320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • diver
    replied
    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Sul on midagi siin segi läinud. Keskkonnaamet pole küll viimase 15 aasta jooksul millegi muuga tegelenud kui mis iganes majandustegevuse äärmusliku torpedeerimisega.
    90-ndad oma ammu möödas. Oleks juba aeg tollasest mentaliteedist lahti lasta ja normaalseks inimeseks hakata. Oodata, et riik annaks ärimeestele keskkonnaküsimustes carte blancheŽi ning siis solvuda ja hädakisa tõsta kui seda ei juhtu, on ikka päris vaimuhaige suhtumine.

    Leave a comment:


  • vendetta
    replied
    Sul on midagi siin segi läinud. Keskkonnaamet pole küll viimase 15 aasta jooksul millegi muuga tegelenud kui mis iganes majandustegevuse äärmusliku torpedeerimisega. Nad ei ole seda kunagi isegi varjata püüdnud.

    Leave a comment:


  • diver
    replied
    Keskkonnaamet kooskõlastas Pärnumaal lageraieid aladel, mille ta oli ise määranud metsise uuteks püsielupaikadeks, sest info kaitse alla võtmisest ei jõudnud ameti ühest osakonnast teise.


    Paras värdjakari on meil ikka metsade majandamist korraldamas. Ennast üritatakse avalikkuses igal võimalusel presenteerida metsameestena ehk siis asjatundlike erialainimestena, kuid reaalne käitumine näitab selle asemel ärimehe mentaliteeti selle kõige halvemal kujul.

    Leave a comment:


  • Rudy
    replied
    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

    Pikkade maksetähtaegade puhul saab mõne finantsasutuse kaasata (kes sisuliselt ostab arve ära).
    Faktooring

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    Algselt postitas Maarek Vaata postitust

    See 30 päeva maksimum on aus plaan, sest mingid lepingud stiilis 120 päeva on ikka selgelt üle normaalse, aga mingi automaatne viivisevärk on küll suht huumor, mida nendel hetkel 120 päeva nõudvatel suurtel lihtne teha, sest asjad suht automatiseeritud, aga väikestele tekitab mõttetut lisa-administreerimist, mis ei pruugi ka kuhugi viia.


    Pikkade maksetähtaegade puhul saab mõne finantsasutuse kaasata (kes sisuliselt ostab arve ära).

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Jüri Ratas on uue kampaaniamooduse avastanud Europarlamenti saamiseks.
    Ennu Ratas-> villemdrillem-> mis järgmiseks? Disco Tallinn? Must Mesi? Duett Helezaga?

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    Miljon päeva maksetähtajaks??? Sorry aga see on totaalne scam, mida siin mõni ülistab!

    Leave a comment:


  • Maarek
    replied
    Algselt postitas plastic Vaata postitust

    Ju ta kuskil stiilis ehitusettevõttes tööl on, kus maksetähtaeg 198 tuhat päeva ja sellega suruvad allhanikja endale, sest "aa mine mujale kui ei saa". Ja sealt omakorda on mõnus neid väikseid nussida juba siis kui töö tehtud aga maksetähtaeg ei ole saabunud (no utreerides).

    Seega see teatud sektoris ikkagi suhteliselt ideaalne ja sektorit parendav lahendus justnimelt nendele väikestele pakkujatele, keda vastav regulatsioon "välja suretaks". Endal ka kogemusi, kus maksetähtaeg 60 päeva nt. Suhteliselt suva kuna tegemist riikliku tellijaga. Aga mingile daz boobile samat asja pakkudes oleks suhteliselt kõrge stress väikse pakkujana. Äkki läheb kotti või nii. Või hakkab huiama või nii.

    Ühesõnaga, ostad kauba, maksad ka kauba eest... saad teenuse, maksad teenuse eest. Ajaloost on ka teada, et maailma vanim ametikoht vist toimivat nii... või neil ka mingi 60 päeva maksetähtaeg?
    See 30 päeva maksimum on aus plaan, sest mingid lepingud stiilis 120 päeva on ikka selgelt üle normaalse, aga mingi automaatne viivisevärk on küll suht huumor, mida nendel hetkel 120 päeva nõudvatel suurtel lihtne teha, sest asjad suht automatiseeritud, aga väikestele tekitab mõttetut lisa-administreerimist, mis ei pruugi ka kuhugi viia.



    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

    Sellest loogikast ma ei saa aru, palun seleta. Minu loogika oli see, et suured ei saaks öelda, et meie maksetähtaeg on 120 päeva ja võta või jäta. A la suured toiduketid jne. Olen ühes start upis tööl olnud, kus üks suur kett ütles, et meie maksetähtaeg on 90 päeva ja me võime ka mitte müüa, kui ei taha. Midagi muud ma kohe ei suutnud mõelda.
    Sa ei pea arvet koheselt tegema... asi mida suur saab endale lubada.

    Väikesed ei saa endale "lohisevaid" arveid lubada, kuid reaalsuses on see tavaline.

    Leave a comment:


  • plastic
    replied
    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

    Sellest loogikast ma ei saa aru, palun seleta. Minu loogika oli see, et suured ei saaks öelda, et meie maksetähtaeg on 120 päeva ja võta või jäta. A la suured toiduketid jne. Olen ühes start upis tööl olnud, kus üks suur kett ütles, et meie maksetähtaeg on 90 päeva ja me võime ka mitte müüa, kui ei taha. Midagi muud ma kohe ei suutnud mõelda.
    Ju ta kuskil stiilis ehitusettevõttes tööl on, kus maksetähtaeg 198 tuhat päeva ja sellega suruvad allhanikja endale, sest "aa mine mujale kui ei saa". Ja sealt omakorda on mõnus neid väikseid nussida juba siis kui töö tehtud aga maksetähtaeg ei ole saabunud (no utreerides).

    Seega see teatud sektoris ikkagi suhteliselt ideaalne ja sektorit parendav lahendus justnimelt nendele väikestele pakkujatele, keda vastav regulatsioon "välja suretaks". Endal ka kogemusi, kus maksetähtaeg 60 päeva nt. Suhteliselt suva kuna tegemist riikliku tellijaga. Aga mingile daz boobile samat asja pakkudes oleks suhteliselt kõrge stress väikse pakkujana. Äkki läheb kotti või nii. Või hakkab huiama või nii.

    Ühesõnaga, ostad kauba, maksad ka kauba eest... saad teenuse, maksad teenuse eest. Ajaloost on ka teada, et maailma vanim ametikoht vist toimivat nii... või neil ka mingi 60 päeva maksetähtaeg?

    Leave a comment:


  • futbolidipaul
    replied
    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Pigem suretab need väikesed välja.
    Sellest loogikast ma ei saa aru, palun seleta. Minu loogika oli see, et suured ei saaks öelda, et meie maksetähtaeg on 120 päeva ja võta või jäta. A la suured toiduketid jne. Olen ühes start upis tööl olnud, kus üks suur kett ütles, et meie maksetähtaeg on 90 päeva ja me võime ka mitte müüa, kui ei taha. Midagi muud ma kohe ei suutnud mõelda.

    Leave a comment:


  • plastic
    replied
    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Pigem suretab need väikesed välja.
    töö jääb tegemata, sest arve jääb maksmata?

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    Pigem suretab need väikesed välja.

    Leave a comment:


  • futbolidipaul
    replied
    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    "Euroopa Komisjon on teinud määruse ettepaneku, mis näeb ette tulevikus maksimaalselt 30-päevase arvete maksetähtaja, kehtestab kohustuse nõuda iga hilinemise puhul automaatselt viivist ja 50 euro ulatuses võla sissenõudmiskulusid. Lisaks soovib komisjon panna liikmesriikidele kohustuse teha järelevalvet arvete õigeaegse maksmise üle."

    Tõenäoliselt leidub ka siin meil inimesi, kes leiavad, et siis on ju hea - kõik on ilusasti reguleeritud... nuh, nagu Hiinas vms.
    Mis selle mõte on? Mida me sellega võidame? Kaitseme nõrgemaid, et suured korporatsioonid väikeseid ei kiusaks?

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    "Euroopa Komisjon on teinud määruse ettepaneku, mis näeb ette tulevikus maksimaalselt 30-päevase arvete maksetähtaja, kehtestab kohustuse nõuda iga hilinemise puhul automaatselt viivist ja 50 euro ulatuses võla sissenõudmiskulusid. Lisaks soovib komisjon panna liikmesriikidele kohustuse teha järelevalvet arvete õigeaegse maksmise üle."

    Tõenäoliselt leidub ka siin meil inimesi, kes leiavad, et siis on ju hea - kõik on ilusasti reguleeritud... nuh, nagu Hiinas vms.

    Leave a comment:

Working...
X