320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WRC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    seda nüüd vaevalt, et Gross otseselt miskit rahapakki oma taskusse tahtis panna, tal ei mahu sinna niigi ära (mis on kahtlemata positiivne, inimene on tööd teinud ja vaeva näinud). aga see retoorika, mis praegu kõlab, see ei ole tõsiselt võetav. niivõrd asja sees olev inimene ja ei olnud enne aimugi, et on probleemid, pakkumaks kohe oma abi? ei tundu üldse usutav.

    täna käis Grossilt läbi ka mingi eriti kummaline "me ei tahtnudki neilt tegelikult 100k, me tahtsime nad lihtsalt laua taha rääkima saada" lause. selliste võtetega? kas, ja nüüd tõesti fantaseerides, plaan oli küsida ebareaalsed 100k lootuses, et äkki nad siis lõpuks 50k ikka maksavad? omapärane, tagasihoidlikult öeldes. minu jutu eesmärk ei ole Grossi rünnata, sest kordan veel, ta on varem palju teinud, aga tema käitumine praeguses olukorras on küll äärmiselt küsitava väärtusega.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      täna käis Grossilt läbi ka mingi eriti kummaline "me ei tahtnudki neilt tegelikult 100k, me tahtsime nad lihtsalt laua taha rääkima saada" lause. selliste võtetega? kas, ja nüüd tõesti fantaseerides, plaan oli küsida ebareaalsed 100k lootuses, et äkki nad siis lõpuks 50k ikka maksavad? omapärane, tagasihoidlikult öeldes. minu jutu eesmärk ei ole Grossi rünnata, sest kordan veel, ta on varem palju teinud, aga tema käitumine praeguses olukorras on küll äärmiselt küsitava väärtusega.
      ma kuulsin mingit sellist juttu, et asi on ikka 100k-s natuke.

      põmst siis nii.

      eesti riik lubas, et annab pappi (miljon aastas)

      autospordi liit sai aru või oli kokkuleppe osa, et 100k tuleb sealt neile iga aasta

      tuli esimene rahaeraldus, kuid 100k liidule ei tulnud

      miks? sest raha oli sihtotstarbeline ralli korraldamiseks ja seega ei tohi suunata liitu.

      mida liit nüüd tegi? litsentsitasu 100k!

      Miks? sest see tasu muutub ralli osaks ja kuna see on ralli osa, saab 100k liidule kanda.

      Kuid ju nüüd korraldajad enam ei tahtnud....
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Mis selles 100st 50nd omapärast on? Pigem igapäevane praktika. Kes arveldab rahas, kes infos, kes ajas.

        Hästi ei tahaks uskuda, et RE inimesed nõnda lihtsameelsed on.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Kui möödunud hooajal oli litsentsitasu €2000 Eurot, aga kokkuleppel alaliiduga maksis RE neile €17000, siis muidugi jabur seekord EAL-il üritada mitu korda rohkem küsida, mistõttu jääb ka mulle vaikselt mulje, et see oli selline suht põhimõtteline ärapanemine stiilis, et kui teil mingi probleem, siis võime ju ise ka ürituse ära teha.
          Loomulikult ei saa seda teha sel aastal, aga järgmine aasta võivad "päästeinglid" urust välja ronida ja selle ralli kaardile tagasi tuua.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Väga veidrad muljed jäid jah:
            OG:
            - 100th oli vaid nr, et vastaseid laua taha saada - kas nad muidu siis tõesti ei saanud räägitud? Iseenesest see "meetme abikõlbulikkuse" teema on jah JOKK teema, riigi raha kasutamise eripärad. See vaidlus tundus ka veider alguses.
            - istume kokku, lepime ära ja teeme ralli ära - kuulge, 3 kuud pole kokku lepitud, sõnumid ärajätmisest on saadetud. Kui RE korraldamiseks läheks 3 kuud, mitte 6, siis oleks see ka varem ju nii kiirelt ära tehtud.
            - jah, saatsime kutse 1 päeva ette - miks te ei tulnud!? Ta ei vastanud, et miks siis lisaaega ei antud.
            - Janis Kaalul olevat 100% mandaat olnud juhtatuselt - ja järsku on vaja kell 2 öösel OG-le helistada. Miks siis?


            Aava - ta väga ei tahtnud vist tõesti rääkida, et mingite EALi inimestega on ikka suhtlemine väga raske.
            - lõpus ta sellele küsimusele tõesti ei vastanud, et mis konkreetselt siis puudu või valesti on. Aga pigem tundus, et ei soovinud vastata, mitte et ei osanud.
            Ma olen kindlasti erapoolik, kuna Hõbet ja Aavat tean isiklikult, samas sellest ka tean, et tegu on inimestega, kellega on väga lihtne asju ajada, teevad tegusid ja vähem sõnu. Seepärast tundubki veider, et kellelgi on nendega võimalik konflikti minna.

            Kommentaar


              kahtlaselt ühte väravasse läheb see pall. OG ühe lause ümber, a la see "see 100k oli vaid number, et poisid tuleks laua taha", kedratakse mingeid ulmeteooriaid mingite verbal slippide üle, aga palk jäetakse täiesti märkamata.

              väga keeruline on uskuda, et 3 milkuse ürituse puhul just 100k on selleks kaalukausiks, millega 10 aastane pikkune "elutöö" nüüd teostamata jätta. Et see 100k on just see number, mille pärast ei saanud 3 kuud ralli korraldamisega tegeleda (no, et nüüd on ainult 3 kuud aega, mitte 6, et rallit korraldada). Seal oleks umbes 29 erinevat viisi, kuidas EAL-le täpselt samamoodi kott pähe tõmmata ja ralli korraldada. Aga ei tahetud? See usalduskriisi jutt... no ma ei tea. natukene õhukeseks jääb.

              Kui see vincenti pikk jutt peab paika, et keegi teine tahab üritust nüüd teha, siis on karm eeldus, et need teised poisid omavad ka mingit rahastust. ja sellisel juhul juba... thats business. Ralli korraldamine või ettevõtlus ei ole Urmo Aavale sünniga kaasa antud õigus, eriti kui seda tehakse teiste rahade eest. Inimlikult muidugi kahju, jah.

              Kommentaar


                Loe Maailm Kontoris blogi, siis sa näed, et 100th abikõlbmatut arvet on kordi raskem tasuda kui 1miljon abikõlblikku.

                Ja mis mõttes teiste raha eest? Suuri asju tehaksegi toetajate ja investorite abiga. Muidu saakski midagi korraldada vaid käputäis inimesi. On olemas eraldi ettevõtlus harud ja platformid, mis mis püüavad ühendada raha ja ettevõtlikud inimesed.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                  Loe Maailm Kontoris blogi, siis sa näed, et 100th abikõlbmatut arvet on kordi raskem tasuda kui 1miljon abikõlblikku.

                  Ja mis mõttes teiste raha eest? Suuri asju tehaksegi toetajate ja investorite abiga. Muidu saakski midagi korraldada vaid käputäis inimesi. On olemas eraldi ettevõtlus harud ja platformid, mis mis püüavad ühendada raha ja ettevõtlikud inimesed.
                  Ma ei saa kummastki lõigust aru tbh. Kui esimene lõik on dealbreaker, siis... workarounde on sellele kindlasti omajagu.

                  Kommentaar


                    Muidugi on workarounde, aga tundub, et küsimus polegi enam 100th EURis, vaid selles kuidas asju aetakse ja seda nn noortetöö raha küsitakse.
                    Miks muidu OG ka ütles, et see 100th polnud kivisse raiutud (kuigi Janis Kaal sellest loobuda ei tohtinud) ja et nad tahtsid lihtsalt vestelda, seetõttu 50 või 6 korda suurem summa küsiti (oleneb, kas võtta arvesse litsentsitasu 2000 või kogu makstud raha 17th EURi).

                    Teiste rahade eest - sa süüdistad, et RE korraldab üritust kellegi teise rahade eest.
                    Aga mida siis ettevõtlik inimene tegema peab, kui tal endal raha pole, aga asju korraldada oskab? Kogu pangandus ja investeerimine on teiste rahadega millegi tegemine.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                      Teiste rahade eest - sa süüdistad, et RE korraldab üritust kellegi teise rahade eest.
                      Aga mida siis ettevõtlik inimene tegema peab, kui tal endal raha pole, aga asju korraldada oskab? Kogu pangandus ja investeerimine on teiste rahadega millegi tegemine.
                      aa, ei, ega ma ei süüdista. Mulle tundub aga, et veidi liialt vähe kaalu pannakse siiski sellele, et RE ei võrdu täielikult Urmo Aava, kuigi juriidiliselt võib seal tema nimi all olla. Aga see ei ole nüüd liialt tähtis ja mulle tundub, et konkreetselt praegu me räägime lihtsalt mööda üksteisest. Ma keskendusin oma jutus rohkem sellele vibele, mis vincenti pikast jutust tekkis.

                      Ja ka pigem rohkem OG kontekstile, sest tema saab siinkohal teenimatult palju kriitikat. Kusjuures see kriitika enamasti väga mingite sõnastuste ja hoiakute baasil. Kasvõi see "ma tulen ja tõmban joone alla" või "ma räägin Otiga, küll ta tuleb" suhtumine, mis tundub ülbe ja matslik või kõvataja või mida iganes. Esiteks - põlvkondade vaheline erinevus, teiseks... konkreetne vend ning nendel sõnadel on täpselt selline sisu taga nagu ta ütleb.

                      Kommentaar


                        Ei maksa sporti ja majandust ikka täiesti eraldi ka võtta. https://sport.ohtuleht.ee/994673/kas...i-eelmine-tiim

                        Kommentaar


                          Argentiina ralli jääb ära.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Pühapäevased sõidud jäävad ära. Paremusjärjestus pannakse paika tänase päeva lõpuks.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Argentiina ralli jääb ära.
                              lükatakse edasi

                              Kommentaar


                                Paneme ikka siia ka.

                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X