320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 03/04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'CM 03/04\'

    No kuule ma võin ka taavi rähnale nickiks panna \'Da Tank\'...
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'CM 03/04\'

      Originally posted by fittibaldi


      No kuule ma võin ka taavi rähnale nickiks panna \'Da Tank\'...
      Muuseas mina neid nicknamesid sinna ei pannud neile. \"George\" oli üldse 06/07 hooajal tekkinud sinna mängu (kuigi history oli juba 01/02 hooaja kohta olemas), sest kohe algul ma vaatasin kas ma olen ainus eestlane mängus või ei. Ja teise, selle inglase leidsin ma nii et panin \"quik searchi\" Alex ja siis leidis sellise jopsi, ise muidu otsisin noort brasiillasest väravavahti Alexsandrot.

      edit: väikesed võrdlused isetehtud ja mitte minu tehtudnicknamed:
      isetehtud - mitte oma tehtud
      The Shuffle kohta käib sama
      Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'CM 03/04\'

        Originally posted by eston#21


        andy cole jr??
        juunior Cole ta ikka ei olnud

        ja mis puutub sellese Georgi, siis CMis tekivadki uued mängijad, nö. akateemiast tulnud, kuid kui tema ajalugu ulatus juba hooaega 01/02, siis on selline asi väga imelik

        Where were you in '62?

        Kommentaar


          Replying to Topic \'CM 03/04\'

          Sain t2na yhe ilusa uue rekordi. J6udsin Q.P.R\'ga PL ja esimesel 12 m2ngul l88di mu vastu igas m2ngus erinevate meeste poolt: \"1st goal for the club\". Ei ole naljakas :P

          Kommentaar


            Replying to Topic \'CM 03/04\'

            ma tahtsin editoris deportivot tugevamaks kuid mu editor võtab kinni kas keegi teab mida tuleks teha.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'CM 03/04\'

              Nagu näha, siis inglise keelne text sulle kohale ei jõudnud, eks ma siis seletan eesti keeles: Kõigepealt võta lahti kaust Data, sealt ava omakorda db, seejäral võta aktiivseks kõik failid, mis seal on ning ava properties, sealt võta kohalt, kus on kirjutatud Read-only, linnuke maha, siis peaks kõik korras olema.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'CM 03/04\'

                tehtud kuid ikkagi võtab kinni

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'CM 03/04\'

                  Njaa, siis on ilmselt midagi muud perse läinud, parim asi mis nüüd teha on - reinstall

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'CM 03/04\'

                    Ok, hooaeg 06/07 möödas. Võitsin liiga ja CL\'i ning Cupis langesin veerandfinaalis välja, kaotasin Nastic\'ule. Liiga lõppedes toimus mõningaid üllatusi ka.

                    First Division:
                    1. Betis 93p
                    2. Deportivo 73p
                    3. Real Madrid 67p - üllataja - polnud varem niikõrgel kohal olnud
                    4. Valencia 65p
                    5. Sevilla 65p
                    6. Zaragoza 63p
                    --------------------------------
                    18. Barcelona 39p - üllataja
                    19. Alaves 36p
                    20. Ciudad de Murcia 35p

                    Top Goalscorers:
                    1. Changui - Albacete - 22
                    2. F. Bazzani - R. Sociedad - 20
                    3. C. M. Perona - Osasuna - 20

                    Champions Cup:
                    Finaal: Stade Velodrome (Marseille)
                    Betis - Juventus 1:0
                    Morten Gamst Pedersen 105.

                    Mõningad transferid mis ma tegin:
                    In:
                    Fabio Rochemback - Barcelona - free
                    Kevin Kuranyi - Stuttgart - £15M
                    Alessandro Simonetta - Roma - £3M
                    Out:
                    Martin Palermo - Alaves - free
                    Capi - Barcelona - £12M

                    Ning lõpetuseks:
                    Jeemeni imemees
                    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'CM 03/04\'

                      Kas kellegil on võimalik mulle saata CM 03/04`ja Quikstartid läksid Installi käigus kuskile kaduma.Saatke Priva või ütelge foorumis.
                      Kas või ainult Itaalia liigat.

                      Aga hakkasin ka mängim Itaalia liigat jälgimiseks võtsin ka Hispaania ,aga mine tea kui saan kinga kolin hispaaniasse ja hakkan seal vallandamis rekordit ületama.
                      Mängin ikka vana hea Interiga.Ostsin endale 3 noort Klavani,Kingi ja Adu.Ja oi mis imet Klavan hakkab mul see hooaeg Vasak Kaitsja kohta mängima nii ,et esimene eestlane meistrite liigas alagruppi faasis ilmselt.:P Veel ostsin kellegi soovitatud Jerome Rotheni kes on kahjuks sellel positsioonil kus teda kõige vähem tarvis on vasak ründav poolkaitsja nimelt on mul neid 4 või 5 tükki kes on kõvad mehed nimelt mingi senegaalane vist ,aga nimi läks meelest,Kily Gonzales,Andy Van Der Meyde,Rothen ja võib-olla oli keegi veel.Aga see poitsioon kus mul Klavan mängib sinna tuleb millalgi mingi maailmas tuntud nimi või ,siis mingi hea lõuna ameerikast ,aga seni mängib seal Klavan ja küll ta tulevikus saab veel kõvasti mängid ,sest vanust 17 ja on juba 3,400 000 miljonit.Floralt ostsin sellise suure summa nagu 3,0 miljoniga.Flora saab kulutada .Eesmärgid:Võita järgmiseks aastaks koht CL´is ehk liiga 1-4 ,Italian Cupil jõuda vähemalt veerand finaali ja CL`is esialgu kaheksandik finaalidesse.
                      Eesti klubidest nii palju ,et Flora on jõudmas CL`i kolmandasse ringi ,sest nad võitsid kodus mingit küprose klubi 4:0 ....Suurim ost on siis Lauren Arsenalist Mallorcasse ja järgmised on minu ostud Kink,Klavan ja Rothen vastupidises järjekooras sellega mis ma kirjutasin......Õnneks või kahjuks leidsin reservidest Coco üles ja see tähendab ,et Klavan jääb varumeheks.Hooaja suurim kartus mitte suurtest (lazio,Juventus,Milan,Roma) on Chievo kes kulutab hirmasti raha mängijatele.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'CM 03/04\'

                        Kes tahab tulla mängima Network Game`t version 4.1.4.Itaalia Liiga Inter ja Juventus on kinni.IP peaks olema 212.27.229.41. Peaks nagu töötama.Loodame väga.Database on Medium.
                        Juventus - Mingi tundmatu
                        Roma - Henryfan
                        Milan- Realmadridfan
                        Inter- Zaz
                        Parma- Roberto Carlos
                        Võtke Priva abil ühendust.Siis ma panen siia teie võistkonna.
                        Fakte:M\'ngus on Serie A ja Serie B...Ostmine ja müümine on Naeltes.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'CM 03/04\'

                          Originally posted by Henryfan


                          Kes tahab tulla mängima Network Game`t version 4.1.4.Itaalia Liiga Inter ja Juventus on kinni.IP peaks olema 212.27.229.41. Peaks nagu töötama.Loodame väga.Database on Medium.
                          Juventus - Henryfan
                          Inter - kui Roberto Carlos tuleb.Sest see sai juba eile räägitud.
                          Milan- Realmadridfan
                          Võtke Priva abil ühendust.Siis ma panen siia teie võistkonna.
                          Fakte:M\'ngus on Serie A ja Serie B...Ostmine ja müümine on Naeltes.
                          Kolm foorumi kõige lollimat liiget teevad mängu

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'CM 03/04\'

                            u can say that again

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'CM 03/04\'

                              Originally posted by DEDE junior


                              Originally posted by Henryfan


                              Kes tahab tulla mängima Network Game`t version 4.1.4.Itaalia Liiga Inter ja Juventus on kinni.IP peaks olema 212.27.229.41. Peaks nagu töötama.Loodame väga.Database on Medium.
                              Juventus - Henryfan
                              Inter - kui Roberto Carlos tuleb.Sest see sai juba eile räägitud.
                              Milan- Realmadridfan
                              Võtke Priva abil ühendust.Siis ma panen siia teie võistkonna.
                              Fakte:M\'ngus on Serie A ja Serie B...Ostmine ja müümine on Naeltes.
                              Kolm foorumi kõige lollimat liiget teevad mängu
                              Ma võin küll kõige kirja oskamatu olla ,aga vaevalt ,et kõige lollim.Miks sa ei julge tulla kardad pähe saada we?
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'CM 03/04\'

                                Ega teil juhuslikult pole kunsti annet ,et joonistada CM`ile ehk nüüdsest Football Managerile logo.Link siin.Peaauhind 10 000 naela.Ütleme ,et kui õnnestuks ja teie tehtud logo läheks sinna mängu ,siis te saaks oma paari aasta palga. (oleneb sellest kus keegi töötab)Veel üks viis kuidas SI Games fänne võrgutab.Logo peab olema saadetud kaheksandaks aprilliks.Nii ,et olge SI`le abiks ja tänuks saate 10 000 naela ja äkki ka Eesti liiga .
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X