320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Martin
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Algselt postitas mcnamara
    Jäähalli võib ehitada ka Dubaisse ja sinna 20 Kanada tipptegijat mängima osta või näiteks suusatunneli. On see loomulik ja soovitav? Minu jaoks mitte.
    Kui sa mu mõttest aru saad, siis mina rahvuse ja loomulikkuse teemal just väga ei mõmiseks:
    1. Poola
    2. Holland
    3. Iirimaa
    4. Soome
    5. Taani
    6. Norra
    7. Austraalia
    8. Inglismaa
    9. Prantsusmaa
    10. Hispaania
    11. Inglismaa
    14. Hispaania
    15. Inglismaa
    16. Saksamaa
    19. Hispaania
    20. Inglismaa
    21. Prantsusmaa
    22. Mali
    23. Inglismaa
    25. Hispaania
    30. Holland
    Treener: Hispaania

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Algselt postitas Maarek
    Sa kõnelesid sellest, et USA lõunaosariikides pole jääd ja mina sellest, et selleks, et jäähokit mängida, ei pea olema looduslikku jääd, vaid piisab jäähallist. Ainult ühe seisukoha esitamise puhul ei saagi erilisest vaidlusest rääkida
    Ma vaatasin huvi pärast jäähokimeeskonna Tampa Bay Lightning esikoosseisu mängijate päritolu. Meeskonna valik oli juhuslik.
    Ja kust on mängijad pärit? Ontario, Alberta, Saskatchewan, Quebec, British Columbia, erinevaid Tshehhi ja Slovakkia linnasid, Moskva, Arhangelsk, Sundsvall, Kiiev. Jah, vv Grahame on pärit Denverist, aga sealkandis on teatavasti ka talve nähtud. Ühtegi Florida, New Mexico, Texase või Lõuna-California päritolu mängijat mina ei leia. 2/3 on pärit kust? Jah, Kanadast.
    Jäähalli võib ehitada ka Dubaisse ja sinna 20 Kanada tipptegijat mängima osta või näiteks suusatunneli. On see loomulik ja soovitav? Minu jaoks mitte.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Rahu...Carolina lükkas Devilsile ära ja seda 6-0, mis on iseenesest väga meeldiv minu jaoks.

    Leave a comment:


  • Maarek
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Algselt postitas mcnamara


    Algselt postitas Maarek
    Samahästi võiks ju arvata, miks kurat naised peaksid tohtima mängida jalgpalli või poksida. Kunagi neil ju seda teha ei lubatud
    Nojah, seda ma ootasin. Korralikust vaidlusest siin asja ei saa.

    Jäähall on muidugi tore leiutis. Ma ei teadnudki, et selliseid olemas on. Oma meelest ma küll kõnelesin millestki hoopis muust.
    Sa kõnelesid sellest, et USA lõunaosariikides pole jääd ja mina sellest, et selleks, et jäähokit mängida, ei pea olema looduslikku jääd, vaid piisab jäähallist. Ainult ühe seisukoha esitamise puhul ei saagi erilisest vaidlusest rääkida

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Algselt postitas Maarek
    Samahästi võiks ju arvata, miks kurat naised peaksid tohtima mängida jalgpalli või poksida. Kunagi neil ju seda teha ei lubatud
    Nojah, seda ma ootasin. Korralikust vaidlusest siin asja ei saa.

    Jäähall on muidugi tore leiutis. Ma ei teadnudki, et selliseid olemas on. Oma meelest ma küll kõnelesin millestki hoopis muust.

    Leave a comment:


  • Maarek
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Algselt postitas mcnamara


    Algselt postitas Maarek
    Mis neil lõunaosriikide klubidel siis viga on? See, et põhjas vähe külmem on, ei tähenda ju, et Kalifornia, Texase, Arizona või Florida osariigis ei võiks heal tasemel hokit pelada.
    Miks peaks jäähokit mängima seal, kus iial looduslikku jääd pole nähtud? Minu jaoks müsteerium.
    Algselt postitas mcnamara
    San Jose lapsuke sõpradega järvejääle liuplatsi ei ehita ja seal hokit ei mängi.
    Müsteerium on ka see, et MM-l osalevates meeskondadest umbes kolmandik ei tea, mis on looduslik jää. Müsteerium on ka see, et elu on edasi läinud ja 99% hokist mängitakse jäähallides, mistõttu ju pole vahet kus see toimub. Olgu see nii müstiline kui tahes, aga jäähokit mängitakse ka Lõuna-Aafrikas, Mehhikos ning Austraalias ja ma ei suuda leida mitte ühtegi põhjust, miks nad seda teha ei võiks.
    Samahästi võiks ju arvata, miks kurat naised peaksid tohtima mängida jalgpalli või poksida. Kunagi neil ju seda teha ei lubatud

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Algselt postitas marcello


    jajah,rannavõrku mängigu ka ainult nende riikide paarid kel rannajoon olemas?
    See võrdlus ei kannata kriitikat. Rannad on teatavasti ka järvedel ja jõgedel ning mõni selline on pea igas riigis. Või siis vähemalt leiab kõrbeliiva.
    San Jose lapsuke sõpradega järvejääle liuplatsi ei ehita ja seal hokit ei mängi.

    Leave a comment:


  • marcello
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    jajah,rannavõrku mängigu ka ainult nende riikide paarid kel rannajoon olemas?

    jamaica had a bobsled team...

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Algselt postitas Maarek
    Mis neil lõunaosriikide klubidel siis viga on? See, et põhjas vähe külmem on, ei tähenda ju, et Kalifornia, Texase, Arizona või Florida osariigis ei võiks heal tasemel hokit pelada.
    Miks peaks jäähokit mängima seal, kus iial looduslikku jääd pole nähtud? Minu jaoks müsteerium.

    Leave a comment:


  • Maarek
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Algselt postitas marcello


    Palju neid siin ikka oli kes super sid ja go pingud karjusid?

    kyps ja siis veel üks
    Ma ei tea palju neid karjujaid oli, aga millegipärast alles hiljuti Jasper mainis, et asi hakkab väga pingviiniteemaks kätte ära minema :P :P Ju siis ainult kyps ja veel üks kommenteerisid

    Mis neil lõunaosriikide klubidel siis viga on? See, et põhjas vähe külmem on, ei tähenda ju, et Kalifornia, Texase, Arizona või Florida osariigis ei võiks heal tasemel hokit pelada. Kuigi ega minu puhul pole lõunaosariik põhjuseks olnud, vaid tegelased nimega Pavel Bure, Teemu Selänne, Paul Kariya, Brad Richards.
    Muuseas, Anaheim tegi natuke ajalugu ja tõmbas esimeses mängus Coloradole 5-0!!! koti pähe

    Leave a comment:


  • Tembu
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Ja-jah, mina olen \"see veel üks\", kes ei väsi tänase päevani karjumast \"Super Sid, Super Kid!\" ja \"Pens forever!\".
    Mcnamaraga peab nõustuma, et elu oleks ilusam, kui igasugu lõunaosariikide klubide asemel oleksid senini mängimas Hartford Whalers, Winnipeg Jets ja Quebec Nordiques.
    Kardan, et pole kaugel päev, kus Penguins müüki läheb...

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Algselt postitas Maarek
    Seetõttu ongi naljaks lugeda, et hooaja keskel on päris mitmel tegelasel pingviinid, pingviinid, aga kui asi play-offi jõuab, siis juba Montreal ja teised Kanada klubid eelisseisus
    Mina olen Montreali toetanud aastast 1986, kui nad mälestusväärsel kombel Stanley karika võitsid. Ja mingitest pingviinidest ei tea ma midagi.
    Rannaliival hokimängimisest ei oska ma midagi pidada. NHL-ile ei taha ma sugugi andestada selliste vanade toredate hokikeskuste nagu Winnipeg, Quebec või Hartford tiimidest ilma jätmist.

    Leave a comment:


  • marcello
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Palju neid siin ikka oli kes super sid ja go pingud karjusid?

    kyps ja siis veel üks

    Leave a comment:


  • Maarek
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Algselt postitas kyps
    USA-s on muidugi Penguins erand
    Seetõttu ongi naljaks lugeda, et hooaja keskel on päris mitmel tegelasel pingviinid, pingviinid, aga kui asi play-offi jõuab, siis juba Montreal ja teised Kanada klubid eelisseisus

    Mina pean tunnistama, et minu viimaste aastate lemmikud kõik rannaliival resideeruvad tiimid ehk siis Florida, Tampa Bay ja Anaheim

    Leave a comment:


  • kaitz
    replied
    Vastus teemale \'NHL\'

    Algselt postitas Maarek


    Tõsised Kanada meeskondade austajad, ma vaatan.

    Mul näiteks hea meel, et Teemul õnnestus ihaldatud tiitlile sammuke lähemale astuda, kuigi tõenäoline on, et lõpeb Partide teekond Colorado vastu.

    Tahaks loota ,et nii see pole

    Leave a comment:

Working...
X