on. Vaid sellest et keegi siin küsis häid mängijaid: Kui mängida 4.1.2 patch\'iga siis selliseid häid mängijaid, kellel contract kohe lõppemas on nagu näiteks: kui otsite vasakkaitset siis Ajaxi Maxwell on väga hea, kui otsite paremale kaitset siis veitsa vana võitu on muidu, aga hea karistuslöökide lööja on parguaylane Francisco Javier Arce mängib Jaapanis, Gambas (neil mõlemil lõppeb kontraht 2004 a algul). Ründavat-poolikut saaks Fenerbachest Ariel Ortega ning samas klubis on muidu üks mega-noor-ründaja Sanli Tuncay ma sain kätte kuskil £9milliga. Mul ongi ta ainus ost ning mees löönud 6 mängust 8 väravat.

              Enjoy!
              Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'CM 03/04\'

                Nonii, tegin kah oma esimese täispika hooaja. Newcastle\'ga, natürlich!

                Taktikaks valisin üsna lihtsakoelise 4-4-2, rõhuga kiiretele äärtele, kuid eksperimenteerisin ka 4-3-1-2, 4-1-3-2 ja 4-3-2-1 taktikaga. Vast viimane väärib üleüldse kasutamist, kui vastase 4-mehelist kaitseliini maha murda vaja, ent klassika ruulis siiski paremini. Transferlisti läks nö. vanad puud - hooaja jooksul lahkusid Acuna (900k Villa), McClen (170k, West Ham), Quinn (140k, SheffUtd), Orr (free, Notts Co) + mõned noored free transferiga. Sisse ostsin rahalistes raskustes Wimbledonist vasakääre Morgani 500k ja keskväljamehe Reo-Cokeri 500k. Lisaks Borost noor vasakkaitse Murphy 675k eest.

                Põhikoosseisuks kujunes: Given - Hughes, Bramble, Woody, Bernard - Dyer, Bowyer, JJ, Robert- Shearer, Bellers. Hooaja keskel asendasin kehvalt mänginud Roberti talendika ja kiire Morganiga.

                Algus oli liigas üsna nutune ja kukkusin välja ka Meistrite Liiga eelringis võõrsil löödud väravate arvel Donetski Shahtari vastu, kes polnud muuseas sita pealt riisutud - oma grupist jõuti edasi ja kodus tehti tuul alla ka Madridi Realile.

                Siis hakkas aga hästi minema, vahepeal püsisin paarkümmend mängu järjest kaotuseta. Otsustav oli seejuures hea kaitse (naljakoht!). Hooaja lõpuks löödi mulle liigas vaid 17 kolli - kaks korda vähem kui paremuselt järgmisele Manyoole. Mingi aeg hoidis Given puuri puhta 13 mängu järjest. Ja nii see liigavõit tuligi, lisaks ka liigakarikas - 1-0 Chelsea vastu, koll JJ-lt lõpu eel. FA Cupis kaotasin võõrsil Chelseale 4. ringis. UEFA karikas jõudsin finaali, kuid finaalis tuli vastu võtta 0-1 kaotus Parmalt. Morfeo karistuslöök jõudis sihile juba 5. minutil.

                Liiga:
                1. Newcastle 74 (tiitel kindlustatud 2 vooru enne lõppu)
                2. Arsenal 67
                3. Manyoo 65
                4. Spurs 64
                5. Pool 63
                6. Chelsea 62
                ...
                16. Bolton 40 -12
                17. Man City 40 -13
                ----------------------
                18. Portsmouth 40 -16
                19. Wolves 37
                20. Leicester 32

                FA karika võitis Derby Cpunty alistades penaltitega Chelsea (kes siis kaotas mõlemad karikafinaalid).

                Parim mäng oli enda hinnangul liigakarika poolfinaal Highbury\'l, kus Bellers lõi kolm kolli ning andis Alile kaks söötu seisuks 5-2.

                Hooaja resultatiivsemad olid (kõik sarjad):
                Bellamy 25 (liiga parimad Henry 31, Roonaldo 26, Saha 23, Smith 22, Pahars 21)
                Ameobi 13
                Shearer 8
                Bramble 7
                Dyer 6
                LuaLua, Bowyer 5
                JJ, Morgan, Robert 3

                Söödud:
                Al 12
                Dyer 10
                Robert 8
                Hughes, Ameobi, Solano 7

                Lisaks põhikoosseisu meestele said rohkem mänguaega veel Solano, Griffin, O\'Brien, Elliott, LuaLua, Speed ja Ambrose.

                Hooaja positiivsemad momendid on kindlasti Ameobi esiletõus ning Bellamy resultatiivsus. Samas Bellersil on tendents pooltes mängudes \"ära kaduda\". Negatiivne on kindlasti Roberti kehv mäng, kuid temasugust pujäänikut ei julge transferlisti ka panna - keerab veel meeskonna moraali perse.

                Järgmiseks hooajaks on täiendused 2 free transferi - Stankovic ja D Mills. Nende lisandumine peaks andma lisajõudu tiitlikaitsmiseks ja ka Meistrite Liiga ründamiseks.

                Kui nüüd mängust üldiselt rääkida, siis käib ikka väga närvidele passiivsete suluseisude äravõtmine. Lisaks on bug see, et hooaja parimate arvestamisel loetakse ka laenul madalamates divisjonides käinud meeste keskmist hinnet. Nii sai hooaja mängija autasustamisel teise koha Stephen McPhail. Lisaks on liiga äärmiselt ühtlane, mida näitab Manyoo, Arsenali ja Chelsea esinemine. Mis ei seganud Manyoot meistrite sarja võitmast... Saa siis aru asjast...
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'CM 03/04\'

                  Mis versiooniga mängid? Nimelt tuli see nädal välja ka 4.1.4, seal peaks nüüd kõik korras olema.

                  Mis Sholasse puutub, siis on ta IMHO mängus üpriski üle hinnatud. Peale esimest hooaega võtab ta Newcastle\'is pidevalt kindla starting-11 koha ning kõmmutab hirmsasti kolle. Shearer seevastu on üsna under-rated, arvestades asjaolu, et ta on ka veel praegusel ajal IRL liiga parim kollikütt.

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'CM 03/04\'

                    Alustasin eelmine nädal 4.1.3-ga. Aga seal on muidu teisigi paranähtusi - Bellamy 25 kolli, nagu juba mainitud, Dyer lööb rohkem kui kaks väravat hooajaga, Bramble on liiga parim kaitsja...
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'CM 03/04\'

                      Sellest on keegi midagi kuulnud-näinud? Mida endast kujutab üldse?

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'CM 03/04\'

                        Originally posted by tembuu


                        Sellest on keegi midagi kuulnud-näinud? Mida endast kujutab üldse?
                        Mina olen kuulnud. Selline tore mäng kus saad oma lemmik meeskonda juhtida, lisaks Arsenal Club Footballile on veel teisi ManU, Chelsea, Celtic jne Kahju, et asi on mõeldud ainult PS2-le

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'CM 03/04\'

                          Ise olen mänginud Espoo Honkaga 6 hoaega. Alustasin soome 1 div. ja nüüd olen juba 2 korda kõrgliiga ära võitnud. CL-is ona parim tulemus alagrupi 3 koht ja sealt UEFA-sse kus kohe NUCF-i vastu välja langesin. Veel siuke asi, et mu staadion mahutab aint 1000 pealtvaatajat aj kui am üritan seda suurendada, siis antakse teade, et ei omata staadionit ja seega pole võimalik seda laiendada. Et kas kuidagi pole nagu võimalik seda statat siiski omale saada...raha nagu oleks mul piisavalt ju..??

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'CM 03/04\'

                            Originally posted by Sir Margus


                            Ise olen mänginud Espoo Honkaga 6 hoaega. Alustasin soome 1 div. ja nüüd olen juba 2 korda kõrgliiga ära võitnud. CL-is ona parim tulemus alagrupi 3 koht ja sealt UEFA-sse kus kohe NUCF-i vastu välja langesin. Veel siuke asi, et mu staadion mahutab aint 1000 pealtvaatajat aj kui am üritan seda suurendada, siis antakse teade, et ei omata staadionit ja seega pole võimalik seda laiendada. Et kas kuidagi pole nagu võimalik seda statat siiski omale saada...raha nagu oleks mul piisavalt ju..??
                            Ei tea, pole mänginud seda toredat mängu.

                            NB! Äkki keegi teab kust ma endale orginaali saaksin soetada?

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'CM 03/04\'

                              Niisiis, teine hooaeg. Nagu öeldud lisandusid kahe hooaja vahel free transfer Stankovic Laziost ning 2 milli eest Mills Leedsist. Kuna hooaja alguses langesid pikaajaliste vigastustega välja nii Bramble kui Woody, lisasin kaitseliini 1.9 milli eest Albrechtseni Kopenhaagenist. Hooaeg algas üsna nutuselt, kïgepealt kaotasin Charity Shieldi Derbyle 1-0, siis sain liigas esimese 12 mänguga vaid 17 punni, kuna probleeme oli kollide löömisega. Siis seis mõnevõrra paranes, kuid mingi hetk tuli teine mõõn, kus olin pea 10 mängu võiduta. Kusjuures meeskond mängis hästi, enam-vähem kõigis mängudes oli üsna masendav ülekaal, kuid minu mehed lõid keskmiselt 15 löögist 10 raamidesse ja 1 sisse, samas kui vastane tegi umbes 3st 1 või 2. Selline asi ajab ikka väga räigelt närvi... Õnneks läks Meistrite liigas paremini, alagrupist edasipääsemisega raskusi polnud - grupikaaslased olid Shahtar, Marseille ja PAO.

                              Kahjuks kukkusin välja liigakarikast kui panin noored mängu. Peale masendavat ülekaalu jäin St. James\'l alla Stoke Cityle 0-1. Liigakarika võitis lõppeks Man City lisaajal 2-1 Evertoni vastu. Ka Karikast kukkusin välja alguses, 3. ringis jäädes võõrsil kordusmängus alla Evertonile 1-3. Karikafinaalis alistas Chelsea penaltitega Arsenali 3-1. Samas, Meistrite Liigas sattusin kokku Real Sociedadiga. Hispaanias kaotasin 1-2, kuid koduseinte toetusel jäi kordusmängu tulemuseks koguni 7-1. Bellamy lõi 4 kolli ja andis 2 söötu, Ameobi sai kirja 2+2. Veerandfinaalis alistasin võõrsil löödud väravatega Milani, kuid poolfinaalis kaotasin Arsenalile peale 2-2 kodumängu 1-3. Finaalis kaotas aga Arsenal peale Henry kiiret avaväravat 1-2. Vastaste kollid lõid Dean Richards ja Helder Postiga... jah, TOTTENHAM!!! Seda siis Ruud Gulliti seksikal juhendamisel.

                              Liigas tundus korraks, et saan isegi esikohakonkurentsi sekkuda, ent lõpus jäid Arsenal ja Manyoo siiski kättesaamatuks.

                              1. Arsenal 75
                              2. Manyoo 74
                              3. Newcastle 68
                              4. Spurs 64
                              5. Pool 58
                              6. Chelsea 57 +2
                              7. Man City 57 -1
                              8. Birmingham 55
                              ....
                              16. Blackburn 46
                              17. Charlton 42
                              ------------------
                              18. Everton 41
                              19. WBA 37
                              20. Preston 19

                              Seega ainuke uustulnuk, kes püsima jäi, oli Derby. Alt tulid üles Leicester, Forest ja Stoke.

                              Liiga resultatiivsemad:
                              Henry 37
                              Klose (Arsenal) 24
                              Postiga 23
                              AMEOBI 20
                              Aasta mängija: Orlando Montolvan (Leeds, USA)

                              Siinkohal annaks ka põnevamaid transfer-uudiseid-
                              Pires Arsenal - Chelsea 15
                              Klose Lautern - Arsenal 13.75
                              Anelka ManC- Chelsea 11.5
                              Heskey Pool - Deportivo 7.75
                              Bonera Parma - Chelsea 7.75
                              Kanoute Spurs - Barca 7.5
                              Castellini Torino - Chelsea 7.5

                              maailmast:
                              Roberto Carlos Real Madrid - Juvebtus 12.75
                              Hargreaves Bayern - Sociedad 10.25
                              Lucio Leverkusen - Schalke 10.25
                              Nakata Parma - Inter 9.75
                              Cisse Auxerre- Barca 9.75
                              Davids Juventus - Barca 8.25
                              Perrotta Chievo - Betis 8

                              Uued treenerid:
                              Everton - Völler, Fulham - Vialli, Blackburn Carver (end. Newcastle\'i abitreener), Preston - Stuart Pearce, Spurs - Gullit, Man City - Erland Johnsen, Shotimaa - Moyes, Inglismaa - McClaren, Rootsi - SG Eriksson, Taani - M Laudrup, Nigeeria - Wenger (samal ajal Arsenalis edasi, nagu McClaren Boroski),
                              Serhat Fenerbahce - Atletico Madrid 7.75

                              Enda satsist veel. Hooaja jooksul müüsin Millsi 2 milliga Arsenali, sest ta ei kohanenud klubiga. lisaks lahkusid reservidest Ramage (Ipswich, 14k), Caig, Carr, Norton, Jackson, Smith, Speed, Kerr, Gavilan, G Caldwell, Pattison (kõik ft), Harper (Spurs, põhiväravavht, 900k), Atkin (Bolton, 70k), Dabizas (WBA, 100k), O\'Brien (WBA (1.3m), Finnigan (Chesterfield, 40k).

                              Hooaja etteastete numbri kohaselt võiks sümboolne koosseis olla järgmine:
                              Given - Hughes, Albrechtsen, Bramble, Murphy -Dyer, JJ, Bowyer, Morgan - Ameobi, Bellamy. Varus: Collin, Shearer, Bernard, Solano, Stankovic. Veel said rohkem mängida Griffin, Woody, Chopra, Robert, Reo-Coker, Viana, Ambrose.
                              Kole lõid:
                              Bellamy 27
                              Ameobi 25 (Aasta mängija)
                              Shearer 6
                              Albrechtsen, Dyer, JJ 4
                              Stankovic, Bowyer 3
                              Sööte jagasid:
                              Ameobi 18
                              Morgan 10
                              Stankovic 9
                              Shearer 7
                              Bowyer, Solano 5
                              MoM:
                              Ameobi 12
                              Given 9
                              Bellamy 4

                              Ahjaa. Em2004 võitis Holland, alistas lisaajal prantslased 1-0. Eestlaste osas on ainukesed põnevad asjad Dmitri Girishini kolimine Florasse ning Pärnu Kalevi poolkaitsja Andrei Shadrini üleminek Krõlja Sovetovisse.

                              Kuna Meistrite Liiga tiitel jäi kättesaamatuks peab ühe hooaja vähemalt veel tegema
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'CM 03/04\'

                                Kuulge teie, kes Inglise Liigat mängivad, mul on teile üks küsimus: Kas Chelsea Chairman on seal ikka Abramovic wä?
                                Küsin kuna ise pole Inglise Klubidega mänginud ja teiste riikide klubidega mängides on direction seal tühi.
                                Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X