320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Lihtsalt huvipärast. Kas see on okei või mitte, et meie valitsusparteil on leping Ühtse Venemaaga ?
    See leping on neil lihtsalt venekeelsete valijate meelitamiseks, aga ikkagi EKRE sõprade avalik flirt venelastega? Suured laenud, pulmad jne. Minu jaoks palju suurem ohumärk, kui mingi imelik leping Putini parteiga. Kas vastad uue küsimusega?

    Kommentaar


      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      Sirvi veidi Põhjarannikut otsingusõnaga Repinski.
      Ma loen Põhjarannikut igapäev ja vahest lausa olude sunnil mitu korda päevas, aga kuidas täpsemalt Repinski on suurem naljanumber kui Kohtla-Järvel toimuv? Mõlemad on ju reaalsuses tegelikult Ossipenko käepikendused.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
        Et sa tahad tõestust kus ta seda ütles ? Või sa tahad, et ma LHV pangalt küsiks kõik need õigusaktid mis neile saadetud on?

        Eika, see intekas oli saates Hommik Anuga. Googlesse paned Rain Lõhmus Hommik Anuga, sealt leiad. Ta räägib seal muustki huvitavast. Umbes 45st minutist hakkab jutt Eestist ja Euroopast. Aga kogu intekas on huvitav ja soovitan. Ka Igor Gräzin on EL kohta teinud huvitavaid tähelepanekuid. Lisaks veel hulgim poliitikuid ja äritegelasi jne. Kõike ei tasu võtta sõnasõnalt. Aga killuke siit, killuke sealt ja saatki tervik pildi kokku.

        Ma märkusena paneks juurde. Et ma kuulan koiki inimesi mitte ainult euroskeptikuid jne. Samuti loen suhteliselt laialt ajakirjandust. Alates Postimeeste ja Päevalehtega lõpetades Sputnikuga.
        Lõhmuse juttu panganduse teemal tuleks võtta väikse reservatsiooniga. Sveitsi pangad on tuntud ajaloost kui väga head finantsvarade peitmise asukohad Euroopas. Pikka aega oli neilt info saamine võimatu, kuid nüüd on ka see muutunud. Arusaadav et ärimeestele on see ebameeldiv olukorra muutus. Samas on säilinud Sveitsi suht erapooletu välispoliitika endiselt ja suurepärane geograafiline asukoht, mis endiselt on magnetiks.

        Ma ei tea kas Sveitsi panganduses need MiFid-d ja GDPR näiteks kehtivad. Tõsi on, et väärtpaberitehingu puhul pank enam ei tohi ise nõu anda. On see nüüd paha... Eks need direktiivid on vastu võetud kliendi huvidest lähtuvalt ja et ei korduks näiteks Lehman Bros.-i taolised juhtumid.

        Teine asi on see, et pangandus on saanud üle maailma hirmuäratava mõjujõu riikide, ühiskondade üle. Selles võtmes ma ei näe selles halba, et neil pankadel veidi tiibu kärbitakse
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Ei vasta. Kuna minujaoks ei ole probleem see leping. Ega ka eriline probleem EKRE sõprade sõbrad. EKRE ei ole mu partei ja ma ei oska ka täpselt öelda nende sõprade kohta. Lihtsalt tundsin huvi sinu arvamuse üle kuna sa tõid välja EKRE sõbrad.
          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          See leping on neil lihtsalt venekeelsete valijate meelitamiseks, aga ikkagi EKRE sõprade avalik flirt venelastega? Suured laenud, pulmad jne. Minu jaoks palju suurem ohumärk, kui mingi imelik leping Putini parteiga. Kas vastad uue küsimusega?

          Kommentaar


            Geeniuse ja CybExeri koostöös valminud test tõestas, et poliitikutel on nõrgimad teadmised kaasaskantavate seadmete ja e-posti vallas. Küberhügieeni testi sooritasid Keit Pentus-Rosimannus (REF), Raivo Aeg (Isamaa), Mailis Reps (KE), Erki Savisaar (KE), Jevgeni Ossinovski (Sotsid) ja Jaak Madison (EKRE). CybExeri loodud test algas 12 eel küsimusega, millega kaardistati poliitikute küberhügieeni teadmised enne õppeprogrammi algust. Testi alguses olid poliitikud […]


            Ilmselt mitte kedagi

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Ma loen Põhjarannikut igapäev ja vahest lausa olude sunnil mitu korda päevas, aga kuidas täpsemalt Repinski on suurem naljanumber kui Kohtla-Järvel toimuv? Mõlemad on ju reaalsuses tegelikult Ossipenko käepikendused.
              Sa pead mitu korda päevas lugema?

              Noh, alustame sellega, et kui sa lubad ise mitte nii käituda nagu nemad ja paari nädalaga oled kõik asjad ära teinud nagu nemad, siis pole vaja kaugemale vaadata. Kas see uus abivallavanem on ka Ossipenko tuttav?

              Jah, Ossipenko on ka müstiline mees, kes tundub kogu aeg puhtalt pääsevat.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                Et sa tahad tõestust kus ta seda ütles ? Või sa tahad, et ma LHV pangalt küsiks kõik need õigusaktid mis neile saadetud on?
                .

                lihtsalt jaurad 3 lehekülge nagu siga aia vahel mingitest "euroopa peale käidud nõudmistest". Siis palutakse sul näide tuua, mille peale tuleb mingi "öäöäöäöääöä LÕHMUS rääkis". Ja nüüd lõppu veel selline külapoe tagune retoorika ja demagoogia tippklass nagu praegu. ma ei tea, kas sa tegelikult oled loll, aga kui päriselt nii asju ajad nagu selles dialoogis siin, siis jätad küll selle mulje.

                edu tegemistes.

                Kommentaar


                  Kuna euroskeptilisuse argumendid siin teemas jäävadki ilmselt banaani pikkuse tasemeni, siis on vist selleks korraks vastus antud küsimusele ELi mõttekusest väikeriigile.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    no nii kronoloogiliselt:

                    1. mehhanisaator räuskab
                    2. "hea inimene, mis vaevab su hinge" - küsitakse hoolivalt mures isikute poolt
                    3. "öäöäö - direktiivid raiskk võtavad vabaduse ääääääää, Euroopa Lii!t a pasol tõ naah!!!"
                    4. "mis juhtus, kus, mis... mis direktiivid? " - tõstavad inimesed veidi ärevuses pead, et ehk midagi maha magatud
                    5. "öääöä lõhmus rääkis pangas direktiivid, ma räägin see jewroliit... varsti enam Eestit põlegi" - jätkab mehhanisaator vahepeal hinge tõmbamata
                    6. "oot, direktiivid ja regulatsioonid pangale on halvad? ära nüüd aja harimatut juttu" vastab üks imestunud külaelanik, kes juttu distantsilt pealt kuulanud
                    7. "ise oled harimatu!" - solvub mehhanisaator
                    8. "no on ju loll jutt" - vastab va ülbik külaelanik uuesti
                    9. "tõesta miks loll jutt" - mehha
                    10. "aa ma ei pea sulle tõestama, miks su jutt loll, sina peaksid põhjendama, et miks arvad, direktiivid on halvad ja kõik on kadunud ja kaotatud, sest sina oled ju nii väitnud"
                    11. "mida ma tõestama pean, et lõhmus nii ütles?"

                    masterclass. kui pealt ei oleks näinud ja osaline ei oleks olnud, siis... usuks ikka, sest EKRE nii toimib. ja taustalt jääbki mulje samasugustele, et... kõik on kadunud ja kaotatud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      .

                      lihtsalt jaurad 3 lehekülge nagu siga aia vahel mingitest "euroopa peale käidud nõudmistest". Siis palutakse sul näide tuua, mille peale tuleb mingi "öäöäöäöääöä LÕHMUS rääkis". Ja nüüd lõppu veel selline külapoe tagune retoorika ja demagoogia tippklass nagu praegu. ma ei tea, kas sa tegelikult oled loll, aga kui päriselt nii asju ajad nagu selles dialoogis siin, siis jätad küll selle mulje.

                      edu tegemistes.
                      mehhakas on tegelt täiesti normaalne kala päris elus, mente ja homosi küll vihkab aga saab taga räägitud küll kui vaja. hetkel lihtsalt on ta väga skeptiline ei millesgist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        mehhakas on tegelt täiesti normaalne kala päris elus, mente ja homosi küll vihkab aga saab taga räägitud küll kui vaja. hetkel lihtsalt on ta väga skeptiline ei millesgist.
                        no siis on hästi. mulle üldiselt sellised teemad viskavad kettasse, kus võib 100% kindlusega öelda, et 99% inimestest (mina sealhulgas) tegelt ei oma piisavat kompetentsi asjade üle arutamaks viisil, mis oleks noh... kuidagigi sisulist väärtust looks. See ei tähenda, et neid arutelusid pidama ei peaks. Aga asja kurbloolisus väljendub minu jaoks sellistes "aa kõik on putsis" hoiakutes, mille hoiakulise tausta kohta küsides selgub, et ega seal eriti head põhjendust taga ei olegi. Ja selline radikaalsus (just sellistes teemades) on mitte ainult kurb, vaid tegelikult ka "omariiklust hävitav" ja polariseerumist tekitav, mitte mingi banaani välimust käsitlev direktiiv.

                        Kommentaar


                          ma saan ses suhtes Mehhanisaatorist aru, et teda häirib et mingi Euroopa Liit otsustab meie üleselt teatud asju ja teeb ettekirjutusi. Isiklikult ei näe ma selles probleemi nii kaua kuni sealt meile ohtlikku ja halba ei hakka tulema. Euroopa Liit on eelkõige majanduslik liit ja tegelt on mõistlik et need normid ühtlustatakse. Tegelikkuses võiks isegi rohkem olla ühtlustatud, mida on näidanud ka võlakriis.
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            ma saan ses suhtes Mehhanisaatorist aru, et teda häirib et mingi Euroopa Liit otsustab meie üleselt teatud asju ja teeb ettekirjutusi. Isiklikult ei näe ma selles probleemi nii kaua kuni sealt meile ohtlikku ja halba ei hakka tulema. Euroopa Liit on eelkõige majanduslik liit ja tegelt on mõistlik et need normid ühtlustatakse. Tegelikkuses võiks isegi rohkem olla ühtlustatud, mida on näidanud ka võlakriis.
                            Mmm, seda nagu küsitigi, et millised need ettekirjutused siis olid kah?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              no nii kronoloogiliselt:

                              1. mehhanisaator räuskab
                              2. "hea inimene, mis vaevab su hinge" - küsitakse hoolivalt mures isikute poolt
                              3. "öäöäö - direktiivid raiskk võtavad vabaduse ääääääää, Euroopa Lii!t a pasol tõ naah!!!"
                              4. "mis juhtus, kus, mis... mis direktiivid? " - tõstavad inimesed veidi ärevuses pead, et ehk midagi maha magatud
                              5. "öääöä lõhmus rääkis pangas direktiivid, ma räägin see jewroliit... varsti enam Eestit põlegi" - jätkab mehhanisaator vahepeal hinge tõmbamata
                              6. "oot, direktiivid ja regulatsioonid pangale on halvad? ära nüüd aja harimatut juttu" vastab üks imestunud külaelanik, kes juttu distantsilt pealt kuulanud
                              7. "ise oled harimatu!" - solvub mehhanisaator
                              8. "no on ju loll jutt" - vastab va ülbik külaelanik uuesti
                              9. "tõesta miks loll jutt" - mehha
                              10. "aa ma ei pea sulle tõestama, miks su jutt loll, sina peaksid põhjendama, et miks arvad, direktiivid on halvad ja kõik on kadunud ja kaotatud, sest sina oled ju nii väitnud"
                              11. "mida ma tõestama pean, et lõhmus nii ütles?"

                              masterclass. kui pealt ei oleks näinud ja osaline ei oleks olnud, siis... usuks ikka, sest EKRE nii toimib. ja taustalt jääbki mulje samasugustele, et... kõik on kadunud ja kaotatud.
                              Sina lugesid minujutust välja, et KÕIK on pccis. Kõiki asju saab teha mõistuse piires. Aga kui hakatakse meie riigile ettekirjutama asju mis absoluutselt ei puutu meie riiki ja ei aita kuidagi kaasa. Ma pole väitnud, et KÕIK regulatsioonid on halvad. Aga on selliseid mis ei vii meid kuidagi edasi. Pigem pärsivad. Lisaks on neid aina enam. Samuti võiks siia mängu tuua Rail Balticu ja Nord Streamid jms. ehk vähe laiempilt, aga las ta jääb.

                              E: Katsu sellest EKREst ka ülesaada. Eesti riigis on ka teistest parteidest ja eluvaldkondadest inimesi kes arvavad mingites asjades võibolla sarnaselt EKREga.

                              Ma ei tea. Mind ajab sitaks närvi, kui sul on teistsugune arvamus kui peavoolul. Siis sa oled kohe Ekrelane ja ebastabiilne harimatu isik. Tõin ka näiteid peale Lõhmuse aga kunasee jäi siin kuidagi ringlema, siis oli seda hea näiteks tuua. Aga ma olen uhke, et meil on nii tark isik foorumis nagu sina. Ma loodan, et sa pole nii loll kui oma tembeldamistega paistad. Edu sulle ka !


                              Mõnu, palju näited siis vaja on ? Või ma ei saa aru hetkel päris täpselt? Kas sa tahad, et ma tooksin välja kõik need 450 punkti ja nendest omakorda need mis pole Eestiga kuidagi seotud?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                Sina lugesid minujutust välja, et KÕIK on pccis. Kõiki asju saab teha mõistuse piires. Aga kui hakatakse meie riigile ettekirjutama asju mis absoluutselt ei puutu meie riiki ja ei aita kuidagi kaasa. Ma pole väitnud, et KÕIK regulatsioonid on halvad. Aga on selliseid mis ei vii meid kuidagi edasi. Pigem pärsivad. Lisaks on neid aina enam. Samuti võiks siia mängu tuua Rail Balticu ja Nord Streamid jms. ehk vähe laiempilt, aga las ta jääb.

                                Ma ei tea. Mind ajab sitaks närvi, kui sul on teistsugune arvamus kui peavoolul. Siis sa oled kohe Ekrelane ja ebastabiilne harimatu isik. Tõin ka näiteid peale Lõhmuse aga see jäi siin kuidagi ringlema siis oli seda hea näiteks tuua. Aga ma olen uhke, et meil on nii tark isik foorumis nagu sina. Ma loodan, et sa pole nii loll kui oma tembeldamistega paistad. Edu sulle ka !


                                Mõnu, palju näited siis vaja on ? Või ma ei saa aru hetkel päris täpselt? Kas sa tahad, et ma tooksin välja kõik need 450 punkti ja nendest omakorda need mis pole Eestiga kuidagi seotud?
                                Oot, et oleks selge, et mis näited sa siis välja tõid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X