320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    millega siis nüüd hakkama sai?ütles,et Alonso on hoopis portugalist?

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      budukale tutvumiseks. Good riddance, ütleks selle kohta.
      Renault say they will not dispute allegations that Nelson Piquet Junior was told to crash deliberately at last year's Singapore grand prix
      paneb küsima, et kas briatore on alati briatore olnud ning kas 90ndate keskpaigas tuleks ka üht-teist suuremat ümber jagada?

      Kommentaar


        Teatud seigad muidugi näitavad, et inimesena on ta ilmselt eluaeg paras molkus olnud. Aga vaevalt keegi vanu asju enam surkima hakkab.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Saabki oma jalka klubile keskenduda.

          Kommentaar


            Uskumatu, et selline asi isegi võimalik saab olla.

            Kommentaar


              Eks see ole üks küsimus jah, et mis sundis nii ekstreemsele teele minema. Aga läbiviimise amatöörlikkus on ikka naeruväärne, tagantjärele tark olles. Oleks pidanud valima kogenuma piloodi selleks etenduseks, ilmselt. No ja oleks ehk võinud ju jätta ära selle ringinumbri küsimise, gaasi valel ajal vajutamise, flavio jõulise show peale avariid jms. Aga minevikust eraldumine võimaldab ilmselt Renault'l sarjas jätkata, pärast kenakese trahvi maksmist, ma kujutan ette.

              Kommentaar


                Lõpuks olid nad lihtsalt nii nurka aetud, et pidid selle lihtsalt üles tunnistama.

                Kommentaar


                  Kiiremad spordiuudised, kommentaarid ja tulemused erinevatelt aladelt üheskoos!
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    100 milkune trahv siis paluks.

                    seda päeva olen ma oodanud, millal briatorele saabast antakse. kuradi õline ahv raisk.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                      100 milkune trahv siis paluks.

                      seda päeva olen ma oodanud, millal briatorele saabast antakse. kuradi õline ahv raisk.
                      Eks Briatore on paras silmakirjateener küll! Läbiaegade on ta eelistanud mingeid kindlaid sõitjaid ja teised on sellevõrra tahaplaanile jäänud, kuid need kelle karjäärile ta tuult tagant on tõuganud, need on ka kuskile jõudnud:P
                      Oli temagi ju Schumi ajal Benettoni tiimi eesotsas-analoog alonsole...eelistab alati oma lemmikut....kuid siiski on ta juba F1-e maskotiks saanud, et kahju siiski, et selline legendaarne kuju lahkus...
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                        100 milkune trahv siis paluks.

                        seda päeva olen ma oodanud, millal briatorele saabast antakse. kuradi õline ahv raisk.
                        Inglastel mingi värk,et kui oled mingil spordialal jamaga hakkama saanud siis ei tohi ka jalgpalliga seotud olla.Mees sunnitakse järelikult loobuma QPR-st.või olen ise midagi valesti aru saand?
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          Inglastel mingi värk,et kui oled mingil spordialal jamaga hakkama saanud siis ei tohi ka jalgpalliga seotud olla.Mees sunnitakse järelikult loobuma QPR-st.või olen ise midagi valesti aru saand?
                          Jah kuskil uudises oli see ka kirjas.

                          Kommentaar


                            Hakkab natuke juba selguma 2010 aasta sõitjate nimekiri. http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=346920

                            Kommentaar


                              Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                              Hakkab natuke juba selguma 2010 aasta sõitjate nimekiri. http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=346920
                              Kimi ja tagasi McLarenisse? See oleks küll päris huvitav asjade käik.

                              Kommentaar


                                Seda juttu räägiti juba umbes kuu aega tagasi. Ennem ei usu, kui asi ametlik on. Alles nädal tagasi kinnitas soomlane ,et tal on järgmiseks hooajaks leping Ferrariga ja ta kavatseb lepingu lõpuni Ferraris sõita.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X