320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    mis Eesti 200 sellistele valijatele lubab?
    Pikka plaani.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Programmis on selline lause:
      "Pöörame enam tähelepanu vaimsete haiguste, sh sõltuvusprobleemide vähendamisele ühiskonnas, kaitstes eelkõige sellistes peredes kannatavaid lapsi. Abivajaduse korral on abi kiire ja asjakohane."
      kas sünnipäeval saan vaba päeva või ei, vasta sellele parem!

      Kommentaar


        Algselt postitas budu Vaata postitust
        Kuulad seda Sossinovskit ja tekib küsimus, et mis maailmas see härra küll elab. Reaalsest Eesti elust ei tea ta tuhkagi.
        Ma isegi ei viitsi väga, aga ma siiski küsin. Millised Ossinovski seisukohad olid reaalse eluga või reaalses elus esinevate probleemidega vastuolus?

        Kommentaar


          See Ossinovski kallal huijamine pidevalt ajab juba naerma. Võib-olla targemad poliitikagurud oskavad seletada mulle lollile lahti, et mida see Ossikas siis teinud nii megagiga sitaks halba meie ühiskonnas, et Budu sugused ei seedi teda üldse? Okei, maksud ja läti. Okei, sitt lugu ja lähme edasi. Aga mis veel? Mis veel?

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            See Ossinovski kallal huijamine pidevalt ajab juba naerma. Võib-olla targemad poliitikagurud oskavad seletada mulle lollile lahti, et mida see Ossikas siis teinud nii megagiga sitaks halba meie ühiskonnas, et Budu sugused ei seedi teda üldse? Okei, maksud ja läti. Okei, sitt lugu ja lähme edasi. Aga mis veel? Mis veel?
            Ta edendab sotsiaaldemokraatiat ja see on iseenesest juba kuritegu.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              kas sünnipäeval saan vaba päeva või ei, vasta sellele parem!
              Selle jaoks on tervisepäevad juba olemas.

              Kommentaar


                Ülo Vooglaid on esimene üle 20-aastane mõminaräppar!

                Kommentaar


                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  aga kui E200 saab valitsusse ja koalitsioonipartner(id) koalitsioonilepingust selle punkti välja jätavad, siis te ju olete valijatele välja pakkunud midagi, mis ei ole teostatav? Mis siis saab? Tegelikult peaks olema valimislubaduste täitmatajätmine karistatav - nii juriidiliste isikute kui ka füüsiliste isikute suunal, rahatrahvina näiteks. See eeldaks ka üldsõnaliste valimislubaduste ärajätmist.
                  Tegelikult peaks iga valimisreklaami/lubaduse juures olema kohustuslik tekst: "Tähelepanu! Tegemist on valimislubadusega. Enne selle uskumist tutvuge tähelepanelikult Eestis kehtiva parlamentaarse riigikorralduse ja selle omapäraga, sealhulgas koalisatsiooni ja valitsuse moodustamisega. Valimislubaduse mittetäitmise korral või sinu poolt valitud poliitikus pettumise korral on sul õigus solvuda ja tema poolt tulevikus mitte hääletada .“

                  Kommentaar


                    Rohelised hakkavad pidu panema 3 märtsil Sveta Baaris. See juba hea koht täis joomiseks.

                    Kommentaar


                      Hea peokoha valiku tõttu tahaks Rohelisi premeerida häälega küll. Kapten Zuzu riigikokku!
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas allars Vaata postitust
                        Ma isegi ei viitsi väga, aga ma siiski küsin. Millised Ossinovski seisukohad olid reaalse eluga või reaalses elus esinevate probleemidega vastuolus?
                        Toimib! nii kui keegi julgeb sotside kohta midagi öelda, siis rünnakrühm kohe siin platsis
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budu Vaata postitust
                          Toimib! nii kui keegi julgeb sotside kohta midagi öelda, siis rünnakrühm kohe siin platsis
                          Pole mingisugust rünnakrühma ja mina pole ka SDE valija. Mind lihtsalt huvitab, kas sa reaalselt ka kuulasid ja kaasa mõtlesid või lahmid jälle niisama.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Ta edendab sotsiaaldemokraatiat ja see on iseenesest juba kuritegu.
                            Ossinovski ja arendab sotsiaaldemokraatiat

                            Kommentaar


                              sotside vihkamine on selline mõnus meem, millega mitmed üritavad enda kognitiivset dissonantsi "mina ei sõltu kellestki teisest ning olen ise oma õnne sepp. samamoodi ka teised" lahendada. reaalsuses on aga budult siin umbes n korda küsitud, et mis siis nii väga valesti? midagi vastu tulnud ei ole. budu ilmselt igal pinsipäeval võtab esivanematelt vähemalt enda sotsmaksu ulatuses pensionit tagasi, ühiskonna nõrgemad liikmed lükkaks riida äärde ning rimis kassiirile karjub näkku "türa mine IT-d õppima".

                              Kommentaar


                                Ossinovskist veel - meeldivad vaated või mitte... ma arvan, et kui reformierakonnas oleks sellise mentaliteediga juht, siis nad saaks vähemalt 40% häältest. aga ei ole. ja see vahe tuleb sisse selles, et ühel mehel järgneb ideele (olgu see idee teile aksepteeritav või mitte) teostus. teistel ei ole enamajaolt isegi ideed. ja vahe tuleb sellest, et ühel ei ole oma elulise homöostaasi säilitamiseks vaja riigikogu liige olla. ilmselt oleks tema elu ilma selleta isegi parem. täna on meil aga erakondades julgelt 80% inimestest, kelle jaoks valituks saamine ja pumba juures olemine on reaalselt elu ja surma küsimus. ilma poliitika ja erakonnata oleksid nad omadega konkreetselt mudas. ja sealt tuleb suur vahe. kas sul on oma ideede teostamiseks olemas taust/tugisüsteem või mitte. Üks itivend siin pumba juures olemiseks isegi oma erakonna teinud, mille paberitele a la LeeRomeno nüüd ka oma allkirja andnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X