320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic Vaata postitust

    Minu enda lowkey point eelnevalt oli see, et... üks ringkond valis afi barrikaadidele ja teine pool samuti. Ja siis tuleb pealtvaataja, võimu omaja X, kes ütleb,et aff a on "steitment" ja aff b on "poser".

    Kinda retarded ja kurb. Kas nii primitiivsed ollaksegi, eksole.
    Greta tõid sina mängu. Ta on osade noorte jaoks oluline, mulle mitte. Ka puudub mul tema seisukohtade osas väga isiklik kokkupuude, aga Petersoni käisin ma vaatamas eelmine aasta. Põhiettekanne oli psühhoteraapia ABC, mis on igale inimesele abiks. Aga kogu muu mudru juures on veidi, noh, seis, kus ma ei saa aru, miks ta antud aladel end eksperdiks loeb või teda loetakse.

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust

      Peterson rääkis ammu juba, et vöuklusega hakkab puci minema umbes täpselt nii nagu on läinud. Zeihan kirjutas üleeelmine aasta suht täpselt ette, mis Ukrainas juhtuma hakkab. Et sellesmöttes peab veits retsepti viskama. Neg. pealt Peterson vbla liiga kibestunud vanamehe vibe ja Zeihan vbla liiga pro-America bias.
      Ma vaatasin Zaihani episoodi veits küünilisema pilguga. Tüüp käis JREs oma raamatut promomas mille nimest jookseb “maailma lõpp” läbi, ning tegi terve aja worst-case scenario põhjal tuleviku ennustusi nagu need oleks jumala kindlad juhtuma. Tuleviku ennustused on alati hämused, eriti veel geopoliitilised.

      Petersoni argument on see, et kliimamuutusi on raske ette ennustada kuna tehtes on liiga palju muutujaid (curse of dimensionality) mida kõiki kontrollida ei saa, ning praeguste heuristiliste mudelite pealt tulevikku ekstrapoleerides muutub mudeli error margin iga aastaga laiemaks (ebakindlamaks), seega kliima suhtes ei saa tulevikust kindlalt rääkida kuna alati jääb mingi tõenäosus, et käesolevad mudelid eksivad x määraga.

      Kommentaar



        Algselt postitas plastic Vaata postitust
        ...followerid tulevad sirge seljaga ja vägagi konkreetses toonis seda venda canceldama, siis fuck this, ma valin EKRE põhimõtte pärast. Nagunii on putsis selle ühiskonna teemaga, parem siis saagu actionit ka.
        https://yougov.co.uk/topics/politics...it-was-wrong-d
        Britid on ka üldiselt rahul oma jonnaka otsusega. Alati on lahe asju pulli pärast teha. Muidu on liiga igav ja värki.

        Algselt postitas kaala Vaata postitust

        Mingeid debatte on peetud kliima teemal kuskil, UV faktor vms? Energia teemaga seoses midagi meenub, pluss üks vahva ajakirjanik lükkas (vist samas saates) ühe ideoloogiliselt laetud Expressi pseudoartikli kliima teemal ilusti ümber. Üldiselt tundub, et üks pool läheneb ideoloogiliselt ja teine üritab kuidagi möistlikult siis näidata, et teooriad ei pea vett. Kuigi väga riskantne tegevus, noh. Tegeled ju ikka selle asjaga, kus raha liigub ja mida suurem seltskond toetab. Mdea, Natsi-Saksamaa ja N-Liit ajasid ka asju teaduse-viimane-sõna tuules ja toetusel, kuigi tegelikult oli puhas ideoloogia.
        Debatt on vajalik, aga seal on veidi probleeme, kuidas inimesed sellest arusaavad ja mida nad kaasa võtavad. See on oma olemuselt sarnane vaktsiinide debatiga. Ühel pool on siis argumendid, millele on olemas tunnustatud konsensus. Tõesti, siin on palju neid, kes ütlevad, et ära ole loll, nii on ja usu meid. Teisel pool on vähemus teadlasi ja muid kõva häälega karjujaid, kes viskavad õhku tuhandeid eri teemasid, mõned põhjendamatud ja mõned, mille üle saaks arutada. Väga lihtne on nende hulgast valida midagi usutavat, sest sealt raudselt leiad endale asja, mis sind kõnetab või millest on lihtsam arusaada. Valik on ju nii suur. Jah, teadlased peavadki kahtlema ja kogu aeg rohkem uurima, aga kui palju neid näitajaid on mõistlikud, selles ma nüüd julgeks kahelda.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust

          HAha Ma tabasin vist naelapea pihta - pole kunagi ühtegi Rogani asja kuulanud, aga igaltpoolt kuulnud et ta kutsub sinna igasuguseid, segaseid ja vähem segaseid, kes vaid platvormi ihaldavad. Mul oli tuju veidi Boobit sõbralikult kiusata lihtsalt
          Ehe näide, et pole kordagi kuulanud ega vaadanud, aga mingi äärmus liberast kuskil ütles, et Joe Rogan tuleb canceldada seega sa oled ehe näide kuidas see sama mass koheselt ilma mitte mingisugustki isikliku kogemust omamata raiub asjad kivisse ja tembeldab inimesed ei tea kelleks. Joe Rogan on ise öelnud, et ta annab ühiskondlikel ja teaduslikel teemadel meelega mikrofoni ka ka nn peavoolu opositsioonile ja on väga selgelt rõhutanud, et ta toobki teist vaatenurka/mõttemaailma/arvamust esile, mis ei ole ju halb ja ongi igatepidi vajalik. See kui mingi Prince William üritas eelmine aasta endalt ja enda Sussexi hertsoginnalt tuld maha tõmmata ja hakkas suurelt Joe Roganit laitma, et ta levitab koroonaga seoses valeinfot.No offence, aga sinusugused suured feministid, kes Sussexi hoora pühakuks peavad, et ta ,,naiste surumise vastu kuningakoja poolt'' vastu välja astus ja tänu sellele puutumatuse staatuse andnud arvavad, et nüüd peabki kohe canceldama hakkama. Joe Rogani podcastid ei ole niisama maailma top 1 ja nad näitavad väga paljude teemade alternatiivset poolt ning reaalsuses Joe Rogan lihtsalt arutab ja räägib nendega ning ei pushi neid elus ei õige ega vale suunas. Spotifyd/Youtubed jne keegi ei võtnud neid podcaste eelmine aasta maha, sest see seisukoht, mida levitama hakati ja mida sina ka praegu omad on ju täiesti loll ja ilma ühegi reaalse näiteta. Lihtsalt pandi veits uhhuu vendadele veel juurde suurelt note, et tegu on podcastiga ja ei pretendeeri mitte kuidagi absoluutsele tõele.

          Meil ei ole sellisel teemal ei esimene ega teine kord põrkuda ja ilmselgelt ei jää ka viimaseks ja ma tean, et sa harjunud mu väljenditega ja ei võta ammu enam isiklikult. Sest nagu Plastic ütles, siis sa oled väga lahe vend ja ilmselgelt no question laia silmaringiga lihtsalt kui teema sinna suunda läheb, siis ma pean suga paukuma

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

            Spotifyd/Youtubed jne keegi ei võtnud neid podcaste eelmine aasta maha, sest see seisukoht, mida levitama hakati ja mida sina ka praegu omad on ju täiesti loll ja ilma ühegi reaalse näiteta. Lihtsalt pandi veits uhhuu vendadele veel juurde suurelt note, et tegu on podcastiga ja ei pretendeeri mitte kuidagi absoluutsele tõele.
            Spotify ei võtnud maha, sest nad investeerisid sinna alla räige papi ja mida rohkem kära, seda rohkem kuulajaid. Vaevalt, et neid midagi muud väga kotib.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

              Ehe näide, et pole kordagi kuulanud ega vaadanud, aga mingi äärmus liberast kuskil ütles, et Joe Rogan tuleb canceldada seega sa oled ehe näide kuidas see sama mass koheselt ilma mitte mingisugustki isikliku kogemust omamata raiub asjad kivisse ja tembeldab inimesed ei tea kelleks. Joe Rogan on ise öelnud, et ta annab ühiskondlikel ja teaduslikel teemadel meelega mikrofoni ka ka nn peavoolu opositsioonile ja on väga selgelt rõhutanud, et ta toobki teist vaatenurka/mõttemaailma/arvamust esile, mis ei ole ju halb ja ongi igatepidi vajalik. See kui mingi Prince William üritas eelmine aasta endalt ja enda Sussexi hertsoginnalt tuld maha tõmmata ja hakkas suurelt Joe Roganit laitma, et ta levitab koroonaga seoses valeinfot.No offence, aga sinusugused suured feministid, kes Sussexi hoora pühakuks peavad, et ta ,,naiste surumise vastu kuningakoja poolt'' vastu välja astus ja tänu sellele puutumatuse staatuse andnud arvavad, et nüüd peabki kohe canceldama hakkama. Joe Rogani podcastid ei ole niisama maailma top 1 ja nad näitavad väga paljude teemade alternatiivset poolt ning reaalsuses Joe Rogan lihtsalt arutab ja räägib nendega ning ei pushi neid elus ei õige ega vale suunas. Spotifyd/Youtubed jne keegi ei võtnud neid podcaste eelmine aasta maha, sest see seisukoht, mida levitama hakati ja mida sina ka praegu omad on ju täiesti loll ja ilma ühegi reaalse näiteta. Lihtsalt pandi veits uhhuu vendadele veel juurde suurelt note, et tegu on podcastiga ja ei pretendeeri mitte kuidagi absoluutsele tõele.

              Meil ei ole sellisel teemal ei esimene ega teine kord põrkuda ja ilmselgelt ei jää ka viimaseks ja ma tean, et sa harjunud mu väljenditega ja ei võta ammu enam isiklikult. Sest nagu Plastic ütles, siis sa oled väga lahe vend ja ilmselgelt no question laia silmaringiga lihtsalt kui teema sinna suunda läheb, siis ma pean suga paukuma
              Ma pole kordagi öeldnud, et teda peaks canceldama vms. Lihtsalt, et pole minu tassike teed. Ja ma tõsiselt ei oska öelda, et ma eriti "woke" või "feminist" oleks, pigem lihtsalt, et äkki oleks ja teeks asju nii, et me tee üksteile liigselt haiget ja prooviks olla empaatilised ja arusaavad inimesed?

              Ps. ma sain sellisest tegelasest nagu Joe Rogan üldse esimest korda teada Tussisööjate suht alguses kui Ari ta MMA asjade kaudu jutuks tõi ja tema podcastist rääkis toona. Aga ta oli vist selleks hetkeks juba mõni aeg eksisteerinud vist?

              Pst. ma mäletan kunagi iidsest põhikooli inglise keele tunnist kui minu iseloomustamiseks kasutati terminit "tolerant" Ju siis ma olengi veidi selline, et äkki mõistaks kõiki osapooli kellel vähegi normaalne ja empaatiline aus arusaam elust.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust


                Pst. ma mäletan kunagi iidsest põhikooli inglise keele tunnist kui minu iseloomustamiseks kasutati terminit "tolerant" Ju siis ma olengi veidi selline, et äkki mõistaks kõiki osapooli kellel vähegi normaalne ja empaatiline aus arusaam elust.
                Roganil suht normaalne ja empaatiline aus arusaam elust ju.

                Kommentaar


                  Ma jälgin twitteris üht noort neiut, kes on mingi naiste jalgpalli entusiast ja jagas enne sõda väga palju huvitavat staffi naiste jalgpallist.

                  Ja tema pealt on hea vaadata, kuidas olukord murrab isegi mõistlikke ja edumeelseid venelasi.

                  1. Vahetult enne sõda
                  Väljendas pahameelt Putini vastu, käis protestidel. Sõja esimestel päevadel käis tänaval meelt avaldamas.

                  2. faas
                  Jagas tviite, kuidas ta vanemad ütlevad talle vaikset profiili hoida. Temale see ei meeldinud, aga igaks juhuks muutis oma kasutaja privaatseks. Siis muutis profiilifoto.

                  3. faas
                  Sai aru, et midagi ei muutu ja tema on jõuetu ja lõpetas tviitimise

                  4. faas
                  Sai aru, et maailm vihkab venelasi ja süüdistab selles ja võttis selle südamesse. Hakkas retweetima arvamusi, kus kõik venelased ei ole süüdi ja sildistamine ei ole hea.

                  5. faas
                  Tviidib nüüd asju, kus "kõik ei ole ilmselge". Jagab mingeid "vahelevõtmisi", kus Venemaa pagendatud ajakirjanikud on tegelt USA poolt ära ostetud. Tviidib, et kõik küll süüdistavad Putinit, aga ise pole paremad

                  Ootan faasi nr. 6, kus ta ütleb, et Putin ei olegi nii halb ja sõda on hea
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Seniks kuni rahvas on nõus kartulikoori sööma, ei muutu seal ladvikus midagi

                    Kommentaar


                      See rahvas ei hakka ka kunagi oma fyyrerite vastu sealmaal, v2hemalt mitte nii laiapinnaliselt et mingi muutus saaks aset leida. Nii et l6putu 6udus 'til the end of mankid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Ma jälgin twitteris üht noort neiut, kes on mingi naiste jalgpalli entusiast ja jagas enne sõda väga palju huvitavat staffi naiste jalgpallist.

                        Ja tema pealt on hea vaadata, kuidas olukord murrab isegi mõistlikke ja edumeelseid venelasi.

                        1. Vahetult enne sõda
                        Väljendas pahameelt Putini vastu, käis protestidel. Sõja esimestel päevadel käis tänaval meelt avaldamas.

                        2. faas
                        Jagas tviite, kuidas ta vanemad ütlevad talle vaikset profiili hoida. Temale see ei meeldinud, aga igaks juhuks muutis oma kasutaja privaatseks. Siis muutis profiilifoto.

                        3. faas
                        Sai aru, et midagi ei muutu ja tema on jõuetu ja lõpetas tviitimise

                        4. faas
                        Sai aru, et maailm vihkab venelasi ja süüdistab selles ja võttis selle südamesse. Hakkas retweetima arvamusi, kus kõik venelased ei ole süüdi ja sildistamine ei ole hea.

                        5. faas
                        Tviidib nüüd asju, kus "kõik ei ole ilmselge". Jagab mingeid "vahelevõtmisi", kus Venemaa pagendatud ajakirjanikud on tegelt USA poolt ära ostetud. Tviidib, et kõik küll süüdistavad Putinit, aga ise pole paremad

                        Ootan faasi nr. 6, kus ta ütleb, et Putin ei olegi nii halb ja sõda on hea
                        Kuna foorumi esipervert mäknamara ning tema ustavad jüngrid kala ja dagmar valivad based on tits... siis enne, kui hakkame hukka mõistma võiks sheerida picse

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Ma jälgin twitteris üht noort neiut, kes on mingi naiste jalgpalli entusiast ja jagas enne sõda väga palju huvitavat staffi naiste jalgpallist.

                          Ja tema pealt on hea vaadata, kuidas olukord murrab isegi mõistlikke ja edumeelseid venelasi.

                          1. Vahetult enne sõda
                          Väljendas pahameelt Putini vastu, käis protestidel. Sõja esimestel päevadel käis tänaval meelt avaldamas.

                          2. faas
                          Jagas tviite, kuidas ta vanemad ütlevad talle vaikset profiili hoida. Temale see ei meeldinud, aga igaks juhuks muutis oma kasutaja privaatseks. Siis muutis profiilifoto.

                          3. faas
                          Sai aru, et midagi ei muutu ja tema on jõuetu ja lõpetas tviitimise

                          4. faas
                          Sai aru, et maailm vihkab venelasi ja süüdistab selles ja võttis selle südamesse. Hakkas retweetima arvamusi, kus kõik venelased ei ole süüdi ja sildistamine ei ole hea.

                          5. faas
                          Tviidib nüüd asju, kus "kõik ei ole ilmselge". Jagab mingeid "vahelevõtmisi", kus Venemaa pagendatud ajakirjanikud on tegelt USA poolt ära ostetud. Tviidib, et kõik küll süüdistavad Putinit, aga ise pole paremad

                          Ootan faasi nr. 6, kus ta ütleb, et Putin ei olegi nii halb ja sõda on hea
                          Polina?
                          Newton Heath 1878

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rauulo Vaata postitust

                            Polina?
                            Jah, nii on.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Eesti 200 suudab ikka üllatada. Saadavad minu Mustamäe kortermaja postkastidesse reklaamlipikud Kristiine, Haabersti ja Põhja-Tallinna ringkonna kandidaatide tutvustusega. Kõige naljakam on see, et meie korteriühistu juhatuse üks liige kandideerib nende nimekirjas. Huvitav mis ta sellest arvab, et tema erakond saadab teise ringkonna liikmete tutvustusi meile

                                Kommentaar

                                Working...
                                X