320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seal oli nii palju häid asju. Eriti see, kuidas ta iga asja kohta ütles, et "seda ütlete teie, meie pole seda öelnud".
    Parima kohana, et keegi polevat öelnud "Kõlvart on sobimatu asiaat", vaid ütles hoopis "Kõlvart asiaadina on sobimatu". Noh, tõesti, kontekstist väljarebimine ja üleüldse. Sellest kasvab suur poliitik!

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Seal oli nii palju häid asju. Eriti see, kuidas ta iga asja kohta ütles, et "seda ütlete teie, meie pole seda öelnud".
      Parima kohana, et keegi polevat öelnud "Kõlvart on sobimatu asiaat", vaid ütles hoopis "Kõlvart asiaadina on sobimatu". Noh, tõesti, kontekstist väljarebimine ja üleüldse. Sellest kasvab suur poliitik!
      Nii piinlikku intekat pole ammu näinud. "Vaadake Hitler tegi küll ka halbu asju aga Saksamaal oli väga hea teedevõrgustik! Kas see pole siis midagi?". Ma võin küll eksida aga kas mitte ei rajatud teedevõrgustik eelkõige sõjalistel eesmärkidel?
      Algselt postitas Iceman
      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Instant Classic
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas hofnar Vaata postitust
          Nii piinlikku intekat pole ammu näinud. "Vaadake Hitler tegi küll ka halbu asju aga Saksamaal oli väga hea teedevõrgustik! Kas see pole siis midagi?". Ma võin küll eksida aga kas mitte ei rajatud teedevõrgustik eelkõige sõjalistel eesmärkidel?
          Reporteri reaktsioon oli hea pärast seda kui see ekre neiu oma kiirtee analoogia välja tõi

          Kommentaar


            hahahahahahaaaaa hea

            Tegelikult võiks keegi EKRE omadele selgitada lõpuks, et juutide kuldhambad pole isetaastuv maavara.

            Jään huviga ootama endiste ja praeguste kommunistide põhjendusi samas stiilis:
            Vaadake Stalin tegi küll ka halbu asju aga Venemaal oli väga hea raudteevõrgustik! Kas see pole siis midagi?

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              hahahahahahaaaaa hea

              Tegelikult võiks keegi EKRE omadele selgitada lõpuks, et juutide kuldhambad pole isetaastuv maavara.

              Jään huviga ootama endiste ja praeguste kommunistide põhjendusi samas stiilis:
              Vaadake Stalin tegi küll ka halbu asju aga Venemaal oli väga hea raudteevõrgustik! Kas see pole siis midagi?
              Millegi taolisega on ju Oudekki Loone juba hakkama saanud.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Millegi taolisega on ju Oudekki Loone juba hakkama saanud.
                Ojulandi võib ka siia toppida. Päris õudne tegelt, mis see keskeakriis nende naistega teinud on.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Parima kohana, et keegi polevat öelnud "Kõlvart on sobimatu asiaat", vaid ütles hoopis "Kõlvart asiaadina on sobimatu". Noh, tõesti, kontekstist väljarebimine ja üleüldse. Sellest kasvab suur poliitik!
                  Kontekst on tegelikult huvitav. Esimene repliik sisaldab rassistlikku torget ainult Kõlvarti suunas, teine käib ilmselgelt kõigi asiaatide kohta. Ehk siis, EKREiit väidab, et nad vihkavad ikka kõiki asiaate, mitte ainult Kõlvartit - et jumala eest keegi sellest valesti aru ei saaks.

                  Kommentaar


                    Keegi kunagi EKRE esindajatega normaalset intervjuud ka suudab teha? Või ainult sööt ja konks stiilis?
                    Inter - ausaim klubi Itaalias.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                      Keegi kunagi EKRE esindajatega normaalset intervjuud ka suudab teha? Või ainult sööt ja konks stiilis?
                      Ilmselt on see alguses ikkagi intervjuu andja probleem.

                      Kommentaar


                        Ma ei saa aru, mis siin naerda on?

                        Arvamused mu ühest kahest Facebooki lemmikgrupist ehk EKRE Sõprade Klubist:

                        - Hästi tehtud, Kadri Vilba!

                        - Super tubli ja diplomaatiline esinemine Kadri Vilbalt- Lõikas kiirelt ja tasakaalukalt saatejuhi norimise katsed läbi.

                        - Muidugi oli Kadri Vilba sellistele küsimustele vastates, veel rahu ise ja suutis isegi naeratada ka.

                        - Näha oli, et sellist teerulli Kadri päris ei oodanud. Asjaolusid arvestades sa ta minu arust päris hästi hakkama, müts maha ta julguse eest karukoopasse kaklema minna. Kiisleri teemaarendus oli etteaimatav, järgmine kord saab veelgi paremini ette valmistada.

                        - See oli super. Natuke harjumist kaamera (avalikkuse) ees, lisandub pingevabamat esinemist ja EKRE-l saab olema väga tugev tegija. Tõesti olen vaimustuses

                        - pärgel - leidsin endale lemmikklouni - Vilja Kiisler ; oi millise lustiga ma selle hingevärdjaga väitleksin!

                        - ma ei tahaks seda siin üldse öelda,aga pean siiski ütlema - see kiisler on üks vastik nõid

                        - Kahjuks meil töötavad ajakirjanduses nii ebaproffessionaalsed ja kallutatud inimesed kes teevad ideloogiatööd mitte aga ei edasta fakte ja uudiseid.

                        - Minu meelest olid natside koonduslaagrites ka kõige hullemad naisvangide kallal jõhkrutsejad just natsivormis naised. See arst, mistaniminüüdoligi, kes naisvangidega igasugu jäledaid katseid tegi ja neid piinas...Kiisler teeks samas olukorras Kadriga ilmselt sama, Kadri pole tema jaoks nagu üldse inimene enam, sest kuulub valele poolele. See õige-vale poole inimeste liigitamine oli natsidele ju nii iseloomulik. Lihtsalt, et kuna siin Hitlerit mainiti....Kiisler võiks endale otsa vaadata selles kontekstis.

                        Viimane kommentaar on Monika Helmelt.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Ma ei saa aru, mis siin naerda on?

                          Arvamused mu ühest kahest Facebooki lemmikgrupist ehk EKRE Sõprade Klubist:

                          - Hästi tehtud, Kadri Vilba!

                          - Super tubli ja diplomaatiline esinemine Kadri Vilbalt- Lõikas kiirelt ja tasakaalukalt saatejuhi norimise katsed läbi.

                          - Muidugi oli Kadri Vilba sellistele küsimustele vastates, veel rahu ise ja suutis isegi naeratada ka.

                          - Näha oli, et sellist teerulli Kadri päris ei oodanud. Asjaolusid arvestades sa ta minu arust päris hästi hakkama, müts maha ta julguse eest karukoopasse kaklema minna. Kiisleri teemaarendus oli etteaimatav, järgmine kord saab veelgi paremini ette valmistada.

                          - See oli super. Natuke harjumist kaamera (avalikkuse) ees, lisandub pingevabamat esinemist ja EKRE-l saab olema väga tugev tegija. Tõesti olen vaimustuses

                          - pärgel - leidsin endale lemmikklouni - Vilja Kiisler ; oi millise lustiga ma selle hingevärdjaga väitleksin!

                          - ma ei tahaks seda siin üldse öelda,aga pean siiski ütlema - see kiisler on üks vastik nõid

                          - Kahjuks meil töötavad ajakirjanduses nii ebaproffessionaalsed ja kallutatud inimesed kes teevad ideloogiatööd mitte aga ei edasta fakte ja uudiseid.

                          - Minu meelest olid natside koonduslaagrites ka kõige hullemad naisvangide kallal jõhkrutsejad just natsivormis naised. See arst, mistaniminüüdoligi, kes naisvangidega igasugu jäledaid katseid tegi ja neid piinas...Kiisler teeks samas olukorras Kadriga ilmselt sama, Kadri pole tema jaoks nagu üldse inimene enam, sest kuulub valele poolele. See õige-vale poole inimeste liigitamine oli natsidele ju nii iseloomulik. Lihtsalt, et kuna siin Hitlerit mainiti....Kiisler võiks endale otsa vaadata selles kontekstis.

                          Viimane kommentaar on Monika Helmelt.
                          Helmekesed ja nende jüngrid.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Helmekesed ja nende jüngrid.
                            Pole padu ekre toetaja, aga antud interviuu on ehe näide sellest, et rünnatakse Ekret kohe alguses täiega ja üritatakse oma teravate torgetega neid valesid asju välja ütlema panna. Sellessuhtes, et oleks ootanud sellist debatti kahe erineva erakonna poliitiku vahel ja see oleks täiesti normaalne, aga nn ajakirjanik, kes peaks olema objektiivne ja hakkab ründama ning pärast kui Ekre teeb märkuse, et meediakanalid on mõne erakonna tagataskus ning sellepeale öeldakse, et Ekre on idiootide kari ja debiilikud, siis see on ka kahepalgeline.

                            Postimees kurat sa oled suur sõltumatu Eesti päevaleht ja jää oma liistude juurde. Mis kuradi poliitilisi paikapanemisi sa üldse üritad teha...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Pole padu ekre toetaja, aga antud interviuu on ehe näide sellest, et rünnatakse Ekret kohe alguses täiega ja üritatakse oma teravate torgetega neid valesid asju välja ütlema panna. Sellessuhtes, et oleks ootanud sellist debatti kahe erineva erakonna poliitiku vahel ja see oleks täiesti normaalne, aga nn ajakirjanik, kes peaks olema objektiivne ja hakkab ründama ning pärast kui Ekre teeb märkuse, et meediakanalid on mõne erakonna tagataskus ning sellepeale öeldakse, et Ekre on idiootide kari ja debiilikud, siis see on ka kahepalgeline.

                              Postimees kurat sa oled suur sõltumatu Eesti päevaleht ja jää oma liistude juurde. Mis kuradi poliitilisi paikapanemisi sa üldse üritad teha...
                              Sa mõnda teist intekat oled samas vormis näinud? Teised saavad samamoodi tuld, aga neil on vähegi inimesed, kes suudavad midagigi rääkida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Sa mõnda teist intekat oled samas vormis näinud? Teised saavad samamoodi tuld, aga neil on vähegi inimesed, kes suudavad midagigi rääkida.
                                Kusjuures ikka olen vaadanud neid, aga ei meenu päris nii teravat, aga võibolla jagad mõnda, mida sa täpselt silmas pead? Aga sellele ma vastu ka ei vaidle, et Ekre esindaja oli väga lahja ja ajas kohati ka korraliku jama suust välja, et oleks võinud ühe hingetõmbe võtta ja palju profesionaalsemaks jääda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X