320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • rahvaspordipäev
    replied
    Rodman aint got nothing on Jõesaar. 13 lauda 6 söötu ja 2 kulpi jälle. Fantastiline mäng kõigilt ikka väga-väga tugeva meeskonna vastu, pool euroliigat oli vastas ikkagi.

    Leave a comment:


  • futbolidipaul
    replied
    Milline mäng! Mulle meeldib, et meestel on tahtmist kasvõi veri ninast väljas võidelda. Seda näitab kasvõi ründelaudade arv.

    Nurger oli rünnakul hea, kaitses jäi veidi vajaka. Drell võib ürgtalent olla, aga hetkel ei ole vist mõistus päris omal kohal väljakul veel. Ja muidugi Kriisa. Mängu lõpus intervjuus ütles, et käsi väriseb meeletult. Väljakul seda küll näha polnud.

    Leave a comment:


  • Kasepats-Pidur
    replied
    Veideman on nüüd ise oma jalast veidi detailsemalt rääkinud.

    Pärast taasiseseisvumist on Eesti korvpallis olnud vähe selliseid mängumehi, kes noorena suutnud ennast võimsalt pildile murda ja seejärel igal uuel tasemel ukse jalaga lahti lüüa. Heaks näiteks on Haljalast pärit Rain Veideman, kes pärast kiiret tõusu koondisesse on peaaegu kümme aastat olnud...


    Kutsun seda jalga Nunnuks (Naerab.). Nunnu pealt hüppan heal päeval rõnga ära. Kui ma paremalt poolt läbi lähen ja Nunnu pealt üles hüppan, siis suren sinna korvi alla ära. Need asjad oli vaja ümber õppida. Nüüd ongi nii, et sammudesse minnes lähen viskan parema jala ja parema käega. Mul on see nii sisse kodeeritud, et saan hakkama.

    Need oskused pidid endal lihtsalt selgeks saama. Ma ju nägin, et selle jalaga ma hüpata ei saa ja pidin midagi teistsugust välja mõtlema. Mul on siiani asju, mida valdan ja tahaksin väljakul teha, aga ei saa, kuna jalg lihtsalt ei peaks vastu. Kui ma neid täiskiirusel teeks, siis ma ei taha teada, mis Nunnuga juhtuda võib. Tuleb ikka ja jälle ümber õppida.

    Kusjuures, kui Kalev/Cramost esimest korda Itaaliasse läksin, siis tõesti kartsin, et mis sellest tulla võib. Aga on olnud ülimalt lihtne. Kui Udinesse jõudsin, siis vaadati küll, et ahah, midagi justkui on. Seal üht-teist isegi küsiti, aga üldiselt oli neil üsna suva. Hiljem Mantovasse minnes uuriti vaid, kas hüpata saan ja visata oskan? (Naerab.) Nüüd Rooma klubis jalga näidates öeldi, et neil täiesti ükskõik, kuna nähtud igasuguseid kuuevarbalisi ja muid mehi. Kui mängida oskad, siis väga vahet pole.

    Mis ma ikka unistan, et tahaks sinna või sinna jõuda? Pigem on mul see mõte, et soovin nii kaua kossu mängida, kuni jalad vastu peavad. Ütleme nii, et selle poisiga (Viipab oma vasaku jala suunas - S.S.) on kossu teha ikka päris keeruline.

    Tänu sellele tulevad igasugused muud hädad ka, seljavalud ja igasugused sellised asjad. Ütleme nii, et lõbus on olnud selle jalaga (Muigab.).

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Sarunas lahkub siis Zalgirisest ja uus töökoht ilmselt Barcelona.

    Leave a comment:


  • rahvaspordipäev
    replied
    Ülehinnatakse seda Itaalia esiliigat pidevalt. Kahe võõrmängija piirang tähendab, et seal mängivad enamasti Itaalia paremuselt 200+ mängijad, kes meistriliiga rosteritessesse ei mahu ja välismaale ei kutsuta. Pole neil tagala midagi niipalju kõvem, et ei võiks meie meistriliiga põhja ja esiliiga tipuga võrrelda. Veidemani mänge seal natuke näinuna tuleb kamgesti 90ndate 30sek rünnakuajaga loivamine meelde.

    Leave a comment:


  • futbolidipaul
    replied
    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    See enam niiväga tõsi pole, Kullamäe ladus mingi 50 sanga esimeses kahes valikmängus, Drell ja Kriisa kasvavad ka peale kohevarsti, Jõesaar teeb nkn oma ära. Lisaks on ukse taga järjekord Timmu, Paasoja ja Dorbeku laadsetest suurepärastes rollimängijatest ja ka Sutt, Valge, Kirves jne, kes korvi poole vaadata kohe üldse ei karda. Viimases valikmängus lasti Veideman ainult mõneks minutiks peale vist. Kohutavalt aeglaseks jäänud seal valgalaadsete meeskondade vastu mängides korra nädalas.
    Itaalia esiliiga ja valgalaadsed? See on nüüd küll väga meelevaldne võrdlus!

    Leave a comment:


  • rahvaspordipäev
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Suurim probleem Veidemani jaoks on mu arust see, et turg on täis samal tasemel, sama tüüpi ameeriklastest tagamängijaid, kellest paljud on ilmselt ka odavama hinnalipikuga. Eesti koondise jaoks on ta aga jätkuvalt oluline mängija, sest meie tagaliinis just üleliia selliseid mehi pole, kes veidigi teravust suudaks luua.
    See enam niiväga tõsi pole, Kullamäe ladus mingi 50 sanga esimeses kahes valikmängus, Drell ja Kriisa kasvavad ka peale kohevarsti, Jõesaar teeb nkn oma ära. Lisaks on ukse taga järjekord Timmu, Paasoja ja Dorbeku laadsetest suurepärastes rollimängijatest ja ka Sutt, Valge, Kirves jne, kes korvi poole vaadata kohe üldse ei karda. Viimases valikmängus lasti Veideman ainult mõneks minutiks peale vist. Kohutavalt aeglaseks jäänud seal valgalaadsete meeskondade vastu mängides korra nädalas.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Suurim probleem Veidemani jaoks on mu arust see, et turg on täis samal tasemel, sama tüüpi ameeriklastest tagamängijaid, kellest paljud on ilmselt ka odavama hinnalipikuga. Eesti koondise jaoks on ta aga jätkuvalt oluline mängija, sest meie tagaliinis just üleliia selliseid mehi pole, kes veidigi teravust suudaks luua.

    Leave a comment:


  • Kasepats-Pidur
    replied
    Ma olen intervjuudest aru saanud, et tüüp tegi mitu täitsa okeid hooaega VTB-s (mitte midagi supererilist, aga kandis taseme välja - 10-11 punni per mäng), kuid selle pealt ei tulnud ühtegi normaalset pakkumist. Siis viskas kopa ette ja otsustas ühe hooaja lõpus Itaalia esiliigasse sinilindu püüdma minna - et ehk õnnestub seal ennast pildile mängida ja seeläbi kuhugi kõrgemale jõuda. Paraku päris nii ei läinud ja seejuures põlesid ka Cramoga sillad ära.
    Samas seal Itaalia esiliigas on ta ikka mingi märgi maha pannud, et teda nüüd kogu aeg tagasi kutsutakse, eriti arvestades, et seal võib ainult 2 välismängijat kasutada. Rahaliselt on ka äkki võidus?

    Ise ta pole kuskil öelnud, et see jalg tal midagi takistaks, aga spekuleerin, et ehk on ka väiksem mängude arv tema klubivalikutes mingiks argumendiks, eriti võrreldes Cramo graafikuga.

    Leave a comment:


  • Yattara
    replied
    Ma ei saagi täpselt aru, et palju see poolik jalg teda takistanud on. Võib-olla lihtsalt tema enda halvad valikud ja nüüd on mingis nõiaringis kinni. Pisut huvitav lihtsalt, et ühel hetkel võib-olla, et Eesti parimast mängijast on saanud tüüp, kelle puhul mõtled, et võib-olla ei peaks enam koondisesse kuuluma.

    Leave a comment:


  • rahvaspordipäev
    replied
    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    Veidemani vastu tunneb siis taaskord tuttav Serie B klubi huvi. Ei saa aru, miks tema lend nõnda madalaks on jäänud. Vanust on ju alles nii vähe, aga mingi pikem stagneerumine, millest ta tema Itaalia suunda vaadates justkui ei proovigi välja tulla.
    Ise keeras sita kokku endale, vabandust aga puhtaloll, nagu ta on. Temasuguse füsioloogilise veaga inimene peabki end mitmekordselt tõestama, oleks toona hooaja lõpuni teinud cramo ridades, oleks igasugustest euroopa kõrgliigadest ka vb leping terendanud, aga minekuga kuskile esiliiga perseauku justkui tõestas, et teda euroopa suuremates liigades ei taheta ja otsib raha sealt kust saab. Itaalia teisest liigast ei võeta ealeski mingit standard 33min 12ppg leegionäri, kel vaid poolteist jalga all.

    Leave a comment:


  • Yattara
    replied
    Veidemani vastu tunneb siis taaskord tuttav Serie B klubi huvi. Ei saa aru, miks tema lend nõnda madalaks on jäänud. Vanust on ju alles nii vähe, aga mingi pikem stagneerumine, millest ta tema Itaalia suunda vaadates justkui ei proovigi välja tulla.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Mürka on huvitav ka Lätis.

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Espordile...heh
    Eelmine nv mängisid bundesliga 1 ja 2 klubide mängijad ka omavahel fifat oma klubidega. Bayernit vaid polnud kuna nad vaesekesed seotud PESiga 😁

    Leave a comment:

Working...
X