320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 03/04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM 03/04\'

    Originally posted by realmadridfan

    Roma/Lazio/Parma - Roberto Carlos


    umm..okei..tahad uut väljakutset? võta kõik serie a klubid, küll siis saab alles vägevaid rekordoste ja värke teha, aaay maaan?
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM 03/04\'

      Originally posted by fittibaldi


      Originally posted by realmadridfan

      Roma/Lazio/Parma - Roberto Carlos


      umm..okei..tahad uut väljakutset? võta kõik serie a klubid, küll siis saab alles vägevaid rekordoste ja värke teha, aaay maaan?
      Minuga räägid või? Kui jah, siis oled sa midagi valesti aru saanud.
      It\\\'s always better on holiday...

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM 03/04\'

        Originally posted by realmadridfan


        Originally posted by fittibaldi


        Originally posted by realmadridfan

        Roma/Lazio/Parma - Roberto Carlos


        umm..okei..tahad uut väljakutset? võta kõik serie a klubid, küll siis saab alles vägevaid rekordoste ja värke teha, aaay maaan?
        Minuga räägid või? Kui jah, siis oled sa midagi valesti aru saanud.
        Ma arvan, et ta võttis sinu tsitseeritud postitusest selle lõigu . Aga ei suutnud enam CMi edasi pelada kahekorde Serie A võitja, ühekordne CLi võitja ning ka teiste karikate võitja mees oli võitnud peaaegu kõik mis võimalik puudus ainult üks asi see mille oleks pidanud talle kohe andma \"Serie A Manager of the year\". Aga ta on paljudele eeskujust ta suutis loobuda päeva röövivast CMist.
        sigpic

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM 03/04\'

          Kes saab hostida ja kuidas see v2rk yldse toimib mudu olen asjast huvitatud!
          742617000027
          (sic)
          (515)
          MAGGOT

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM 03/04\'

            No nii vabanes ka kahjuks Parma treeneri koht on soovijaid. Mängijaid on häid kuid kaks võib-olla parimat tegid ülemineku eelmise aasta meister klubisse Roma. Mäng hakkab igatpidi Roma kanti kiskuma kuna aastaid kogutud kokku häid mängijaid pink on heasi mängijaid täis (nagu Chelseal aint paremad) . Teistel tuleb natukene tööd teha et samaga vastata, kuid kas on siis soovijaid Parma kohale.
            sigpic

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM 03/04\'

              Originally posted by Henryfan


              No nii vabanes ka kahjuks Parma treeneri koht on soovijaid. Mängijaid on häid kuid kaks võib-olla parimat tegid ülemineku eelmise aasta meister klubisse Roma. Mäng hakkab igatpidi Roma kanti kiskuma kuna aastaid kogutud kokku häid mängijaid pink on heasi mängijaid täis (nagu Chelseal aint paremad) . Teistel tuleb natukene tööd teha et samaga vastata, kuid kas on siis soovijaid Parma kohale.

              Tegelt ma mõtlesin järgi ja kui võimalik, siis tuleks tagasi:

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM 03/04\'

                Mul juhtus eile selline tore asi mida ma hmm 5 hooaega oodanud. Anti võimalus saada Saksamaa peatreeneriks, ei uskunud enda võimalustesse ja hoi hopsti isegi pakuti mulle tööd. Esimesed kaks mängu on ka möödunud kahjuks oli võistkond vigastusdest räsitud puudu olid sellised nimed nagu Kehl, Ballack, Amoah jne järgmises mängus ei olnud enam Deislerit. Kuid see nagu meie networki mängus ja tooksi nagu noh selle itaalia liiga kohta paar asja.

                Võitjad:
                2003/04 Torino Juventus
                2004/05 Torino Juventus
                2005/06 AC Milan
                2006/07 AC Milan
                2007/08 AS Roma
                2008/09 AS Roma

                Minu algkooseis (AS Roma):
                -----------------------------------Kasper Scmeichel----------------------------
                -Nigel De Jong---------------------------------------------------Steven Reid--
                ------------------------Daniele Bonera-------James McEvely------------------
                --Rafael Van Der Vaart------------Daniele De Rossi-------James McFadden-
                --------------------------------------Oskitz Estefania-----------------------
                -------------------------------------------------------------------------------
                ----------------------------Robinho--------------Giampaolo Pazzini-------

                Ja kui Roma pingist räägida siis võtab ikka kõhendaks, seal siis sellised nimed: Jermaine Jenas, Adriano, Moke, Simonetta, Simao, Walter Samuel, A.Ghomsy, V.Seretis, Lionel Mathis, Helder Barbosa, A.Isakkson, J.Charles, Gabri ja reservides kah mõned normaalsed mängijad Eremenko jr, Omar Daley noordest on sellised täkud peale kasvamas et oi oi oi. Aga noh kui minu kuludustest rääkida (mängijate ostmine), siis minu käest on läbi käinud selline tore summa nagu kuskil 350 miljonit naela :P. Suuremadest müükidest võib-olla Totti (Bayern), Emerson (Real M.), Reyes (Barca), Gasbarroni (Juve), Cassano(Parma) rohkem ei mäleta....

                Aga jah CLi olen kah kaks aastat järjest kinni pannud ja viimase kahe aasta jooksul pole ühtegi tiitlit, mis võimalik saada oli ära kaotanud neli korda valiti Serie A parimaks treeneriks. Eelmine aasta kõmmutas Estefania vastaste võrku maagilised 51 kolli ja ühes mängus lausa 9 väravat Verona võrku. Natuke jama oli see Gasbarroni lahkumine, kuid pärast Adriano tulekut sai see selgeks. Mees oli võtme mängija võitmaks esimest CLi tiitlit ja ka esimest Serie A tiitlit. Oli plaanitud vahetusmeheks, aga lõi nii palju kolle et oi oi oi, järgneval hooajal nii särav ei olnud. Cassano lahkus siis peale Pazzini tulekut.

                Koondisega esimesed mängud läksid normaalselt kuigi tuli vastu võtta võõrsil Taani vastu 3:2 kaotus ja Taani väravas seisis ju teadatuntud kunn Kasper Scmeichel (Roma).
                Teise mängu panin võõrsil Andorra vasstu kotti järgmine mäng tuleb kah võita siis on pääs MMile käes ja raske seda võita ei tohiks olla kuna mäng Luxembourgiga.
                sigpic

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM 03/04\'

                  Nii lõpetasin oma nyyd seitsmenda hooaja ära ja tiitel tuli jällegi Roma auhinna kappi ja seda rada läksid ka muud võimalikud tiitlid. Kuid Italian Cup läks küll üle kivide ja kändude. Läksin kokku poolfinaalis AC Milaniga ja võitja selgus dramaatilises penalti seerias, kus meie päästjaks osutus Kasper Scmeichel. Finaali esimese mängu võitis Torino Juventus 2:0. Kui 89 minutit oli mängitud tegid Juve pallurid Roma meestele penalti, enne seda oli seis 1:0. Aga Pazzini suutis penalti realiseerida ja saime lisaajale, aga tänu sama mehe kolmandale väravale saime me ilusasti peale teist lisaaega võidu. Liigast pole mõttet rääkida, aga jah paar sõna võib ju öelda: \"Mul on igav!\" nimelt ma võitsin tiitli umbes 20 punktise edumaaga. Lõppes ka minu kaua oodatud MM ja henryfani juhitud Saksamaa koondis jõudis üle lisaaegade ja vastaste punaste võiduni . Alagruppi esimeses mängus võtsid vastased vastu 4:1 kaotuse ja kolm väravat lõi mees nimega Mike Hanke, kellest sai ka MMi kangelane lüües 9 väravat . Ilma temata me oleks ilmselt veerandfinaali toppama jäänud. Alagruppi mängudes võtsime veel ühe võidu ja viigi kah. 1/8 finaalis juhtus vastaseks Uruguai. Sama mees Mike Hanke kübaratrikk tõi meile võidu ja tee finaali poole jätkus . Aga siis hakkas vastastega tõeline show veerandfinaalis vastaseks Argentiina ja kui me selle mängu võitaksime tuleb vastaseks Brasiilia. Võitsimegi mängu tänu lisaaja väravale, ei mäleta kes lõi. Poolfinaal vastane siis Brasiilia. Normaal aeg lõppes 1:1 meie värava oli löönud Mike Hanke. Teisel lisaajal hakkas, siis jälle pihta Hanke show ja mehe kolmas kübaratrikk MMil . Finaalis sattus vastaseks Prantsusmaa koondis. Meie õnneks oli just terveks saanud Sebastian Deisler kellest kogu MM olime puudust tundud otsustasin ta koondisesse kutsuta kuna ma teadsin, et ta tähtsadeks mängudeks paraneb. Tõsine probleem oli MMil aga kaitseliin finaalist kõrvale jäid nii Metzelder, Friedrich, Huth ja Kluege kuigi vbl teine ja neljas nimi pole just palju ütlevad, aga korralikult mängivad . Finaali ei saanud saata ka vigastatud Hanket, mis oli tõeline hoop. Normaalaeg lõppes 0-0, aga otsustasin sisse tuua vanameister Ballacki ja tema tõi meile jälle teisel lisaajal võidu. Suvel tegid mõned konkurendid eesotsas Juve ja Interiga suur oste, kuid see eest mina piirdusin mängijate müügiga kus ma teenisin tervelt 70 miljonit. Ja oma teenitud papi eest ladusin lauale 54 miljonit naela AC Milani kaitse tugisambale Phileppe Mexesile oleks vähem pakkunud, aga Milan ei nõustunud müüma ja ladusin selle 54 lauale. Veel ostsin Martinsi ja Jelle Van Damme osad vennad võtsin vist freest kah kõige tuntum võib-olla Maxwell. Aga siin ütleks mõnda Interi suurest ostu jamast. Ostsid nad Juventuse: Cerci(8 milli) ja D\'Alessandro (20 milli), Parmast: Serici (2 milli) AS Romast: ostsid tagasi eelmine aasta lahkunud Adriano (15 milli ladusid lauda) ja Yildiray Bastürki (3,9 milli) ma võisin ka eksida kuna nad ostsid päris palju mehi, aga need mis mina kirja panin on õiged.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM 03/04\'

                    Niisiis. Võtsin põhjanaabrite liiga ja loomulikult FC Haka!

                    Hooaja algus oli vaevaline, esiteks murdis Terehhov jala ning oli septembrini audis. Täienduseks tõin esidivisjoni VG-62-st Mikko Helmineni keskväljale (100k eurot). Hooaja jooksul muretsesin veel tulevikulootuse, KuPSi kollkipri Roope Matsi (26k) ning augusti alguses free transferiga Lvivi Karpatõ\'st vasak-kesk-(pool)kaitse Jaroslav Khoma ning noore paremääre(kaitse) Nikolas Hiltuneni FC Hämeenlinnast.

                    Hooaja algus läks üle kivide-kändude. Karikasarja neljandas ringis kaotasin juba Hämeenlinnale. Kodus läks hästi, ent võõrsil komistasin pidevalt, näiteks 1-4 Interi vastu. Turu, mitte Milano! Kodus jäi parimaks 5-0 KuPSi vastu, esimene koll löödi mulle kodus augustis. Loomulikult tegi seda Klubi, kes võitis 1-0. Selleks ajaks olin juba algul eest ära läinud Jaroga teinud sisse 5-punnise vahe. Klubi oli kaugel maas. Ent siis... olles alistanud makedoonlaste Pobeda Uefa eelringis, hakkas kodune vorm kõikuma. Ja nagu IRL, Klubi tuli kuskilt kaugustest mühinal järgi. Siiski suutsin lõpus säilitada 2-punktise edumaa. Ahjaa, UEFAs tuli esimese ringis vastu Athletic Bilbao, kelle võõrsil alistasin 1-0. Ent kodus... Teise poolaja alguses lõi Ylönen omavärava ja lisaajal lõi Athletic teise ka.

                    Põhikoosseis (sulgudes esimene asendus):
                    Vilmunen (Toivonen)
                    Kangaskorpi(Salli)-Ylönen-Okkonen (Pasoja)-Khoma (Kauppila)
                    Torkkeli (Hiltunen)-Helminen (Koivuranta)- Karjalainen (Rantala) - Innanen (Terja)
                    Vallu (Ristilä)- Nenonen (Mattila/Lehtinen)

                    Hooaja resultatiivseim loomulikult Vallu, 21 kolli. Innanen ja Nenonen lisasid kumbki 10. Hooaja parimad olid Soomes Klubi uus noor supermees Furuholm (Jazzist) ja TPSi Nigeeria noortekoondislane Wusu (25 mängu/30 kolli).

                    Kui kedagi huvitab, siis pudenesid KuPS ja FC Lahti, tõusid GBK (Kokkola ehk siis Tammeka sõbrad) ja VPS.

                    Uue hooaja tugevduseks ostsin 140k eest Panevezyse Ekranasest Leedu koondise noore ja terava vasakääre Edgaras Chesnauskase. Vabaagentidena liitusid Alliannsi edurivimees Markus Paatelainen ning meie oma ründetäkk Enver Jääger. Esimeses karikamängus sahistas leedulane võrku koguni kahel korral, Enver piirdus kolli ja resultatiivse passiga.

                    2005.a eesmärgid uus meistritiitel ning Meistrite Liiga kolmas eelring.

                    Mis häirib Soome liiga puhul... Eestiga võrreldes väga alahinnatud. Ma ei suudaks ühtegi Flora meest ka oma viie aasta transfer budget\'i eest osta. Rääkimata neile veel palga maksmisest. Isegi Flora varumehed saavad rohkem pappi (3k kuus) kui mul enamus põhist. Teiseks - no nii vähe Soome klubidel finantsjõudu ju ka pole, kui ei suuda isegi ühe väga normaalseid mehi 50k eest osta (Ristilä). Soome koondislane Karjalainen on saadaval 150k-ga... ei midagist (parimas eas, ainult ei taha uut lepingut teha), isegi klubi ütles ei. Rahadega läheb kitsaks niimoodi...
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM 03/04\'

                      divisjonis möllavatele manageeridele rubriigist lootustandvad mängijad:

                      DR - Lee Canoville, FC - David Graham, mõlemad Torquay United. Viimane oli mul neli hooaega järjest parim väravakytt (20+ kolli) ja fans player of the year, esimene aga usaldusväärne fullback, kes, kui müüsin õigel ajal, ka olematule büdzhetile tubli lisa tõi.

                      Phmtselt ei viitsinud enam torquay\'ga jännata, kui ka neljandal hooajal 2.divari playoffi poolfinaalis hävitavalt lüüa sain (3.-st 2.-se tõusmine oli suht valutu kusjuures). kuna keegi kõrgemasse divarisse tööd ka ei pakkunud, võtsin üldse uue mängu ette.

                      Karjääri kõrgpunktideks siis jäidki runner-up 3.divaris, Vans Trophy ja kolm Manager of the Monthi auhinda.

                      aijaa - laenudega kippus nii olema, et mõni premieri mees, kellel \'no intention to join torquay\', ilmus tihtipeale varsti samasse divarisse mingi teise meekonna koossesius. kusjuures, nagu öeldud - ma ka kuulusin ikka promotioni-pretendentide sekka.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM 03/04\'

                        Originally posted by Jaan

                        Mis häirib Soome liiga puhul... Eestiga võrreldes väga alahinnatud. Ma ei suudaks ühtegi Flora meest ka oma viie aasta transfer budget\'i eest osta. Rääkimata neile veel palga maksmisest. Isegi Flora varumehed saavad rohkem pappi (3k kuus) kui mul enamus põhist. Teiseks - no nii vähe Soome klubidel finantsjõudu ju ka pole, kui ei suuda isegi ühe väga normaalseid mehi 50k eest osta (Ristilä). Soome koondislane Karjalainen on saadaval 150k-ga... ei midagist (parimas eas, ainult ei taha uut lepingut teha), isegi klubi ütles ei. Rahadega läheb kitsaks niimoodi...
                        see ei ole enam mäng, see on reality ise

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM 03/04\'

                          Aga kui isegi Eesti, Ukraina ja Makedoonia kalurite meeskondade keskpärastele vendadele (kes niikuinii seal palka pooleaastase hilinemisega saavad) maksta ei jõu, siis on küll nats jama.
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM 03/04\'

                            Originally posted by Jaan


                            Aga kui isegi Eesti, Ukraina ja Makedoonia kalurite meeskondade keskpärastele vendadele (kes niikuinii seal palka pooleaastase hilinemisega saavad) maksta ei jõu, siis on küll nats jama.
                            Olles ka ise Hakaga mänginud palju, pean tunnistama, et klubi finantsjõud on tõesti vga väike. Eestist peaks ikka olema Soome Kõrgliiga tippu kuuluval satsil olema realne mehi muretseda. Kas just Piiroja, Viikmäe v siis kõrgelt hinnatud Kaalmaad ja Lindperet, aga teised peaksid kyll suht tuim olema. Isiklikult ostsin Eestist Ustritski, kellel on suht head näitajad ja kellest sai kiirelt Haka parim ryndaja Paatelaineni kõrval.
                            Negatiivne yllataja oli meeskonnas Popovic kes pärast esimest hooaega vga ära vajus. Ilmselt tegi vanus oma töö

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM 03/04\'

                              ma ju räägingi, et see on reality ise, HAKA budget sai selle hooaja algul tänu ühe mõjuka sponsori tagasitõmbamise tulemusena kõva löögi, raha jagus vaid põhimõtteliselt palkadeks, mis juba lepingutes. Müüki polnud ja uute nägude hankimiseks raha polnud. sad but true

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM 03/04\'

                                Aga ühelgi teisel Soome klubil pole ka raha, et Soome koondislast poole hinnaga osta. 100k euro eest läheks selline mees vähemalt kuskile Rootsi/Norra/Taani küll ära...
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X