320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    See kampsunite lahkumine on üks vägev müüt
    mis ta ikka nii väga müüt on- Herkel, Adams, Ammas on kõik IRLi isamaa-tiivast

    konservatiividest M. Nutt ja Seeder on vist tõesti veel vanasse erakonda jäänud,
    nüüd mässama hakanud Tsahkna oli vist ka isamaast, mitte ResPist, aga tema oli enne IRLi liitumist poliitikuna alles poisike

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Res Publica äraostmatud & Co on lahkunud.
    jaa, kindlasti lahkuvad ka nemad uppuvalt laevalt ja otsivad võimalusi edaspidiseks eksistentsiks
    nagu Mihkelson
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
      mis ta ikka nii väga müüt on- Herkel, Adams, Ammas on kõik IRLi isamaa-tiivast

      konservatiividest M. Nutt ja Seeder on vist tõesti veel vanasse erakonda jäänud,
      nüüd mässama hakanud Tsahkna oli vist ka isamaast, mitte ResPist, aga tema oli enne IRLi liitumist poliitikuna alles poisike
      See ei muuda fakti, et hetkel IRLi fraktsioonis (ka teistel juhtivatel positsioonidel erakonnas) on kampsuneid rohkem alles, sest kõik Res Publica äraostmatud & Co on lahkunud.

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        See ei muuda fakti, et hetkel IRLi fraktsioonis (ka teistel juhtivatel positsioonidel erakonnas) on kampsuneid rohkem alles, sest kõik Res Publica äraostmatud & Co on lahkunud.
        Reinsalu?

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Reinsalu?
          Tema sisuliselt ka ainukene, see aga ei muuda hetkelist jaotust erakonnas oluliselt.
          Ei leia enam seda artiklit, mis kevadel/suvel ilmus ning kus puust ja punaselt kirjeldati jaotust IRLis kampsunid vs caanid.
          Seal lahatigi müüti, et kampsunid on vähemuses aga tegelikult kontrollivad nad erakonda ning allakäik suuresti algaski, kui nad ülekaalu said ning maru-konservatiivset joont hakkasid ajama.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas chac Vaata postitust
            ma arvan sa teed piritale liiga
            Nõmme praegu


            kuidas Pirital?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              #66
              lol, Erakonnakaaslasi ähvardanud Alina Tubli võib saada Pirita linnaosa vanemaks
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                #67
                Palju koalitsioonil hetkel hääli on kui Ivanova kah akna äärde panna?
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                  Palju koalitsioonil hetkel hääli on kui Ivanova kah akna äärde panna?
                  52,5 tm
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    #69
                    Ma olen viimastel päevadel suht tõbine olnud ja pole väga süvenenud aga kas keegi oskab välja tuua seoses Reinsalu juhtumiga, mis need alternatiivid võiksid olla? Kui reaalne on, ka häälte mõttes, et sotsid sealt kambast välja visatakse?

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Ma olen viimastel päevadel suht tõbine olnud ja pole väga süvenenud aga kas keegi oskab välja tuua seoses Reinsalu juhtumiga, mis need alternatiivid võiksid olla? Kui reaalne on, ka häälte mõttes, et sotsid sealt kambast välja visatakse?
                      Ma sulle numbreid ei tooks välja, mind ajab pigem naerma see tõeline kanakari olukord, kus ei tohi mitte kui miskit öelda siin enam naiste suunas( isegi kui nad käituvad isegi valesti) aga ei, kuna neil on tussu, siis ei tohi miskit öelda, mitte kui miskit. Sa võid, aga riski sellega et kaotad kohe ministri koha koheselt, sa kaotad kunstimaailmas loovjuhi koha, sest su närvid ütlesid ülesse korra, sa ei tohi musi teha sõbrannale, kohe oled ahistaja ja sada häda, sa ei tohi sittagi teha, sest Hollywoodi maailma tegelased on koorekiht, keda usuvad kõik enamus feministid. Ei, ärge saage minust valesti aru nüüd, mu jaoks on alati olnud liberaalne võrdsus esikohal aga viimasel ajal mul on kahtlaselt silma olukord, et on ohtlik olla mees, lihtsalt nagu mees.

                      Kommentaar


                        #71
                        Eks tegelt enamus saavad aru mida Reinsalu öelda tahtis, aga ega see kanakari pole ju ainuke asi. Kahetses, et mõistis naistevastase vägivalla hukka ning see on juba midagi mida niisama vabandusega ära ei silu.

                        Kommentaar


                          #72
                          Ma arvan, et kedagi välja ei visata ja umbusaldamine kukub lābi. Paljud on küll oma arvamust seoses sellega avaldanu aga paljud neist löpuks hāāletavad, on oma küsimus. IRL tahtis lihtsalt ennem valimisi pilti saada ja üldse seoses valimistega arvan pole kellegil opositsioonist tahtmist praegu koalitsiooni minna tegema, kui siis Vabaerakond. Las helbivad oma suppi ise.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                            Ma arvan, et kedagi välja ei visata ja umbusaldamine kukub lābi. Paljud on küll oma arvamust seoses sellega avaldanu aga paljud neist löpuks hāāletavad, on oma küsimus. IRL tahtis lihtsalt ennem valimisi pilti saada ja üldse seoses valimistega arvan pole kellegil opositsioonist tahtmist praegu koalitsiooni minna tegema, kui siis Vabaerakond. Las helbivad oma suppi ise.
                            Kõik õige aga mul on jäänud mulje, et on ka variant, et Reinsalu kallal vingumine päädib hoopis sotside väljaviskamisega sest kuuldavasti on nii IRLil kui isegi kesikutel nende jamadest kopp ees. Seega küsimus ongi, et mis need muud lahendused on? Näiteks Vabaerakonna puhul häältest ju ei piisaks, peaks ka EKRE punti võtma? Või võtma üldse Reformierakonna? Tra, mul on palavik kallal ja ma ei viitsi ega suuda arvutada, mis variandid seal veel võimalikud on.

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              Kõik õige aga mul on jäänud mulje, et on ka variant, et Reinsalu kallal vingumine päädib hoopis sotside väljaviskamisega sest kuuldavasti on nii IRLil kui isegi kesikutel nende jamadest kopp ees. Seega küsimus ongi, et mis need muud lahendused on? Näiteks Vabaerakonna puhul häältest ju ei piisaks, peaks ka EKRE punti võtma? Või võtma üldse Reformierakonna? Tra, mul on palavik kallal ja ma ei viitsi ega suuda arvutada, mis variandid seal veel võimalikud on.
                              Delfis või Postimehes oli mingisugune graafik, kuidas täpselt saaks uue koalitsiooni koostada.

                              E: http://m.delfi.ee/eesti/article.php?id=80866565
                              näe, tseki sealt.

                              E2: Nagu näha, ei oska ma enam linke siia panna niiviisi, et peale klikates toimib 😃

                              Kommentaar


                                #75
                                Kui lähtuda Ossinovski öeldust siis tala andmiseks enamust pigem ei tule kokku, ka EKRE poolt tulnud signaalid viitavad mitteühinemisele. Uut koalitsiooni vaevalt tekkima hakkab, neli eelpoolmainitut (kuigi nii mõneski küsimuses sarnaste vaadetega) tundub liiga ebatõenäoline, kuigi sotside väljalendamise vastu loomulikult midagi ei oleks.
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X