320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WRC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'WRC\'

    ma ei tahaks kindlasti kedagi süüdistada, ka Markkot kindlasti mitte!, aga kas meenub veel kellegile peale minu Markko sõnad Peugeot inseneride soovimatusest tegeleda tema auto juhitavuse probleemidega?

    R.I.P Michael!

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'WRC\'

      Algselt postitas SundanceKid


      ma ei tahaks kindlasti kedagi süüdistada, ka Markkot kindlasti mitte!, aga kas meenub veel kellegile peale minu Markko sõnad Peugeot inseneride soovimatusest tegeleda tema auto juhitavuse probleemidega?

      R.I.P Michael!
      toyota klubi foorumis sai just samal teemal r22gitud....ja see oli ka p6hjus mix t2na peugeoti esinduse juurde ei l2inud ja leinakolonniga juba seal ei yhinenud vaid hiljem.
      kaudselt v6ib siin syydistada ma ei tea keda/mida k6ike, aga see m6ttetu ja ralli on v6tnud veel yhe ohvri.

      ei tundnud parki kyll isiklikult, aga hirmus s6bralik vend tundus ja paistab et eesti (ralli)rahvale on ta sydamesse l2inud.

      a kellegi surma yle n2nnutada ei ole kah viisakas/hea... kuigi ma pole usklik, siiski rahu tema hingele ja mina sel teemal enam s6na ei v6ta.

      *chobram - leinalint autol

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'WRC\'

        R.I.P
        Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'WRC\'

          Rest in peace, Michael...
          Algselt postitas tank
          Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'WRC\'

            Kaljuveerile jalaga kubemesse ja mitte üks kord.Eile uudistest tema sõnad:Sarnane juhtum juhtus viimati 12 aastat tagasi kui Possum Bourne SÕITIS SURNUKS oma kaardilugeja ja sõbra Austraalia rallil.
            Lammas,öelnud siis,et samalaadne õnnetus juhtus kui Bourne vastu puud sõitis ja kaardilugeja hukkus aga SÕITIS SURNUKS...

            Ise nõus Nathaniga,et MM peaks edasi sõitma aga kahtlen kas ta suudab pärast sellist pauku
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'WRC\'

              Sellised asjad on peaet paratamatud, kui kihutatakse kitsal, libedavõitu metsateel nii kuis torust tuleb. Mõttetu kihutamine, i say!

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'WRC\'

                Kaastunde avaldused....

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'WRC\'

                  Algselt postitas Tembu


                  Sellised asjad on peaet paratamatud, kui kihutatakse kitsal, libedavõitu metsateel nii kuis torust tuleb. Mõttetu kihutamine, i say!
                  Meelelahutus?

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'WRC\'

                    mis kuradi oksa autosse tungimisest ajalehed kirjutavad. vaadaku millised need puud seal on..

                    sitt lugu muidudi. puhka rahus

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'WRC\'

                      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'WRC\'

                        Algselt postitas eston maravilha


                        mis kuradi oksa autosse tungimisest ajalehed kirjutavad. vaadaku millised need puud seal on..

                        sitt lugu muidudi. puhka rahus
                        Äksäkli
                        Puu murdus ja tüvi tungis autosse on bullshit.Pildilt näha,et puukoor on maas aga puu ise täitsa terve.Meie meedia...
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'WRC\'

                          Kas tõesti see oli nyyd ainuke viga??

                          Michael elas veel nii kaua kuni Rovanpera nendeni jõudis!
                          Kiirus ei olnud 200km/h nagu mõnes kohas mainitud vaid oli hoopis 150 km/h

                          TARTU Eedeni Kõrval oleva SILLA Nimeks saab MICHAEL PARKI SILD, kuna sillalt maha tulles on ringtee mis kujutab rooli ja kes teab siis yles hiinalinna poole minnes tuleb mingi kujutis kopterist vaadates mis tähistab Parki legendil teatud märki!!!!
                          R.I.P Steffi
                          7.05.05


                          Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'WRC\'

                            Selline asi, eksju. Aga öelge mulle keegi mis lugu see on mis seal taustaks mängib.
                            Ilus lugu on.

                            Edit: Jah, juba tean. Tänan tähelepanu eest!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'WRC\'

                              Kes siiski tahavad laulu nime teada siis - Evanescence-Immortal

                              Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'WRC\'

                                Algselt postitas yheksa


                                Selline asi, eksju.
                                Ei saa seda lahti. M6nest teisest kohast ei leia asja?
                                Algselt postitas tank
                                Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X