320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WRC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui ca 20 korda aastas vallutab Delfi, Postimehe ja Õhtulehe esikad uudis, et Ford on katki, siis kas Fordi läbimüük Eestis kasvab või kahaneb?

    Kommentaar


      Kaks rallit, kus Tänak on väga hea ja siis sellised jamad.

      Kommentaar


        Müstiline kuidas see Ford nii õhkune ja vastuvõtlik igale paugule on.

        Kommentaar


          Enne hooaega tegin maha mõtet, et milleks Tänak sinna tiimi läheb. Seal ei ole ju toimivat masinat. Sain rallipedede käest kohe peksa - krt sa ei tea midagi, ta teab mis teeb ja läheb aitab neil paremaks saada jne, aga nüüd justkui on reaalsus mingi logudikuga elada. Nojah, vähemalt palk jookseb ja tiimipäälikega on vist vähem tülisi siin tiimis, aga meistriks nii ei saa.
          Vabandust, aga minuarust see tiimivahetus on ebaõnnestunud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
            Enne hooaega tegin maha mõtet, et milleks Tänak sinna tiimi läheb. Seal ei ole ju toimivat masinat. Sain rallipedede käest kohe peksa - krt sa ei tea midagi, ta teab mis teeb ja läheb aitab neil paremaks saada jne, aga nüüd justkui on reaalsus mingi logudikuga elada. Nojah, vähemalt palk jookseb ja tiimipäälikega on vist vähem tülisi siin tiimis, aga meistriks nii ei saa.
            Vabandust, aga minuarust see tiimivahetus on ebaõnnestunud.
            "Lühikesed tööpäevad ja vabad nädalavahetused "

            Kommentaar


              Esapekka ja Kalle tegid oma autod väga katki ja nende rallid said ka läbi. Takamoto võiks võita, oleks punk!

              Kommentaar


                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                Enne hooaega tegin maha mõtet, et milleks Tänak sinna tiimi läheb. Seal ei ole ju toimivat masinat. Sain rallipedede käest kohe peksa - krt sa ei tea midagi, ta teab mis teeb ja läheb aitab neil paremaks saada jne, aga nüüd justkui on reaalsus mingi logudikuga elada. Nojah, vähemalt palk jookseb ja tiimipäälikega on vist vähem tülisi siin tiimis, aga meistriks nii ei saa.
                Vabandust, aga minuarust see tiimivahetus on ebaõnnestunud.
                M-Spordiga lepingu sõlminud Ott Tänak andis intervjuu väljaandele DirtFish ja rääkis lähemalt, mis viis teda otsuseni esimest korda pärast 2017. aastat taas Fordi masinasse istuda, kus tema tippsõitja karjääri ka alguse sai.


                edit: võtke parem asja naljaga:
                Otil jooksis testikatsel mootor kokku ja härra sai terve M-Sporti peale kurjaks.

                Kommentaar


                  Vabandage mu ignorantsust, aga mul on väike segadus. Ma sain aru, et hooajale minnakse peale kahe mootoriga. Kui üks läheb tuksi, võetakse teine. Selle esimese saab korda teha alles siis, kui hooaeg läbi ja selle võib ametlikult lahti teha. Tänakul läks üks Eestis katki ja teisega juhtus midagi nüüd? Või mis siis saab, kui juhtub midagi järgmisel?
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Vabandage mu ignorantsust, aga mul on väike segadus. Ma sain aru, et hooajale minnakse peale kahe mootoriga. Kui üks läheb tuksi, võetakse teine. Selle esimese saab korda teha alles siis, kui hooaeg läbi ja selle võib ametlikult lahti teha. Tänakul läks üks Eestis katki ja teisega juhtus midagi nüüd? Või mis siis saab, kui juhtub midagi järgmisel?
                    Võetakse uus auto (kere) lihtsalt. Tavaliselt läheb ühel sõitjal 3-4 kere hooaja peale. Igal kerel võib kaks mootorit läbi lasta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                      Vabandage mu ignorantsust, aga mul on väike segadus. Ma sain aru, et hooajale minnakse peale kahe mootoriga. Kui üks läheb tuksi, võetakse teine. Selle esimese saab korda teha alles siis, kui hooaeg läbi ja selle võib ametlikult lahti teha. Tänakul läks üks Eestis katki ja teisega juhtus midagi nüüd? Või mis siis saab, kui juhtub midagi järgmisel?
                      Pmst sama ka F1-s, igasuguseid vigureid saab mootori juures asendada ka ja antud hetkel polnudki ju ainult mootoriviga, vaid mootor sai kahjustada tänu läbi põhja tulnud objektile - ehk mehaaniline vigastus.

                      Kommentaar


                        Kannatab elada küll kui Puma raibe vastu peab. Muidugi see rehvide taktikaline mäng - kena.
                        Soome B-liiga mehed Lappi ja Suninen näitasid ilusti ära, miks nad ei sõida tervet hooaega ja igal teisel aastal töötud on. Suninenil kiirust on, aga sellisel hetkel ei tohi selliseid vigu teha. Punkt.

                        Hyundai boss, keerulise nimega, lubas lähipäevil breaking newsi. Samal ajal räägitakse ka Tänaku comebackist Hyundaisse, elame-näeme. Veidramaid asjugi nähtud.

                        Kui meie mehed M-Spordi hülgavad, siis mul tekib küll kahtlus selle tiimi tuleviku osas. Peamine on see, et muidu auto müükidest tulev tulu on selle Rally1 ajaga täiesti kokku kuivanud ja tavalise 20 auto asemel on müüdud vist mingi 2tk. Kui tuleval aastal kedagi normaalset sõitma ei saada, siis on küll kahtlane. Tšiilis olid kohal ainult meeskonnast loetud arv inimesi, et kulusid kokku hoida.

                        Kommentaar


                          Ja Ott, siia tagasi Hyundai manu.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Ainult 3 tiimi ja kui räägite, et Puma on ka pigem tsauka, siis see sari on natuke juba mõttetu. 2 tiimi, no "fun"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                              Ainult 3 tiimi ja kui räägite, et Puma on ka pigem tsauka, siis see sari on natuke juba mõttetu. 2 tiimi, no "fun"
                              Juba selle 3 tiimiga läheb iga hooajaga aina igavamaks, eriti kui ühe tiimi ülemvõimule keegi ligidalegi ei saa.
                              Sa võid mingi taktikaga üksikud rallid võita, aga kokkuvõttes riisub ülekaalukalt koore ikka üks tiim, siis ikka boring as shit.

                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Loeb'i sarivõitude aastatel ei vaadanud seda WRC'd üldse. Mõttetu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X