320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
    http://sport.err.ee/index.php?0598355 Nüüd on see lõplikult selge. Selle üle on mul ainult hea meel.
    See on küll tore uudis.

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      Kas ma võin shampad ja viinad külma panna või veel keegi julgeb kahelda selles,et minu lemmikmeeskonna sõitja maailmameistriks tuleb???Pidu saab siis korralik olema ja loodan selleks ajaks eestis tagasi olla.
      Elagu maailma pikaajalisem BROWN GP FÄNN !!!11! eleven
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Elagu maailma pikaajalisem BROWN GP FÄNN !!!11! eleven
        Kui sa selle teema ajalugu loed siis saad aru ,et siis kui Villeneuvi manager kelle nimi kohe meelde ei tule, ostsid ära Ken Tyrellilt ära sama nimelise meeskonna,aasta siis oli 1998. Meeskond nimeks Britsh American Racing ja kasutati esimesel hooajal Supertechi mootoreid mida kasutas ka Williams.Aga eks kehvad olid nii mootorid kui ka alguses masin ise.Võin öelda ,et hooajal 99 olin ma veel Jordan Mugen-Honda poolt kus sõitsid minu ühed lemmikud läbi aegade ehk siis Damon Hill ja sakslane Hainz-Harald Frentzen,viimane veel võitles maailmameistri tiitli eest aga pidi ikkagi leppima kolmanda kohaga.Peale seda hooaega Hill lõpetas ja algas ka Jordani meeskonna allakäik.Aastast 2000 põhimõtteliselt olen ma B.A.R meeskonna poolt kelle suuromanikuks sai Honda ja hiljem ka vahetus ka nimi.vahet ei ole olnud mulle kes seal parajasti sõitnud on,kas prantslane Oliver Panis,Ricardo Zonta või Mika Salo.Kui alguses ei olnud tulemused need mida oodati siis aastal 2003 toodi meeskonda Jenson Button kes ka tegusi tegema hakkas.2004 hooajaks toodi Buttoni kõrvale Takuma Sato ja pean teda väga heaks sõitjaks ja loodan ,et mees veel leiab võimaluse naasta vormel 1.aasta 2004 oli üldse meeskonnale väga edukas kus Button küll võite ei saanud aga poodiumile sai mees suht tihti aga meeskond oli kõige lähemal võidule minu arust USA Gp kus Sato meeskonna taktikalise veatõttu vaid võidust ilma jäi.2005 võttis Honda lõplikult BAR-i üle ja loodi Honda meeskond aga tulemused läksid aina kehvemaks,kuigi jah imekombel ja isegi üllatavalt sai Button oma esimese võidu kätte.Ning see mis juhtus eelmisel hooaja lõpus peale Honda loobumis teadet,et kas meeskond jätkab või mitte, peaks kõigil selgelt veel meeles olema.Õnneks meeskond jätkas ja tulemused on rohkem kui ootuspärased.Mina olen omasi ka kehval ajal toedanud ja ei ole plaanis neid jätta kuigi paljud viimase aja uudised mis puudutavad meeskonna tuleviku mulle just naeru näole ei too.

        Tofoa sa ei pea alati midagi vastu plõksima.Saan sinu kibestumisest aru kuna Ferraridel ei lähe hästi
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Dudulojusele võib siis õnne soovida. Pikad kannatuseaastad tõid lõpuks magusa võidu!

          Kommentaar


            Sauberile tehti üks null

            Aga mul on ka Brawnide üle siiralt hea meel, kuigi Barrichello ega ka Button ei kuulu just mu lemmikute hulka. Loodetavasti saab tiitli endale vanameister ja paneb lõpuks tunked varna ja teeb noortele ruumi (näiteks Bruno Sennale).

            Kaldun arvama ,et järgmine hooaeg Brawnidel enam nii kerge olema ei saa, kuna reeglid väga ei muutu ja teised suured eesotsas McLareni ja Ferrariga tulevad järgi.

            Räikkönen mainis juba 3 etappi tagasi ,et selle aasta autot enam ei arendata ja keskendutakse juba uuele hooajale aga samas jätkatakse poodumil, seega 5+ töö viimastel etappidel. Ka tiim ise pole enam lollusi teinud nagu hooaja algul.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Sauberile tehti üks null

              Aga mul on ka Brawnide üle siiralt hea meel, kuigi Barrichello ega ka Button ei kuulu just mu lemmikute hulka. Loodetavasti saab tiitli endale vanameister ja paneb lõpuks tunked varna ja teeb noortele ruumi (näiteks Bruno Sennale).

              Kaldun arvama ,et järgmine hooaeg Brawnidel enam nii kerge olema ei saa, kuna reeglid väga ei muutu ja teised suured eesotsas McLareni ja Ferrariga tulevad järgi.

              Räikkönen mainis juba 3 etappi tagasi ,et selle aasta autot enam ei arendata ja keskendutakse juba uuele hooajale aga samas jätkatakse poodumil, seega 5+ töö viimastel etappidel. Ka tiim ise pole enam lollusi teinud nagu hooaja algul.

              aga kui lugeda seda uudist siis saan mina sellest nii aru ,et kui sauber kuskilt leiab omale mootoritarnija siis nad saavad jätkata vormel ühes,aga siis ju uuel hooajal 14 meeskonda kuigi ise nad panid piiriks 13 meeskonda,ise loodan Sauberi jätkamist.
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Ei, nad saavad koha, kui keegi loobub neist 13nest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Ei, nad saavad koha, kui keegi loobub neist 13nest.
                  krt ma saan küll nii aru,et neil vaja vaid uus peasponsor ja mootorotarnija leida ja siis saavad jätkata vormel ühes.no see eesti meedias avaldatud uudis on kuidagi keeruliseks aetud.ehk keegi kes jagab inglise keelt paremini viitsib välismeediast selle kohta infi lugeda ja siia postitada
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Sul võib isegi õigus olla. Ma olin vaid seda ETV uudist lugenud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Sul võib isegi õigus olla. Ma olin vaid seda ETV uudist lugenud.
                      aga kuskilt sama teemaga kõrva jäänud see asi,et meeskondade piirang pidi olema seotud just uute radadega kus pidavat boksi kohti olema vaid 13 meeskonna jagu.aga eks ehitavada ühe boksi juurde.muidu väga tervitatav kui stardis oleks 28 masinat,kuigi alguses kahtlen kas uued meeskonnad nii konkurentsi võimelised olema saavad,loodetavasti keegi ei hakka kunagist meeskonda Forti Fordi järgi tegema,kelle sõitjad ise ka ei jõudnud lugeda paljuga nad alati liidrilt suhkamisse said
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        See just ongi kõige suurem küsimus. Kui konkurentsi võimelised need uued tiimid on?

                        Kommentaar


                          Qadbak Sauber on siis BMW Sauber uus nimi ja omanik.http://f1.gpupdate.net/en/news/2009/...to-stay-in-f1/
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            flavio tuli kapist välja

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                              flavio tuli kapist välja
                              millega siis nüüd hakkama sai?ütles,et Alonso on hoopis portugalist?
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                budukale tutvumiseks. Good riddance, ütleks selle kohta.

                                Renault say they will not dispute allegations that Nelson Piquet Junior was told to crash deliberately at last year's Singapore grand prix



                                Ja kui veel kedagi huvitab, siis selline dokument ka, kus täpsemalt kirjas, mis ja kuidas oli:

                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X