320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Keda valiksid kui valimised homme toimuks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oot, kus seda 4000 eurot teeniv kahe lapsega pere on vaesem kui üksi elav 1200 eurot teeniv inimene arvutuskäigu leiaks? Ma ei suuda mingit loogikat leida.

    Kommentaar


      See on päris huvitav jah, arvestades kustmaalt 2 toaliste üürid hakkavad näiteks ...
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Oot, kus seda 4000 eurot teeniv kahe lapsega pere on vaesem kui üksi elav 1200 eurot teeniv inimene arvutuskäigu leiaks? Ma ei suuda mingit loogikat leida.
        jagatakse sissetulek pereliikme kohta. 4k/4 elik kilo vs 1200. A noh päris nii seda muidugi ei tehta.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Ehk siis igal lapsel on auto ja oma korter, mida 2 lapsevanemat üleval peavad? Siis küll, jah. Minu viga!

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            See on päris huvitav jah, arvestades kustmaalt 2 toaliste üürid hakkavad näiteks ...
            üksi võid ühikas ka elada, rikkur

            Kommentaar


              Valimistega suht puuks jah, korraks tundus, et äkki võiks Eesti 200 hääle anda, kuid järjest hullemaks läheb seegi värk. Ju tuleb kõige normaalsem inimene leida lihtsalt.

              Kusjuures ainus normaalne uuemat sorti idee ongi see Kaja Kallase sotsmaks. Muu on täiesti jama.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Loodus tühja kohta ei salli, EKRE läheb Ivnitskaja häälte järgi.

                https://www.err.ee/866153/ekre-lubab...aksuleevendust

                Kommentaar


                  Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                  Loodus tühja kohta ei salli, EKRE läheb Ivnitskaja häälte järgi.

                  https://www.err.ee/866153/ekre-lubab...aksuleevendust
                  See vist pandi kokku nii:
                  "Kallid inimesed, öelge, mis teid häirib? Me lubame kõik ära muuta!"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                    Loodus tühja kohta ei salli, EKRE läheb Ivnitskaja häälte järgi.

                    https://www.err.ee/866153/ekre-lubab...aksuleevendust
                    Väga hea tähelepanek.

                    Kommentaar


                      viimased päevad delfis igalepoole kuhu kerid näed mingit EKREga seotud teemat.
                      Võibolla asi minus, a tundub, et see vastupidist efekti tekitab ja ajab veel rohkem inimesi nende poolt hääletama?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                        viimased päevad delfis igalepoole kuhu kerid näed mingit EKREga seotud teemat.
                        Võibolla asi minus, a tundub, et see vastupidist efekti tekitab ja ajab veel rohkem inimesi nende poolt hääletama?
                        tegelikult mida järjest valimised lähenevad saab selgeks, et polegi kedagi valida.
                        reform- noh, vanasti sai neid valitud küll ja ajasid normi asja taga, aga noh, nüüd mulle pigem tundub, et nad ei tea ise ka, mida nad pooldavad ja mitte. perekonnatülisi lahendavad rohkem, kui tegelevad eesti asja ajamisega.
                        sotsid - Kui Ossikas oleks oma bläkki tunnistanud ja öelnud, et ou mehed, tegin sitasti ja sheerisin naabritele liiga palju cashi oleks kõik okei, aga noh, sittagi sellega. põgenes hoopis.
                        rohelised - zuzu nagu tundus täitsa normi asja ajavat taga, roheline pealinn ja värki aga siis otsutas, et härra Aas on ikka tore inimene ja müün talle ennast ikka korralikult maha. no go zuzu, see oli odav.
                        kesikud - tegelt mulle Ratas meeldib, üsna konkreetselt räägib ja seletab mis toimub hetkel meil riigis, aga seda sahkeramdist erakonna ümber on endiselt liiga palju, vassimist ja skandaale, veidi juba kopa ette visanud.
                        vabakad- vabakate majanduprogrammi hea irooniline lause on järgmine "
                        Maksustame pigem rikas olemist, mitte rikkaks saamist, " kui keegi suudab seda lauset tõsiselt võtta, siis andku minna, tuld!
                        isamaa- mulle on jäänud mulje, et Seeder, kes on tegelikult täitsa vutifänn ja tore, aga tal pole piisavalt mune, et seda uppuvat erakonda päästa.
                        ekre - ei aitäh, ei. erakond kes ei lähe mu maailmavaadetega lihtsalt kokku.

                        ja siis ei jäägi muud üle, kui valimistel lihtsalt üks pits viina võtta ja loota iseendale, sest kes seda maailma ikka paremaks teeb, kui mitte sa ise.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          kesikud - tegelt mulle Ratas meeldib, üsna konkreetselt räägib ja seletab mis toimub hetkel meil riigis
                          Ma tunnistan, et viimasel ajal pole viitsinud enam poliitikauudiseid jälgida, aga kas mõned inimesed tõesti muutuvad?
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Minu arust ka kui Ratas on saanud küsimuse aiaaugu kohta siis ta isegi ei hakka mitte aiast rääkima (rääkimata siis aiaaugust) vaid hoopis ilmast.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              tegelikult mida järjest valimised lähenevad saab selgeks, et polegi kedagi valida.
                              reform- noh, vanasti sai neid valitud küll ja ajasid normi asja taga, aga noh, nüüd mulle pigem tundub, et nad ei tea ise ka, mida nad pooldavad ja mitte. perekonnatülisi lahendavad rohkem, kui tegelevad eesti asja ajamisega.
                              sotsid - Kui Ossikas oleks oma bläkki tunnistanud ja öelnud, et ou mehed, tegin sitasti ja sheerisin naabritele liiga palju cashi oleks kõik okei, aga noh, sittagi sellega. põgenes hoopis.
                              rohelised - zuzu nagu tundus täitsa normi asja ajavat taga, roheline pealinn ja värki aga siis otsutas, et härra Aas on ikka tore inimene ja müün talle ennast ikka korralikult maha. no go zuzu, see oli odav.
                              kesikud - tegelt mulle Ratas meeldib, üsna konkreetselt räägib ja seletab mis toimub hetkel meil riigis, aga seda sahkeramdist erakonna ümber on endiselt liiga palju, vassimist ja skandaale, veidi juba kopa ette visanud.
                              vabakad- vabakate majanduprogrammi hea irooniline lause on järgmine "
                              Maksustame pigem rikas olemist, mitte rikkaks saamist, " kui keegi suudab seda lauset tõsiselt võtta, siis andku minna, tuld!
                              isamaa- mulle on jäänud mulje, et Seeder, kes on tegelikult täitsa vutifänn ja tore, aga tal pole piisavalt mune, et seda uppuvat erakonda päästa.
                              ekre - ei aitäh, ei. erakond kes ei lähe mu maailmavaadetega lihtsalt kokku.

                              ja siis ei jäägi muud üle, kui valimistel lihtsalt üks pits viina võtta ja loota iseendale, sest kes seda maailma ikka paremaks teeb, kui mitte sa ise.
                              Suurem osa minu tutvusringkonnast räägib sama asja. Seepärast ongi vaja vastuhääletamist. Kui kellegi poolt ei oska hääletada, siis vastu ikka.

                              Kommentaar


                                Ise ka endine reformi valija, aga enam vist ei tõuseks käsi neid hääletama. Tuleb okse kurku, kui mõtlen, et aitaks mingeid Rosimannuseid ja Michalit võimule lähemale.
                                Variant on vist jätta suurematele hääl andmata ja loota, et võim jaotuks tasasemalt eri erakondade vahel, kes siis suudaks otsustes mingi kuldse kesktee leida ja mitte kasutada buldooseriga ülesõitmist otsuste tegemisel. Tundub, et minust on saamas sotside valija...
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X