320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Päris valus vahe on vaadata teivashüppe finaali ajal Kanal 2-s "rahvuvahelist pilti" ja võrrelda seda Eurospordiga, kus näidatakse ca 75-80% katsetest otsepildis ära (kasvõi split screenina). Nagu nimme näidatakse selles rahvusvahelises pildis võimalikult vähe väljakualasid, et telekanalid ise telliksid eraldi pilti.
    Jep. Olen muidu Kanal2 pealt vaadanud, aga eile käis küll Eurosport. Ilmselt peab edaspidi ka rohkem sealt vaatama, no mitte ei viitsi terve aja jookse vaadata, eriti pikamaa jookse, mis kestavad pikalt. Peamiselt tahaks näha väljakualasid, mis muidu jäävad täitsa nägemata või siis näidatakse tagantjärgi, aga juba enne öeldakse tulemus ära...Eurospordi pealt oli ikka täitsa timm.

    ​​​​​​Ilmselt on Duplantis hetkel suurim nimi kergejõustikus, samamoodi fenomen ja mees teiselt planeedilt nagu oli Bolt sprindis. Terve rida maailmarekordeid püstitanud, esimest korda 20-aastaselt, nüüd on 24. Ükski teine maailma tipp ei saanud eile 6 m kätte, mis on ka väga väga hea tulemus ja siis tüüp läheb hüppab enne järjekordset rekordit nagu muuseas 6.10 üle, korraliku varuga

    ​​​

    Kommentaar


      Serbia taotakse hetkel nii maa alla, et Jokic läheb poolajal juba koju vist

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Serbia taotakse hetkel nii maa alla, et Jokic läheb poolajal juba koju vist
        Ja seis on võrdne! See korvpall on ikka imeline mäng.

        Kommentaar


          Ma ei tea kuidas teile tundub, aga mulle korvpalli kommenteeriv duo Kullamäe/Jurtsenko läheb peale. Selline mõnus muhe nautimine, et tõmbab endal ka suunurgad ülespoole. Et siis natukene kiitust ka muu vingu sekka.

          Kommentaar


            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
            Ma ei tea kuidas teile tundub, aga mulle korvpalli kommenteeriv duo Kullamäe/Jurtsenko läheb peale. Selline mõnus muhe nautimine, et tõmbab endal ka suunurgad ülespoole. Et siis natukene kiitust ka muu vingu sekka.
            Pallimängud on väga ausad, ja kellele Kullamäe/Jurtšenko kooslus meeldib ja korvpall huvi pakub, siis mitteametlik info on, et uuel hooajal on võimalik neid ka taaskordselt podcasti kujul kuulata.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust

              Pallimängud on väga ausad, ja kellele Kullamäe/Jurtšenko kooslus meeldib ja korvpall huvi pakub, siis mitteametlik info on, et uuel hooajal on võimalik neid ka taaskordselt podcasti kujul kuulata.
              Aa kas nemad olidki need vahepeal canceli said?

              Igatahes Ingebritsen küpsetati ära ja jäi neljandaks - paras!

              Kommentaar


                Ja Kuuba härg siis viiekordne olümpiavõitja, peale Tokiot ei mõelnud ilmselt ka keegi kahest Kanada vasarakullast, Kossus FRA võttis end tublilt kokku, mõtetes olin juba ammu valmis nende igavest trreenerit sackima.

                Kommentaar


                  USA mängiks nagu Beginner mode peal NBA'd

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                    Aa kas nemad olidki need vahepeal canceli said?

                    Igatahes Ingebritsen küpsetati ära ja jäi neljandaks - paras!
                    Miks paras?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic Vaata postitust

                      Miks paras?
                      Ma ei salli seda Ingebritsenit, jätnud väga ülbe ja mitte eriti meeldiva venna mulje - kohati jaurab seal teiste kallal jne.

                      Kommentaar


                        Meeste võrkpall - haiged mängud.
                        Meeste korvpall - haiged mängud (noh, välja arvatud USA vs Brasiilia. See oli igav)

                        Hea turniir. Draamat ja mänge on, mida ka neutraalselt vaadata. Itaalia 0-2 tagasitulek seisult 21-24 on muidugi kirsiks tordil.

                        Negatiivse poole peale - perse see lisaminutite süsteem jalkas Eile naiste jalkas +15 otsa, lõpuks mängiti 18 minutit vist lisaks. Aga no istugu sisse endale see jaburdus. Ma olin juba suutnud peaaegu selle eelmise MM jama ära unustada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                          Ingebritsen küpsetati ära ja jäi neljandaks
                          tundub, et lisaks vahespurdile, mis kommentaatoritele tagantjärgi kummaline tundus,
                          küpsetas psühholoogiliselt ka see, et sellal, kui norralane konkurendiga õlad kokku üritas panna ja lausa 2. rajale kaldus, kasutas veel üks konkurent seda ära ja läks ka siserajalt mööda

                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Rasmus tegi Rasmuse tavaka ja ilusti finaalis.

                            Kommentaar


                              Austraalia olümpiaõhtu niivõrd vägev, et korraga neil ajaloo suurim kullasaak. Teibas jõudis Newman oma tunni ära oodata, tal seda vigastuste jama ikka v palju.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                                Austraalia olümpiaõhtu niivõrd vägev, et korraga neil ajaloo suurim kullasaak. Teibas jõudis Newman oma tunni ära oodata, tal seda vigastuste jama ikka v palju.
                                Ketta kuld oli ka võimas!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X