320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • _AI_
    replied
    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    CSKA-Milano, 8 sekki lisaajast minna, CSKA +4 ja nende pall. Mike James teeb ründaja vea. Ma pole ammu midagi nii lolli näinud. Kui CSKA oleks kaotama juhtunud, siis oleks vist Jamesile kohe New Yorki pilet ära ostetud.
    Nii ja naa. Ilmselge viga kaitsja poolt ja kui seda ei vilustatud, siis ründemängija arvas, et ka talle lubatud.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Kuna ma normaalaega ei näinud, siis tuleb välja, et jäin teisest sama lollist lahendusest ilma. Ehk kuidas mitte vabaviset meelega mööda visata:

    Olles ise kunagi korvpalli mänginud, see meelega mööda viskamine on imo üks raskeimaid asju mida teha. Eriti kui sa oled stabiilne 90% vabaviskaja.

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    CSKA-Milano, 8 sekki lisaajast minna, CSKA +4 ja nende pall. Mike James teeb ründaja vea. Ma pole ammu midagi nii lolli näinud. Kui CSKA oleks kaotama juhtunud, siis oleks vist Jamesile kohe New Yorki pilet ära ostetud.
    Kuna ma normaalaega ei näinud, siis tuleb välja, et jäin teisest sama lollist lahendusest ilma. Ehk kuidas mitte vabaviset meelega mööda visata:

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    CSKA-Milano, 8 sekki lisaajast minna, CSKA +4 ja nende pall. Mike James teeb ründaja vea. Ma pole ammu midagi nii lolli näinud. Kui CSKA oleks kaotama juhtunud, siis oleks vist Jamesile kohe New Yorki pilet ära ostetud.

    Leave a comment:


  • rahvaspordipäev
    replied
    https://www.youtube.com/watch?v=zIPNXN6slpw

    Umbes 2:20:20 Kristian Kullamäe mängu ära otsustamas.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Leedukeelne pilt, mis annab aima, kuidas majandatakse korvpalliklubi Žalgirist hooaja 19/20 näitel.

    Leave a comment:


  • Gallacher
    replied
    Ja Cramol juba teine kaotus eestikatel...

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Pärnu Pärnu Pärnu!!!!
    Viimane võit Cramo vastu 6a tagasi. Cramo muidugi tegi lõpus ka kõik nii, et Pärnu võidaks. See on meie mäng!

    Leave a comment:


  • $$$
    replied
    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
    Läkski siis nii, ootame siis veebruaris kokkuklopsitud satsi...
    Nba mehed ei saa tulla

    Leave a comment:


  • Peeter I
    replied
    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
    Muidugi nüüd just Eesti "mulli" ähvardab kõige õnnetum saatus.
    Läkski siis nii, ootame siis veebruaris kokkuklopsitud satsi...

    Leave a comment:


  • Peeter I
    replied
    Muidugi nüüd just Eesti "mulli" ähvardab kõige õnnetum saatus.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Leedu kaotas just EM-valiksarjas Taanile ja on peale kolme mängu alagrupis viimasel kohal.
    No seal on 3 võistkonda 4 punkti peal ja vaid viimane ei pääse edasi. Küll hakkama saavad.

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    Leedu kaotas just EM-valiksarjas Taanile ja on peale kolme mängu alagrupis viimasel kohal.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Leedu on kossuriik!

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Audioversioon on saadaval Spotify's ja SoundCloud'is!Tänasest saab alguse uhiuus korvpalliteemaline otsesaade, kus põhikoosseisu kuuluvad Kalev Kruus, Hei...


    Ilus vaadata, et vennad kes avalikult ei öelnud, aga teatud perioodil ei sallinud teineteist silmaotsaski rääkimata teretamisest on suutnud vanad erimeelsused alla suruda ja taas kokku tulnud.

    Leave a comment:

Working...
X