320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ma tunnistan, et viimasel ajal pole viitsinud enam poliitikauudiseid jälgida, aga kas mõned inimesed tõesti muutuvad?
    Kui ma kunagi surivoodil mõtlen, et mida ma olen elus teinud, mis on maailma muutnud, siis esimene asi on DJ Heiki kuulsaks tegemine ja teine asi on Jüri Ratase ümmarguste vastuste generaator, mis ajas Ratase naerualuseks jäämise hirmus esinemiskoolitusele.

    Kommentaar


      Mida see vastuhääletamine anna peale patiseisu tekkimise?

      Kommentaar


        Aga on ju veel:
        Eesti Iseseisvuspartei - (liikmeid 2x rohkem, kui vabaerakonnal!)
        Eesti Vabaduspartei - Põllumeeste Kogu (ka liikmeid rohkem, kui vabaerakonnal!),
        Eestimaa Ühendatud Vasakpartei - (sotsialism juhhei!)
        Rahva Ühtsuse Erakond - (liikmeid no peaaegu samasse auku, kui vabakatel!)
        ja
        pealegi on kohe kohe ilmavalgust nägemas ka Talviku eluliste ja rõõmsate vaadetega Elurõõmu Partei!
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
          viimased päevad delfis igalepoole kuhu kerid näed mingit EKREga seotud teemat.
          Võibolla asi minus, a tundub, et see vastupidist efekti tekitab ja ajab veel rohkem inimesi nende poolt hääletama?
          Kui EKRE ainuvõimu saaks, siis peate enamuses teid ehitama minema, kuna 5 miljardit võetakse laenu ja tehakse kiiresti enamus teed neljarealisteks jm suuremad mastaapsed tööd. Kuna migrante justkui ei soovita näha, siis jäävad üle kohalikud, keda aga hetkel ei jätkuks. Minule, kui ikkagi juba pensionieelikule ehk antakse armu.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kui ma kunagi surivoodil mõtlen, et mida ma olen elus teinud, mis on maailma muutnud, siis esimene asi on DJ Heiki kuulsaks tegemine ja teine asi on Jüri Ratase ümmarguste vastuste generaator, mis ajas Ratase naerualuseks jäämise hirmus esinemiskoolitusele.
            Kui üldse keegigi suuremal määral esinemiskoolitust vajaks, on selleks Tõniste. Teda kuulata on alati äärmiselt piinlik.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kui ma kunagi surivoodil mõtlen, et mida ma olen elus teinud, mis on maailma muutnud, siis esimene asi on DJ Heiki kuulsaks tegemine ja teine asi on Jüri Ratase ümmarguste vastuste generaator, mis ajas Ratase naerualuseks jäämise hirmus esinemiskoolitusele.
              Enesekiitus muidugi on kiiduväärt. A kõik ei ole tõsi, mis kuulukse.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Ma tunnistan, et viimasel ajal pole viitsinud enam poliitikauudiseid jälgida, aga kas mõned inimesed tõesti muutuvad?
                Ma ei usu. Alles mingi nädalake tagasi oli Jüri Ratas raadios vastamas kuulajate ja saatejuhi küsimustele. Iga kolmas vastus oli a la selline. "Ennem kui ma küsimuse juurde lähen. Kuulsin, et olete Hiiumaalt. Teate teil on vedanud, Hiiumaa on väga kaunis ja kahjuks pole ma sinna pikalt jõudnud. Aga soovin teile sinna terviseid ja garanteerin, et Eesti elu liigub ülesmäge". Ühesonaga ma olin poolaega rodolis ja kujutasin ette kuidas Savisaar oma andekaid vastuseid Jürile edasi smsib Go Jürka !

                Kommentaar


                  Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                  Loodus tühja kohta ei salli, EKRE läheb Ivnitskaja häälte järgi.

                  https://www.err.ee/866153/ekre-lubab...aksuleevendust

                  äärmused on sarnased, mõnikord päris otseses mõttes
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Samas noor inimene kaotab 2% oma palgast, mida ta tõenäoliselt enam kunagi tagasi ei saa. 60 aasta pärast pole raha väärtus sama ja vaevalt siis enam pangad kui sellised samasugused on.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                      Samas noor inimene kaotab 2% oma palgast, mida ta tõenäoliselt enam kunagi tagasi ei saa. 60 aasta pärast pole raha väärtus sama ja vaevalt siis enam pangad kui sellised samasugused on.
                      Ole nüüd, parim lahendus tuleb ikka Andruselt, kus pinsipõlve raha saaks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                        Samas noor inimene kaotab 2% oma palgast, mida ta tõenäoliselt enam kunagi tagasi ei saa. 60 aasta pärast pole raha väärtus sama ja vaevalt siis enam pangad kui sellised samasugused on.
                        Mida sa alternatiiviks pakuksid? Ja kas see 2% on nii suur number, et sa ei suuda sellest loobuda tuleviku tarbeks? Ja see raha ei seisa lihtsalt seal vaid seda investeeritakse vähem või rohkem edukalt. Küsimus on pigem selles, et selle väljavõtmine pensionieas on väga paindumatu.

                        Kommentaar


                          Kust/kelle poolt see valitsuse enda katuseraha laiali külvamise mõte nüüd tuli?

                          Kommentaar


                            Koalitsioonil 50 häält: Tiina Kangro astus Isamaast välja.

                            Riigikogus Aknaaluseid nüüd sama palju kui EKREkaid ja Vabaerakondlasi ehk 7. Samas tempos minnes püüab varsti IRLi ja Sotsid kinni.

                            Talvik tahab vist oma erakonda teha eniveis? Erakond Akna Alused aka AA kõlab päris hästi! Algus oleks juba tehtud ju.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Talvik tahab vist oma erakonda teha eniveis? Erakond Akna Alused aka AA kõlab päris hästi! Algus oleks juba tehtud ju.
                              programmis võiks olla kirjas, et võimule ei pürgitagi, selle asemel aidataks vähemusvalitsustel kuidagi toime tulla, et eelarved jm hädavajalik ikka vastu võetud saaks. äriplaanina oleks jumet küll.

                              Kommentaar


                                Niikaua kui meil pole isikuvalimisi, peaks erakonnast lahkuja automaatselt ka riigikogust lahkuma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X