320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 03/04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'CM 03/04\'

    Originally posted by Totti


    Kuulge teie, kes Inglise Liigat mängivad, mul on teile üks küsimus: Kas Chelsea Chairman on seal ikka Abramovic wä?
    Küsin kuna ise pole Inglise Klubidega mänginud ja teiste riikide klubidega mängides on direction seal tühi.
    Minuarust ei peaks olema sest ta ei olegi ju, tema jagab lihtsalt pappi laiali. Kodanik Ken Bates on Chelsea chairman

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'CM 03/04\'

      Nonii mul siis Betis\'ega esimene hooaeg läbi.

      Alustuseks räägin siis Spanish Cupist ehk siis langesin teises voorus välja. Esimeses voorus panin siis reservid mängima ning võitsin siis 5:3 lisaajal ja selline mees nagu Pablo Nino lõi mängus 4 väravat. Teises voorus sain vastaseks Xerezi ning ülla-ülla sain neilt haledalt ... 5:1 pähe, ka selles mängus lõi keegi Xerezi mängija 4 väravat, ühe värava lisas nende kontole Juanito omavärav, enda auvärava lõi muidu kaitsja David Rivas. Cupi võitis üldse D2 klubi Getafe.

      Nüüd siis Hispaania Liiga ning see sai siis kotti pistetud. Üks kõige raskemaid mänge oli vast see kui tuli minna Nou Campile Barca vastu, see mäng oleks kindlustanud mulle La Liga tiitli. Mängu algus oli hullem kui õudus unenägu, sest kahe minutiga tegi Patrick Kluivert 2:0, aga see minu Denilson ei murdnud ning seadis teisel poolajal kahe karistuslöögiga 2:2 viigi jalule ning lõppsõna jäi siis minu Martin Palermo kaug-kõrglöögile mis viis mu kuni lõpuvileni ette 2:3 ja Me olimegi La Liga Champions seda veel 69 aastase vahega sest Betis võitis viimati La Liga 1935. aastal.

      Liiga tabel siis jäi selliseks: (punkte enam ei mäleta)
      1. Betis
      2. Barcelona
      3. Malaga
      4. Real Madrid

      Esimesed 3 liigaväravakütti:
      Salva - Malaga 21
      Denilson - Betis 21
      P. Kluivert - Barcelona 21

      04/05 hooaja eelse Spanish Super Cupi vastaseks oli Getafe ning kahe mängu kokkuvõtteks jäi 5:1 vastavalt 4:1 ja 0:1 minu kasuks.

      Ning lõpetuseks siis mõningad transferid:
      Season 03/04
      In:
      Sanli Tuncay - £9.75mil - Fenerbache
      Francisco Javier Arce - free – Gamba
      Out:
      Luis Fernandez – £1.5mil – Atletico Madrid
      Fernando - £4.5mil – Espanyol
      Dani – £2.5mil – Recreativo
      Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'CM 03/04\'

        Nii, räägiks siis ka natuke oma tegemistest. Mängin Barcelonaga. 1 hooaeg sain liigas siis 4 koha, Spanish cupis jõudsin veerandfinaali, kus kaotasin Real Madridile (kui ise ei löö lüüakse sulle ) Uefa cup õnnestus võita... finaalis siis vastaseks Sporting...võit tuli 2:0 Kluiverti ja Ronaldinho väravatest.

        Meeskonnaga liitusid: Jerome Rothen 4mil
        Philippe Mexes 3,1mil
        Giovanni Van Bronchorst 3,9 mil
        Sebastian Frey 15,5 mil

        Meeskonnast lahkusid:Luis Enrique free
        Rüstu 4,1 mil
        Enke 1,4 mil


        Enne teist hooaega sain meeskonda paar uut nägu ja tulemus oli ka vastav... La liga tiitel, 4 mängu enne hooaja lõppu kindlustatud. Champions Leagues läx küll halvasti jäin grupis 3-ndaks ja sain Uefa Cupi, mis õnnestus järjekordselt võita. Spanish Cupis langesin juba 2 ringis välja kus reservidega kaotasin penaltitega Univ. Las Palmasele.

        Meeskonnaga liitusid:Thierry Henry free
        Edgar Davids free
        Matthew Upson 12,5 mil
        David Beckham 8,75 mil

        Kolmas hooaeg on algamas ja meeskonnaga on liitumas Burdisso.

        Koosseis on selline

        frey

        Puyol---Mexes---Marques---Upson


        Davids


        Beckham---Ronaldinho---Rothen



        Henry---Kluivert

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'CM 03/04\'

          kas keegi mis teha, kui mul hooaeg saab läbi või tahan editori kasutada tuleb not responding.

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'CM 03/04\'

            france, kuvalda ja joptvõimatt alati abiks..

            tegin kaks hooaega AaB-ga - Taani liigat polnud enne mänginud ja ikka kipun tuttavamaid klubisid valima. Anyways.
            Esimene hooaeg ei saanud kuidagi kaitset tööle, põhimehed ei suutnud mängu lõpuni vastu pidada ja vahetusmehed polnud väärilised. Mängisin 4-1-3-2, DMC oli õnneks hea.
            Samas näitasid poisid paremat mängu attacking mentaliteediga (küll kõlab huvitavalt), nii et jäin selle juurde pidama. Manmarking ja direct söödud kah.
            Kaitsesse ostsin kaks DC-d kohe juurde, üks aafriklane, teine tsehh, mõlemad teise hooaja lõpuks kindlad põhimehed. Hooahja teine pool läks seega natuke paremini ja kokkuvõttes 6.koht.
            Teise hooajaga lahkus klubist 21 meest, enamik kyll U-18 ja free transferiga. Laenult tuli paar head meest tagasi, sealt sain tugevdust (Ints-poiss imes paraku täiega ja myysin ta 1.divarisse..), lisaks soetasin kolumbiast tugeva DL, kolmandaks ründajaks ex-ManU Erik Nevlandi ja 2. divarist leidsin superhea ML...kokkuvõttes võib öelda, et igale põhimehele on samaväärne vahetusmees olemas - ja kui hooaja viimased 4 mängu poleks aiataha läinud, võitlenuksin 2.-3, koha eest.. Paraku sedapuhku siis 4. Aga meeskond on noor, mitmed juba U-21 koondises ja mis peamine, happy to stay at club. Mansas oli enne 1 staar, Michael Silberbrauer, kes kogu aeg vingus. 1.hooajal õnnestus ta Sociedadi laenule saata, teisel myysin Kaiserslauternisse 3M-ga. Pole paha, arvestades, et 50% tulevasest myygisummast saan samuti omale, rääkimata sellest, etnyyd enamik meestest suberb moraaliga!
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'CM 03/04\'

              messassa sa sonid fittibaldi

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'CM 03/04\'

                suurepärane kolmas hooaeg lõppes mul AaB-ga meistrina! Ise olen rahul, peale ManU pole yhegi klubiga meistriks tulla suutnud.
                Kokku kaotasin vaid 6 mängu, väravatevahe +26 ja vahe teiseks tulnud Kopenhageniga 7p. Üldiselt võib väga suure osa edust kanda kahe Nielseni arvele - üks neist väravasuul ja teine ründes. Ründaja David Nielseni hooaeg lõppes taani liiga parima keskmisega 8.06, mis väljendus ka parima väravalööja staatuses - 33 kolli. Lisaks veel 10 korda MoM. Vanust tal aga juba 29, ilmselt tuleb väga tõsiselt hakata vaatama uue esiryndaja järgi.

                Meeskond on siiski väga ühtlane ja reservidest on mitu põnevat noort peale kasvamas. Saab siis näha, kuidas euroopas läheb - seni olen sõpruskohtumistes võitnud nt chelskit ja galatasarayd, teistel taani klubidel on õnnestunud jõuda cl finaali (midtylland) ja uefa cupi veerandisse (AB).
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'CM 03/04\'

                  nii vahepeal sai Betis\'ega 2 (04/05 ja 05/06) hooaega mängitud. Proovin teha ülilühikese kokkuvõtte.

                  Hooajal 04/05 võitsin Liiga, kaotasin Cup\'is 1. roundis üldse muidu võitis Sociedad ja CL\'is jõudsin 2. roundi, kus mind peatas Arsenal (hilisem meister)
                  Tabel pärast hooaga siis:
                  1. Betis 93p
                  2. R. Sociedad 67p
                  3. Valencia 65p
                  4. R. Madrid 65p
                  5. Barcelona 63p
                  6. Alaves 57p

                  Liiga parimad värava kütid:
                  Dijbril Cisse - Sevilla - 28
                  Sanli Tuncay - Betis - 23
                  Jesuli - Celta - 23

                  Hooaja transferid:
                  In:
                  John Carew - Valencia - 6.5M
                  Raul Bravo - Real Madrid - free
                  Oscar Minambres - R. Madrid - free
                  Portillo - R. Madrid - free
                  Maxwell - free transfer - free
                  Out:
                  Fernando Varela - Barcelona - 4M
                  Sebastian Romero - Recreativo - 1M
                  Benjamin - Malaga - 2.9M
                  Tote - Real Madrid - 10M (+ R. Bravo, Minambres, Portillo)

                  Nüüd hooaeg 05/06:
                  sel hooajal võitsin kõik, nii Liiga, Cupi kui ka CLi.
                  La Liga:
                  1. Betis 101p
                  2. Celta 75p
                  3. R. Sociedad 63p
                  4. Racing Santander(!) 63p
                  5. Barcelona 62p
                  6. R. Madrid 61p
                  7. Valencia 60p
                  -----------------
                  18. Atletico Madrid 29p
                  19. Malaga 27p
                  20. Extremadura 23p

                  Liiga top 3 goalscorerit:
                  Christian Vieri - Valencia - 23
                  Fabio Bazzani - R. Sociedad - 20
                  Changui - Albacete - 19

                  Cupis oli finaali vastaseks Rayo ning 3:0 võit käes.

                  CLi finaalis kohtusin Arsenaliga ning maksin eelmisest aastast jäänud võla 2:0 võiduga. Väravad Donovanilt ja Capilt.

                  Ning sel hooajal liitusid:
                  In:
                  Lucio - Newcastle - 27M
                  Mark Bos - Ajax - free
                  Luisao - Benfica - 11M
                  Landon Donovan - Leverkusen - 11M
                  Morten Gamst Pedersen - Monaco (Tromso) - 11M
                  Rafael van der Vaart - Ajax - 29M
                  Out:
                  Maxwell - R. Madrid - 15M
                  Juanito - R. Madrid - 15M
                  Sanli Tuncay - ManU - 45M
                  Denilson - Barcelona - 40.5M
                  Daniele Bonera - Milan - 21M

                  Koosseis näeb välja selline:
                  ------------------ C. Lainez ------------------------
                  -- F. D. Ettien --- Luisao --- Lucio(C) --- D. Rivas
                  -------------------- Assuncao ----------------------
                  ------ Capi ------ Joaquin ------ R. van der Vaart
                  ------------- J. Carew ---- L. Donovan ------------
                  Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'CM 03/04\'

                    aga minul raske hooaeg Aalborgiga euroopas seljataga. Kuigi CL grupifaasis võitsin kogemata karikahoidjat ManUt old traffordil Erik Nevlandi väravast 2-1, jäin alagrupis siiski kolmandaks ja UEFA cup it was then. Teel lendasid blackburn, betis ja galatasaray. Finaalis sain vastaseks Schalke. Nood poisid läksid juba 9 minutiga 2-0 ette, kuid 60.minutiks juhtisin 3-2. Siis arvas arvuti, et minu võitmistest on juba küllalt - ja kuigi olin kohe peale juhtväravat klikkinud \'aab tactics\' nupule, et poisid tagasi tõmmata, ei lasknud raal mul enne formatsiooni muuta, kui saadana schalke oli 3 väravat kõmmutanud. Uskumatult nõme lugu seega - no time for losers, nagu laulgi ytleb.

                    Koduliigas oli algus masendav, esimesest 10 mängust vist 2 võitu vaid. Siis kogus tiim vormi ja voor enne lõppu olin vaid punktiga liidritest Kopenhaagenist maas. Seega polnud meistritiitliks muud vaja, kui et mina võidaks ja nemad mingil juhul mitte - ja kuigi mina oma osaga sain fantastiliselt hakkama (nevland 4 kolli!), ei tulnud Kopenhaagen neile asetatud ülesandega toime ja võitsid kah. 1 punktiga runners-up seega.

                    Raha anti aga järgmiseks hooajaks päris palju, juba 5M esimese hooaja 750k asemel - aga kuna praegu tundub meeskond väga kompaktne, siis ma ei tea, kas hakkan seda hurraaga kulutama. Board lubas kuue kuuga ka 5000 kohta staadionile juurde ehitada - esmakordselt on klubi infos rida: finances-rich!
                    wicked, aay?
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'CM 03/04\'

                      kas sellele mängule ei ole keegi eesti liigat meisterdanud?

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'CM 03/04\'

                        cm saab endale uue nime, nimelt football manager..

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'CM 03/04\'

                          hurrahuraa, uefa cupi finaal 2007/08
                          AaB-Liverpool 3-0!! fännid plaanivad aalborgi staadiumi kõrvale oma iidoli, alzheerlasest treeneri Fot Dobaldo auks püstitada ausamba. suvel liitub muide tiimiga noor eestlasest ryndestaar kink, tarmo. maru värk, ah..?
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'CM 03/04\'

                            Kas kellegil mingeid screenshot´e mängust pole näidata. UEFA finaali Aab ja Liverpooli vahel näiteks, mis lõppes siis 3-0. Oleks hea näha ka teiste tegelaste screenshot´e
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'CM 03/04\'

                              no mis, mõtled, et luiskan või..?

                              UEFA finaal AaB vs Pool 3-0
                              seni suurim võit, 6-1
                              imeline leid bulgaariamaalt
                              club confidence ehk nii hästi pole minust veel yheski varasemas klubis arvatud

                              and last but not least
                              super cupis polnd kah inglastest asja
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'CM 03/04\'

                                Originally posted by fittibaldi
                                imeline leid bulgaariamaalt
                                hmm...ehk ostan ka enda võistkonda selle selli.

                                enda kõige parema ostu sooritasin CM 01/02 mängides, kui ostsin Wolverhamptonisse ruper-striker Wayne Rooney, kes lõi vist 150 mängus kuskil 120 väravat, ise olles vaevalt 15 täis(osad kollid tagus ta ManU eest, nimelt pani United mu imelisi saavutusi treenerina tähele ja nõustus minu töötaotlusega, seega kohe hankisin Rooney £15 milliga enda uute tiimi)
                                Where were you in '62?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X