320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Navalnõi saadeti 3,5-ks aastaks vangi, millest lahutatakse 1 aasta koduaresti.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Navalnõi saadeti 3,5-ks aastaks vangi, millest lahutatakse 1 aasta koduaresti.
      Mille eest talle siis karistus keevitati? Mürki mitte suremine ja vastu ootuste välismaalt kodumaale naasmine?

      Kommentaar


        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Makedoonlased on segaduses olevad bulgaarlased on minu sõbra väide (kindlasti Bulgaarias väga levinud arvamus!), aga samas ka huvitav thought experiment. Nii palju kui mina olen uurinud selle kohta, siis 150a tagasi lahterdati mõlemaid veel bulgaarlasteks (kuigi makedoonia keel on lingvistikute meelest alati olnud dialekt bulgaaria keelest, lääne-bulgaarias on kohti kus räägitakse väga sarnast dialekti), aga suurim mõju makedoonlaste identiteedile on tulnud Jugoslaavia kommunistide propagandast kus esindati bulgaarlasi türklastena-fašistidena-okupeerijatena, võltsiti fakte Põhja-Makedoonia ajaloost, muudeti makedoonia keelt rohkem serbiapäraseks jne. Makedoonlased omavad tänu sellele propagandale tugevat identiteedikriisi, ning Aleksander Suure kuju Skopjes on üpris ilmne näide selle kriisi ulatusest.

          Eestlaste-venelaste Kremli näide on konteksti mitte arvesse võttes pädev küll. Propaganda võlud?
          Mis see Aleksander Suure teema muidu on? Ma olen ka vist propaganda ohver, sest ma olen terve elu teadnud, et ta oli Makedoonlane. Vähemalt nii ajaloo tunnis õpetati.

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Mis see Aleksander Suure teema muidu on? Ma olen ka vist propaganda ohver, sest ma olen terve elu teadnud, et ta oli Makedoonlane. Vähemalt nii ajaloo tunnis õpetati.


            vs

            Kommentaar


              Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
              Mille eest talle siis karistus keevitati? Mürki mitte suremine ja vastu ootuste välismaalt kodumaale naasmine?
              Tal oli ju karistus, mille tingimus oli, et ei tohi välismaale minna. Rikkus tingimusi kui viidi välismaale elule aitama.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Muidugi Koit Toomele ministrikoha pakkumine polnudki nali.

                Kommentaar


                  Nali on kogu see valitsemine.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                    Muidugi Koit Toomele ministrikoha pakkumine polnudki nali.
                    oleks täitsa ok ehk olnud. Noh nagu kaimar karu vol 2

                    Kommentaar


                      See oli igati timm pakkumine. Itaalias paneb valitsust kokku Mario Draghi.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Möni nädal pärast Trumpi CNN reitingud maas -44%

                        Tim, Ian, Luke, and Lydia invite Seamus from FreedomToons to discuss CNN's fall from grace after Trump's administration ends. Guest: Seamus Coughlin of Freed...

                        While January 2021 will go down in the ratings record books for CNN, the last week of the month may offer a portent of what the post-Trump era will be like for the network. In the first week of the Biden administration, the AT&T-owned news channel saw the audiences that had been flooding into primetime recently drop precipitously on Jan. 25-29 compared with the highs of previous weeks.


                        Mönu siin vahepeal paugutas, et poliitnegatiivsus pidi müügi surm olema
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Möni nädal pärast Trumpi CNN reitingud maas -44%

                          Tim, Ian, Luke, and Lydia invite Seamus from FreedomToons to discuss CNN's fall from grace after Trump's administration ends. Guest: Seamus Coughlin of Freed...

                          While January 2021 will go down in the ratings record books for CNN, the last week of the month may offer a portent of what the post-Trump era will be like for the network. In the first week of the Biden administration, the AT&T-owned news channel saw the audiences that had been flooding into primetime recently drop precipitously on Jan. 25-29 compared with the highs of previous weeks.


                          Mönu siin vahepeal paugutas, et poliitnegatiivsus pidi müügi surm olema
                          Klikk pole müük.

                          Oot, valimised saavad läbi, reitingud kukuvad. Kuidas see poliitnegatiivsusega kokku puutub? Või sul ongi funktsionaalse lugemise ja elementaarse asjadest arusaamisega mingi puue?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Klikk pole müük.

                            Oot, valimised saavad läbi, reitingud kukuvad. Kuidas see poliitnegatiivsusega kokku puutub? Või sul ongi funktsionaalse lugemise ja elementaarse asjadest arusaamisega mingi puue?
                            Klikk vöi müük, mul vahet pole. Paar lehte tagasi sa ütlesid samas lauses - "Ei tõmba poliitnegatiivsus suurt mingeid klikke nii palju" ja lisasid "Kuna lehed sihivad rohkem müüki, siis poliitmürgel on müügi surm". Veits vastu ei räägi endale nüüd? Millest see müük tekib siis, körgem reiting polegi müügiga seotud? CNN on 4 aastat täisvöimsusel absull igal moel Trumpi bashind, nüüd esimesed numbrid näitavad ilmekalt, mis nende reitingud körgel hoidnud on.

                            Aga tänan muretsemast puude kohta, mida olemas pole
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              Klikk vöi müük, mul vahet pole. Paar lehte tagasi sa ütlesid samas lauses - "Ei tõmba poliitnegatiivsus suurt mingeid klikke nii palju" ja lisasid "Kuna lehed sihivad rohkem müüki, siis poliitmürgel on müügi surm". Veits vastu ei räägi endale nüüd? Millest see müük tekib siis, körgem reiting polegi müügiga seotud? CNN on 4 aastat täisvöimsusel absull igal moel Trumpi bashind, nüüd esimesed numbrid näitavad ilmekalt, mis nende reitingud körgel hoidnud on.
                              Poliitskandaali ajal on klikid üleval ja reklaamimüük parem, aga subscriptionite müük, mida Eestis suurem osa meediaväljaandeid kõige enam taga ajab, on siis sisuliselt nullis. Et kui sinu loogikast lähtuda, siis peab lihtsalt Bidenit bäshima hakkama ja reitingud taas üleval?

                              Aga igati loogiline, et kui valimiskamm läbi saab, siis kaob ka poliittele vastu huvi. See pole seotud Trumpi bäshimise, vaid kogu valimistega.

                              Kommentaar




                                See on juba nii katki.. Uskumatu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X