320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Parim ründaja on Eddie Johnson!Esimene mäng premiershipis West Hami vastu võitsin 4-2 Johnson lõi kõik 4 kolli.Teine mäng karikamängus Crystal Palace vastu võitsin 2-0 Johnson 2 söötu.Mõlemates mängudes oli Man Of the Match
    George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

    Kommentaar


      Algselt postitas nikeman13 Vaata postitust
      Parim ründaja on Eddie Johnson!Esimene mäng premiershipis West Hami vastu võitsin 4-2 Johnson lõi kõik 4 kolli.Teine mäng karikamängus Crystal Palace vastu võitsin 2-0 Johnson 2 söötu.Mõlemates mängudes oli Man Of the Match
      kahe mängu põhjal võib tõesti väita et ta on parim rüdaja
      Koondise põhimängija

      Kommentaar


        Tehke järgi või tsipa paremini.

        Kommentaar


          Ma oma 10-0 liigavõidu abil sain kõik mehed Team of the Weeki, aga pole nii it-mees, et viitsiks pilti teha

          Aga muidu mul aasta 2022 ja esimesel täisaastal Juvega tuli ära nii Serie A kui ka CL`i võit. Päris muhe.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Ma oma 10-0 liigavõidu abil sain kõik mehed Team of the Weeki, aga pole nii it-mees, et viitsiks pilti teha
            Mida sa ajad, see on CLi terve hooaja Dream Team

            Kommentaar


              Algselt postitas Devil Vaata postitust
              Mida sa ajad, see on CLi terve hooaja Dream Team
              Ma veaks kihla 100 eegu peale et sa võitsid CL-i ära
              George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

              Kommentaar


                koba peale jah, finaal oli mannetu minu poolt.

                Aga, mis teha kui siuksed tegelased nagu Guardado ja dos Santos on ära koondisega ja Kaka sai ostetud valel hetkel ning ei saand CLis terve hooaja mängida

                Kommentaar


                  Nja... lõuna-ameeriklased on probleem. Kuradi arusaamatu miks FM topib sealsed mängud nii sitale ajale.

                  Aga noh... seda ikka üle ei trumpa, kui üks mees saab kolme järjestikuse Meistrite Liiga finaali eel vigastada ja on ülejäänud hooaeg terve. Täielik müsteerium.

                  Ja koondisekutsetest rääkides olen ma pidanud ilma jääma üle 15 mängija teenustest, kõik ühe riigi kodanikud ja sama liiga omad kus ma mängisin. Ja seda iga hooaja lõpul sest liiga jooksis kuradi valikmängudesse sisse.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Devil Vaata postitust
                    koba peale jah, finaal oli mannetu minu poolt.

                    Aga, mis teha kui siuksed tegelased nagu Guardado ja dos Santos on ära koondisega ja Kaka sai ostetud valel hetkel ning ei saand CLis terve hooaja mängida
                    Kas sul oli probleem work permitiga?
                    George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                    Kommentaar


                      osadega on osadega pole, liiga noorelt võib olla siis pole neil reputatsiooni veel ega maavõistlusi selja taga.

                      reeglina 5 maavõistlust rahvuskoondisega seljataga, peaks permiti kindlalt saama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Devil Vaata postitust
                        osadega on osadega pole, liiga noorelt võib olla siis pole neil reputatsiooni veel ega maavõistlusi selja taga.

                        reeglina 5 maavõistlust rahvuskoondisega seljataga, peaks permiti kindlalt saama.
                        Kui pole 5 maavõistlust seljataga,siis soovitan leanata seda meest feederclub-i 6-ks kuuks
                        George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                        Kommentaar


                          mul sama pask, üritan aafrika klubidest ja koondistest noori 15-20 noori trail-ile saada, aga hui saan, enamus ei saa work permitit, nii palju siis tulevaste etoode ja drogbade värbamisest
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nikeman13 Vaata postitust
                            Kui pole 5 maavõistlust seljataga,siis soovitan leanata seda meest feederclub-i 6-ks kuuks
                            ära muretse ma tean seda, aga igasse feederisse pole mõtet saata

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Devil Vaata postitust
                              ära muretse ma tean seda, aga igasse feederisse pole mõtet saata
                              Ega ma ei ütlegi et sa saadaksid igasse feederisse
                              George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                                Mida sa ajad, see on CLi terve hooaja Dream Team
                                Hahaa, vittu, ma unise peaga ajasin sassi :P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X