320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CM 03/04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'CM 03/04\'

    \'Full detail\' teeb kiiremaks? Vahest räägid lähemalt?

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'CM 03/04\'

      äravõtmine teeb kiiremaks, sul ei olnud ennem kõige õnnestunum lause

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'CM 03/04\'

        Lause oli õnnestunud. Enda viga, kui aru ei saa.

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'CM 03/04\'

          Originally posted by france


          kas keegi saaks beckhami ja ronaldinho 2002/03 history öelda
          Mitu mängu ja väravat liigas
          1992/93 Manchester United 0 mängud 0 väravad
          1993/94 Manchester United 0 0
          1994/95 Manchester United 4 0
          Preston North End [loan] 5 2
          1995/96 Manchester United 33 7
          1996/97 Manchester United 36 7
          1997/98 Manchester United 37 9
          1998/99 Manchester United 35 6
          1999/00 Manchester United 31 6
          2000/01 Manchester United 31 9
          2001/02 Manchester United 28 11
          2002/03 Manchester United 31 6
          2003/04 Real Madrid 14 3

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'CM 03/04\'

            mul selline mõte, et võiksite siia ka odavate ja andekate mängijate nimesid kirjutada
            et siis oleks natuke lihtsam mõne väiksema klubiga mängida jne...
            It\\\'s always better on holiday...

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'CM 03/04\'

              jerome rothen...4 milliga saad kätte umbes..ja päris hea left winger...muutub mõne aja pärast world class wingeriks..ja mexes ka on hea...ja kui mingi 11 milli raha siis on lucio ka võimalus..teise hooaja alguses saab henry ja davidsi free tranferil....mingi aja pärast lähevad reyes ja kovacevic contract unprotected ...aga nende eest tuleb midagi maksta...kui väga palju kirjavigu on siis saab ehk andeks...nimelt ma natuke purjus hetke,,,nii et mitte väga palju möliseda...AITÄH!! :P

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'CM 03/04\'

                Originally posted by makser


                jerome rothen...4 milliga saad kätte umbes..ja päris hea left winger...muutub mõne aja pärast world class wingeriks..ja mexes ka on hea...ja kui mingi 11 milli raha siis on lucio ka võimalus..teise hooaja alguses saab henry ja davidsi free tranferil....mingi aja pärast lähevad reyes ja kovacevic contract unprotected ...aga nende eest tuleb midagi maksta...kui väga palju kirjavigu on siis saab ehk andeks...nimelt ma natuke purjus hetke,,,nii et mitte väga palju möliseda...AITÄH!! :P
                tänud,aga neid henry\'si ja mexes\'eid ma juba teadsin..ja tegelikult ma mõtlesin veel odavamaid...aga pole midagi.

                igatahes edu sulle siis kaineks magamisega ja ööd.
                It\\\'s always better on holiday...

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'CM 03/04\'

                  Mul tekkis selline küsimus, et kas CM03/04-as on ikka nii, et kui ma näiteks mängin Inglismaa liigat siis ülejäänud liigades mängivad enamus meestest lisaks euromängudele ja paarile karika mängule ainult 4-8 liiga mängu?

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'CM 03/04\'

                    saad seda ju ometi vältida sellega, et valid alustuseks simuleeritavaks ka kõik muud (põhilised9 liigad. muidu tõesti simuleerib ainult valitud liiga mänge ja neid sarju, kus selle liiga meeskonnad osalevad. vähemalt nii olen mina sellest aru saanud.

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'CM 03/04\'

                      Originally posted by SleepWalking


                      saad seda ju ometi vältida sellega, et valid alustuseks simuleeritavaks ka kõik muud (põhilised9 liigad. muidu tõesti simuleerib ainult valitud liiga mänge ja neid sarju, kus selle liiga meeskonnad osalevad. vähemalt nii olen mina sellest aru saanud.
                      Igatahes CM01/02-es oli kõik korras, mehed mängisid ilusti liigamänge ja puha :P CM4-as aga oli asi juba viltu

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'CM 03/04\'

                        minuarust on neil kõige parem cm siiski cm 01/02 - nad üritavad igasuguseid fixe teha jne kuid ebaõnnestub see. nad oleks siiski pidand seda cm3 mootorit edasi arendama mitte uut mootorit tegema, sest see uus on suht aegalne ning selles on väga palju buge
                        miks ei saa - alati saab kui vaja

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'CM 03/04\'

                          Keegi orginaali on Tallinnas müügil näinud?

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'CM 03/04\'

                            mul sai esimene hooaeg läbi ning kui jõudis kätte esimene juuli 2004 siis mäng võttis kinni.Mitu korda.Kas keegi saaks öelda mida teha

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'CM 03/04\'

                              Kuigi 4.1.3 patch pidi algselt viimaseks jääma, siis nüüd teatas SI, et teevad siiski ka 4.1.4 update\'i. Muuhulgas peaks seal võrgumänguga seotud probleemid parandatud olema.

                              Väike kopi-peist SI foorumist.

                              by Marc Duffy

                              Hi all

                              Firstly, Happy New Year.
                              Secondly, apologies for some of the errors that you experienced in 4.1.3 (especially with regards to Network play and the match stats issue)

                              We\'re planning to do a corrective patch 4.1.4 to make right the wrongs and tidy up some other loose ends that we know some of you have experienced. The current list of fixes is as follows, release of this will be as quickly as possible but no date is set yet

                              Patch 3 - 4.1.4

                              Match
                              - Fixed network game bug where client scorelines differed to server due to clash of post and pre 4.1.3 tactics
                              - Fixed 4-4-1-1 and 4-2-3-1-dk
                              - Full match mode now skips \"dead time\" again
                              - Fixed problem where user couldnt make a sub immediately after certain incidents
                              - Fixed obscure crash that occured when human\'s goalkeeper red carded

                              Match AI
                              - Cut down on hurried and pointless hopeful passes from decent players
                              - Improved shooting AI...more range of different shots
                              - Improved computer team AI when utilising free role wide players eg Pires
                              - Made fiery and temperamental players more likely to dissent or lose temper
                              - Tweaked player clean through detection AI
                              - Slight tweaks to goalkeeper saves

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'CM 03/04\'

                                kas keegi saaks oma CM 2003-04 ftp.dataneti.ee üles panna ma tõmbasin patchi kuid siis ei läinud enam tööle.Nõudis CD.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X