320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
    ise võtad kuskilt maha ja paned teise kohta juurde..pead enteriga(?) aktiivseks ka tegema selle skilli millele juurde paned / ära võtad
    aru saadav jah aga neid ponintse nagu treeningutega juurde ei teki ?
    "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

    Kommentaar


      Midagi ei teki juurde. Täis koormusega (6 punkti) saad kahte skilli treenida.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mister Vaata postitust
        Midagi ei teki juurde. Täis koormusega (6 punkti) saad kahte skilli treenida.
        aaa ok sain aru
        "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

        Kommentaar


          Uus hooaeg tehtud Chelseaga.

          Premeri hooaega alustasin kindlalt. 10 esimese vooruga sain 8 võitu ja 2 viiki. järgmises 8 mängus sain küll ka 3 kaotust kuid mid seasoni peal olin ikka esimene 39punktiga, aston villal oli 37p, 3.Manu 37 4.Chelsea. 34. Esimese poole suurtest mängudest alistasin kodus nii Arsenali kui Liverpooli 1-0, ning võõrsil mängisin nii Chelsea kui Liverpooliga 0-0 viiki. Ka teist poolt alustasin hästi, võidud Hulli üle(8-0!),Fulhami üle(4-1),Newcastle üle(1-0) tõstsid edumaa konkurentide ees juba 6 punktile nign seda edu suudsin ka hoida. EPLi 8paremat jagunesid nii: 1.Chelsea78 2.Aston Villa 70 3.Manu 69 4.Spurs 56 5.Arsenal 54 6.Stoke 51 7.Liverpool 48 8. City 45.

          Eurohooajast. meistrite liiga grupis loositi vastasteks Lyon,Basel ning Udinese. Alagrupi võidsin kindlalt 16.punktiga 2.Lyon 12 3.Udinese 6 4.Basel 1.
          1/8 finaalis tuli vastu G grupi 2.meeskond Celtic, keda võitsin kodus 1-0, ning võõrsil mängisin 0-0. Veerandfinaalis tuli vastu Real Madrid, keda võitsin kodus 2-0 ning võõrsil 1-0. Poolfinaalis tuli vastu kodune rivaal Manu, kellega mängisin mõlemad mängud 0-0, kuid penaltiseerias läksin edasi mina. Finaali vastaseks tuli AS roma, kelle vastu jäin juba 2.minutil kaotusseisu, De Rossi väravast ning ülejäänud aja jooksul ei suutnudki ära lüüa oma võimalusi ning kaotasin finaali 1-0.
          Näeme Santiago Bernabeul.

          Kommentaar


            palun vaata enda post yle. seal on mitu chelseat kirjas

            Kommentaar


              mid seasoni peal olin ikka esimene 39punktiga, aston villal oli 37p, 3.Manu 37 4.Chelsea(!)
              aga igatahes endal ka teine hooaeg tehtud. Ise mängin tottenhamiga. Premer liigas sain kuuenda koha Manu,Arsenali,Man City,Live,Chelsea järel. Euroopa liigas ma siiski tänu eelmise hooaja 5 kohale mängisin.

              Alagrupis olid seal vastasteks. Basel,Borndby ja Benfica.
              BASEL: kodus võitsin 2-0, võõrsil mängisin 1-1. BRONDBY. kodus 0-0 võõrsil 4-0 BENFICA kodus 1-0, võõrsil 3-2.
              alagrupist said edasi Spurs ja Basel
              1/8 finaalis tuli vastu stuttgart, kelle alistasin kindlalt kodus 4-0 ja võõsil 3-1.
              veerandfinaal:vs Real Madrid(lol): kellega mängisin kodus 0-0 viiki, kuid võõrsil suudsin 88 minutil 1-1 värava kobistada ja edasi saada.
              poolfinaalis tuli vastu Juventus, keda võitsin kodus 1-0 ja võõrsil 1-0 ning sain finaali.
              Finaalis võitsin Praha slavia 2-1 ning WE ARE THE CHAMPIONS! Lisan pildid ka kui veel alles on. Aga väga hea suvi oli mängjateturul mis see aasta oli väga õnnestunud ilma, et oleks ostnud suuri staare.

              Paar pingimeest müüsin maha, ning juurde ostsin Angel Di Maria,Ryan Babeli ning Keishuke Honda

              Kommentaar


                Selline küss, et kui ma Masters Leagues teen transferi, siis ma pean lihtsalt ootama, kuni scout mulle mingid tingimused pakub ja siis pean nõustuma?

                Ma proovisin mingit eriti mõttetuut mängijat osta, aga ikka tuleb see, et Negotiation has broken vms.. Vb ma lihtsalt teen valesti midagi. Pole kunagi Masters Leaguet mänginud

                Kommentaar


                  No ega sa ei saagi seal kõiki mängijaid osta lambist. ma ntx olen atletico madridiga juba 3 hooaega teinud, kõikide transferite ajal olen üritanud klavanit osta, aga no lihtsalt ei saa teda kätte. Gignaci sain ma alles 3. üritusel kätte..
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    See ikka sakib

                    Kommentaar


                      Ei saki, ongi natukene reaalsem.
                      Ega päris elus ka ei saa koguaeg igaüht osta keda soovid.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Nojah, aga kui päris elus tuleks Atletico Madridist Ragnar Klavanile pakkumine, ei oleks selles üleminekus ju mingit küsimust

                        Kui tihti sa muidu mängid oma tiimiga ja kui tihti selle "Leave to the coach" (või mis see oli) valiku võtad?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          No ega sa ei saagi seal kõiki mängijaid osta lambist. ma ntx olen atletico madridiga juba 3 hooaega teinud, kõikide transferite ajal olen üritanud klavanit osta, aga no lihtsalt ei saa teda kätte. Gignaci sain ma alles 3. üritusel kätte..
                          Võta algul laenule siis pärast juba palju tõenäolisem, et saad ta ära osta.

                          Patchi abiga ka inglise esiliiga sees, ML'i alustasin D2 liigast kuhu panin eredivise ja inglise champi meeskonnad segi, põhiliigaks Bundesliga.
                          Nüüd AZ'ga algas 2015-2016 hooaeg, Aksalu põhiväravavaht(overall 82), Klavan koguaeg põhis overall ka üle 80'e
                          Kuskil 3 korda Uefa CL kätte saadud, liigamänge pole viitsimist väga mängida, kui just pole mõni esiotsa meeskondadest, aga uefa sarja mängud teen tavaliselt ikka ära. Hernandezi ja Andreevi olen saanud mõned korrad euroopa parimaks mängijaks. Operil vanust on juba mingi 38, overall 47, aga vahest vahetusest sisse tuua siis mõne värava lööb ikka ära. Alkmaari põhivennad praeguseks kõik läinud, ainult Marcellis on põhis ja Ortiz vahel pingil.

                          Tänu patchile on ka Eesti koondis ja huvitaval kombel(sättisin vb settingutest) on Eesti koondise mängijad edutatud erinevate meeskondade noorte hulgast(enamasti on nad 20-22 aastased). Hetkel Pareiko varu vv, Zenjov, Puri, Purje istuvad mul pingil(just ostsin ka Kinki). Veel on tiimis küll mitte põhis: Dmitrijev, Vassiljev, Viikmäe, Neemelo. Viikmäe sai viimases CL'is top scoreri tiitli, Barca edutas ta noorte hulgast ja seal lõi CL'is oma 4-5 väravat. Siis ostsin ta endale ja lõi mõned vahetusest tulles juurde.

                          Kommentaar


                            Niivõrd ebareaalselt mängides igavaks ei lähe?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nugisemees Vaata postitust
                              Niivõrd ebareaalselt mängides igavaks ei lähe?
                              Saigi sellel mõttel mängitud, et oleks midagi teistmoodi, aga jah enam pole erilist motivatsiooni, läheb nädalad mööda, siis võtan päevaks jälle ette. Ilma patchideta oleks ammu juba üle visanud.

                              Kommentaar


                                Nonii, sai nüüd siis Borussia Dortmundiga esimene hooaeg läbi, üsna hästi läks.
                                DFB pokalis küll tuli üsna varajane kaotus Karshlurile vms, 1:1 normaalaeg, penaltites 4:5 kaotasin, esimeses ringis võitsin Nürnbergi 1:0

                                Hooaja alguses siis otsin sisse Ojamaa, laenuga tuli Luis Jimenez or smth ja Cordoba laenuga Interist. Cordoba hooaja esimesed mängud olid väga head, 3 mänguga 2 väravat ja üks väravasööt, keskmine hinne oli tal 3mängu kokkuvõttes 7,1
                                Esimene mäng oli Bayerniga, mis jäi 2:2 viiki, Zidani ja Kawake väravatest oli Dortmundil 2:0 edu aga teisel poolajal Ribery ja Olic lõi 2 väravat tagasi.
                                Esimeste voorudega oli seis selline, et kuni 6. vooruni püsisid 3 klubi kaotuseta: Bayern, Borussia ja Karlsruhe, Schalke oli 2 punktiga maas.
                                7voorus hakkas langema siis Karlsruhe, peale esimes hooaja esimest poolt siis Bayern juhtis kahe punktiga Dortmundi ees, Werden ja Schalke jäid 4punktiga Dortmundist maha. Poole hooaja pealt siis sain meeskonda veel laenu lepinguga Theo Walcotti ja Dynamo Moskvast ostsin Kuranyi tagasi bundesligasse, Kurany oli hea täiendus, sai üle 10ne mängu ja lõi mingi 6 väravat.
                                Peale talve puhkust siis kohe esimene mäng oli ka Kurany vana klubiga Schalke vastu, 2:1 Dortmund võitis, Kurany lõi võiduvärava.
                                Hooaja teine pool püsis ka siis nii, et väikese eduga olid 2 meeskonda eest ära teistest, aprilli alguses oli aga väike mõõn Bayernil ja langeti korraks isegi 4. kohale, Dortmund oli esimene ja juhtis 7punktiga, Vahele mahtusid siis Werden ja Stuttgart kes olid vastavalt 5 ja 4 punktiga maas.
                                Aprilli lõpus/mai esimesel poolel olid mul siis rasked vastased ja kaotasin punkte ning enne viimast kahte mängu sai Bayern lähemale, 2 punkti kaotust Dortmundile. Viimased mängud minul olid Neverkuseni ja Werdeniga, Bayernil aga liiga autsideritega Augsburg ja Frankfurt. Dortmund eelviimase mängu võitis Neverkusenit lausa 5:0! esimene poolaeg lõi Leverkuseni kaitsja Suskiuwicz vms 2 omaväravat, teisel poolajal Zidan, Barrios ja Ojamaa lisasid ühe veel juurde. Bayern samal ajal võitis 2:0 Augsburgi ja viimase mängu Frankfurti ka 2:0, seega tiitli võitmiseks oli mul vaja ainult võitu, vähimaga ei tohtinud leppi, kuna viigi korral oleks punktid võrdsed olnud ja eelis seisus oli Bayern, kuna neil oli väravate vahe parem. Viimane mäng Werdeniga siis oli ülipõnev. Mõlemad vajasid hädasti võitu, Dortmund tiitlivõiduks, Werden CL'i pääsemiseks. Tulemus, 1:1
                                Özil karistuslöögist 31minutil, Kawake, kes tegi ülisuper hooaja, penaltist 61minutil. Werden sai 7pealelööki teha, millest 5 läks väravapostide vahele, Dortmund 6, millest väravapostide vahele läks 3. Ojamaad selles mängus ei kasutanud.

                                Siin siis tabel:


                                Ja mängijate statsid




                                2. koha eest sain 15 miljonit eurot, mille eest siis ka kohe ostsin välja endale Cordoba. Veel järgmiseks hooajaks sain endale liverpoolist El Zhari vabaagendina. Hetkel otsin siis veel endale head väravavahti ja plaanin ka Barriasoe arvatavasti maha müüa ja enam-vähem hea tasemega ründaja osta. Hetkel muidu üritan uuesti Walcotti laenule saada, hooaja teise poole keskel panin ta tipuründaja kohale ja kohe ka hakkas väravaid lööma. Varem mängitasin teda äärtel, kus ta väga hästi hakkama ei saanud.

                                Klavani meelitamisest Dortmundi võin nüüd vaid unistada. Mees sõlmis peale head hooaega Manult lepingu.


                                Järgmise hooaja avamäng on jälle Bayerniga, järgmine hooaeg siis lisanduvad ka CL'i mängud. :P
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X