320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noo nii. Renault meeskonnale 2 aastane võistluskeeld.

    Kommentaar


      Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
      Noo nii. Renault meeskonnale 2 aastane võistluskeeld.
      Jahah. Juhul, kui uskuda kodumaiseid debiilikutest "spordiajakirjanikke". Reaalsuses on tegu kaheaastase tingimisi keeluga. Aga noh, nüansid, eksole, peaasi, et saaks uudise hästihästi ruttu ikka üles.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Jahah. Juhul, kui uskuda kodumaiseid debiilikutest "spordiajakirjanikke". Reaalsuses on tegu kaheaastase tingimisi keeluga. Aga noh, nüansid, eksole, peaasi, et saaks uudise hästihästi ruttu ikka üles.
        Ja mina loll jään kõike kohe uskuma.

        Kommentaar


          Kurat, mõtlen ja mõtlen, ning kuskilt mul kumab see, et Renault'l oli juba mingi tingimisi karistus peal ju. Või ei olnud? See Alonso rehvijama.

          Kommentaar


            Aasia ringrajad vallutavad vormel ühte. Nüüd juba Lõuna-Koreas kah järgmine aasta etapp. Eks rahad mängivad siin oma osa.

            Kommentaar


              Põhja-Korea lubas ilutulestiku sel puhul teha.

              Ja karistuse kohta ütlen et Briatore tegi ennast jumala täis kokkuvõttes ja karistus talle näitab kes selle kõige taga oli.
              AILTON

              Kommentaar


                Mulle jällegi näivad karistused naeruväärsed. Eriti see, mille sai tiim. No vabandage.

                Kommentaar


                  Samas ilmselge, et kui BMW ja Honda on juba niikuinii läinud, siis veel ühele tootjale nad lihtsalt ei saanud enam jalaga anda. Paras huumor ikkagi, pakun, et nii kolme-nelja aasta eest oleks tuimalt kõigile osalistele mingi eluaegne keeld lajatatud.

                  aga tahaks muidugi näha, mida see nüüd QPR-i jaoks tähendab, kas antakse sealt pukist ka suusad. Eriti kui kaasneb võimalus, et päkapikk pakib ka oma rahakoti klõpsti kokku ja jeehat tõmbab. Kuigi eks sama vabalt võib FA ka leida, et härra on piisavalt 'fit and proper' ikkagi, sest no kui juba Thaksin kõlbas.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    siiski-siiski, välja ta löödigi

                    Kommentaar


                      QPR-il ju omanike seas ka teisi paksu rahakotiga härrasid.

                      Kommentaar


                        Ametlikult siiski veel ei ole mitte kuhugi löödud. See etvsport ei suuda ju isegi The Sunist (ainus allikas kusjuures, mis nii kindlalt juba väidab, mitte et see ime oleks nüüd muidugi) õigesti tõlkida, või siis lihtsalt jääb sõnade "set for", "look certain", "if" jne tähendus tabamatuks. Kuigi jah, tõenäosus on muidugi suur.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Luca di Montezemolo ütles lõpuks välja, et Kimi koht pole Ferrari meeskonnas pole kindel. Eks see ole näha mis otsus lõpuks tehakse.

                          Kommentaar


                            Aga nüüd ma ei peagi Libavõmmi filmi lõpinu vaatam, kuna tänu komentaatorile sain teada filmi lõpu teada

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                              Luca di Montezemolo ütles lõpuks välja, et Kimi koht pole Ferrari meeskonnas pole kindel. Eks see ole näha mis otsus lõpuks tehakse.
                              Ilmselt on juba ammu tehtud. Kimi läheb McLarenisse, Alonso punastesse ja Kubica võtab üle Alonso koha Reanult's.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas allarn Vaata postitust
                                Ilmselt on juba ammu tehtud.
                                Võta mürki, kui nii pole.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X