320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina valin isamaa. Ainus erakond, kes oma suured lubadused viimasel ajal teoks teinud, ainus erakond, kus on selgelt teada, kes maksab muusika eest jne. Aus ja selge värk.

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Loomulikult valin naise ja muidugi ainsast minu jaoks võimalikust erakonnast - kuigi nad on mind viimasel ajal välja vihastanud.
      Yeah! Hea teada, et McN valib samadel alustel!

      Kommentaar


        Isamaa.....vöi parempoolsed vist....Kuigi need hääled oleksid praegu pointless ja, aga see viimane loosung oli neil otse kümnesse ja kuskilt peab ju alustama.

        See kes Vasakpartei valib on muidugi eriline munn, isegi kui on ilus naine.
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar




          lahen ka see kord dannari tiimi ja puht tisside pealt. lapates erakondade lehti hakkasid silma jargmised maiad miisud.

          merili ranniste reformist - mulle need tumedama peaga milfid alati meeldinud.
          kadri kousaar sotsidest - see hea less is more tootab alati.
          hestia rindla sotsidest - pole kull minu maitse, aga valikusse paases.
          birgit sitska sotsidest - selline pehme numps kiisu tundub.
          riina solman isamaast - no tegelikult hasti sailinud milf.
          gerli lehe isamaast - tundub selline kindla peale minek.

          ja kus kuradi kiviajal see ekre jalle elab, piltidega listi ei olegi neil. mida tussi nagu. aga usun, et sealgi uks kindlasti leidub kes saaks listi. suurtes kindlasti sotsidel keskmine tissimeeter koige parem.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            ja kus kuradi kiviajal see ekre jalle elab, piltidega listi ei olegi neil. mida tussi nagu. aga usun, et sealgi uks kindlasti leidub kes saaks listi. suurtes kindlasti sotsidel keskmine tissimeeter koige parem.
            Ainukene sats, kes saab aru, et asi on inimeses, tunnetes... mitte photoshopis.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Ei mulle meeldivad ka kenad miisud, ka poliitikas, aga.....mis nokuga valimine see siin käib? Et kui ilusa näoga piff sitta keerab siis on kuidagi oolrait v? Et kui putler oleks mingi täispüss miisu, siis vabandaks pooled asjad välja? Mis see point on nagu? See meelelahutuslik lähenemine tundub selline räige demokraatia abusemine. Nagu umbes see uus EU seadus, et edaspidi firmade juhatuses min 40% naisi olenemata nende kvalifikatsioonist. See ei saa ju päriselt öige lähenemine olla
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Kõhklustega võideldes olen Riigikogu valimistel seni enamasti omale Isamaa suutnud seeditavaks mõelda, ent seekord on plaanis nad hüljata. EKRE tahab meid kuhugi kiviaega tagasi tõmmata ja Isamaa oleks Keski kõrval selle rõõmus võimaldaja. Lisaks pole Seeder kahjuks kunagi suutnud minus mingitki sümpaatiat tekitada.

                Algselt postitas El President Vaata postitust
                ükskõik keda, et ära hoida vasakpopulistliku koalitsiooni ekre + kesk + sotsid sündi.
                samas oleks muidugi põnev, kui sellline võimalus pärast valimisi lauale jääks. kas Läänemets leiaks endas sisemise Seedri üles? potentsiaali nagu oleks...
                Ekret ja sotse ühes valitsuses küll ette ei kujuta. See nõuaks mõlemalt poolelt korralikku hookus-pookust, et kuidagigi oma valijatele ära põhjendada. Isegi kui mingites küsimustes ühisosa leitakse, siis tõsiseltvõetavus toetajate silmis langeks kindlasti. Mõlemad on suutnud üksteist vihavaenlasteks maalida. Ekrest teeb ekre paljuski sotsidele/liberaalsusele vastandumine.

                Kommentaar


                  Ainus erakond, mille puhul seekord plussid minu jaoks miinused selgelt üles kaaluvad on sotsid. Erinevalt eelmiste RK valimiste ajast on nende fookus seekord päriselt oluliste teemade peal ja erinevalt enamikust teistest reaalset parlamenti pääsemise võimalust omavatest erakondades pole rikkuse suurem maksustamine nende jaoks tabu. Viimane on aga hädavajalik, et seni krooniliselt alarahastatud riik suudaks edaspidi muutuva maailma väljakutsetega reaalselt toime tulla, ilma ennast lolliks laenamata. Enamik teisi erakondi on selles osas endiselt kinni pikaajaliselt juurdunud dogmades ja soovmõtlemises.

                  Teistest tuleks kõne alla veel ehk E200 ja KE, kuid mõlemalt on omad tugevad miinused. Esimestel torkab suurte positiivse kõlaga sõnade taustal eriti teravalt silma kitsarinnalisus maksupoliitilistes hoiakutes, mis muudab kogu muu toreda jutu kahtlaselt õõnsaks. Teistel on oma pagas seoses venelastest valijaskonna suure osakaaluga, samuti võivad nad olulistes keskkonna alastes küsimustes osutuda pigem piduriks kui veduriks.

                  Maailmavaateliselt oleks ilmselt teine valik Rohelised, kuid nende puhul on kindel, et parlamenti sisse nad ei saa. See tähendab praeguse kompensatsioonimandaatide süsteemi puhul neile antud hääle minekut kas REF-i. või EKRE kasuks. Seega ei saaks neid valida ka siis, kui nad oleks maailmavaate põhjal kindel esimene valik.

                  Lühidalt võtaks asjad kokku nii, et kes soovib näha pikaajalist positiivset arengut riigis, peaks joonelt välistama REF-i, EKRE ja Isamaa. Ülejäänute puhul on pigem küsimus juba isiklikes maailmavaatelistes või muudes eelistustes. Teoreetilistelt võimalikest arengutest parim, mis valimistel juhtuda saaks oleks Isamaa välja jäämine Riigikogust, kuid ei usu, et tegelikult nii hästi läheb.

                  Kommentaar


                    Minu hääl läheb Reformile, sest siis on plastic mulle rohkem Westonseid sees.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Ei mulle meeldivad ka kenad miisud, ka poliitikas, aga.....mis nokuga valimine see siin käib? Et kui ilusa näoga piff sitta keerab siis on kuidagi oolrait v? Et kui putler oleks mingi täispüss miisu, siis vabandaks pooled asjad välja? Mis see point on nagu? See meelelahutuslik lähenemine tundub selline räige demokraatia abusemine. Nagu umbes see uus EU seadus, et edaspidi firmade juhatuses min 40% naisi olenemata nende kvalifikatsioonist. See ei saa ju päriselt öige lähenemine olla
                      vahe pohhui ei ole va? motlen, et nagu miks sul pohhui pole sobrakene..
                      kenadele tissudele tulebki panna like, muidu on oht panna nokudele like. see ka juba ohtlik. samas saab alati olla megadiip nagu osho raamatud ja tunnetada tundeid, nagu seda teeb staarfilosoof daz booob ja ekre.

                      Kommentaar


                        Tema tundub üsna andekas poliitik. https://rk2023.valimised.ee/et/candi.../candidate/431

                        Kommentaar


                          Ise ka mõelnud hoogu anda mõnele naispoliitikule. Kahjuks Tartu valimispiirkonnas on potentsiaal kesine.

                          Kommentaar


                            Minu valimisringkonnas on EÜV esinumber daam, keda tänane EPL esitleb bordellipidajana, kellele seadusesilm kurja tegi. Nii et valikut on.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Igati OK on Daamil just vasakparteis olla, kui on aidanud pikalt meestel vasakule panna!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust

                                vahe pohhui ei ole va? motlen, et nagu miks sul pohhui pole sobrakene..
                                kenadele tissudele tulebki panna like, muidu on oht panna nokudele like. see ka juba ohtlik. samas saab alati olla megadiip nagu osho raamatud ja tunnetada tundeid, nagu seda teeb staarfilosoof daz booob ja ekre.
                                Laikida vöid tinderis, on see sugu valimistel köige tähtsam siis v?

                                Kui sul on;

                                a) ilge miisu, süda pumpab esmapilgust 20 ühikut kiiremini, ütleme Alizee, aga tahab vene keelt riigikeeleks, vene propat massidesse ja paar maakonda VF alla

                                b) mingi jöle näss, täielik quasimodo noh, aga jutt selline vähemalt keskmiselt eestimeelne

                                Sa võtaksid ikka esimese kuna pole noku vähemalt?
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X