320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Alustada võiks siit

    Kommentaar


      Algselt postitas allars Vaata postitust
      Ma arvan, et turule polegi mõtet minna. Tasub need paadid üle vaadata, mis Euroopas randuvad. Kellegi ikka leiab sealt.
      et siis aerutajaks?

      EDIT: ja need avavee ujujaks kes ise ilma paadida kaldasse jõuavad...

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

        Vehklejad said kolm aastat tagasi neli olümpiavõitjat. Palju neil seal alaliidus sponsoreid saada õnnestus, kui Lehise tiimi oma töö kõrvale jätta?

        Ehk seal tasub küll peeglisse vaadata, mitte riigi kallal möliseda.
        Seda ma räägingi, et lisaks üleüldisele riigi rahakotile on alaliidud ka vastutavad - et ei saada oma asjadega hakkama.

        Kommentaar


          Aga Sloveenias õpib kultuurivaldkonna alasid kõrghariduses ainult 8,3% õppureid, meil 16,3! Me koorilaulame nad ribadeks!

          Kommentaar


            Aga üldhariduskoolides minuarust kehalise kasvatuse tundides enam hindeid ei panda? Või ma mäletan valesti?
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Kas mitte hiljuti ei tekkinud määrus või direktiiv, et last ei tohi sundida võistlema kui ta ei taha ? Et trennis võid käia, a samas võid võistlustest keelduda. Mismoodi siis kasvõi eestisisesed tipud tekivad, rääkimata rahvusvahelisest tasemest ..

              Kommentaar


                Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                Kas mitte hiljuti ei tekkinud määrus või direktiiv, et last ei tohi sundida võistlema kui ta ei taha ? Et trennis võid käia, a samas võid võistlustest keelduda. Mismoodi siis kasvõi eestisisesed tipud tekivad, rääkimata rahvusvahelisest tasemest ..
                Kas sa tõesti kujutad ette, et tippsportlane tuleb lapsest, kes vastu tahtmist on võistlema pandud? Või teistpidi, kas sa tõesti arvad et senised tipud on kõik vitsaga võistlema pekstud? Omal soovil ei võistle mitte keegi sinu arvates?

                Kommentaar


                  Loomulikult ei kujuta ma kumbagi sinu versiooni ette. Küsimus pigem selles kas selline süsteem kasvatab pehmosid juurde või nullib tahtejõu olemasolu täiesti..

                  Kommentaar


                    Kui lapsevanem on paks, siis ei saa lapse paksuses vast süsteemi süüdistada. Poiss mul hakkas ka suvel mölutama ja läks veidi ümaraks, praegu käime temaga regulaarselt staadionil jooksmas. Selleks pole vaja mingit suurt süsteemi, aga selleks oli vaja muidugi koolistaadionid lahti teha.

                    Kommentaar


                      Edu saavutamiseks on vaja tahet. Seda aitavad tekitada, luua eeskujud, kelleks on ennekõike medalistid, kes ongi omanud perioode, kus nad teevad mõningaid asju vastu tahtmist - seda nimetatakse hellitavalt enese ületamiseks.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        OM-l, MM-l ja EM-l kõrgeid kohti saavutanud tippsportlastele on juba olemas EOK toetused. Iseasi jah, kas neid peaks tõstma, kuivõrd need pole aastaid muutunud, summad jäävad ajale jalgu ning samal ajal keskmine palk ja hinnatase kõvasti tõusnud ja mingite suvaliste ametnike palgad ka...
                        ​​​​​​
                        Jutt noortespordi ning laste trennide suuremast toetamisest on jumala õige. Sealt tuleb kahtlemata ka liikumisharjumus, kasu on rahvatervisele ja mingil määral tõstab ka tippspordi populaarsust. Ei pea olema hiromant, et saada aru, et sinna panustatud raha toob ennast suures osas tagasi, õigemini aitab tulevikus kõvasti säästa.

                        Näiteks lapsetoetused on toredad ja vaesematele kindlasti olulised ning ma üldse pole vastu, aga paraku suur osa sellest rahast läheb raisku - vähegi jõukamad pered ei vaja seda ning üleüldse, kui palju sellest rahast reaalselt lapse spordi toetamiseks läheb? Taoliste toetuste tõstmise asemel võiks tõesti riik või omavalitsus kinni maksta lapse ühe huvi- või sporditegevuse. Minu kogemuse põhjal enamik ettevõtteid samuti maksab oma töötajatele sporditoetust, miks siis ei võiks lastele seda kinni maksta, nagu isegi olulisem ju?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
                          OM-l, MM-l ja EM-l kõrgeid kohti saavutanud tippsportlastele on juba olemas EOK toetused. Iseasi jah, kas neid peaks tõstma, kuivõrd need pole aastaid muutunud, summad jäävad ajale jalgu ning samal ajal keskmine palk ja hinnatase kõvasti tõusnud ja mingite suvaliste ametnike palgad ka...
                          Jah, aga kes maksab kinni teekonna sinna tippsportlaseks saamiseks?

                          Kui sul enne OM, MM või EM kõrgeid kohti on ikka päris pikk ja keeruline tee tippu, siis Eesti oludes see paraku üldiselt vanemate ja heade toetajate mure, aga kui neid pole, siis ...
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Kommentaar

                            Working...
                            X