320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui sa juba lähed EList välja ja kavatsed mobiili kasutada, siis võtad ju mingi paketi, kus sms'id hinnas.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

      Mobiil-ID kasutamine väljaspool ELi pole eriti odav lõbu.
      tark talupoeg kasutab mõlemat – kui üks rivist väljas (või ei luba e-hääletada), siis hea kohe teine võtta.

      Kommentaar


        kas keegi panuseid ka teeb?

        image.png

        alles mõne päeva eest olid hoopis teised koefid:
        ref + kesk 20
        mõni muu 25
        Riigikogu valimiste eel on oma küsitlused avaldanud neli uuringufirmat, mille puhul on suurim lahknevus Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) toetuse puhul, mis eri uuringufirmade küsitlustes varieerub 14 protsendist 25 protsendini ehk kaugelt enam, kui on eri küsitluste veapiirid.

        Kommentaar


          uus valitsus on ekre + kesk + e200 lugesite siit esimesena

          Kommentaar


            Miks keegi üldse nii madalale langeb, et EKRE valib?

            Kommentaar


              Kui sa inimest piisavalt madaldad, siis tulemus ongi selline - peeglisse vaatamise koht
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                top fags, et SIDga valida ei saa

                kas plebidega putkasse peab laubä või pühabä minema?

                Kommentaar


                  Olge rahulikud, pannakse traditsiooniliselt sissetöötatud RE-KE vendadega edasi, käib korra üks suur ahhetamine ja ohhetamine ning köik jälle vanaviisi
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Minu kiired kokkuvõtvad mõtted post 8 Henry Westonsit:

                    Riik makse võtab vastu kui ma smart id kaudu sisse login, aga hääletada ei luba. Kindlalt on see kellegi poolt tellitud lahendus ja vägagi huvitav, et peavoolumeedia seda ei kajasta!

                    Keda aga valida - sarnaselt teistelegi ajaloolistele suurmõtlejatele iga aastaga aina rohkem kontempleerin selle üle, mida riik saab minu jaoks teha. Positiivne tõdemus on see, et aastatega on valik läinud üha raskemaks, erinevate lubaduste optimaalseim eraeluline kasutus nõuab juba päris tugevat statistilise analüüsi võimekust, erinevat stsenaariumite läbimängimist.

                    Refid vist lubavad, et ma pean laste emaga vähem makse maxma kui enne. Siis sellele vastukaaluks Isamaa aga lubab, et kui ma ainult 1 lapse veel teen siis ma saan mingi 20x600x12xinflatsioonikordaja kuus. Pmst see on mingi tutika 5. seeria liising mida saaks 20 aastat üle rullida ja mille maksaks siis kinni Põlva Selveri miinimumpalgaline 60 aastane koristaja. Samas turg paneb asja paika ja ta oleks võinud õppida IT-d?

                    Mõnuagendi valimisprintsiipide osas kuuluks igakordne hääl Reformierakonnale, aga näita mulle ilusat reformierakonna poliitikut ja ma näitan talle valijat, kes temast väsinud.

                    Valikus on veel ka E200 - see va vaese mehe res publica, kelle poliitiline kompetents tuleb Res publicalt (Tsahkna) ja mille rahastus tuleb inimeselt, kelle puhul pangakonto on väga üks-üheselt seotud riigiga (süüdistus, mida esitatud ka erakonnale, millega res publica liitus).

                    Nii- parempoolsed - mingi goworkabiti hustlerid ja muud lavlid, kes oma erakonna sees ka ei suuda muutust luua ja siis arvavad, et riigi tasandil pädevad või.

                    Keegi jäi välja ka vä



                    Kommentaar


                      Ma valimiste puhul lähtun kahest asjast:
                      1. Mis partei juures on tõenäosus midagi totaalselt lappesse keerata vähim.
                      2. (pärast 24. veebruarit) tegutsemine seoses Venemaaga

                      Kõik muu on ninnunännu ja ülemõtlemine.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic Vaata postitust
                        Valikus on veel ka E200 - see va vaese mehe res publica, kelle poliitiline kompetents tuleb Res publicalt (Tsahkna) ja mille rahastus tuleb inimeselt, kelle puhul pangakonto on väga üks-üheselt seotud riigiga (süüdistus, mida esitatud ka erakonnale, millega res publica liitus).
                        Margus Tsahkna on ikka Isamaa taustaga mitte Res Publica. Res Publicaga on ta nii palju seotud, et ta oli Isamaas, kui RP nendega liitus ja nimeks sai IRL. Riigi rahakoti kallal tegutses mõjuvõimuga kaubelnud ja pistist võtnud Andres Tsahkna (endine Ref).

                        Kommentaar


                          IMG-20230304-WA0010.jpg
                          .....

                          Kommentaar


                            See esimene jah/ei on küll pigem soovmõtlemine. Eks neid ole veel. Elvise tehtud?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              No sellises mastaabis Ukraina toetamise sousti on ajanud ikkagi ainult üks partei.

                              Kommentaar


                                Suures plaanis nad ainult sousti ju ajavadki. Ma pole kindel, et mõistlik on sellele nägu anda ja ise samasuguseks muutuda.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X