320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • futbolidipaul
    replied
    Milline võitlusvaim oli poistel! Natukene jäi kogemusest lõpus puudu, aga põnev oli lõpuni vaadata. Nii hoida. Rahvas tuleb vaatama teine kordki, kui mehed võitlevad elu eest!

    Leave a comment:


  • lenc
    replied
    See FIBA akende süsteem on ikka võimas.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mulle meeldis eile see sketš.
    Kruus: "Praegu on seis imeline, aga Eesti koondisel on alati tekkinud probleemid kolmandal veerandajal."
    Kaaskommentaator (ei tea nime): "See on mingi linnalegend! On sel üldse statistilist tõestust?"
    Kruus: "On küll..."
    Kaaskommentaator: "No ma vaatan selle enda andmetest üle."

    Algab kolmas veerand, Eesti mängib nelja minutiga 11 punkti maha.
    vana Kuld teeb varsti kurja kõne

    Leave a comment:


  • Olar
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mulle meeldis eile see sketš.
    Kruus: "Praegu on seis imeline, aga Eesti koondisel on alati tekkinud probleemid kolmandal veerandajal."
    Kaaskommentaator (ei tea nime): "See on mingi linnalegend! On sel üldse statistilist tõestust?"
    Kruus: "On küll..."
    Kaaskommentaator: "No ma vaatan selle enda andmetest üle."

    Algab kolmas veerand, Eesti mängib nelja minutiga 11 punkti maha.
    kamoon, vana Kullamäe ju. Kiskus pisara ka, poja 31 punkti ikka tase. Samas peaksid jah need noored ikka tõestama noortekoondistes.

    Leave a comment:


  • allars
    replied
    Äge mansa on kokku saadud. Noor Kuld on loodetavasti tulevikus vähemalt stabiiline Euroliiga mees. Kogu satsil tundub olevat kõvasti potentsiaali.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Mulle meeldis eile see sketš.
    Kruus: "Praegu on seis imeline, aga Eesti koondisel on alati tekkinud probleemid kolmandal veerandajal."
    Kaaskommentaator (ei tea nime): "See on mingi linnalegend! On sel üldse statistilist tõestust?"
    Kruus: "On küll..."
    Kaaskommentaator: "No ma vaatan selle enda andmetest üle."

    Algab kolmas veerand, Eesti mängib nelja minutiga 11 punkti maha.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Muidu võib ju rahule jääda, kuid ma pole kindel, kas need mängijad on ennast ikka noortekoondistes piisavalt tõestanud. Seetõttu tundub vähe amatöörlik samm neid kohe koondisesse võtta. See pole katsetamise koht!
    Lisaks olen ma nõus Endeniga, et mängujuhi ülesanne pole ise peale uhada, vaid ikka teistele võimalusi luua. Seega peaks vähemalt Kullamäe järgmises mängus karistuseks pingilt alustama.

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Algselt postitas Olar Vaata postitust
    eilne oli tore elamus
    Muidu võib ju rahule jääda, kuid ma pole kindel, kas need mängijad on ennast ikka noortekoondistes piisavalt tõestanud. Seetõttu tundub vähe amatöörlik samm neid kohe koondisesse võtta. See pole katsetamise koht!

    Leave a comment:


  • Olar
    replied
    eilne oli tore elamus

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Kalev Cramo on vahepeal täitsa viisakalt end VTBs käima saanud, Zenit langes täna võõrsil ja saadi motti juurde sest järgmised 4 mängu veel võõrsil. Enisey, CSKA, Unics ja Astana.

    Leave a comment:


  • kaala
    replied
    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Sellele mingi seletus ka on kuskil?
    Part 18: https://youtu.be/XKh8yFzQLlgPart 16: https://youtu.be/N1va8-CwmdkPart 1: https://www.youtube.com/watch?v=5-pDESMVCy0Purchase Michael Franzese's book...


    endine mob boss räägib kuidas neid kokkuleppemänge kossus orgunnis

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Kalev Cramo on vahepeal täitsa viisakalt end VTBs käima saanud, Zenit langes täna võõrsil ja saadi motti juurde sest järgmised 4 mängu veel võõrsil. Enisey, CSKA, Unics ja Astana.

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    TLÜ on sellise mehe hankinud. Eile kaalus 177,8 kg ja koormustesti lõpuni ei teinud Ilmselt seda mängu küll jagab, USA koondisesse päris iga mats ei saa. Nüüd peab ainult 30kg maha võtma.

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Miks?
    Isiklikud põhjused oli panus Barca peale, aga minu meelest koosnes ta mäng teisel poolaja, aga eriti mängu otsustavatel hetkedel lollidest ja veel lollimatest lahendustest.

    Leave a comment:


  • _AI_
    replied
    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Ma karjusin enam-vähem terve mäng samamoodi "Fuck you, fuck you, fouck you Cory Higggggggins"
    Miks?

    Leave a comment:

Working...
X