320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hamilton oli seni vinge käsi, kuni ette jäi Bottas, kelle tehnika ei ole umbes sekund ringi peale aeglasem. Raske on Rosbergi selles süüdistada, et ta nii kaugelt pole sel hooajal startinud nagu Hamiltilon eile. Hamiltoni jaoks oleks see agressiivsus võinud hullemal juhul kätte maksta või noh, eks ta natuke maksisgi, kui ta oma kõvemad rehvid üsna kiirelt pastaldeks sõitis. Ma arvan, et esialgne plaan oli etapp kahe peatusega läbida.

    Kommentaar


      Ohh neid piripille Mersus. Paras paar.

      Kommentaar


        Hamilton on nagu väike jõmpsikas emaga poes. "Emme osta mulle kommi", "Emme ma tahan kommi!", "Emme ma ikka tahan kommi" jne kuniks ema enam ei jõu väikse vääniku mangumist ära kuulata ja ostab talle kommi.

        Aga Ricciardo on ikka tegija. Ma pakun, et Vetteli pidu on läbi ja varsti läheb saba jalge vahel Red Bullist minema. Ferrarisse näiteks.

        Rosberg on nagu ta papa. Pole sarja kiirem piloot, kuid omab kiire(ma)t tehnikat ja korjab stabiilselt punkte ning tuleb aasta lõpus Maaimameistriks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Hamilton on nagu väike jõmpsikas emaga poes. "Emme osta mulle kommi", "Emme ma tahan kommi!", "Emme ma ikka tahan kommi" jne kuniks ema enam ei jõu väikse vääniku mangumist ära kuulata ja ostab talle kommi.
          Millest see kriitika? Täiesti normaalne põhjendatud soov ju. Üsna arusaamatuks jäi, miks tal seal tiirutada lasti. Või ei tohi sõitja enam oma arvamust avaldada?
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Millest see kriitika? Täiesti normaalne põhjendatud soov ju. Üsna arusaamatuks jäi, miks tal seal tiirutada lasti. Või ei tohi sõitja enam oma arvamust avaldada?
            Asi on vist selle oma arvamuse avaldamise tiheduses. Minu arvates ei oleks olnud põhjendatud sõidu katki jätmine poole sõidu peal, kui ta seda juba teha tahtis. Tiim põhjendas ka ilusti jätkamist. Et kõike võib juhtuda. Avariid, turvaauto võib tulla jne. On seda eelnevaltki sel hooajal juhtunud, et päris lõpus turvaauto tuleb ja kaardid laiali lööb.

            Kusjuures mullu oli Hamilton mulle veel isegi sümpaatne sõitja aga kohe, kui ta sel hooajal tiitlikonkurentsi tõusis hakkas see vigin pihta. Sarnast joont olen tegelikult ka mitmete teiste staarsõitjate puhul täheldanud (Alonso ja Vettel eelkõige).

            Olgu, see vingumine vingumiseks sõidu ajal aga sinna juurde ka see igas asjas tondi nägemine. Rosberg sõidab meelega otsa, pargib autot ja üldsegi terve meeskond ja maailm on minu vastu ja Nico poolt, kuna ta on sakslane.

            Et jah, minu jaoks on ta oma käitumise ja välja ütlemistega poole hooajaga ebameeldivaks sõitjaks transformeerinud.

            Kommentaar


              Wtf sa Mask ajad, purjus? Rosberg on just nüüd see hooaeg tardiks ära muutunud...Mida ta täna küll tegi...
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Asi on vist selle oma arvamuse avaldamise tiheduses. Minu arvates ei oleks olnud põhjendatud sõidu katki jätmine poole sõidu peal, kui ta seda juba teha tahtis. Tiim põhjendas ka ilusti jätkamist. Et kõike võib juhtuda. Avariid, turvaauto võib tulla jne. On seda eelnevaltki sel hooajal juhtunud, et päris lõpus turvaauto tuleb ja kaardid laiali lööb.

                Kusjuures mullu oli Hamilton mulle veel isegi sümpaatne sõitja aga kohe, kui ta sel hooajal tiitlikonkurentsi tõusis hakkas see vigin pihta. Sarnast joont olen tegelikult ka mitmete teiste staarsõitjate puhul täheldanud (Alonso ja Vettel eelkõige).

                Olgu, see vingumine vingumiseks sõidu ajal aga sinna juurde ka see igas asjas tondi nägemine. Rosberg sõidab meelega otsa, pargib autot ja üldsegi terve meeskond ja maailm on minu vastu ja Nico poolt, kuna ta on sakslane.

                Et jah, minu jaoks on ta oma käitumise ja välja ütlemistega poole hooajaga ebameeldivaks sõitjaks transformeerinud.
                Kuigi ma pooldan lõpuni sõitmist ja mitte alla andmist, nõustun ma Hamiltoni otsusega katkestada ning meeskond oleks pidanud juba varem auto sisse tooma. Kui võrrelda samades tingimustes aegu katkine HAM vs terve ROS, kaotas HAM kusagil 2 sek ringi peale. Tal oli raskusi isegi Grosjeani püüdmisega ja üks asi on järele jõudmine, teine asi on mööda saamine. Hamiltonil alles eelmine etapp põles üks mootoritest maha, mis paneb ta kehvemasse seisu kui Rosberg. Turvaauto rajale tulekuga oleks ehk Hamilton kõige parema õnne korral 10. koha saanud, aga Rosberg oleks sel juhul sõidu võitnud, seega HAM kaotas 18p, aga oleks võinud 24p kaotada.

                Teiseks ma ei usu, et HAM arvab, et maailm on tema vastu. Meeskonna baas asub Inglismaal, suurem osa insenere/mehaanikuid on britid, mõlemal garaaži poole peal tahavad, et nende pool võidaks. Rosbergil on ka tehnilisi viperdusi olnud, lihtsalt Hamiltonil rohkem. Tehnikasport on paraku selline.

                Tänases kontaktolukorras oli kindel süüdlane Rosberg, pole midagi vaielda. Sky F1-s korralikult analüüsiti seda olukorda ja Rosbergi kogemustega sõitja oleks pidanud teadma, et sellises olukorras ei ole võimalik mööduda. Meeskonnapead olid ka samal arvamusel. Isegi Toto Wolff, kes on üldiselt suht rahulik, oli päris vihane peale võistlust.

                Sõidujärgsest meeskonnakoosolekust on tulnud kuulujutud, kus Rosberg olevat väitnud "See oli minu viga, ma oleksin saanud seda olukorda vältida, aga ma ei teinud seda"

                Kommentaar


                  Ei tea kui palju selles tõde on, aga Ljuuis oli veel öelnud, et Rosberg ütles talle eraldi: ta tegi seda kuna "Hamiltonile mingi sõnum anda" vms
                  Igatahes on Rosberg nii või naa ära keeranud ning neegriga koos jonnida on kõige parem, sest süüdi jääb ikka neeger ju.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
                    Sky F1-s korralikult analüüsiti seda olukorda...
                    SkyF1 pole küll mingi näitaja. Neil on arusaadavatel põhjustel pea teadagi mis rahvusest sõitjate tagumikus.

                    Üldiselt Hamilton sai ära selle mis Bahrainis saamata jäi. Arusaam, et ta võib kõiki trügida, aga teised peavad talle kilomeetrites ruumi andma, maksis taas kätte (meelde tulevad paari aasta tagused Massaga jagelemised, Spa 2012 (?) Kobayashile peale keeramine ja võimalik, et midagi veel).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Revolucion Vaata postitust
                      SkyF1 pole küll mingi näitaja. Neil on arusaadavatel põhjustel pea teadagi mis rahvusest sõitjate tagumikus.

                      Üldiselt Hamilton sai ära selle mis Bahrainis saamata jäi. Arusaam, et ta võib kõiki trügida, aga teised peavad talle kilomeetrites ruumi andma, maksis taas kätte (meelde tulevad paari aasta tagused Massaga jagelemised, Spa 2012 (?) Kobayashile peale keeramine ja võimalik, et midagi veel).
                      Trügida? Kes seal trügis? Nägid ka üldse olukorda v? Võtame siis sakslaste RTLi analüüsi, kus Niki Lauda pikaaegne stuudiopartner Florian König üritas esialgu piinlikult jäärapäiselt Rosbergi teguviisi kaitsta aga Lauda ja hiljem ka Toto Wolff panid asja paika.

                      Hamiltoni poolt oli idee sõit katkestada täiesti mõistetav. Mitmed eksperdid on andnud mõista, et hooaja viimases osas ei jää arvatavasti ükski meeskond sõiduki osade reegliteväliste vahetamisega kaasnevatest karistustest puutumata. Mott oli ka päris nullis arvatavasti.
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        Minu point polnud selles, et Rosberg on parem kui Hamilton. Juba paar etappi tagasi kirjutasin (eelmisel lehel) siin teemas, et nad on paras paar. Lihtsalt selgitasin juurde, miks mulle isiklikult Hamiltoni ei istu. Kas ma sellepärast nüüd purjus olen... ? Jäägu see igaühe enda otsustada.

                        Selles suhtes olen Revolucioniga nõus, et Hamiltoni enda "mina ja maailm" agressiivse sõidustiil on ju tuntud. Eilse intsidendi kohta pada sõimab katelt. Endal tuleb sellest hooajast veel meelde Saksamaa GP, kus ta end jõuga Ricciardost ja Räikkönenist mööda pressis, mille tagajärel soomlane tüki esitiivast kaotas. Või siis see paari aasta tagune Kanada GP, kus ta tollase meeskonnakaaslase Buttoni vastu üritas boksiseina ja Jensoni vahelt läbi pugeda, kust ilmselelt läbi ei mahtunud ning mis halvimal juhul palju hullema kokkupõrkega oleks võinud lõppeda kui lõpuks läks.

                        Ja selle boksi keeramise suhtes jään jätkuvalt oma arvamuse juurde, kui tohib. Ok kuus ringi enne lõppu veel aga mitte siis, kui ta seda esmakordselt juba soovis. F1-s on palju kummalisemaid asju juhtunud, kui see, et kaks sekundit Rosbergist aeglasem Hamilton punktidele jõudmine eelviimaselt kohalt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Selles suhtes olen Revolucioniga nõus, et Hamiltoni enda "mina ja maailm" agressiivse sõidustiil on ju tuntud. Eilse intsidendi kohta pada sõimab katelt. Endal tuleb sellest hooajast veel meelde Saksamaa GP, kus ta end jõuga Ricciardost ja Räikkönenist mööda pressis, mille tagajärel soomlane tüki esitiivast kaotas. Või siis see paari aasta tagune Kanada GP, kus ta tollase meeskonnakaaslase Buttoni vastu üritas boksiseina ja Jensoni vahelt läbi pugeda, kust ilmselelt läbi ei mahtunud ning mis halvimal juhul palju hullema kokkupõrkega oleks võinud lõppeda kui lõpuks läks.

                          Ja selle boksi keeramise suhtes jään jätkuvalt oma arvamuse juurde, kui tohib. Ok kuus ringi enne lõppu veel aga mitte siis, kui ta seda esmakordselt juba soovis. F1-s on palju kummalisemaid asju juhtunud, kui see, et kaks sekundit Rosbergist aeglasem Hamilton punktidele jõudmine eelviimaselt kohalt.
                          Nõus ja ei vaidle vastu. Isegi sai tema sõidustiili paar etappi tagasi kritiseeritud. Aga seda ei saa ju kuidagi siduda pühapäeval juhtunuga. Boksi keeramise kohapealt olen 50:50 arvamusel aga nõustun, et sõitja peab ikkagi kuulama meeskonda - siiski mõistan ka Hamiltoni.

                          Mis puutub raadio teel vingumisse siis huvitav kas see on tänavu moodi tulnud (sisuliselt kõikide esimese otsa sõitjate poolt) või lihtsalt režii laseb neid rohkem eetrisse nüüd? Selles osas on Hamilton, Rosberg, Alonso, Vettel kõik "mina ja maailm" suhtumisega ja seda on päris naljakas kuulata
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                            Mis puutub raadio teel vingumisse siis huvitav kas see on tänavu moodi tulnud (sisuliselt kõikide esimese otsa sõitjate poolt) või lihtsalt re˛ii laseb neid rohkem eetrisse nüüd?
                            Lastakse rohkem eetrisse. Vaatasin millalgi järjest viimaste hooaegade BBC põhjalikke hooaja kokkuvõtteid, seal oli raadioeetrit palju rohkem kui tavapäraselt otseülekannetes ja ega mingit vahet väga polnud, täitsa samamoodi kaeblesid kõik. Peamiselt ikka teiste üle - küll sõideti mööda vales kohas, ei jäetud ruumi, ületati jooni, pressiti välja jne. Nutt ja hala.

                            Selles mõttes Hamilton on imelik tüüp, et ühelt poolt ta sõidab agressiivselt ja mulle isiklikult see meeldib. Just nimelt eespool mainitud "mina ja maailm" suhtumine peabki võidusõitjal olema, ilma selleta võid Tallinna-Tartu vahel porgandeid vedada. Aga teiselt poolt jutt ei lähe üldse selle hoiakuga kokku, vaid on samasugune ohkimine nagu teistelgi. Kui ise pressid, siis võiks nagu selleks valmis olla, et satud vahel olukordadesse, kus sulle tehakse sama stiiliga vastu.

                            Konkreetselt Spa intsident muidugi ei lähe selle viimase alla, lihtsalt Rosberg hindas olukorda mõne sentimeetriga valesti ja eksis. Meelega tagarattasse? Bullshit, keegi ei lähe meelega oma autot lõhkuma ja katkestamisega riskima.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Naljakas, et kui Magnussen selgelt rammib Bottase välja, siis kommentaatori esimene reaksioon oli "süüdi on Vettel!!!" - Vettel oli paar auto pikkust eespool Ning kui tuli täitsa 100% õigustatud karistus Mangussenile, siis kohe kohtunikud pahad jne.

                              Kommentaar


                                DELIBERATE? I JUST MADE A MISTAKE, SAYS ROSBERG
                                Mercedes have moved to rubbish talk of a conspiracy at the Italian Grand Prix.

                                Tiba kahtlane tundus küll..aga muidu oli tore ja huvitav sõit...eriti need hetked mida button ja perez meile pakkusid..
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X