320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis kohustused ja kvoodid rändeleppega kaasnevad siis kah?

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
      NATO jah 100%, ka liitlasena UK ja USA julgeoleku tasandil 99% ei hakka me kunagi mingit oma liini ajama. EL on juba selline sogasem vesi, juhul kui eurokraadid mingeid heebleid liiga põhja keeravad on väga reaalne, et poliitikud on sunnitud otsima kompromisse Brüsseli bullade ja kohaliku nurina vahel. ÜRO on naljakas jututuba ja peale mõnede karjääripoliitikute, kelle jaoks on kuskil ÜRO koridorides unistuste soe tool nagu heast elust ümmarguseks läinud endisele vutistaarile koht araabia või hiina liiga tsirkusemeeskonna vahetuspingil on selle organisatsiooni mõju Eestile suur ümmargune null.
      Samas USA moodustab suurema osa NATOst ja nemad seda lepet ei allkirjasta. Seega kelle poolt või vastu me oleme?

      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
      Mis kohustused ja kvoodid rändeleppega kaasnevad siis kah?
      Olen vägagi liberaalne inimene ja selle poolt, et inimesi tuleb aidata, kuid nii nagu ma omal ajal kooseluseadust ei pooldanud, sest kõik kooselud oleks pidanud ühe seadusega kirjeldama (ehk kooselu- ja abieluseadus peaksid üks olema), ei toeta ma ka selle leppe vastu võtmist praeguses faasis - kui midagi on nii vastuoluline, siis ei saa seda käiku lasta.
      Tegemist on selgelt kommunikatsiooniveaga ning enne kui edasi saab minna, tuleb see viga parandada. Üks suur viga on, et räägitakse, et see lepe midagi kaasa ei too - kui ei too, siis pole ka seda lepet vaja. Kui ta on aga nii vajalik, siis järelikult ta ikka toob midagi olulist kaasa ja kui ta seda teeb, siis on meile lihtsalt valetatud.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Aga mida sa kommunikeerid kui paras ports rahvast otsustab oma tõde leida nõukaaja Rahva Häält meenutavast propagandasaidilt? Vaata seda eelmist postitajat, kellele on lausa selgeks tehtud, et rändelepe võrdub kvootide suurendamisega millegipärast.

        https://uueduudised.ee/uudis/eesti/e...indrek-tarand/

        "Rahvas võttis suure aplausiga vastu meie palavalt armastatud suured juhid helmed ja teised kommunistliku partei saadikud ning kõik teised on valetajad ja vassijad, kelle provokatsioonidele rahvas targalt ei allu!"

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Samas USA moodustab suurema osa NATOst ja nemad seda lepet ei allkirjasta. Seega kelle poolt või vastu me oleme?


          Olen vägagi liberaalne inimene ja selle poolt, et inimesi tuleb aidata, kuid nii nagu ma omal ajal kooseluseadust ei pooldanud, sest kõik kooselud oleks pidanud ühe seadusega kirjeldama (ehk kooselu- ja abieluseadus peaksid üks olema), ei toeta ma ka selle leppe vastu võtmist praeguses faasis - kui midagi on nii vastuoluline, siis ei saa seda käiku lasta.
          Tegemist on selgelt kommunikatsiooniveaga ning enne kui edasi saab minna, tuleb see viga parandada. Üks suur viga on, et räägitakse, et see lepe midagi kaasa ei too - kui ei too, siis pole ka seda lepet vaja. Kui ta on aga nii vajalik, siis järelikult ta ikka toob midagi olulist kaasa ja kui ta seda teeb, siis on meile lihtsalt valetatud.
          USA ei poolda seda sellepärast, et neil on see reaalne probleem ja kõigil elab USA unistust peas. Väita, et meil tuleb siin hordide kaupa pagulasi on täpselt sama udune, kui udu ise. Lõpetage see kuradima pimetsemine ära. Naerma ajab see kuradima EKRE hirmutamine, et nüüd järsku hakkab sitaks tulema meile pagulasi( sorri, aga kes kurat tahab eestisse tulla? Who?) Mis puudutab kooseluseaduse teemat, siis isegi kui rakendusakte pole vastuvõetud, siis kas kaotus oli suur, nagu tohutu suur? Läksid oma naisest nüüd lahku? Piinlik vahel olla eestlane, me unistame kõik, et meil oleks skandinaavia heaolu ühiskond, saame sitaks cashi ja olemegi õnnelikud inimesed, aga samas me elame endiselt oma vene taagas.

          Kommentaar


            .Udu.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Sa lugesid seletuse ka ära?
              kui teed kummalisi suurvenelikke avaldusi, mis Savisaarele silmad ette annavad,
              siis peadki end pidevalt põhjendama ja üleseletama, et ajakirjanik mõistis valesti vms

              eestlastel on ikkagi komme, kui nad keelt oskavad, ise võõrkeele peale üle minna. Seda nii vene kui ka inglise keele puhul.
              nii palju on ju K. Kallasel õigus, et eestlased lähevadki viisakalt võõrkeelele üle nagu mõnuagent,
              aga nii ei hakka ka Lasnamäe venelane iialgi eesti keelt rääkima, tal puudub selleks vajadus

              Integratsioon kukkus sisuliselt läbi, nüüd proovitakse koosõppiva kooli näol siis uutmoodi
              Kuigi isegi venestamise kõrghetkel analoogne eksperiment lõpetati ja 1981 loodi 49.kk, varem seal eestik. rajoonikool puudus ja kes ümbruskonna teistesse koolidesse (37.kk, 32.kk, praegune president 44.kk) sisse ei saanud, käis seni vene kooli eestik. klassis. Rahvustevahelised konfliktid olid muidugi regulaarsed
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                Aga mida sa kommunikeerid kui paras ports rahvast otsustab oma tõde leida nõukaaja Rahva Häält meenutavast propagandasaidilt? Vaata seda eelmist postitajat, kellele on lausa selgeks tehtud, et rändelepe võrdub kvootide suurendamisega millegipärast.

                https://uueduudised.ee/uudis/eesti/e...indrek-tarand/

                "Rahvas võttis suure aplausiga vastu meie palavalt armastatud suured juhid helmed ja teised kommunistliku partei saadikud ning kõik teised on valetajad ja vassijad, kelle provokatsioonidele rahvas targalt ei allu!"
                Ma ei oska midagi öelda. Loe ühekorra veel. Milline osa mu tekstist räägib kvootide suurenemisest ? Seda esiteks.
                Teiseks mina sellisel kanalil uudiseid õnneks või kahjuks ei loe. Nagu näha, siis sina loed. Palju õnne sulle. Proovi teine kord uuesti.

                Veelkord kes ei mõista. Ma leian, et me ei peagi vastu võtma mingit lepingut mis on väga segaselt tõlgendatav (ükskõik mis teemal). Millega toimub mingi sahkerdamine. Kus nagu on kohustused ja kus nagu pole. Kus osadmehed räägivad, et see on üldse mingi mittesiduv ja mingeid kohustusi meile ei tule ja lihtsalt formaalsus. Teisalt nagu midagi ju on ikka. Miks muidu sellega nii mõnigi riik ei liitu. Sellise jama vastu peabki protestima. Oleks see asi selges emakeelas loetav ja kõigile arusaadav, poleks ka sellist janti.

                Või sa oled selline inimene. Kuuled uksetaga koputust. Teed lahti. Vaatad...mees, rinnapeal VITAMIIN kirjas. Viskab sulle vene ja türgi keelse lepingu. Ütleb: “ Viska allkiri. Tead siin need vitamiinid liiguvad, visatakse postkasti ja pärast igavene jama, peab maksma jne. Aga pane meile siiia lepingule kindlati allkiri. Muidu oled halb inimene. Mingeid kohustusi muidugi ei ole. Midagi ei juhtu ka, aga kindlasti lükka lepingule tag alla.” Ja siis sa ütled, et muidugi teeme ära va ? Väga ei ütle ju. Või no kui ütled, siis palju õnne veel korra.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                  Meie ? Okei. Ma ei tea keda sa meie all silmaspidasid. Mul isiklikult pole sõjapõgenike vastu midagi. Isegi teisest rassist inimeste pihta pole. Aga mul on vastu sellisele poliitikale nagu aetakse. Minuseisukoht on, et me ei peaks võtma vastu mitte ühtegi kohustusi, ükskõik milliseid. Mis on segaselt kirjutatud. Erinevates keeles eri tähendustega. Mida pole korralikult arutatud ja analüüsitud. Miks me peame olema nõus nende kvootidega. Las me teeme selle omanäpu järgi ümber nagu meile sobib ja allkirjastame.
                  Miks välisminister ei tahtnud seda emakeelde tõlkida ja korralikult arutada ?Praegu on näha.
                  Sellele Teie ja EKRE jutule lisaks. Küsitlusele vastanutest oli leppe poolt 26% vastu 56% ja ei teadnud 18%. EKRE valijaid on mingi 20%. Et mingi anomaalia on nagu numbrites ja mingit EKRE juttu võid mujal rääkida. On neid vastaseid kõvasti mujalgi. Ma saan aru, et täna olen ma ekrelane sellepärast, et minuarust on okei meelt ja arvamust avaldada ?
                  No vaata, kuskohast ja mida telliti.

                  Kommentaar


                    Veider on mõelda, et ma käin Selveris ja minu kõrval juustu valiv inimene võib olla keegi, kes täna EKRE piketil käis. Päris häbi ikka. Tänane vaatepilt tõstis mu eelarvamusi EKRE ja selle valijate suhtes. Keskmine EKRE valija ei tohiks üldse teovõimeline olla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                      Veider on mõelda, et ma käin Selveris ja minu kõrval juustu valiv inimene võib olla keegi, kes täna EKRE piketil käis. Päris häbi ikka. Tänane vaatepilt tõstis mu eelarvamusi EKRE ja selle valijate suhtes. Keskmine EKRE valija ei tohiks üldse teovõimeline olla.
                      EKRE piketil käinu ei vali juustu. Ta võtab eesti juustu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        EKRE piketil käinu ei vali juustu. Ta võtab eesti juustu.
                        Aga kui juustul oleks Trumpi nägu?

                        E: Tegin oma elu esimese kommentaari EKRE FB lehel ja sain kohe süüdistuse natsifoobias

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Aga kui juustul oleks Trumpi nägu?
                          Seda parem ju.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Seda parem ju.
                            See ei päästa neid ikkagi. Matsid jäävad matsideks. Ja mul on isegi kahju erudeeritud konservatiividest. Nende mark sai täna ikka sitaks täis tehtud maakate poolt, keda oli täna näha Toompeal ja see ongi see teine eesti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              See ei päästa neid ikkagi. Matsid jäävad matsideks. Ja mul on isegi kahju erudeeritud konservatiividest. Nende mark sai täna ikka sitaks täis tehtud maakate poolt, keda oli täna näha Toompeal ja see ongi see teine eesti.
                              Ma ei toeta Ekret, aga see kui sa lähed sellisele meeleavaldusele ja kisud mikrofoni ning hakkad sarkasmiga seal räuskama ja läbi lillede mõnitama ning pärast ulud, et sulle vastu hakatakse on siis okei? Ekre poolehoidjad pingutasid tõesti üle, aga oleme ausad Tarand tegi korralikult SDE margi ka täis ja veel hullemalt. Selle hukkamõistu erakonna maine langes samuti ja korralikult... Ma saan aru, et sa vihkad ekret ja armastad sde, aga vahest tasub natukene teise nurga alt ka asju vaadata. Sa ei saa tembeldada rahvast matsideks, kes protestivad selle vastu, et nende kodumaad seotakse igasuguste rändelepetega.See ei ole mingi argument, et neelame kõik alla keegi siia tulla ei taha.

                              Kommentaar


                                Tulevate valimiste kontekstis ütleksin et, parem olla mats kui krooniline aneemik .
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X