320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suhtumine on aastatega muutunud. Ka foorumis. Kunagi kaheksa aasta eest vaidlesime siin sarnasel teemal. Siis olime vist mina ja McN, kes ainsalt antud teemat toetasid. Ülejäänud olid ikka mingil moel vastu. Nüüd on see olukord foorumis tunduvalt muutunud. Pigem on toetavaid postitusi rohkem.

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Mitte viimase aasta jooksul, kuid umbes 3-5 aastat tagasi jah, arvasin, et on selle abieluga kuidas on aga lapsendamist ei tohi lubada. Olles nüüd näinud piisavalt halbu näiteid " traditsiooniliste perekondade" esitluses, pole ka enam selle vastu.
      Sama siin, aga ma ei olnud kindel, miks nad abielluma peaksid või veel vähem koos elama. Ja see jäi 10 aasta taha umbes. Siis kui ma ühtegi ise ei tundnud ja ei teadnud neist suurt midagi ja ainukene kokkupuude oli see, kui telekast nende paraade nägin.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Mis see peamine argument siis oli, mis seisukohta muutma pani?

        Elxi puhul ma saan aru et: "Traditsioonilised perekonnad võivad ka sitad olla laste jaoks" on see argument?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Suhtumine on aastatega muutunud. Ka foorumis. Kunagi kaheksa aasta eest vaidlesime siin sarnasel teemal. Siis olime vist mina ja McN, kes ainsalt antud teemat toetasid. Ülejäänud olid ikka mingil moel vastu. Nüüd on see olukord foorumis tunduvalt muutunud. Pigem on toetavaid postitusi rohkem.
          Ka mina olin 9. klassis selle vastu. Siis aga pakuti mulle haridust, võtsin selle vastu ning avasin oma silmad.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Mis see peamine argument siis oli, mis seisukohta muutma pani?

            Elxi puhul ma saan aru et: "Traditsioonilised perekonnad võivad ka sitad olla laste jaoks" on see argument?
            Aga miks sa siis vastu peaksid olema?

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Mis see peamine argument siis oli, mis seisukohta muutma pani?

              Elxi puhul ma saan aru et: "Traditsioonilised perekonnad võivad ka sitad olla laste jaoks" on see argument?
              Arusaamine inimõigustest, õiglusest, hoolivusest, sallivusest ja tolerantsusest. Näen, et ksenofoobide hulgas pole just väga palju mõistlikke inimesi. Ei soovi ka ise nende hulka kuuluda.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Samal ajal on asjad USAs nt pöördvõrdelised. Lugemiseks Chacile.
                http://www.columbia.edu/~jrl2124/Lax...eness_2009.pdf
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Hea cover.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Mis see peamine argument siis oli, mis seisukohta muutma pani?

                    Elxi puhul ma saan aru et: "Traditsioonilised perekonnad võivad ka sitad olla laste jaoks" on see argument?
                    Peargument puudub. On rida asju, mis tulevad (isikliku) kogemusega. Pmst see:
                    http://www.bloomberg.com/politics/fe...em-you-had-one
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Mis see peamine argument siis oli, mis seisukohta muutma pani?

                      Elxi puhul ma saan aru et: "Traditsioonilised perekonnad võivad ka sitad olla laste jaoks" on see argument?
                      Esiteks kui laps kasvab nii ehk naa peres kus on lapsevanemad on samasoolised, on ilmselgelt parem, kui tema päris vanema surma korral, ei tekiks tema teisel kasvatajal mingeid probleeme lapse enda juurde jätmisel. Kindlasti on erandeid, kuid lapse seisukohast on see kindlasti parim variant.

                      Teiseks jah juba mainitud „traditsioonilised pered“. On liiga palju üksikvanemaid, joomarlust, perevägivalda ja muud, et saaks öelda nagu lapsel oleks erisoolistest vanemate juures tingimata parem elada.

                      Minu põhiline probleem lapsendamisega seoses oli omal ajal oli aga hoopis see, et samasooliste lastel on suur võimalus jääda kiusamise ohvriks. Kuigi ka hetkel on see võimalus olemas, siis paraku on kiusajad ja kiusatavad alati olemas ja põhjus leitakse alati. Olgu selleks siis homovanemad, kehakaal, väljanägemine, riided, varaline seis, vanemate väljanägemine jne jne. Kui ikka inimene on nõrgem kui teised, siis teda kiusataksegi.

                      Ja mis peamine – kuni meil on tänavatel sellised inimesed kes rõhutavad kui oluline on mehe ja naise suhe, mitte headus inimestes, seni sedalaadi kiusamine ka ei kao.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Suhtumine on aastatega muutunud. Ka foorumis. Kunagi kaheksa aasta eest vaidlesime siin sarnasel teemal. Siis olime vist mina ja McN, kes ainsalt antud teemat toetasid. Ülejäänud olid ikka mingil moel vastu. Nüüd on see olukord foorumis tunduvalt muutunud. Pigem on toetavaid postitusi rohkem.
                        ...mis näitab kui vastuvõtlik on keskmine inimene massiivsele propagandale. Kui aastaid oleks sama massiivselt ja kohati hüsteeriliselt meedias nõutud nt pederastia taaskriminaliseerimist, oleksid tofoad samamoodi ka sellega kaasa läinud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          ...mis näitab kui vastuvõtlik on keskmine inimene massiivsele propagandale. Kui aastaid oleks sama massiivselt ja kohati hüsteeriliselt meedias nõutud nt pederastia taaskriminaliseerimist, oleksid tofoad samamoodi ka sellega kaasa läinud.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            ...mis näitab kui vastuvõtlik on keskmine inimene massiivsele propagandale. Kui aastaid oleks sama massiivselt ja kohati hüsteeriliselt meedias nõutud nt pederastia taaskriminaliseerimist, oleksid tofoad samamoodi ka sellega kaasa läinud.
                            Mulle meeldib, kuidas laksust inimestele neid tundmata teadmata diagnoose pannakse. Meenutab ühte teist aega.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Ka mina olin 9. klassis selle vastu. Siis aga pakuti mulle haridust, võtsin selle vastu ning avasin oma silmad.
                              Ega siin muu ei aita , kui oodata ära kui peale selle seaduse vastuvõtmist ja tofoa laste saamist tekib tema kodu ümber kümneid ja kümneid "Sauna Club 69-id" (need mida seal kanal 12 peal öösiti söögi alla ja peale reklaamitakse). Vaatame kas siis sama tulihingeliselt teeb oma pederastide perse nussimise kaitsemarssi. Mis nägu tal pähe tuleb kui klubi 69 teeb oma tavapärase "Noortepeo"(Kolmapäeval, 25.06 NOORTE PÄEV, 16:00 - 02:00 - Sissepääs on lubatud kõigile!), kus oma noore sõbra kaasa võtmisel "saad tasuta sisse" (nii on nende enda reklaamplakatil kirjas) ja selleks nooreks sõbraks on tema enda poeg.
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                                Mulle meeldib, kuidas laksust inimestele neid tundmata teadmata diagnoose pannakse. Meenutab ühte teist aega.
                                See pole diagnoos, tegelikult räägib Gallacher õigust. Ainuvõimu hoidjale on eluliselt tähtis saada meedia enda võimu alla ja see töötab. Seda nägime Lenini, Hitleri ja Stalini juures, seda näeme ka praegusel Venemaal.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X