320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Raadik jättis väga hea mulje. Loodetavasti tema mänguminutid aina kasvavad.

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Päris huvitav lüke iseenesest.
      Jajah, vabandust

      Muidugi TEATAB VALDMAA, et JÄTKAB VARRAK.
      See on kui vahepeal sõrmedega mõelda.

      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Raadik jättis väga hea mulje. Loodetavasti tema mänguminutid aina kasvavad.
      Arvata võib, et saab. Varrak oli ETVle antud intervjuus nutma puhkemas suurest heldimusest Raadiku esituse üle.

      Kommentaar


        aga raadik ongi üsna hea vend ja on võimalust kahtlemata väärt.

        Kommentaar


          Varrak kõlas oma kommentaare andes nagu ta oleks mingeid aineid teinud

          Kommentaar


            Valdmaa peaks idikas olema, kui praeguses seisus - peale kahte võitu - teataks, et ei Varrak siiski ei jätka.

            Kommentaar


              Arbet siis neljas eestlane pankrotimaal! http://sport.delfi.ee/news/korvpall/....d?id=65527910
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Iseenesest on see ju hea uudis. Arbet on pidevalt soovinud välismaale minna. Las proovib ennast kuskil mujal ka. Talts ja Kangur, tõsi küll Itaalias, on kõvasti arenenud
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  Arbet siis neljas eestlane pankrotimaal! http://sport.delfi.ee/news/korvpall/....d?id=65527910
                  oot segaseks jäi, et mis mõttes neljas? kui meeskorvpallur, siis on neid seal olnud mu mälu järgi sokk, kuusmaa, mürka ja kikerpill.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    oot segaseks jäi, et mis mõttes neljas? kui meeskorvpallur, siis on neid seal olnud mu mälu järgi sokk, kuusmaa, mürka ja kikerpill.
                    vot Kikerpill ununes tõesti.Vabandust ! Aga kes nüüd Arbeti koha täidab Cramos?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      vot Kikerpill ununes tõesti.Vabandust ! Aga kes nüüd Arbeti koha täidab Cramos?
                      Škele, Abbott, Dorbek, M.Dorbek. Mangelsoo kah nimekirjas.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        ehk siis peab hakkama ilmselt abbott ka lõpuks oma leiba välja teenima. mu arust on see igati positiivne minek. välja peab eestist minema, see on selge ja millal siis veel, kui mitte nüüd tema vanuses. tundub, et ega teda ennast see eesti liiga juba teab mitmes hooaeg väga ei huvitanud ka. hea meel on tegelikult selle üle, et meie kossumehed on hakanud ise vaatama ja ka leidma radasid välisliigadesse. üle pika aja on pmst koondise algviisik siis välismaal leiba teenimas.

                        Kommentaar


                          Muidugi väheke paremat klubi oleks soovinud. Olgugi, et Arbet stabiilselt ei sära, oleks Kanguri ja Taltsi tuules ehk Itaalia liigat lootnud. Või siis siit samast idast. VTB-s on ta nii mõnegi hea mängu teinud.

                          Kommentaar


                            hea on see, et minnakse ja ei pirtsutata enam nii palju. igal juhul on kreeka liiga etem, kui siin pool-amatööridega sipsida aastast aastasse. juba see et pead ennast kokku võtma ja leitakse uusi külgi ehk mängijas. kangurist sai viskaja, äkki arbet õpib põrgatama. rahaline pool on muidugi seal kandis kahtlane.aga, kes juba kord jala uksevahele on saanud, sel on lihtsam ka edasi liikuda välismaal, seda on mitut puhku ju nähtud.

                            Kommentaar


                              Kindlasti välismaal mängimine karastab. Samas see edasiliikumise värk on vaieldav. Ma ei ole kindel, kas Kreeka ühel nõrgemal klubil ilmtingimata rohkem silma peal hoitakse kui kasvõi Kalevil. Muidugi tore oleks kui ma eksin. Samuti ma miskipärast usun, et taoline jala uksevahele saamine oleks Arbetil ka juba varem teostatav olnud. Ehk lootis ta lihtsalt paremat pakkumist ja viimaks väsis ootamast. Keskkonnavahetus on muidugi hüva, aga Kalev saab ometigi vägagi kõrgetasemelisi mänge, tihti kõrgema tasemega kui enda tase välja veab. Seega ma mõistan, mis sa pool-amatööridega sipsitamise all mõtled, aga see on siiski pisut liiga üldistav. Eriti arvestades, et Kreeka liiga tase on viimase 10 aastaga meeletult langenud ja need viimased klubid vaevalt isegi väga kaugel pool-amatöörlusest on.

                              Kommentaar


                                no ma pidasin silmas, et mis see nii väga annab siin nende tarvaste ja rockidega pusida, kui kõiki liigutusi tead ette une pealt,lisaks pärnud, raplad hiitod.... vtb liigast sai mees ju enamike mänge kätte ja kui ise seal piisavalt mees on, siis kasvõi liigasiseselt saab edasi vaadata. eeldan et leping on ka täpselt hooaja lõpuni ja sellisel minekul pold ju pmst mitte midagi kaotada, aint võita. nagu öeldakse tagasi saab alati tulla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X