320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

    Algselt postitas SundanceKid


    Algselt postitas raivo23

    See oli hea hooaeg. Esimene valik oli mul vist Nash, jaaaaa.......... Kinkige mulle esimene valik ja ma võtaks sel aastal natsa parema mehe....
    Nash Nashiks aga kes see oli, kes üks aasta esimeses roundis Nesterovici võttis? Sõbra soovitusel...
    pidi olema ikke sigahea söber:P

    Kommentaar


      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

      Algselt postitas dreyd


      Algselt postitas SundanceKid


      Algselt postitas raivo23

      See oli hea hooaeg. Esimene valik oli mul vist Nash, jaaaaa.......... Kinkige mulle esimene valik ja ma võtaks sel aastal natsa parema mehe....
      Nash Nashiks aga kes see oli, kes üks aasta esimeses roundis Nesterovici võttis? Sõbra soovitusel...
      pidi olema ikke sigahea söber:P
      enne seda picki vähemalt OLI sõber olnud

      Kommentaar


        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

        Ei jõua enam ära oodate seda NBA hooaega... hetkel uurin millised võimalused on omale soetada sati kaartide programmeerimiseks programmaatorit ja muid vajalikke vidinaid. Eelmisel aastal õnnestus vaid ühte mängu Hiiu pubis vaadata

        Äkki kellelgi on kogemusi SATi värgenduses?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

          Algselt postitas jaak20

          Äkki kellelgi on kogemusi SATi värgenduses?
          Aramis vist teab midagi... Ja siin foorumis on üks sati-pede (no-offence! ) nimega midfield, kes kogu aeg jahub sellest värgist, kui vähegi mahti saab. Ta satijutt käib kogu aeg küll jalka kanalite jne ümber aga pmst tehnikat ta peaks teadma ja ehk saab aidata. Saada talle mingi priva vms.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

            Algselt postitas jaak20


            Ei jõua enam ära oodate seda NBA hooaega... hetkel uurin millised võimalused on omale soetada sati kaartide programmeerimiseks programmaatorit ja muid vajalikke vidinaid. Eelmisel aastal õnnestus vaid ühte mängu Hiiu pubis vaadata

            Äkki kellelgi on kogemusi SATi värgenduses?
            Ma ikka unistasin siin Sati kaardist arvutisse, millede parimad mudelid , siis tarkvara toel iga koodeeringu purustavad ja nii saab sadu kanaleid näha. Paraku kunagi odavalt ostetud Kissi kaart on yx väheseid mida progammeeijad pole toetanud ja temaga näeb vaid vabu kanaleid. Aga süsteemid ja värgid sain selgeks ja ükspäev asetan arvutisse ka selle \"õige\" asja.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

              Mul siin tüüner olemas aga nüüd kui Viasat kinni läks pole asjaga midagi teha. Hakkasin uurima seda asjandust ning tuli välja, et täitsa on võimalik vaadata kui on viicimist pusida. Nüüd ma siis uurin seda asjandust.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                Algselt postitas jaak20


                Mul siin tüüner olemas aga nüüd kui Viasat kinni läks pole asjaga midagi teha. Hakkasin uurima seda asjandust ning tuli välja, et täitsa on võimalik vaadata kui on viicimist pusida. Nüüd ma siis uurin seda asjandust.
                Aja käima jah see asi, siis hakkad ülekandeid tegema ja...mina olen huviline, kuhu arvele ma ülekande tegema pean
                KORVPALL ON PAREM KUI JALGPALL

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                  Algselt postitas Aramis


                  Ja juttu on olnud rahaliigast järgmiste iniemstega:


                  Praeguseks on siin märku andnud soovist osaleda:

                  Raiaramis(mina)
                  SundanceKid
                  Silverman
                  Dreyd
                  Jaak20
                  Vello99
                  Fazz
                  lauri
                  Pao-Aok
                  Christian21
                  Jazzjanza
                  mazterdre
                  CapLoo
                  Martin - eks me ikka võtame su kampa
                  Jutajazz
                  ja tuletage mulle meelde veel inimesi. Esimesed kaheksa on eelmise hooaja põhjal kindlad tegijad. Ja seega võivad soovi korral raha üle kanda. Kui 1.oktoobriks pole ülejäänud A-liiga esi viieteistkümne tegelased näole andnud, siis ma võtaks raha ka teiste käest. Praegu ongi see komplekteeimise moment veel lahtina. Aga aega on ka - Yahoo isegi pole veel lahti läinud.
                  Lisame Udupasuna, Raivo23 ...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                    Nii, osalemise süsteem jääb siis praegu nii, et A-liiga esimesed 15 ja B-liiga esimesed 5 omavad eelist. Kui A-liiga tagumised viis soovivad kaasa teha, siis vastavalt eelpoolmainitud 20-e ärakukkumisele saab seda asja teha. Kuna Fazzi tiim B-grupis oli niikuinii väljaspool arvestust, siis usun, et sealt kandideerub mazters viiendana B-liigast(juhul kui peab paika 5-6 koha mängude tulemus, kus Genuine oli võitnud maztersi).




                    Algselt postitas Aramis


                    Ja juttu on olnud rahaliigast järgmiste iniemstega:


                    Praeguseks on siin märku andnud soovist osaleda:

                    Raiaramis(mina)
                    SundanceKid
                    Silverman
                    Dreyd
                    Jaak20
                    Vello99
                    Fazz
                    lauri
                    Pao-Aok
                    Christian21
                    Jazzjanza
                    mazterdre
                    CapLoo
                    Martin - eks me ikka võtame su kampa
                    Jutajazz
                    ja tuletage mulle meelde veel inimesi. Esimesed kaheksa on eelmise hooaja põhjal kindlad tegijad. Ja seega võivad soovi korral raha üle kanda. Kui 1.oktoobriks pole ülejäänud A-liiga esi viieteistkümne tegelased näole andnud, siis ma võtaks raha ka teiste käest. Praegu ongi see komplekteeimise moment veel lahtina. Aga aega on ka - Yahoo isegi pole veel lahti läinud.
                    Lisame Udupasuna, Raivo23 ...

                    Kuradi keeruline värk..aga usun, et asi ise selgub õigel hetkel ehk esimene oktoober löön vastavalt näole andnud inimestele nimekirja lukku ja siis tekivad muutused vaid siis kui keegi mingil põhjusel ei saa osaleda(nt finants ei laeku õigeks ajaks).

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                      Ütlen ka kohe ära, et loodan normaalset lahendust ehk et kukub kuskilt keegi ära ja saab vanad fantasyhundid CapLoo ja Martini ka kaasata, aga kui kõik mainitud 20 nn \" koha väljateeninud\" nägu endast teada on andnud, siis reegleid väänama ei hakka.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                        Algselt postitas Aramis


                        Ütlen ka kohe ära, et loodan normaalset lahendust ehk et kukub kuskilt keegi ära ja saab vanad fantasyhundid CapLoo ja Martini ka kaasata, aga kui kõik mainitud 20 nn \" koha väljateeninud\" nägu endast teada on andnud, siis reegleid väänama ei hakka.
                        Raiaramis(mina)
                        SundanceKid
                        Silverman
                        Dreyd
                        Jaak20
                        Vello99
                        Fazz
                        lauri
                        Pao-Aok
                        Christian21
                        Jazzjanza
                        mazterdre
                        CapLoo
                        Martin
                        Jutajazz
                        Udupasun
                        Raivo23
                        Ardo(BunchWhippers)
                        uukaa (Labas Rokas)
                        Martin Paas

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                          Algselt postitas Aramis


                          Ütlen ka kohe ära, et loodan normaalset lahendust ehk et kukub kuskilt keegi ära ja saab vanad fantasyhundid CapLoo ja Martini ka kaasata, aga kui kõik mainitud 20 nn \" koha väljateeninud\" nägu endast teada on andnud, siis reegleid väänama ei hakka.
                          Reeglid surid koos Fazzi lahkumisega siit riigist!
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                            Noh, kui see nii on, siis eks ma vaatan teie nn osavõtumaksude pealt a-liiga kooseisu. Arvestage siis et 300 krooni on vajalik miinimumlaekumine.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                              Algselt postitas Aramis


                              Noh, kui see nii on, siis eks ma vaatan teie nn osavõtumaksude pealt a-liiga kooseisu. Arvestage siis et 300 krooni on vajalik miinimumlaekumine.
                              Et siis esimesed 20, kes kolm sotti üle kannavad, on liigas sees? Loodetavasti kannad siis ikka papi tagasi, kui hoolimata ülekandest A-liigasse ei mahu.. (oletades, et B-liiga maks on 200)

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\'

                                Algselt postitas mazz


                                Algselt postitas Aramis


                                Noh, kui see nii on, siis eks ma vaatan teie nn osavõtumaksude pealt a-liiga kooseisu. Arvestage siis et 300 krooni on vajalik miinimumlaekumine.
                                Et siis esimesed 20, kes kolm sotti üle kannavad, on liigas sees? Loodetavasti kannad siis ikka papi tagasi, kui hoolimata ülekandest A-liigasse ei mahu.. (oletades, et B-liiga maks on 200)
                                hold your horses! Aramis on lihtsalt ülemeelik natuke

                                Kommentaar

                                Working...
                                X