320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Klavan manus,hästi.
    You need people who score goals, that's how you win games.

    Kommentaar


      Mis fucking nupuga ma söötu kaaslastelt küsin seal Be a pros?

      Kommentaar


        defaultis C

        Kommentaar


          PES 11 on see aasta sitaks parem, kui FIFA 11

          Kommentaar


            Mängisid mõlemat jah
            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

            Kommentaar


              Millal PES11 demo välja tuleb?

              Kommentaar


                Millal FIFA11 ja PES11 demod ja fullid välja tulevad? Tõmbaks mõlemad ära ja vaataks kumba see aasta mängida.

                Kummal muidu üldiselt kõvemad nõuded on?

                Kommentaar


                  kas bicome legendis saab mängida kuidagi teistega ka+

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                    Millal FIFA11 ja PES11 demod ja fullid välja tulevad? Tõmbaks mõlemad ära ja vaataks kumba see aasta mängida.

                    Kummal muidu üldiselt kõvemad nõuded on?

                    FIFAl on alati suuremad nõuded, sellepärast ma fifat ei mängigi. FIFA miinimum reso on 800x600, ning minu graafikakaart fifa10'ga oli ikka väga naljakas..(meeste liigutused ei ole sujuvad, tõmbavad mingi tüki vahele ja plats on nagu saalijalgpallis ühe värviline, nagu paintis joonistatud jalgpalliplats)
                    PES aga laseb graafika nii madalaks panna, nagu ise soovid.. PESi saab ka vanemate arvutitega mängida, nagu minu omaga..
                    Samas tahaks PESis näha sellist kaamera võimalust nagu fifas on f8 vaade - widescreen, siis oleks 100% PES parem..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas realchristiano7 Vaata postitust
                      kas bicome(become) legendis saab mängida kuidagi teistega ka+
                      Seal mängid ikka selle vennaga kelle alguses lõid.
                      You need people who score goals, that's how you win games.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas realchristiano7 Vaata postitust
                        kas bicome legendis saab mängida kuidagi teistega ka+
                        seda saab fifas teha(vist?).

                        Kommentaar


                          Ei, seda ei saa FIFA BAP-is ega Pesi BAL-is.

                          //Mis pikkuse ja kaaluga te teete enda playeri BAL-is `?
                          Ise tegin just 148cm ja 48kg kaaluva mehe, aga tahan teada, mis kaalu ja pikkuse suhtega saab kõige kiirema mängija ?:P

                          Kommentaar


                            see ei tohiks lugeda. pmts peaks 2.30 m mees olema ka kõige kiirem, kui tal on kiirus ja kiirendus põhjas oleksid

                            Kommentaar


                              mida lühem ja vähema kaaluga seda kiirem.Siis aga unusta peaga skoorimine ära ning kehamäng on ka sitt.
                              Mingi 182cm ja 68kg on täitsa hea.Siis on kasti asja ka.
                              You need people who score goals, that's how you win games.

                              Kommentaar


                                Nonii, teine hooaeg siis läbi Borussia Dortmundiga.
                                Kõige pealt kopin oma hooaja esimese poole siia, mille ma teises foorumis tegin.
                                Hooaja esimene pool siis läks üsna raskelt mul, poole peal siis 7. kohalÜsna palju on olnud lolle punktide ära andmisi ja kaotusi. Kõige suurema kaotuse sain siis sel hooajal hea hoos olevalt Bayerni Leverkusenilt, kogunisti 0:3 siis. Aga samas hooaja esimese poole lõpu pool Detsembri keskel tuli mul kõige suurem võit ever, mis ma PES'is olen saanud. Värskelt bundesligasse tõusnud siis Geutrh Fürtherit võitsin kogunisti 8:0!
                                Väravalööjaid eriti ei mäleta.
                                Siin siis tabel http://www.upload.ee/image/767823/bundesliga.JPG

                                Meistrite liigas suht failisin.
                                Olin alagrupis Porto, Galastaray ja Maccabi Haifaga.
                                Alustasin meistrite liigat kaotusega Galastarayle võõrsil 0:2, teises mängus jõin kodus viiki Portoga 1:1, Maccabi Haifat suutsin võõrsil võita 1:0 ja kodus 2:0, siis tuli mäng kodus Galastarayga, olin 2:0 ees ja olin täielikult kindlustamas oma kohta 16 parema seas, võtsin natukene lõdvemaks ja ka kohe Galastaray karistas ära, lüües teisel poolajal 3 vastuseta väravat. Viimases voorus siis tuli loota, et Maccabi Haifal õnnestub üllatada Galastarayd (Maccabi siis oli alagrupi peksukott) Paraku aga see neil ei õnnestunud ja kaotasid 1:3, ise suutsin Alagrupi võidu juba kindlustanud Portot võita võõrsil 3:1
                                Tulemuseks siis pettumust valmistav 3. koht. http://www.upload.ee/image/767838/meistrite_liiga.JPG
                                Oleks Portot suutnud 4:1 võita, oleks vist siis edasi saanud...aga jah, 3. koht tuli vastu võtta ja õnneks see ei tähenda Euroopas mängimise lõppu, langesin siis Euroopa Liigasse, esimeseks vastaseks Villareal.
                                Meistrite liigas siis mängis super hästi meie eestlane Henrik Ojamaa :lol: , 5 väravat lõi meistrite liigas ja üldse on tal hea hooaeg käsil. Bundesligas on ta löönud 6 väravat DFB Pokalis 3 väravat ja on sellega tiimi top scorer hetkel. Teisel kohal Valdez 12 väravaga.
                                Aga DFB Pokalis on mul ka see hooaeg hästi läinud, esimeses mängus võitsin Hamburgi 3:2, teises voorus Werderi Bremenit 2:1 ja veerandfinaalis siis on oli vastaseks Hoffenehim ja võitsin 5:2 ning poolfinaalis kohtun Energise Cottbusiga.
                                Teises pooles siis DFB pokalis võitsin poolfinaalis Energiset 2:1 ja finaalis mängisin Schalkega, 3:2 võitsin. Kaartide tõttu Ojamaal polnud võimalik mängida. väravad lõid Schalke poolt Zidan ja 2 Kurany, Kurany viimane värav siis tuli 81. minutil, mis tõi ka võidu.
                                DFB Pokali parimaks mängijaks valiti minu klubist Grossekreutz, Mees lõi ühe värava ja andis kõige rohkem, 4 assistsi. Top Scorer kolme väravaga siis oli Ojamaa! Ja best elevenisse valiti kah minu meeskonnast 2 meest, Ojamaa ja Grossekreutz.

                                Kuna CL'i alagrupiturniiri lõpetasin 3. kohal, siis kukkusin Euroopa Liigasse. seal siis esimeses mängus olin vastamisi Villarealiga, võitsin võõrsil esimese mängu 2:1, kodus jäi 3:3 viiki, koondskooriga 5:4 tuli edasipääs siis 16 parema sekka. Evertoniga oli mäng, esimene mäng jälle võõrsil ja 0:1 võit, teises mängus tuli 1:1 viik Edasi veerandfinaalis Werder Bremen, taaskord 1. mäng võõrsil, 0:0 viik, teises mängus tuli 2:0 võit. Poolfinaalis oli vastaseks Liverpool ja tuli kaotus vastu võtta mõlemas mängus.. kõige pealt Anfieldil 1:2 ja siis kodus 0:1...finaalis mängisid siis Liverpool ja Panathinaikos, kees poolfinaalis alistas Valencia 3:2, finaalis tuli Euroopa liiga võitjaks Liverpool, 4:1 võideti Panathinaikost. Samal ajal oli ka CL'is finaal ja seal võitis real madrid 2:1 Juventust.
                                CL'i alagrupikaaslastel, kes edasi said, läks suht sitasti. Galastaray kohe kaotas Barcale 3:2, Porto sai edasi tänu võõrsil löödud väravatega Apoel'i vastu. kodus mängiti 0:0, võõrsil 2:2 aga veerandfinaalis tuli kaotus vastu võtta Juvelt, (2:4, 0:1)

                                Bundesliga 2. hooaja teise poole algus läks hästi, 7mängus kaotuseta ja tõusin 5ndaks, tihedalt olin kannul ees pool olevatel klubidel (Wolfsburg, Hamburger, Hoffenheim, Bayer Leverkusen)
                                Siis tuli kaotus vastu võta Hamburgilt ja Wolfsburgilt. Edasi olid mängud endast nõrgematega, vahepeal oli mäng Leverkuseniga, kui 1. mängus kaotasin 0:3, siis teises mängus jäi 1:1 viiki, siis oli veel 2 mängu endast nõrgematega keda ka võitsin ja siis tuli tähtis mäng, Werderi Bremeniga. Kaotus oleks tähendanud, et tiitlist võin suu puhtaks pühkida. Wolfsburgist olin maas 6 punktiga. Tuli kaotus siis 1:2 ja samal ajal Wolfsburg võitis. Siis edasi tuli eelviimane mäng Nürnbergiga mille võitsin 2:1 Seal tuli mul loota, et samas voorus Leverkusen või Hamburg kaotaksid, et jääks võimalus veel CL'i pääseda järgmine hooaeg. Paraku neil olid mängud endast selgelt nõrgematega ja üllatusi ei sündinud ja nii oligi siis voor enne lõppu 5. koht mul kindel. Wolfsburg oli 1, 69 punktiga, Hoffenheimil 67, Hamburgeril Ja Leverkusenil 65, edasi Brossuia Dortmund 61 ja Bayern München oli ka kindlustanud oma 6. koha, 57 punkti. Werderil 7. oli 53..
                                Et 1. koht ja CL'i viivad kohad olid veel täiesti lahtised.
                                Viimases voorus olid vastamisi Bayern München ja Werder, mängisid 3:3 viiki, Wolfsburg - Hamburger 2:2. Leverkusenil oli nõrk vastane, Nürnberg keda võideti 3:0 ja tänu sellele, et Hamburger viigistas, pääses Leverkusen CL'i. Viimases voorus ise mängisin Hoffenheimiga, keda võitsin 3:1 ja tänu sellele Hoffenheim ei võitnud bundesligat, aga noh hooajaga võivad nad ikka rahul olla, kuna CL'i pääseti järgmiseks hooajaks.
                                Tabel http://www.upload.ee/image/773355/bundesliga.JPG
                                Mängijate statsid:



                                Et siis Ojamaa klubi top scorer.

                                Ühe asja unustasin, võiks rääkida kuidas bundesliga klubidel euroopas läks. Alagrupi turniirile said siis Borussia Dortmund ja Bayern München, Borussiast ma rääkisin, Bayernil läks alagrupis paremingi, 13 punkti, teine oli AZ 9, kolmas Tselsi 7 ja Debrecen 1 punkt. Knockout faasis tuli kindel kaotus vastu võtta AC Milanilt, 1:6 kahemängu kokkuvõttes!! võõrsil 3:1, kodus 0:3..
                                3. bundesliga meeskond, kes sai CL'i, hooaja alguses play-off ringis ei saanud hakkama Shaktar Donetskiga, esimene mäng võideti 3:1, teine kaotati võõrsil 3:1 ja lisaajal Shaktar lõi ühe värava.

                                Üleminekutest nii palju, et hooaja alguses sain free agendina El ZHari, laenasin barcalt Gai Assulini, müüsin Barriose ja kuna hooaja esimene poolkaitse oli nii kehv, vv'd ka suht kehvad, laenasin siis kogemustega Dudeki, pooleks hooajaks. Temagi kahjuks eriti hästi ei saanud hakkama.

                                Uueks hooajaks plaanin mõne hea väravavahi sisse tuua, ühe kaitsja, võimalik on veel, et müün maha kas Subotic'i või Hummelsi. Ühe hea ründaja tahaks ka endale veel saada, ning üritan Gai Assulini uuesti laenule võtta.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X