320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi leiab statistika, et kui palju on olnud hukkunutega/vigastatutega liiklusõnnetusi lõigul Kose-Mäo vs Mäo-Tartu?

    Kommentaar


      Algselt postitas vtp Vaata postitust

      Liiklussageduse graafikute alusel on nii Tallinn-Narva kui Tallinn-Pärnu selgelt üle, kusjuures Pärnu mnt liiklussagedus on neist kolmest nii suurim absoluutnumbri poolest kui ka suurima kasvuga.

      uudis suurima liiklustihedusega maanteelõigu kohta puudutab küll lõiku 8-13km Tallinnast, mis on sisuliselt suur-Tallinna osa,
      laiemalt (mis näit. toimub põhimaanteedel 100km pealinnast eemal) pole võetud vaevaks lahti kirjutada


      e: selle lõputöö lk 14 on andmed 2007 liiklustiheduse kohta,
      ettearvatavalt on see Tln-Pärnu trassil väga suur kuni haruteeni/Aasmäeni, aga enne Pärnut on juba väiksem kui Mäos
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Selle arvamuste mitmekesisuse ja demokraatiaga seoises tuli mul meelde üks Dane Baptiste nali Brexiti kohta: “A lot of Leave voters say ‘Stop complaining, it’s democracy!’ Well democracy doesn’t always work. If five people democratically elect to take your iPhone, it’s a mugging.”

        PS! Brexitist veel: “Why does Britain like tea so much? Because tea leaves.”
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Iphone näide ei päde, kuna sa pole valinud neid 5 inimest otsustama su iphone saatuse yle

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            Iphone näide ei päde, kuna sa pole valinud neid 5 inimest otsustama su iphone saatuse yle
            Esiteks, chillaks, see on nali. Teiseks. Võib-olla see inimene keda ma valisin ei sattunud sellel päeval kohal olema. Ja kui oleks isegi olnud, siis oleks olnud 5 häält ühe vastu.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Kuivõrd vabariigi aastapäev on kohe tulemas, siis võtaks üles riigipühade teema. See pole küll mingi strateegiliselt olulise tähtsusega küsimus, kuid toimib hea lakmuspaberina näitamaks, kuidas võim rahvasse tegelikult suhtub. Isiklikult on mul kaks peamist teemat, mis riigipühadega seoses häirivad:

              1) nädalavahetusele langevate pühade kadumaminek. Lihtne ja iseenesestmõistetav lahendus on anda sellisele nädalavahetusele kas eelnev või järgnev tööpäev (või päevad) vabaks.

              2) Vabariigi aastapäeva ja ka taasiseseisvumise päeva alaväärtustamine. Mõlemad peaks olema kahepäevased pühad, arvestades nende tähtsust. Praegu on ju nii, et suuremal osal aastatest vaatad sõjaväe- ja pingiviiniparaadi või mõne nostalgilise kaadri teletorni kaitsmisest ning lähed järgmine päev jälle tööle. Tegemist on siiski kahe kõige märgilisema tähendusega päevaga meie riigi ajaloos, kuid praeguse riigipühade korra juures mõjuvad nad pigem teisejärguliseks surutuna, kuna enamikel aastatel pole tavainimesel võimalik neid korralikult tähistadagi - järgmine päev peab jälle tööle minema.

              Need muudatused tooksid küll kaasa mõningase lisakulu tööandjatele, kuid kuna tegemist on vaid mõne üksiku päevaga aastas, siis peab selle küsimuse vaid rahale taandamiseks ikka korraliku arenguhälbega olema. Mingit mõjuvat sisulist põhjust praegusel viisil koonerdamisega jätkamiseks ei ole.

              Kommentaar


                mul pühadest pohhui, aga inimese enda sünnipäev võiks olla küll vaba päev. ja seda seadusega. nahhui, mis mõttes ma pean enda kõige tähtsamal päeval aastas mingis kontoris vahtima ning pool aega ebameeldivate tegevustega tegelema? LeeRomeno, kui selle panete oma lubadustesse, siis saate hääle!

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Mina olen jalakäija. Mind ei huvita teie kiirteed. Tehke kõnniteed jääst puhtaks, auväärt kandidaadid.
                  Inimeste tublidust ei tohiks karistada. See, et sina ei suuda endale autot osta ja ei ole viitsinud vaeva näha ei tohiks olla küll nende tublide inimeste probleem, kes jaksavad ja kellele ei saa võimaldada 2+2 maantee tegemist sinusuguste pärast, kellel on vaja puhtaid kõnniteid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Inimeste tublidust ei tohiks karistada. See, et sina ei suuda endale autot osta ja ei ole viitsinud vaeva näha ei tohiks olla küll nende tublide inimeste probleem, kes jaksavad ja kellele ei saa võimaldada 2+2 maantee tegemist sinusuguste pärast, kellel on vaja puhtaid kõnniteid.
                    On hea tõdeda, et Nasfalil on huumorimeel vähemalt säilinud.

                    Kommentaar


                      Chillax, kuningas Priidik I on saabunud!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Chillax, kuningas Priidik I on saabunud!
                        https://www.facebook.com/priit.utsar...75442383440850
                        Mida vittu ma just lugesin. Kust karu persest sellised inimesed tulevad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Mida vittu ma just lugesin. Kust karu persest sellised inimesed tulevad.
                          Kogu tüübi sein on kuld. Selgub, et ta tuleb Oxfordist:
                          Priit Utsar Engelbrecht is with Nikko Paul Ben and 5 others.
                          7 hrs ·
                          Oi kuidas mulle meeldib eestlasi paika panna!

                          Ma tõmban kõik liistule ja ei jäta neile migit sanssi!
                          Ma olen siiski kõrgesti haritud persoon ja minu kooliks onli mainekas Ülikool Oxford!
                          Minu portfell on hämastav igale ja sinna kuulub:
                          Doktorid: Matemaatiline Psühholoogia, Filosoofia, Õigusteadus, Astonoomia.
                          Magistrid: Matemaatika, Füüsika, Keemia, Ajalugu, IT, Pangandus, Majandus, Meditsiin, Täppisteadused, Juura.
                          Ma olen valgustatud monarh ja minule ei leidu vastaseid kogu maailmas!
                          Mulle kuuluvad maailmas 5 Ülikooli, teadusparke, laboreid jne.
                          Juhatan üle 100 CO ja väga edukalt.
                          Eesti lõin ka mõned edukad osakonnad ja päästan veidigi Eesti mainet sellega.
                          Ma sunnin vait iga eestlase, sest nad ei tea haridusest midagi! Käivad oma sitases Tartu Ülikoolis või Tehnika Ülikoolis ja usuvad, et on saavutanud kõrg hetke. Minge kurat arenema eestlased, sest see on supiaur maailma mõistes.
                          Eestis puudub korralik õppejõud ja tasuta ei saagi head õpet ometi.
                          Aga rahu olgu Teiega ja õppige targema käest midagi!

                          Parun Priit von Engelbrecht.
                          Preisimaa Ja Inglismaa Kuningas Priidik I

                          Kommentaar


                            Vaadake seda parem: https://poliitika.postimees.ee/65268...814.1534315357

                            Kommentaar


                              Noh, Helme tahab muuta riigikohtunikud rahva poolt otsevalitavateks. Äkki muudaks selle loogika alusel muud tippspetsialistid ka rahva poolt otsevalitavateks - nt kirurgid või arstid üldse laiemalt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas allars Vaata postitust
                                Noh, Helme tahab muuta riigikohtunikud rahva poolt otsevalitavateks. Äkki muudaks selle loogika alusel muud tippspetsialistid ka rahva poolt otsevalitavateks - nt kirurgid või arstid üldse laiemalt.
                                Jep, kuulsin ka seda ja karp jäi korralikult lahti. Mees ei saa endiselt aru, et igat spetsiifilist teemat ei saa anda rahvale valimiseks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X