320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    Delfi vs Postimees
    Eks Postimehel ka tore puid alla panna, aga lendu läks ju see kõik Äripäevast.

    Kommentaar


      Kommentaar


        Jumal ise valis mind Eesti päästmiseks välja: https://twitter.com/evateemad/status...pxKPuMBTMjZ6IY

        Kommentaar


          Arvad, et Prostituudi laul tekkis tühjast kohast?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Arvad, et Prostituudi laul tekkis tühjast kohast?
            Seal laulus valis mees jumala välja.

            Kommentaar


               
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar




                Prigožin ei peagi raha maksma - ühed on lollid ja teised võtavad ruutu.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Eilses ETV teledebatis jättis Perling (üllatavalt) positiivse mulje. Kahju, et see nende ettevõtmine nii toores on.

                  Kommentaar


                    Kui ma oleks hääletanud elektrooniliselt, siis ma oleks ilmselt eilse debati järel hääle ära muutnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kui ma oleks hääletanud elektrooniliselt, siis ma oleks ilmselt eilse debati järel hääle ära muutnud.
                      Please do explain.
                      Mina isiklikult ei näe nendes debattides mingit suunamuutjat. Kas minu häält väärib inimene (erakond) kes oskab hästi tehniliselt argumenteerida? Kuidas see väitlusoskus neil riiki aitab valitseda? Teine asi, seal debatis võib igast kelbast pritsida millel on reaalsusega väga väike puutepunkt. Lisaks, seal keskendutakse sellele, et teiste jutupunkte maha teha, selle asemel et enda ideid välja käia.

                      Kommentaar


                        Debatt oli haigutama ajav. Null uut infot kellegi suust. Paljud olulised teemad jätsid muidugi saatejuhid täiesti kõrvale - tüüpiline ERR. Aga noh, mul on juba mitu päeva tagasi valitud ka.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                          Please do explain.
                          Mina isiklikult ei näe nendes debattides mingit suunamuutjat. Kas minu häält väärib inimene (erakond) kes oskab hästi tehniliselt argumenteerida? Kuidas see väitlusoskus neil riiki aitab valitseda? Teine asi, seal debatis võib igast kelbast pritsida millel on reaalsusega väga väike puutepunkt. Lisaks, seal keskendutakse sellele, et teiste jutupunkte maha teha, selle asemel et enda ideid välja käia.
                          No ma tegin valiku üsna väikeste marginaalide pealt.

                          Kommentaar


                            Debatte ja teemakäsitlusi on lihtsalt vist liiga palju? Varasemalt on see viimane suur erakonna juhtide debatt olnud tunduvalt märkimisväärsem ja reaalselt toonud mingeid uusi paradigmasid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Eilses ETV teledebatis jättis Perling (üllatavalt) positiivse mulje. Kahju, et see nende ettevõtmine nii toores on.
                              Ma veel eilse õhtuni vaikselt hellitasin lootust, et tänaste viimaste reitingute järgi oleks Parempoolsed kuskil künnise piiri lähedal ja võiks minna rahulikult nendega katsetama, sest paberil on nende majandusprogramm kõige südamelähedasem. Aga Perlingu esinemine küll mingit kindlust ei sisendanud, et nad teavad, mida oma eesmärkide täitmiseks tegema peaks.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Kas valimisaktiivsus ületatakse võrreldes eelmise RK valimistega seekord?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X