320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ootan JuriM kaitsekõnet sellele wokenessile. Ma olen 100% veendunud, et ta toetab seda mental illnessi ja kraaksub fakti, et transnaine on täielikult reaalne naine.

    Kommentaar


      kuna vutt on aniwai üks mõttetu mäng, kus 22 tölli ei suuda pallile pihta saada, siis vahelduseks on tegelt päris põnev vahtida uusi alasi. rula oli päris cool, noorena oli see mingi emode jura. nüüd lähemalt vaadata siis tundub päris skill neid flippe ja asju uhada ja täitsa jäin vahtima. 3×3 koss ka päris põnev.

      ja noo tra, tee mis tahad aga mina ei suuda libet, esset ja seda kolmandat tsikki tõsiselt võtta. see pöidlad pihku ja nii tubli ja nii uhke ja nii nummi vibe ka veits ujumises ei keri.


      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust

        paras bardakk jah. see on üks koht kus olen max biggot. imege kara kuked.
        make it make sense pls
        Jah, ta ei peaks seal poksima, aga ega see nüüd nii must valge ka pole. Sündida moslemi riiki naissuguelunditega ja elada terve elu naisena ei ole päris sama, mis mehest lasta end ümber lõigata.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Teema keskmes on küll konkreetne inimene, kuid teema pole vast konkreetsest inimesest?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Tüdrukud ei peaks üldse poksima. Seega äkki hea!
            Meie palju armastatud jalkat veelgi vähem mängima... kui tervis teemaks.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas El President Vaata postitust

              eurosport või eurosport2 on igal õhtul-öösel näidanud, vahepeal jäi ilma pärast mingi sessioon ära.
              Surfil pidanuks medalid juba jagatud olema, aga nüüdseks üle läinud jup, kuna finaalid võivad olla varajase kukekiremise ajal, siis k2 jm kavatses näidata salvestust.

              Kümnevõistluses ka väheke reaalsus siiski kohal, tuleb loota pigem ühele tervemale, kuigi ka Ermi kaugus vähe tagasihoidlikum.

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                Meie palju armastatud jalkat veelgi vähem mängima... kui tervis teemaks.
                Pohh see tervis, kole on.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  Homme saame siis vaadata kuidas teine kena noormees, vabandust, tüdruk, Usbekistani tüdruku kiirelt ära taob.


                  image.png

                  Tõeline olümpiavaim oma eheduses
                  Kas EKRE-sse astumise avaldus ka juba sisse antud või?

                  Kommentaar


                    ära siis nädala pärast oma postitust ära kustuta

                    Kommentaar


                      Enne tänast ei olnud ma selle Kanal 2-e kommentaatorite kritiseerimisega kaasa läinud (osalt ka selle tõttu, et ma üldiselt lasin nende jutu kõrvust mööda), siis täna hommikune kergejõustik ajab endal ka keema juba. Täiesti absurdne hurraoptimism olukorras, kus selgelt ei olda tippvormis (Tilga) ning mõistetamatu rahulolu keskpäraste tulemustega (Ermi kaugushüpe). Lisaks muidugi Timo Tarve hüüatused kui hea sooritus tehti olukorras, kus tegelikult tulemus ei paranenud üldse (nii kaugushüpe kui kuulitõuge). Kas on tõesti ülevalt juhised antud, et tuleb igas olukorras vankumatult positiivseks jääda ja sportlaste endi kohta kesised tulemused suureks rääkida?

                      E: just jõudsin ära postitada kui Tarve kommenteerib Skotheimi viimast heidet "Ja ei tule siit, ei tule siit olulist lisa juurde", olukorras kus sportlane taob endale vastu rinda ja tulemus paranaeb poole meetri võrrra....

                      Kommentaar


                        Kas Martinsoni vana julgeb ka "kõva mehe" Noolele miskit optimismi ja positiivsuse kohta öelda?

                        Kommentaar


                          Mädal vist päris lootusetu veel pole, aga läheb raskeks. Kui isegi mõni must kuskil ära annab, on norrakad jaol.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas allars Vaata postitust
                            Olgu siis märgitud, et jutt on freestyle bmx-ist, mitte
                            bmx krossist või bmx racingust, mis on hoopis teine ala.
                            Vaatasin esimese venna kohta (Cranmer).

                            Kui ma õigesti aru sain, siis vend tegi trikki kuskil mahajäetud kohas, kus ta ei teadnud, kuhu sõidab ja milline on pinnas. No see on sama nagu mingi ujuja ütleks, et tal on jõhker sport pärast seda kui hüppas kaarsillalt peakat 2 promilli all.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                              Kas EKRE-sse astumise avaldus ka juba sisse antud või?

                              Kui The pissed off lawyer twitteris, kelle bio on lgbtgqhsgs right activist sellise avalduse teeb, siis on kõigile asi ümberlükkamatult selge. Mingi järjekordne mental illness tweetis väljamõeldud jura nagu sellel kommuunil kombeks on. Kõike ebareaalset ette kujutada ja reaalsuse pähe määrida. Transnaine ei ole naine.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                                Kui The pissed off lawyer twitteris, kelle bio on lgbtgqhsgs right activist sellise avalduse teeb, siis on kõigile asi ümberlükkamatult selge. Mingi järjekordne mental illness tweetis väljamõeldud jura nagu sellel kommuunil kombeks on. Kõike ebareaalset ette kujutada ja reaalsuse pähe määrida. Transnaine ei ole naine.
                                Inimesed vajavad korralikku reaalsuskontrolli kuidas olla allikakriitiline

                                aga nagu varem ütlesin. paras bardakk sellega

                                Kommentaar

                                Working...
                                X